Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Çelik Motor'un Tiger 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    sevgili arkadaşlar iki senedir motorlara karşı ilgim var önceden de vardı ama artık içinden çıkamıyorum scooter almayı düşünüyorum çelik motorun tiger 150'si hakkında görüşlerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asya 150 t1 in aynısı ama servisc ne olur bilemem
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunların hepsi aynı aynı ustanın elinden çıkmış gibiler Çin malında servis çok daha önemli kanımca
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Servisi düzgün bir marka satın alın. Ucuz aldığınızı sanıp daha pahalıya kullanmayın. Piyasa vur-kaççı doldu.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    peugeot satelis

çelik motorun servisine yok mu peki?

arkadaşlar hadi 500 ytl daha ucuz diye çelik motoru seçtim bunların hiç mi servisi yok yani asya motor bu konuda daha mı iyi.

Bak arkadaşım asya motorun İstanbulda 5 yada 6 tane servisi var Mondialin dahada fazla bildiğim kadarıyla ama yetmiyor geçen sezon 5000 den fazla motor satıldı çin malı servisler bu sayıda bile yetersizken her şehirde 1 servisi olan bir motor alınmaz alırsan başına geliceklerden en kötüsüde en basit bir arızada yada bakımda bile millet motoruyla gezerken sen motoru servise bırakıp 3 gün sonra teslim almak üzere otobüse biner evine dönersin,500 ytl için değermi sence?
    Ayrıca çelik motoru Türkiye ye Honda ve Lada yı getiren çelik motorla karıştırmayın bence.
    Alıcağın malın kalitesi kadar serviside önemli Servisi parçası bulunmadıktan sonra en baba motora binsen ne yazar (Sence Rover ın ikinci eli neden para etmiyor?)
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Bugün sitemizin sponsorlarından Otm motorun sahibiyle görüştüm. Geçen sene 5000 civarında satışa ulaşmış bu firma. 4000 kadarını OTM yapmış. Çelik iyi bir firmadır dedi. Bisiklet üreticiliğinden gelme köklü bir firma dedi. Mondialinde bayisi olan bu firma MCT 250 ile Çelik'in 250'lik motoru arasında dağlar kadar fark var dedi. Söylediğine göre Çelik'in motoru daha kaliteli imiş. Servis olayını sordum İstanbul'da 15'e yakın servisi var dedi. Benim anlamadığım madem bu kadar servisi var neden yayınlamıyorlar sitelerinde.
    ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun

Site linki ne aratınca Honda çıkıyor
    Ayrıca eskiden bisiklet lastiği şişiren her servisi sayıyolarsa Mondial inde bi sürü buzdolabı tamircisi var onları saymıyor
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun

Motosikleti
    peugeot satelis

araştırma yapmalıyım

saolun arkadaşlar yardımlarınız için en iyisi biraz daha araştırma yapmak hemen karar vermek iyi olmayabilir.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Çelikmotor Tiger150(JJ150T-5)Maxiscooter

Arkadaşlar tam 7 aydır piyasanın altını üstüne getirdim ve en sonunda kararımı verdim.Çelikmotor Tiger150.Bu motor önce türkiyeye Asyamotor getirdi halada getiriyor 2590 ytl ye 200 plaka masrafları toplam 2790 ytl geliyor çelik ise aynı motoru 2050 ytl getiriyor ve dikkatli incelenirse çelikin parçaları daha iyi en basiti döşemesi bile daha kaliteli diğerlerine oturuyon yırtılıcak gibi.Pazartesi motor elimde düşünenler bana katılabilir.Bu tür motorları şu an her yerde görebilirsiniz önemli olan parça ve servisi adamların depolarına baktım gayet buyuk ve full parça dolu zaten çelik 3 senelik bir firma değil tam 40 yıllık bir firma yomuk olmaz.Yakında emin olun piyasa çelikle çosucak.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Baktım kardeşim 2-3 dısında hepsini biliyordum ellerine saglık ama iyi olmus uzun ugraslar sonrasında ben celik tiger 150 karar verdim arastırırsan sende aynı kanıya varırsın başka benle aynı fikirde olan varmı?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Taner motosiklet , galiba WUXI markası adı altında bu motosikletin
    250 cc liğini satıyor. 18 hp ve fiyatıda 2900 YTL

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Taner motosiklet , galiba WUXI markası adı altında bu motosikletin
    250 cc liğini satıyor. 18 hp ve fiyatıda 2900 YTL

sitesi falan varmı nerden inceliyebiliriz?

Motosikleti
    peugeot satelis
    alialiance araştırman işin saol kardeş çok işimi gördü.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bunlar da benim bayide çektiğim Tiger 150 fotoğrafları:

1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

rockyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Umarım birgün olur
    Bu topic'in altındaki herkesi selamlıyorum, bazılarınızın bu motora kafayı takmış olduğunu (özellikle aidikurt) biliyorum, bende aynı şekilde bu motordan almayı düşünüyorum. Çelik motorun ümraniyede satıldığı 2 yer var, bir tanesi tam ümraniye sonduraktan bir sonraki ışıklarda, diğeri ise, ümraniyeden carrefoura giden yolda solda. 2. söylediğim yerde, şu üstü kapalı ilginç modeli türkiyede görmek isteyenler görebilir.(Çelik Motor Trifox 150) Çelik motor gerçekten eski bir firmaya benziyor, fiyatı da şu an için iyi, otm motorun sitesine mutlaka girin derim, adamların satmadığı bi model yok! Dezavantaj olarak arka fren kampana -bildiğim kadarıyla-. Fiyatlarının avantajlı olmasına rağmen ve köklü bir firma olmalarına rağmen(eğer öyleyse), kendilerini duyurmayı hiç bilmiyorlar sanki, yani ne internet siteleri ne kampanya, broşür bişeyleri yeterli değil. Yani bangır bangır bağırarark piyasayı sallasınlar abi ya. Televizyona falan çıksınlar, bizde firmanın büyüklüğünü görüp rahat rahat alalım şu motoru. Tabi tvye çıkmak yeterli değil de sonuçta mondiali her gün görüyoz ve kendisine olan saygımız giderek artıyor değil mi? Arkadaşlar bu motoru almayı düşünenler olarak lütfen birbirimizi kaybetmeyelim ya, hatta belli bi topic açıp gelişmeleri sadece o topicte paylaşalım. Ben motti salcano ve diğerlerini de takip ediyorum. msn adresim: emrah_ozdemir@hotmail.com bi selam verirseniz 150 t-x diye bi grup açıp oraya eklerim sizi, bu arada fuara kadar beklemek daha iyi mi olur yoksa fiyatlar artar mı sizce ?
    Together we stand, divided we fall...

rockyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Umarım birgün olur
    Ya arkadaşlar, aroramotorun sitesindeki resme bi bakar mısınız (büyüterek), çok hoş gözüküyor gerçekten diğerlerine göre. Tabi teknik ayrıntıları da incelemek lazım. Bu arada aidikurt, sen çelik motorun diğerlerinden daha iyi olduğuna neye göre karar verdin bizi de bilgilendir de dikkate alalım.
    Together we stand, divided we fall...

Motosikleti
    Suzuki intruder C800

Son kararım Çelik tiger 150

Rockyanus kardeş oncelikle arka fren kampana değil disk fren.Motoru aldığınız yer çok önemli ümraniyedeki ısıklardaki Güçlü motor saglam biryer baba oğul işletiyor ve cokta yardımcı oluyorlar ben takdım ve sıparısı verdim daa fazla ugrasmaya gerek yok devamlı zaman gecıyor.Salı günü bana siyahından geitriyor siyahı ilk defa geliyor hiçbiryerde bulamazsın güçlü motorun deposuda var adam 10 tane getiricek acele edin bence hergecengunde fıyatı artıyor.2050 idi simdi 2110 oldu fıyatı fuarı sakın bekleme emın ol ucuza bulamazsın cunku zatern adamlasr o zamanlar satıyorlar ındırım falan yapmazlar.İstersen görmek sende ümraniyede buluşalım isteyenler bulusalım birlikte toplu olarak gideriz.unutmayın 10 tane sıyah gelıcek baska bı yerde yok guclu motor aynı zamandada servısı bılıyorsun bu cok onemli bır husus gecen gun motor sattıkları bırının motoru bozulmus cocuguna soyledı servıscı bı cocuguda arkaasına aldı gıdıp yardım ettıler bes kurusta para almadılar ben sordum neden para almıyorsunuz dıye para kazanılır onemlı olan musterı kazanmak bız burda satalım havasında degılız ınsanlar memnın kalsınkı arkadaslarnı dostunu getırsın dedıler.Bence bunlar cok onemli artık daha fazla kasmıca arastırma yapmıcam.Salı gunu elimde.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler