Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Derbi hakkındaki Görüşleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    http://www.bikez.com/motorcycles/der...acing_2005.php
    Arkadaşlar Ferco Motor distribütörlüğünde İspanyol Derbi GPR 125 Racing ve Nude modelleri geliyor.Teknik verileri yukarıdaki linkte bulabilirsiniz.Bence en azından görünüş açısından CBR 125R'a beş basar.Ne dersiniz? Galiba en iyisi motor satın almak konusunda acele etmemek ve beklemek.Sanırım 125 ve 250 cc.lerde bir canlanma olacak.Fiyat konusunda ümitliyim herhalde Honda'dan pahalı değildir.Ama iki zamanlı olması düşündürür
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AksakalliWolverine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan icin yok! :(
    Makine iyi gözüküor.. 2 zamanlı olması performansının daha yüksek olacagını gösterir ama bu da bize benzin-mazot-gaz olarak geri dönecektir. Sıvı sogutmalıymış buda fazladan bir avantaj. Aynı özelliklerdeki CRB125'in 4500ytl oldugunu göz önünde bulundurursak bunun en fazla 4000YTL olması beklenir bence. Ama tipi cok tatlı.. hatta SÜPER!!

vioref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu makinanın beygir gucunu bilen varmı

fiyatı hakkında bilginiz varmı derbinin diger turlerde modelleri varmı i:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler o değilde benim aklıma bişey takıldı siz bu motorun türkiyeye geleceğini nereden anladınız Hayır yani yurtdışında zaten 125 ve 250 cc olarak racing motorlar var ama türkiyeye gelmiyor.O yüzden açıkcası bununda geleceğini zannetmiyorum...

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    yakın zamanda ülkemize getireceklerini söylüyor distribütör (ferco). fiyat konusunda bence çok iyimser olmayın zira cbr125 den yüksek olabilir. teknoloji olarak biraz daha gelişmiş bir motosiklet olduğu söyleniyor ve yazılıyor. motor gücü de 23 bg.
    ALPAY

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    alet süper.125 e göre çok ii bir kasa...hondaya harika bir alternati,f.
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

125 cc bü motorun 23 bg oldugundan eminmişin explorer

valla motora eridim yani ne diyelim umarım gelir yakında

birde yakından incelemek istersiniz diye düşündüm

ahada kocaman resmi

birde şu fuar olayı nedir abiler ben pek yeniyimde kusuera bakmayın yeni modeller felan orada mı tanıtılıyor yada standlarda kampanyalar mı düzenleniyor

oradan almak daha mı avantajlı

sevgiler selamlar

Bu resim moderatör tarafından düzenlenmiştir Forum sayfasının daha kolay görüntülenmesi açısından resimleri önerilen boyutu 640*480 boyutunda atmanız rica olur !

unutmadan artçının bu motorda pek rahat edeceğini sanmıyorum

arkadaslar her kez merak ettiği için bizzat ben bunu araştırdım ve ferco motorla görüştüm ve bunu bana en kısa zamanda bildireceklerine eminim en yakın zamanda onların cevabını bende size verecegim benim ilk merak ettiğim şey

ferco motor sitesinde böyle bir açıklama yapmamış
    umarım duyumlarınız doğrudur gerçekten hoş ve güzel bir motor

görüşmek dileğiyle

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 125den kasası daha iyi ama iki zaman motorlar benzini yakmıyor içiyor ama performansıda aynı oranda artar.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    vay be çok şık motosiklet, fiyat uygun olursa alınabilir.. cbr'a büyük rakip olur bence. Derbi de çok kaliteli bir marka zaten.

süper bir motor bunu alan kızları da götürür okadar diyim cbr o çirki kızı (vidyosunda)götürüyodu bunda bir manken götürür

çok güzelmiş ya bi de harbiden 23 bg. se mükemmel olur bence borç harç alınır.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    motor 3 kişilik.cbr a göre daha sport.2 zamanlı olması benzin canavarı olduğunu gösteriyor.23 beygir küçümsenecek bir güç değil.
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

Motosikleti
    Henüz Yok
    2 zamanlı hiç iyi değil be arkadaşlar motor ömrü çok kısa oluyor

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    arkadaşlar, Motorbike dergisinin son sayısında Derbi GPR125 modellerinden bahsetmiş, gelecek ay test sürüşlerini yazacaklarmış, tarz olarak Nude daha çok hoşuma gitti benim.

Bu arada dergide yazanlara göre evet makinalar 23 hp ve tek ters yanı olarak koltuklarının sertliği demiş adamlar (: (kesin ferco motor yazmıştır yazıyı ((: )
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

hmm umarım bu motor gelir gerçekten hoş bu arada millet neden sizde 2 zamanlı motor düşmanlıgı var ben şahsen 2 zamanlı motor hayranıyım

bi yandan diğerine göre performans üstünlüğü ve atak olması daha hoşuma gidiyor sonuçta 2 sene garantisi olacak bi problem oldugunda götürürsün garantiye kii ne problemi olabilir sonuçta ona göre ayarlanan bir sistem ile yapılmış
    bu arada max km si : 160-170 arası

valla arkadaşlar ümitlerinizi yıkmak istemeyim ama bununla ilgili birçok araştırma yaptım cogu yurt dışı firmalarında motor düşündüğünüz fiyattan cok daha farklı

suana kadar en düşük tespitim 3000 paund Yani 7.5 milyar civarı türkiye rakamıyla
    hele hele derbinin direkt ihracaat ettiği ingiltre fiyatı ise 3.996 paund yani 10 milyara yakın
    türkiyeye ne kadar fiyata verir 5-5.5 milyara falan veya daha düşük fiyata vermeliki türkiyede satılabilsin ama sadece bunlar bi tahmin

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    speed, bazı markalar piyasaya girmek için uyrtdışı fiyatlarından ucuz tutuyorlar, ama dediğin gibi de çıkması gayet mümkün tabi.

bu arada DERBI' nin 2005 yılı içerisinde çıkaracağı tüm modelleri aşağıdaki linkte görebilirsiniz. Mulhacén 659 gerçekten müthiş gözüktü gözüme ayrıca GP1 de Deer152ye ne kadar çok benziyor öyle (:

http://www.motorbikes.be/en/Derbi/2005/
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler