Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ZEALSUN 125GY / 200GY-A / 200GY-2 (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200
    bizim takımız hepsimizde zealsun marka makine var ve bizim altımızda tık bile etmedi,motor güçüne hayranım ve bu paraya daha güzel makina alacagınızı sanmam ohyaoh benim yakım arkadaşım ve sizlerin makineleri ne kadar zorladıgımızı 6.hatay motocros cetesi sinden görebilirsiniz dış granaşlar (plastik kısım)kırılma yapıyor ama benim için motor güçü önemlidir musa dagına iki kişi cıktım isteyen 5.cros gezisini ziyaret edebilir.parca konusunda polen rahatım disbiritör firma adanada orhan abi sagolsun yok demedi şuana kadar seyhan oteli karşısında.onunla görüşebilirsiniz.
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    200GY-2 modelini Asya Motor kendi adıyla ürün gamına eklemiş. Nisan'da geliyormuş. Ben herhalde alacağım. Detaylar... Hacmine göre şasi biraz ağır gibi, ama görmeden, binmeden de yorum yapmak hata. Bekleyeceğiz.

votka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WaLLa ÇiNLileR BiLiR
    ilginç yaw ben o kadar o makinayı her yerde sormuştum gelecek diolardı,
    şimdi birden Asyanın oldu, galiba gerçektende çin malı makiinalarda marka hiç önemli değil servis, yedek parça garantisi daha önemli bence gibi, öteki taraftanda bir arkadaş Zealsunla 23,000 km yapmış nasıl olacak bilmiom, tam iki deynek hikayesi
    yaw bir de fiyatıda düşmüş galiba 3240 ytl iken 2640 ytl olmuş...
    BBRR sen daha iyi anlarsın aynı makinamı bunlar

Zenbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bildiğim kadarıyla makina aynı belki bir iki aksesuar değişmiştir.
    Başka bir sitede görmüştüm galiba, nakitle ilgili bir sorundan Polen gy-2 yi çekemeyince Asya almış satışı, bende o sitede gördüğüm mesajın yalancısıyım...

h-mawi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251

slm

arkadaşlar su jawa motorların fiyatlarını nerden bulabilirim? birde jawa 125 sport kullanan var mı memnun mu?

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    arkadaslar bu motor asya 200 gy nin aynısı siyah olanı!
    Bacoman

200 GY 2 yi satan İstanbul'da olan, bol taksit yapan biyer tavsiye edebilirseniz sevinirim arkadaşlar.Avrupa yakasındayım.Makina gerçekten hoş görünüyor.

Uzun süredir siteyi takip edemiyorum.3 ay önce bir motosiklet almıştım sıfır (F650 dakar).Rodajının bitmesini bile beklemeden "oğlumu" aldığım günün 1 hafta sonrasında yola çıktım amacım Bodruma gitmekti ama Balıkesirde, yola dökülen lanet olası mıcırlar yüzünden motosikletin hakimiyetini kaybettim.Motosikletim karşı yönden gelen askeri bir kamyonun altında 50 metre sürüklendi ve ne yazıkki kullanılmaz hale geldi.Ben ise yol kenarında ki ağaca yapıştım , kaburga kemiklerimde iki çatlak oluştu.Ucuz atlattım diyebilirim ama pisikolojik olarak kazanın etkisini yeni atlatıyorum.Maddi açıdan ise tam anlamıyla hüsran... Not:Kaza anında tam korumalıydım.Belkide yaşıyor olmamı buna borçluyum.
    Aman dikkatli olun arkadaşlar.

Sonuç olarak motosiklet sevdası yine başıma vurdu.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Onu bunu bilmem buyurun benim motorsikletin km saati
    Zealsun gy200

Free Motorcycle Team

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Asit geçmiş olsun. Allah başka kaza bela vermesin.

Motosikleti
    XT 660X
    Asit gelmiş geçmiş olsun, üzüldüm gerçekten, yeni gördüm mesajını.

Herşey Allahtan, olacakla öleceğe çare yoktur derler. Teşekkür uyarın içinde.
    Free Motorcycle Team

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    slm arkadaslar motor almayı düşünüyordum bende zealsun gs200 modelini gördüm ve hayran kaldım.Daha sora bugün gy200'ün üstüne bindim..İki kişi uludağa patika yollardan tırmandık.2.vitesteki tork görülmeye değerdi ki 1. vitese attığımızda felaket çıkıyorduk ki gittiğimiz yol çalıların arasında 1adam boyu yükseklikte yerde en küçüğü yumruk büyüklüğündeki taşların olduğu çakıllı çukurlu müthiş zevk veren bir yerdi.Kompiresör mükemmel güçlü.Arkadaş arka kampanayı tamire göndermiş sadece ön fren ve kompresör ile oradan aşaıya indik ön fren tabiiki kullanılmadan müthiç bir alet ve arkadaşım yılbaşından beri kullandığını ve hiçbir sorun çıkarmadığını söledi üstelik hor kullandığını da belirtti.Bence gerçekten performans bakımından müthiş bir alet.Kesinlikle almanızı öneriyorum eğer dağ bayır gidecekseniz asfalt ile işim olmaz diyorsanız bu motor tam sizlik.650cc lik yamaha da var bir tanıdığımda fakat o motor ile o gittiğimiz yerlere çıkamazdık çünkü bu kadar kullanışlı deil çok güçlü ve ağır bu kadar kolay zaptedilmezdi..Gerçekten iyi bir alet.gs200 ile gy200 arasında kaldım.Hangisi?

Motosikleti
    XT 660X
    Farklı tarzlar, kendi tarzlarında ikiside çok iyi. Karar senin arkadaş, asfaltta mı sürecen dağda bayırda mı?. Her ikiside dersen. kros tercih etcen.
    Free Motorcycle Team

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    ya dağ bayır gezmek çok güzel de racing motorlarda bana böle daha çekici geliyor.Ama crosstaki o gücü gördükten sora kafam hepren karıştı..Sizde de gy200 vardı deilmi memnun musunuz?

Motosikleti
    AS 200-GY-2
    arkadaşlar AS 200 GY 2 le uzun yola giden varmı nasıl uzun yola geliyormu sorun çıkarıyormu 600kilometrelik bir yolculuk yapmayı düşünüyorum antalya konya uzun yol yapan varsa lütfen yazsın

Alıntı akif2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm Arkadaslar
    bu de bu sitenin yenilerindenim. scoter türü motor almayı düşünüyorum.
    Marka ve modele karar veremiyorum.
    kymco modelleri ve servis-yedek parça hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
    birde honda mı kymco mu daha iyidir.
    bence suzuki burgman paraya kıymak istiyorsan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler