Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çelik Motor Martian 150 'ciler....

Motovento
    REKLAM ALANI

Çelik Motor Martian 150 kullanıcıları sorun veya önerilerimizi paylaşalım istedim.
    Ben konyada Martian 150 kullanıcısıyım hoş şimdilik 10 Haziran 2009 itibariyle 183 km de ama olsun....

Motorumda gördüğüm eksiklikler:
    -Motorun montajı pek iç açıcı değil..Daha kaliteli olması lazımdı....
    -Bu motorlarda sanırım marş sıkıntısı var...Yani Çok sıkı frenlerde ve kırmızı ışıklarda stop ediveriyo bazen....
    -Koltuk altı bagajı küçük zira ben yan çantaları çıkardım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

vay anasını bi benmi varım yaaaa

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    bugün itibarıyla bende martian 150 sahibiyim şuan plaka çıkması için bekleme durumunda 1 km de
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Motosikleti
    MartianX 2009
    selam arkadaşlar bende yeni aldım daha 2ay oldu. ben gayet memnum 2 çanta hatta arkayada 1 çanta daha koydurdum.700küsür km oldu bi sıkıntı yok. stop ediyordu ama ufak bi avans ayarı ile onuda giderdim.şimdilik derdim frenler çok ses yapıo.warmı çaresini bilen?

şuanki hali resimde görüldüğü gibi plaka 77 DT 121

hacım bendede çok ses çıkarıyo, Arkadaşım biraz para verdi fren diskini değiştirdi. Ben ise diski yağlattırdım servisinden ama 1 ay geçmeden yine ses çıkarmaya devam ediyor.....
    Peki kaç para yakıyor...Ben beş yüzlük bakımını yaptırdım 176 bin yakıyor...bana çok geldi ama... Birde acaba göstergesi bunun km mi gösteriyo mil mi? mil ise az yakıyor motor...ya km ise o zamanda çok yakıyor...

Motosikleti
    tvs ( apache )
    ne çeliği aleminyum lan bunlar
    ::sefereee

ramzeyci67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adı çelik motor

Motosikleti
    kaisar 150-23
    176 krş yakıyorsa arabaya binin daha iyi

iyi abi

benim martianda 170 civarı yakıyor. bunu düşürmenin bi yolu yok mu acaba

Motosikleti
    Martian 150
    benımkı uzun yolda 10-12 krş trafikte 15-16 krş arası yakıyor bi ara eskı karburatörde sorun vardı yakıt 70 krş a kadar çıkmıştı tam bi felaket sankı 4 çeker jiple gezıodum=)

Motosikleti
    Trafik Hayattır.....
    mrb burada kimse yokmu ? bu scooter hakkında ne düşünülüyor fiyatı uygun kalitesi nasıl sorunları artıları eksileri nelerdir ? bugün yanımdan birtane geçti görünüş süperde içi nasıl ?

çok yakmıyormu bu scooter yaa.160 170 ne demek.

tüpmü taktırsak:D

teoman82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Martian 150 2007
    arkadaslar bendede martian 150 var kilometre sayacı mil olarak sayıyor bilginiz olsun km zannedenler fazla yakıyor sanıyor ama oyle değil gebze-kadıkoy araba ile gidiş geliş 105 km tuttu motorumla 63 km yazdı hesabını buna gore yaprasak yok yaktıgını soyleyemem sorusu olan varsa her turlu yardımcı olabilirim

teoman82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Martian 150 2007
    kimse yok sitede

martian

mrb. arkadaşlar bende bir martian sahibiyim tam 1. senem. daha maşallah tık demedi motor. 2 defa yağını değiştirdim sadece periyodik bakımları yapıldı.yakıtına gelirsek çok az yakıyorr. km' sine gelirsek başka arkadaşımızında dediği gibi mill hesabı normal km sanıp çok yakıyor sanmayın.alcak varsa alsın fiyatına göre çok güzel motor. bn askere gideceğim için satıyorum motorumu. sahibinden.com. da var. 1500 lira yazdım bir çok msj aldım. takasmı dersiniz 1400 veren varr 1300 veren var vermedim. bn 2600 liraya aldım. neden veriyim sıfır motorumu. hiç yatmamış kız gibi motor.demekki. herkez seçiyor bu motoru demekki güzell sağlam dayanıklı.bn 2500 mil yol yaptım hiç banamısın demedi bu zamana kadar. bu saatten sonrada hiç sorum yaşıyacağımı zannetmiyorum..harika bir motor. sorusu olan varsa yardımcı olabilirim..HERKESE KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM..

Ben de 2 aydır kullanıyorum, güzel bir motor, acemiliğimi atlatmak için almıştım ama uzun süre daha bineceğim galiba.

Motosikleti
    HENÜZ YOK :(
    stop etmemesi için rolantiyi biraz açabilirsin.

arkadaşlar bu aletten almak istiyorum...ankaradayım..nerde bayisi var bi görebisem...varmı bilgisi olan

bende cok temiz bir tane var almak ıstersen

sahibinden bır bak ılan no : 24161392

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler