Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

BMW R1200GS / Adventure Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    koca motosiklet.net te 1200 gs kullanan yokmu neden bu konu bukadar boş 2006 model bir 1200gs almak istiyorum pişman olurmuyum rutin 10000 bakımları borusanda nekadar, diğer servislerde nekadar, kendin yaparsan nekadar olur kimse bunla ilgili bişey yazmamış. hava soğutmalı olması hiç sorun yaşatıyormu? bilgilendirirseniz sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Altın Elbiseli Adam programlarının birinde 2. el bi BMW hatırlıyorum. Hatta özellikle çıkabilecek sorunlar, kusurlar falan konuşuluyordu hatta sanırım BMW servisiydi programın çekildiği yer

Bi ihtimal sorularının çoğuna cevap bulabilirsin Bi ihtimal diyorum çünkü tam anlamıyla bahsettiğin model veya model yılımıydı net hatırlamıyorum
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Bende o zırt pırt çıkan sensör sorunları yüzünden en gözde motor 2003 model 1150 tercih ettim. Ama sorun çıkarmazsa 1200 candır. 1150 de candır. Seviyorum motorumu
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam programlarının birinde 2. el bi BMW hatırlıyorum. Hatta özellikle çıkabilecek sorunlar, kusurlar falan konuşuluyordu hatta sanırım BMW servisiydi programın çekildiği yer

Bi ihtimal sorularının çoğuna cevap bulabilirsin Bi ihtimal diyorum çünkü tam anlamıyla bahsettiğin model veya model yılımıydı net hatırlamıyorum
    tavsiye ettiğin programı şimdi izledim ama çok fazla üstünde durmamış konunun sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende o zırt pırt çıkan sensör sorunları yüzünden en gözde motor 2003 model 1150 tercih ettim. Ama sorun çıkarmazsa 1200 candır. 1150 de candır. Seviyorum motorumu
    valla çıkardığı sorunlara baktım. toplam 3 kişinin başına 3tane arıza gelmiş yıllardan beri hep o 3 arızayı efsane gibi dillerden dillere dolaşmış sitelerde bu motora ulaşamayıpta karalamak içinmi yoksa başka bişeydenmi anlayamadım bu arkadaşları ama genelde kullanıcılar hiç yok sitelerde yorum yapanlar bilgi paylaşımında bulunanlar falan göremedim ne kötü. bukadar efsane bir motor bukadar durgun bilgi paylaşımı anlamsız geldi bana.

Motosikleti
    BMW 1200 GS
    Alın size kullanıcı yorumu,

2 yıldır biniyorum. No problem. Bi kere şehirler arası bir yolda, virajda düştüm. Yarışlardaki gibi çevremde döne döne sürüklendi motorcugum.
    Ben de sırtımın üstünde fırıl fırıl döndüm bi kaç tur. Yan çanta çizildi, koruma demiri kırıldı, Belli belirsiz gidon eğrildi. Ön sol siyal lambası yerinden çıktı. Kaldırdık motoru, . Sinyal lamabasını yerine taktım, marşa bastım, yürüdüm. 1500 km yol yapıp eve döndüm. Kaza sırasında önümde giden arkadaşım, gürültü korkunçtu dedi.

Sonra, gidon değişti. Koruma demirleri değişti. Çanta değişmese de olurdu. Zira kilidi falan çalışyordu ama çizilmişti. Nasıl olsa kaskodan diye değiştirdim.

Kalan 1500 km'yi de 2 günde yaptım. Bu arada ben oldukça acemiyim. Bu kaza olduğunda toplam tecrübem 3500 km idi.

Seviyorum motorumu

Allah herkese gönlündekini nasip etsin
    uzaaklardann bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Yokmu detayli kullanici yorumları

Bakim araligi

Bakim ucretleri.

Yakit sarfiyati. S.ici s.disi

Ariza verebilecek parcalari

2005den 2014e kadar uzanan modellerde ne gibi değişiklik yapildigi.

Agir bakimlarinin hangi km araliginda yapildigi vs vs gibi.
    Motor_Derili bunu beğendi.

ambiante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ve 2012 600 F
    Dünyanın en çok satan modeli olan bu araca bu yavaş ilerleyen sayfayı hiç yakıştıramamıştım Bu sayfaya olan ilgim, 1200gs almaya karar verdiğimde oluşmuştu. Sayfanın zayıf içeriğinden dolayı da bir gün alırsam bu sayfayı canlandıracağım diye içimden geçirmiştim.

Geçen hafta itibariyle artık bir 1200gs sahibiyim. 2.el di sıfırdı derken mutlu sona ulaştım. Allah herkese keyifle bineceği motorlar nasip etsin.

Bonus foto:Motorum ile ilk karşılaştığımız an.

Elimden geldiğince yeni model ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışırım. Bu sayfa altında tecrübelerimi sizinşe paylaşabilirim.

Sevgiler
    Murat
    Ahmet Abi, F54, Arda_Karaca ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

undone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS , 2014' R1200 GS ADV.
    Selamlar

Geçenlerde bi topic açmıştım GS adv. ile ilgili altta link mevcut ;

http://www.motosiklet.net/forum/enduro-off-road/130189-2014-bmw-r1200gs-adventure-ilk-deneyim-ve-fazlasi.html

daha fazlasi içinde burdan elimden geldiğince sorularınızı yanıtlamaya çalışmak isterim. Güvenli sürüşler

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Bu motorlarin asimetrik farlarina yapısip ölmüş sineklerin gösterildiği far resimleri vardi varmi paylaşabilecek ???

Alıntı ambiante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyanın en çok satan modeli olan bu araca bu yavaş ilerleyen sayfayı hiç yakıştıramamıştım Bu sayfaya olan ilgim, 1200gs almaya karar verdiğimde oluşmuştu. Sayfanın zayıf içeriğinden dolayı da bir gün alırsam bu sayfayı canlandıracağım diye içimden geçirmiştim.

Geçen hafta itibariyle artık bir 1200gs sahibiyim. 2.el di sıfırdı derken mutlu sona ulaştım. Allah herkese keyifle bineceği motorlar nasip etsin.

Bonus foto:Motorum ile ilk karşılaştığımız an.
    http://666kb.com/i/cntgwnuo8lpakyzu4.jpg

Elimden geldiğince yeni model ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışırım. Bu sayfa altında tecrübelerimi sizinşe paylaşabilirim.

Sevgiler
    Murat
    Merhaba,
    size kulanıcı olarak bir soru sormak istyiyorum, bmw'nin fiyat sayfasında low suspension modeli var, bu modelin normal modelle farkı nedir? biliyorsanız anlatırsanız sevinirim.

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    bmw hakkında bütün merak ettikleriniz için motosenkron içerenköy.

undone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS , 2014' R1200 GS ADV.
    1200GS ADV. ile kısa bir şehir turu , iyi seyirler ..

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    hayatım da gördüğüm en çirkin...motor..ve gereksız...çok çook para vererek kendınızı yolda bir şey sanmak .....

adama s....................... derler

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Bu motorun üzerinde oturupta, selektör, el işaretli, korna yaptığım halde karşıdan gelen motora selam vereni görmedim daha.
    HELLAS bunu beğendi.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    [QUOTE=enxdesign;3682804]Bu motorun üzerinde oturupta, selektör, el i,

VE YUZDE FEDA yolda yimişimdir bunları hepsi bır .....acayip....malaka de geç ..ya adam degıller adam
    benı için 100 cc bınen de aynı 25000 cc bınende
    TRANSALP.GR.COM

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Vfr 800x Crossrunner'ini aldigim abim, 2014 R1200 Gs Adv. almisti kendine. Bir kere kullaninca ne kadar ozel bir motosiklet oldugunu anliyorsun. O ilk calistirmadaki patlama sesi, oturus pozisyonunun yuksekligi, inanilmaz guc hissi hayalleriminde, butceminde cok ustunde. Kazasiz surusler dilerim. Nazar degmesin. Bu arada Adv ile normal model arasinda ne fark var acaba?

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Dün akşam babamlar'da evde oturuyorum gürül gürül bir ses duydum.Bir an 4 silindirmi bu dedim rolantide sonra yok değil dedim.Komşunun Triump'u mu dedim yine değildi.Cam dan baktım 1200 GS i gördüm.Sanırım 2014 model.Ses çok güzeldi ama tanıdık değildi.Oldukça tok bir ses ve tonu bas'tı.Gümbür gümbür gitti.Güzeldi

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    2006 model bir GS alacağım, sizce neresine bakmalıyım?

dadali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2007 VZ 800 , Yamaha 2009 XV1700
    Merhaba Arkadaslar ,

Bende Dun teslim aldigim 2015 BMW R1200GS K50 modelinin resimlerini paylasmak istedim.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Alıntı dadali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar ,

Bende Dun teslim aldigim 2015 BMW R1200GS K50 modelinin resimlerini paylasmak istedim.

http://666kb.com/i/d2vn2qeqmivusbnsa.jpg

http://666kb.com/i/d2vn3nynvv3t6vaju.jpg

http://666kb.com/i/d2vn4asw7ktwopicq.jpg

http://666kb.com/i/d2vn60g12p3ah1g6i.jpg
    Hayirli uğurlu olsun. Güzel günlerde kazasız, belasız kullanın.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler