Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Hyosung'dan Yeni Bir Maxi-scooter : MS3 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Şimdi düşünün Cbr 600 RR lansmanı yapılacak ilk resimler medyaya dağıtılıyor,
    resimlere bakılıyor egzost yok ortada.

Bir dünya laf çıkar. egzost yine sele altında olacak , yok bu seferkiler de çift egzost sağ ve solda olacak , yok yok yeni modellerin egzostları yeni R6 veta Er -6 gibi aşağıda olacak

Böyle şeyler neden olmaz büyük firmalarda..... Çünkü adı üstünde büyük firmadır. 9 kere düşünürler 1 kere iş yaparlar.....
    Medyaya dağıttıkları fotoğrafları özene bezene çekerler ondan....

Bulmaca gibi yeni motor lansmanı....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung yine büyük bir Hyor lık yapmış anlayacağınız....
    Ayıp olmuyor mu
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Hyosung yine büyük bir Hyor lık yapmış anlayacağınız..
    Gerçekten büyük ayıp etmişsin hayalbuysa..

Bu resimleri biz kendi imkanlarımızla temin ettik, bize Hyosung yada Global vermedi alın tanıtın diye.

Tanıtım için hazırlanan Kataloglarda ayna resmi var , yarın gidersen fuarda da görürsün.

Taşıma esnasında elbetteki sökecekler.

Yazdığın şey gerçekten ayıp, mesajını ben editlemiyorum. Ama sen editlersen iyi olur haberin olsun. Zira firmanın sana dava açma hakkı var bilesin...

Motosikleti
    CBR 600F
    ben sunu bilir ve sölerim ki bu motor suzukinin eline su dökemez
    Her inişin birde çıkşı vardır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuar başlıyor. Göreceğiz bakalım aynası neredeymiş ?
    sayın abicim bu bir bilgilendirme topiğidir diyorsun ve aynalar hakkında sağlıklı bir bilgi sunamıyorsun...sana yakışmadı doğrusu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın abicim bu bir bilgilendirme topiğidir diyorsun ve aynalar hakkında sağlıklı bir bilgi sunamıyorsun...sana yakışmadı doğrusu...
    Sunmasına sunacağım ama bir takım hazımsızlık problemleri sebebi ile "bilgilendirme topiğinin" içine istifra edilmeye başlandı...

Ben de ortalık temizlensin diye bekliyordum.

Fuara gidenler, Global tarafından bastırılan broşürleri alırlarsa göreceklerdir. Aynalar elciklerin yanında...
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Fuarda görürüz herhalde aynalarını tahminimce ama teknik olarak sağlam makine, ( Bu arada ayna muhabbetiniden ben başlatmıştım )
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten büyük ayıp etmişsin hayalbuysa..

Bu resimleri biz kendi imkanlarımızla temin ettik, bize Hyosung yada Global vermedi alın tanıtın diye.

Tanıtım için hazırlanan Kataloglarda ayna resmi var , yarın gidersen fuarda da görürsün.

Taşıma esnasında elbetteki sökecekler.

Yazdığın şey gerçekten ayıp, mesajını ben editlemiyorum. Ama sen editlersen iyi olur haberin olsun. Zira firmanın sana dava açma hakkı var bilesin...
    Hocam, ben sizin çektiklerinizin tam olarak hazır olmayan bir motor resmi olduğunu zaten biliyorum. Ancak bikez deki resimde bile ayna gözükmüyor.???

Bu durumda insan cinleniyor yani.....

Motosikleti
    YZF - R6
    [SIZE="2"][SIZE="2"]Evet uzun bir bekleyiş sonucunda meşhur Maxi hyosung u sonunda gördük. Fuarda olacağını bilmemize rağmen bütün herkesin merakı resimlerde göremediği aynaların nasıl bir şekilde olduğunu görmekti.

Şahsen bende fuara girmeden önce aklımın bir köşesine hyosung standını yazmıştım. Hem çift renkli aquıla nın merakı hemde maxi ye bakmak ve merakımı gidermek en büyük arzumdu...

Gezdik dolaştık sununda sıra hyosung standına geldi. Çift renkli aquila yı gördük ve hatta çok beğendik , sıra geldi scooter e derken.....

Anaaaaa oda ne.... ????

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Hyo cıdden sevdıgım bı marka modellerınıde begenıyorum ama HAYALBUYSA bu konuda bıraz haklı bence cok sacma ne demek aynasız cıkarmak bence cok amatorce bı durum olmus ama bı ayna yuzunden canım motoruda elestıremem motor bence 10 numara ama fırma bıraz hafıfe almıs gıbı ısı.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Bir ayna bu kadar büyük problem olmaz arkadaşlar...Yakalamışsınız bir hatalarını...Yapmayın...

Satın alırken tabiiki isteyeceksiniz aynaları...

Motoru alacaktınız da aynaları takmamışlar da on dan mı caydınız....

Elinizi vicdanınıza koyun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ayna bu kadar büyük problem olmaz arkadaşlar...Yakalamışsınız bir hatalarını...Yapmayın...

Satın alırken tabiiki isteyeceksiniz aynaları...

Motoru alacaktınız da aynaları takmamışlar da on dan mı caydınız....

Elinizi vicdanınıza koyun....
    .......................................

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    Arkadaşlar bana bu konuda ne yazıkki yargısız infaz yapılmış gibime geliyor.
    Araştırılmadan disp. Firma acımacısca eleştirilmiş.Bir kere şuna bakmak lazım
    bu modelin aynalı halini gören kimse varmı?Ben tüm dünya sitelerinde araştırdım
    ve bulamadım.Aşağıda sizlere bikaç resim sunuyorum .İlk resim benim şahsen çektiğim
    mot.2007 deki M3 diğerleride dünyadaki diğer fuarlardan bulduğum resimler.Gördüğünüz
    gibi hiçbirinde ayna yok.Motosiklet konusundaki yorumum da görünüş ve fiyat açısından
    çok makul ve listemde olan bir model sevgi ve saygılar..

Motosikleti
    YZF - R6
    .......................................

TÜRETKEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 150 ZAT
    yarış motoru mu bu be aynasız olucak allah allah
    FENERBAHÇE TÜRK'E KEFEN DİKENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!!! FENERBAHÇE

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    hmm ayak koyma yerinin düz olması güzel. O yükseltiler hoşuma gitmiyor. ben iş gereği o boşluğa paketleri yüklüyorum tam bana göre

Motosikleti
    Bu tür tartışmaları anlamakta bazen güçlük çekiyorum.

Herkes kendi fikrini diğerlerine dikte etmek için inanılmaz bir istek duyuyor.

Adamlar bir motosiklet yapmış. Ben bu motosiklet ile ilgili bilgiler elime geçtiğinde, Türkiyede ilk defa forumlara açıp paylaşımını yaptım. Eğer dikkat ederseniz benzer 250 cc makinalara karşı bir çok teknik ve teçhizat fazlalığı olmasına rağmen oldukça makul bir fiyatı var.

Ben de bir maxi-scooter kullanıcısıyım. Benim tercihim öncelikle büyük ebatlı lastikler ve tercihimi bu çerçevede yaptım. 2 yıldır da bir tek yazım yoktur ki, benim kullandığım motor en iyisi, aklı olan bunu tercih eder vs. vs. Hayır o benim tercihimdir, o kadar !

Şimdi buradaki bir arkadaşımız, lansmanda üstünde ayna yok diye bu motoru almak istemezse almaz. Bir diğeri de alır.

Peki, olay ne ? Neyi tartışıyoruz ? "Hyosung Koreli, aynası yok, Yamaha 5 basar vs." Tamam kardeşim. O zaman sen tercihini ona göre yap ama başkalarını bu kadar etkilemek çabası neden ?

Ya da tam tersi olsun, "Ben Hyosung aldım. Dünyanın en iyi motoru budur, diğerlerine on basar, vs. vs." Tamam kardeşim aldıysan hayırlı olsun, güle güle kullan. Bırak ta diğer arkadaşlar da kendi talepleri doğrultusunda farklı seçenekler içinde kendi "en iyilerini" bulsunlar !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    YZF - R6
    ...........................................

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malesef 2. fuara gelemedim ama ilk fuarda en çok sorulan marka HYOSUNG du hatta yetkililerle görüştük keşke bu fuarada katılsaydınız çok soran oldu diye .. Hyosung kaliteli bir motoru rakiplerine oranla daha ucuza getiren bir marka. 250 maxi scooter segmentinde www.motoaktuel.com şubat ayı sayısında tüm markalar arasında yapılan karşılaştırmada açık ara önde .. yine aynı sebeplerden dolayı bu segmentte motor alacak olanların çok hevesle bekledikleri bir motor .. bencede herhangi bir şekilde aynası temin edilmeliydi. hoş zaten yanılmıyosam o motor demo nisan gibi girecek Türkiye"ye .. Global kısa sürede çok iyi işler yaptı kendilerine yönelik tüketici beklentisi bu yüzden çok büyük .. Fuarda sergilenen custom gv650 yapılırken C&C motorda bulundum Ahmet ustanın çok büyük emeği var . yani global çil çil bir motoru üstüne ciddi paralar vererek custom yaptırdı ..bu gün pek çok büyük firmanın zarar gözü ile baktığı yatırıma gözü kapalı girdi ..ama HAYALBUSA gibi hepimizin beklentiside her firmanın bu kadar yatırımı bizlere çok görmemesi ..işte ufacık ayna bu yüzden sorun oldu .. Tüketici memnuniyetine, reklam yatırımlarına bu denli dikkat eden bir firma bunada dikkat etmeliydi fikrini oluşturdu..

Bir motor sever olarak yamaha"dan custom bir dragstar veya honda dan custom bir shadow beklerdim görsel zenginlik katarlardı markalarına .. amerika da tokyoda yapılan fuarlarda bu tip markaların customlarını görmekteyiz .. ülkemizde yeni yeni canlanan bu piyasada artık CNR fuarınında bir tokyo motosiklet fuarından farklı olmamasını diliyoruz .. firmalar bu ciddiyetle yaklaşmalılar.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    İyi de arkadaşlar, bu MS3 ün diğer ülkelerdeki lansmanlarında da ayna yok.

Yani olayı bu şekilde Globale atmak haksızlık oluyor biraz...

Haa Hyosung niye aynasız lansman yapıyor ? Aslında bu soruyu kendilerine sorup, gelecek cevaba göre bu işin Türk milletine ( ve diğer milletlere de tabii) saygısızlık mı değil mi olduğuna karar verelim.

İkincisi, ayna eksik konusu üzerine destanlar yazıldı, bu motorun bu kadar artısı var, mesela bir örnek: frenler !

Madem herkes olaya objektif yaklaşıyor, niye kimse artıları ile ilgili bu kadar detaylı ve destansı yazılar yazmıyor ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler