Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Çelik Motor'un Tiger 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar Piyasa Ne Olmus Boyle Herkes Kendi Firmasini Savunuyo Hangisini Alacama Kara Veremedim Cebimde Para Bekliom Birisi Yardimci Olsun:atak_ank(respect)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar ne alacama kara veremedım bı yardımcı olun harbı bılenlere soyluyorum pıyasa nasıl bu kadar kızısır anlamadımkı bıde herkes kendı fırmasını savunuyo cebımde param var ve ben nealacam kafam karıstı desteklerınızı beklıyorum atakrhme(ank respect)

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Arkadaşlar yanlışsam lütfen düzeltin.

Benim bildiğim bu motorlar çinden demonte gelip türkiyede montajı yapılıyor.
    Ne olursa olsun baştan iyi montaj yapılmış makine diğerlerine göre problemsiz oluyor herhalde.
    Ya şimdide dorado nun sandrosunu taktım kafaya 250cc ama marka iyi izlenim vermedi bana.
    Sitede servisleri göstermiyor.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    arkadaşlar en sonunda motorumu aldım ama tiger deği
    keeway Superlight 150 dayanamadım chopper tarzı aldım nedeni ise herkesin dediği gibi 2 ay sonra scooter tarzı motorlardan insan sıkılıyor keske chopper enduro tarzı vitesli motor alsaydım demiyim diye aldım

erman_erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    aloooooooooo tıgercılar uyudunuz muuuuuuuuuu

Motosikleti
    Çelikçiler uyumuş erman hoca bide şimdi aklıma doradonun sandoru düştü aynı motorun 250cc su soğutması var fiyat 3.750. ama motor suzuki imiş bana fuarda öle söylediler bilmiyom firmayı aradım bugün onlarda suzukinin motorlarını kullanıyoruz dediler bende takıldım açıkçası...

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    arkadaşlar geçen haftaki fuara gittim chopperları görünce birden fikir değiştirdim şimdi size soruyorum benim fazla deneyimim yok ben keeway super light 150 cc yi rahat kullanabilirmiyim yani zorluk çekermiyim bana yardımcı olurmusunuz yoksa ilk önce otomatik vites scooter mı iyidir...

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı slayer adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar geçen haftaki fuara gittim chopperları görünce birden fikir değiştirdim şimdi size soruyorum benim fazla deneyimim yok ben keeway super light 150 cc yi rahat kullanabilirmiyim yani zorluk çekermiyim bana yardımcı olurmusunuz yoksa ilk önce otomatik vites scooter mı iyidir...
    Kardesım valla bılıyorsun bende tiger 150 alıcaktım ama en son anda keewaysl 150 gorunce bi anda fıkır degıstırdım ve aldım ılk defa vıteslı motor kullanmama rahmen cok rahat kulllandım tavsıye ederım hıc dusunme bence dusunurken zaman gecıyor valla bak havalarda duzeldı bence al bak buda motor uzerındekı resmım

Motosikleti
    peugeot satelis
    kardeşim saol bende keeway şirin evler de bi motosiklet satıcısında gördüm aşık oldum motora 2.500 ytl 24 aya kadar kredi olanağı var bilmiyorum hiç vitesli motor kullanmadım zorluk çekermiyim vitesler kolay geçiyormu chopperla başlayacam böle giderse. bu arada hayırlı olsun motorun kardeşim Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin çok güzel motorun bende siyahını beyendim krem o kadar güzel durmuyo...

Motosikleti
    CBR 600 F
    tıger la hıc sorun yasayan olmadımı hayat bukadar toz bembe degıl bence

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    valla aynı asya motor bu motorlar hep aynı .. ama zat 150 tek

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    kardeşim saol bende keeway şirin evler de bi motosiklet satıcısında gördüm aşık oldum motora 2.500 ytl 24 aya kadar kredi olanağı var bilmiyorum hiç vitesli motor kullanmadım zorluk çekermiyim vitesler kolay geçiyormu chopperla başlayacam böle giderse. bu arada hayırlı olsun motorun kardeşim Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin çok güzel motorun bende siyahını beyendim krem o kadar güzel durmuyo...
    merak etme hıc zorlanmıyon ben ılk defa kullandım vitesli gayet basıt mıllet cok abartıyor zor dıye alakası yok
    al keeway sl150 kafan rahatlasın bak yaz geldı bıtıyor bıle ne kadar cok dusunursen o kadar mıden bulanır zamanda gecer benl dınle ben cok dusundum 8 ay baktım aldım

Motosikleti
    CBR 600 F
    heyoooooooooooooooo bugun gıdıp tıger 150 sıparısımı verdım sonunda 27 nısan da gelıcek daha dogrusu ben oyle ıstedım cunku 27 nısan dogum gunumınsalla kazasız belasız kullanırım cocuklar gıbı mutluyum bugun

Motosikleti
    Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı
    heyoooooooooooooooo bugun gıdıp tıger 150 sıparısımı verdım sonunda 27 nısan da gelıcek daha dogrusu ben oyle ıstedım cunku 27 nısan dogum gunumınsalla kazasız belasız kullanırım cocuklar gıbı mutluyum bugun
    Boşver 27 nisanı walla vergiler artıyormuş ona göre sonra pahalı almamakineyi boşu boşuna.

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı
    Boşver 27 nisanı walla vergiler artıyormuş ona göre sonra pahalı almamakineyi boşu boşuna.
    uyardıgın ıcın sagol ama ne yapalım dogun gunu 27 nısan daha once almıyolar artık kısmet ne olursa olsun kafaya koydum alıcam bu motoru

Motosikleti
    peugeot satelis
    arkadaşlar bu ötv olayına kafam çok bozuldu dün honda bayindeydim bütün bayileri dolaşıyorum (bu arada sölemeden geçemeyecem hondaları görünce çinlilerden soğudum kalite çok fark ediyo hele o silverwing) bu arada honda bayide pazartesinden itibaren ötv fiyatları eğer meclisten geçerse yükseleceğini söledi inşallah geçmez he unutmadan dün televizyonda peder seyretmiş b ehliyeti olanlar 400 cc ye kadar motosiklet kullanacakmış babamın yalancısıyım

Motosikleti
    CBR 600 F
    arkadaşlar bu ötv olayına kafam çok bozuldu dün honda bayindeydim bütün bayileri dolaşıyorum (bu arada sölemeden geçemeyecem hondaları görünce çinlilerden soğudum kalite çok fark ediyo hele o silverwing) bu arada honda bayide pazartesinden itibaren ötv fiyatları eğer meclisten geçerse yükseleceğini söledi inşallah geçmez he unutmadan dün televizyonda peder seyretmiş b ehliyeti olanlar 400 cc ye kadar motosiklet kullanacakmış babamın yalancısıyım
    walla o b ehlıyet olayını bende duydum ama 400cc degıl 150cc olarak duymustum gecen yaz, ama yururlukten gecmedı galıba eger daha detaylı bır bılgı bılen varsa sızde soyleyın de bu konuyu acıklıga kavusturalım
    BIDE TIGER IN HANGI RENGİ GUZEL SIZE GORE BEN KIRMIZI DIYORUM(SIYAH OLSA TABIKI SIYAH)

Motosikleti
    CBR 600 F
    arkadaslar uyuyomusunuz bu arada motorum yarın gelıyooooooooooo

Motosikleti
    Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı
    arkadaslar uyuyomusunuz bu arada motorum yarın gelıyooooooooooo
    Hadi hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle, bu arada sen bu motoru hepimizden çok araştırdın bildiğim kadarıyla Duyduğun veya bildiğin kadarıyla nasıl bir motor bende düşünüyorum açıkçası.

Motosikleti
    peugeot satelis
    erman erkan kardeşim hayırlı olsun artık görüşlerini bizimle paylaşırsın Allah kazasız belasız sürüş nasip etsin.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler