Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Çelik Motor'un Tiger 150

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım,150 cc lik, scooter almayı düşünüyorum yeni başlayan biri olarak,sizden ricam hangisini tafsiye edersiniz, salcano,çelik,asya.. bunları alabilirim nedersiniz, teşekkür ederimm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ahmetaktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa tamamda güzelde anlatıyorsunuz böyle peki hiç mi memnun olan yok ? ben biniyorum arıza yapmadı diyen yok mu ? sadece merak
    Selamlar;
    2010 Mart'ında aldım motorumu çelik motor 150 tiger yazmıyor bende CM olan model. şu anda 2250 kmye gelmiştim ki bugun sanirim kayış koptu yolda kaldim. motor çalışıyor ancak gaz verince gitmiyor ilk motorum allaha şükür bir sorun olmadı şimdiye kadar ama bugun yolda kaldımUmarım masrafı çok tutmaz.bir bilginiz var mı acaba masraf ne gider?

Burakxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym XS125K
    eski bir scooter kullanıcısı olarak v-matik kayış mondial modellerinde 40lira civarındaydı daha fazla tutacağını sanmıyorum ayrıca değiştirmişken varyatör ağırlık bilyalarını da kontrol ettirirseniz iyi olur...

çelik jj 150-t tam bir baş belasıdır...!

ÇELİK jj 150-T Aldığım günden beri tamir masrafları yüzünden ruh hastası oldum bütün motorsiklet hevesim kaçtı...1,5 sene sonra hurda oldu.. şimdi satsam 200 lira veren yok..!bedava verselerde yine almayın derim ben...servisciniz size sürekli parça satıyorsa şikayet edin ve bir daha orada tamir ettirmeyin..boş verin garantisini falan zaten aldığınıza pişman olacaksızın...ilk başlarda çok keyif verir rahattır ama sonradan büyük hayal kırıklıkları yaşarsınız gidin ikinci el bir japon malı alın alamıyorsanız yaya gezin daha iyi

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler