Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Piaggio X8

Motovento
    REKLAM ALANI
    murat68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR
    Merhabalar herkese...Piaggio X-8 200 hakkında pek bir bilgi sahibi değilim bir yakınım almak istiyor bununla ilgili bilgi verir misiniz? Mesela parça fiyatları, servis sorunu, performansı vb. gibi... Şimdiden teşekkürler herkese...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Dostum X8 200 cok kaliteli bi makinadır...Pek tartışma yaratacak bi tarafı yoktur........Eger 0 almayı düşünüyorsan yeni X8 250 Premium diye bi modelide geldi onada bi bak derim....

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A

owunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ses dylan 150
    bende x8 hakkında bi iki şey soracam ocak motosiklet dergisinde x8 250 ve 125 modelleri ballandıra ballandıra anlatılmış walla 125 düşünmedim deil bi de ne göriim böyle bi model yok türkiye de gene aynı derginin aynı sayısındapeugeot geopolis tanıtımını wermiş en ince ayrıntısına kadar ama ortalarda peugeot motor kalmadı artık. Yani bunca model varken türkiye ye gelmeyen modeller niye incelenio ?

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    şubattan beri kullanıyorum 1500 km yaptım.
    şehir içinde 10 litre ile 300 km yol yapıyorum. şu anki benzin fiatlarıyla yaklaşık 25 YTL'ye 300 km yol yapıyorum. bu da 100km'de 3lt gibi bir benzin tüketimine denk geliyor.
    kadrandaki değerlere göre 140 km/h'ye çok iyi bir şekilde çıkıyor.(kadran 160 km/h gösteriyor)
    süspansiyonları güzel. uzun süreli kullanımda hiç bir yerim ağrımadı. ayrıca süspansiyonların sertliği ayarlanabiliyor.
    tek bir dezavantajı var; arkanıza yolcu aldığınızda yolcunun ayak basma yerleri çok küçük ve durur pozisyonda yolcunun ayakları sürücünün bacaklarının arkasına çarpıyo.
    60-70 gibi hızlardaki hızlanması da gayet iyi.
    4'lü flaşörü yok. ben 2005 model kullanıyorum. 2006'lar nasıl bilmiyorum.
    italyan olduğu için tasarımı hakkında pek bir söylemeye gerek yok. bence kendi sınıfındaki en yakışıklı scooter.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    ayrıca yol tutuşu ve frenlerini çok beğendim. (frenleri disk frendir)
    üzerindeki lastiklerin yağmurdaki performansını da çok beğendim.
    ben buzda da kullanmak istiyorum diyenler çivili lastik takıp gönül rahatlığı ile gidebilir :D

kuru zeminden ıslak zemine veya ıslak zeminden kuru zemine geçişlerde dikkatli olmak lazım. lastiğe yapışan toz kum taneleri tekeri kaydırıyor.

aklıma gelenler şu anda bu kadar.
    (ferco motor'un park ormanda test sürüşü var. almadan önce gidip bir deneyin derim.)

murat68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR
    Nemrut, çok tşk. ler bu bilgiler için...

gravedigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 cc

Piaggio X8 250cc aldım ve büyük bir hayal kırıklığı yaşadım

Arkadaşlar ben cuma günü Piaggio x8 250 cc motoru BALIKESİR KARAHALLILAR LTD ŞTİ den aldım yetkili elinde 1 tane motor kaldığını ve motoru bana 75 YTL karsılıgında getirebilecegini söyledi ve bende motorun fiyatını banka üzerinde havale yaptım . Buraya kadar herşey çok güzeldi ama motor bugun geldiğinde bir baktım sağ yan alt tarafı çizik sağ ayna dibinden kırık sonradan ogrendimde motoru arabanın kasasında gelirken düsürmüşler;almadım tabiki ama yeni parti motor 15-20 güne kadar geliyormus,bana parça isteyelim gelince montajını yaptırırız dediler kabul etmedim çünkü içime sinmedi motoru yolladım ve bana 20 gün kadar beklemek istemezsem paramı iade edeceklerini soylediler . OOOFFFF ya bütün hevesim kırıldı şimdi yarını bekliyorum morallerim acayip bozuk ... Bakalım ödemeyi gerçekten iade edecekler mi?

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    en iyisini yapmışın git abi şikayet et sakın ha sakın motoru alma paranı geri al bak izmirliymişin sen toplantımıza gel elinden tutan olur sakın şüphe etme izmir mt sana yardım edecektir
    galiba yanlış anladım abi suan izmir demisin yoksa balıkesir demi ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Piaggio X8 250 cc
    izmir deyim karsıyaka da yaşıyorum

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    tamam sen beni dinle motoru alma iyice araştır bakalım oradan da alışveriş yapma derim başka yerden motor al eğer paranı geri vermek istemezse şikayet et firmaya
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Piaggio X8 250 cc
    vallaha psikolojim bozuldu ben ona yanıyorum nereden girdim su motor alma hevesine diyecem ama bu bir tutku ne diyebilirim ki....

şimdi yarın sonuç cıkmaz sa ben FERRO MOTOR umu arayıp şikayet edeyim yoksa izmir mt de kimden bu konuda yardım alabilirim

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    arkadaşım moralini bozma. rahat uyu. ara yarın ferco motoru kesin hallederler. şimdiden hayırlı olsun süper motor almışsın, önümüzdeki yıllara damgasını vuracak bu motor, alınca bu lafımı anlarsın...

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    abi scooter a 250cc benzin bidaa düşün
    MT izmir yardım eder ancak önce alacağın motoru kararlaştırman lazım

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence begenmiş almışsın kimsenin dediğine kulak asma firmayı ara eğer soununu çözemezlerse o zaman paranı alıp başka modelleri düşünebilirsin

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gönderdiğin motorun şase numarasını alsaydın aynısını sana yollamasınlar tamir edipte.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    salihe katılıyorum bende
    let it be

Motosikleti
    NS300 Forza
    Alıntı gravedigger adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben cuma günü Piaggio x8 250 cc motoru BALIKESİR KARAHALLILAR LTD ŞTİ den aldım yetkili elinde 1 tane motor kaldığını ve motoru bana 75 YTL karsılıgında getirebilecegini söyledi ve bende motorun fiyatını banka üzerinde havale yaptım . Buraya kadar herşey çok güzeldi ama motor bugun geldiğinde bir baktım sağ yan alt tarafı çizik sağ ayna dibinden kırık sonradan ogrendimde motoru arabanın kasasında gelirken düsürmüşler;almadım tabiki ama yeni parti motor 15-20 güne kadar geliyormus,bana parça isteyelim gelince montajını yaptırırız dediler kabul etmedim çünkü içime sinmedi motoru yolladım ve bana 20 gün kadar beklemek istemezsem paramı iade edeceklerini soylediler . OOOFFFF ya bütün hevesim kırıldı şimdi yarını bekliyorum morallerim acayip bozuk ... Bakalım ödemeyi gerçekten iade edecekler mi?

Arakadasım balıkesirlimisin bilmiyorum ama Karahallılar yamuk yapmazlar. Uygun olan ne ise yaparlar diye düşünüyorum. Neyse hayırlısı olsun inşallah.

Motosikleti
    Piaggio X8 250 cc
    Arkadaşlar bugun sabah beni KARAHALLI lardan aradılar ve hesap numaramı istediler 10 dak içinde hesaba para iade edildi ben BALIKESİR li değilim ama inanın bana dürüst satıcılarmış.En azından beni mağdur bırakmadılar ve yüzümü güldürdüler .Bende gidip aynı motor dan yeniden aldım su anda bayide evraklar hazırlanıyor .............Çarşamba izin günüm ve ben çok mutluyum ....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler