Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Çelik Motor'un Tiger 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    rockyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Umarım birgün olur
    Sevgili Aidikurt, öncelikle motorun hayırlı olsun senin adına çok sevindim, eminim sende kendi adına seviniyorsundur . Hatta senin yerinde olsam ruh halim tam olarak şu olurdu : vb.

1- Ben çelikte kampana diye biliyordum ama, şimdi otm nin sitesine baktım disk yazıyor, heralde doğrusu odur.
    2- Siyahından hiçbi yerde bulamazsın derken, yani çelik motor olup ta siyah olanından mı ?
    3- Ya fiyat konusunda haklısın, valla ne yapacam bilmiyorum, çünkü ben şu an kesin karar versem bile almam biraz zor gibi. Yani alırsam da mecburen taksitli alıcam büyük ihtimalle, maddi durumdan dolayı. Yani fuarı mecburen bekleyecem gibi.
    4- Buluşma olayı organizasyon gerektirir, gelecek arkadaş varsa, (mesai saatleri dışında) buluşup, bu iki yerden bilgi alabiliriz aslında fiyat konusunda falan bastırırız, servisiniz nasıl deriz, garanti şartlarını konuşuruz. Bunları açık açık söylettirmek lazım baştan adamlara. Benim en korktuğum şey, sorun yaşamak değil, ufak büyük hepimiz sorun yaşayacağız gibi, ama her sorun yaşadığımda, sersisten para alacaklar mı almayacaklar mı bu çok önemli. Bide onlara buradaki ortamdan ve konuşmalardan da bahsetmek lazım ki gücümüzü bilsinler. Görüşmek üzere.
    Together we stand, divided we fall...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    1-Motoru baya bi inceledim heryerine baktım arka disk fren.
    2-Motorun siyahı yoktu mavi sarı bide kırmızı getiriyorlardı biliyorsun motor tutulunca alternatif renkler getirilir.Cnuku ne kadar cok renk o kadar cok dert ve parcadır bıluıyorsun.Siyah en son gelenlerde var.
    3-Kredi kartın varsa hele bonus baya ıyı olur ıstedıgın kadar taksıt yapar
    4-Servis iyi onemli olan bu para konusuna gelınce parayı ıkıncı planda tutuyorlar onemlı olan musterı memnunıyeti diyolar

sartlar bu guclu motor alper yolladı de garantı bankasından yardımcı olurlar.

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ASYA motor fiyat indirmiş veya benim yeni haberim oldu
    http://www.asyamotor.com.tr/modules....showpage&pid=6

bide bu firmanın ismi çelik motor değil çelik motor kia ve lada otomobillerinin türkiye distribütörüdür karışıklık olmasın diye belirtiyim dedim

Motosikleti
    Umarım birgün olur
    Alialince, gerçekten çok ilginç bir gelişme, bilgilendirdiğin için sağol. Her gün şu foruma girip yeni haberleri okuyorum ama sen söylemesen bu olaydan haberim olmayacaktı. Şimdi ortalık kızışabilir işte.

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence asya ve mondial ölümüne fiyat kırdı mondial piyasadaki diğer çin malı motosiklet getirenlerin neredeyse bütün modellerinden getirip fiyatları çok aşağıya çekti asyanın bu yeni modellerini diğer firmalarda pek görmedim ama bu fiyatlarda çok düşük. fuardan sonra fiyatlar burada kalmaz gibi geliyor eğer kalırsa seneye bu kadar çok firma görmeyeceğimizden eminim çünkü kar marjı çok düştü diğer firmalardan motor alanların dikkat etmesini tavsiye ederim çünkü seneye bu markaların ismi bile kalmayabilir parça ve servis sıkıntısı baş gösterebilir bu söylediklerimden kanuni ramzey motomaxı tenzi ederim onların müşteri potansiyeli bu bahsettiğim ucucz motosiklet furyasından biraz da olsa farklı fakat bana göre salcano bisan gibi nispeten bu sektörün içinden ve olaya daha yakın firmalar bile risk altındadır. bi de bügün hürriyette şahsuvaroğullarının motosiklet getireceğine dair bi reklam vardı motosikletler hakkında bilgi yoktu ama tahminim yine bu çin mallarını getireceklerdir ve şu ana kadar bu çin işine giren en büyük firma olacak ona da dikkat etmek gerek diye düşünüyorum

http://www.sahsuvaroglu.com.tr 1i istanbulda olmak üzere 4 ford bayiliği same ve lamborghini başta olmak üzere iki tane daha traktör olduğunu tahmin ettiğim markanın türkiye distribütörüler krizden önce jack (zannedersem böyle yazılıyordu) diye bi ticari aracı çinden ithal ediyorlardı kriz patladı

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    evet bi kaç gündür şahsuvaroğlu motorsiklet getiriyoruz bekleyin diye ilan veriyor gazetelere bakalım merakla bekliyoruz kaliteli bir firma iyi işler başarmış bu zamana kadar inşallah güzel ve ucuz motor getirirler.

Motosikleti
    Umarım birgün olur
    alialince (bide nickin kolay yazılsa) bilgi için tekrar teşekkürler. Dediklerinde sonuna kadar haklısın, ondan dolayı asyanın fiyatı buraya çekmesine çok sevindim zaten. Başka marka almak zorunda değilim artık. Bu arada SLAYER senden de hiçbişey kaçmıyor kardeş

Motosikleti
    peugeot satelis
    saol rockyanus kardeş istersen bide asyanın son motorlarına bak benim kafam iyice karıştı adamlar öle motorlar getirmiş ki biri hondanın 4.500 ytl'lik motorunun nerdeyse aynısı 1.800 ytl ve dijital göstergesi bile var. şu fuar gelsede motorları görerek karar versek yoksa ben bu işin içinden çıkamayacam.

Motosikleti
    peugeot satelis
    bu arada bu modelin kırmızısınıda getirmişler hayret adamlar en sonun herkese aynı motoru satamayacaklarını düşündüler.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Ben bu motorun aynısın (rengi bile aynı) Global Motor un (HYOSUNG Distrübütörü ) sitesinde gördüm. Onlarında TRUVA diye bir markaları var. Ancak fiyatı nasıldı şimdi hatırlamıyorum. İsteyen baksın : www.globalmotor.com.tr
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

slm arkdaşım bende baya bir araştırmadan sonra 3 hafta önce çelik motordan bir tiger aldım bence bana sorracak olursan baya iyi bir motor görüntüsü döşemesi ve sitede ne kadar açıklan masada istanbulda 15 kadar servisi var bence iyi motor derim

erman_erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    arkadaslar merhaba ben hep mondıal 150 zat yada asya motor 150t1 alıcam dıyodum ama dun tıger ı gordum ve etkılendım acaba uzun suredır kullanan var mı bu motoru merak edıyorum acaba bu motorla 1000 km yapanm var mı ve sorun yasadınız mı tesekkurler

Motosikleti
    Umarım birgün olur
    Alıntı slayer adlı üyeden alıntı
    bu arada bu modelin kırmızısınıda getirmişler hayret adamlar en sonun herkese aynı motoru satamayacaklarını düşündüler.

Yeni gelen modellerin arasında benim en çok tuttuğum model şu:(http://www.asyamotor.com.tr/modules....owpage&pid=104) (150 t 19 A) bunların ismi de iett hat numaralarına benzemiş 19 Kadıköy - Bilmemnere ama hatırlayamadım 5A da koşuyolu falan olması lazım.
    Bu arada kırmızı derken iyi bir kırmızı mı ? Nasıl durmuş motorda bide sitede falan var mı?
    Fuarda fiyatlar artar mı sence ? Kazasız belasız kazıklanmadan bi alabilsek şu motoru hayırlısıyla... Valla ben evlenirken bu kadar araştırmadım. Puhahahah.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    bana asyanınkı ufak geldı scooter ben scooterdan yana degılım maxiscooter ve tabiki çelik tiger 150

bende çelik tiger motor var 450 km ye geldim şu ana kadar hiç bir yerinde sorun yaşamadım ama bundan sonrası içinde bir şey diyemem ama sanki bir sorun yaratmıycakmış gibi gözüküyor

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı ercanyedikardes adlı üyeden alıntı
    bende çelik tiger motor var 450 km ye geldim şu ana kadar hiç bir yerinde sorun yaşamadım ama bundan sonrası içinde bir şey diyemem ama sanki bir sorun yaratmıycakmış gibi gözüküyor
    cevap: sagol ercan herhangı bır sorun yasarsan lutfen yaz ben cunku tıger 150 alacam mayıs ta

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    bu arada arkadaşlar asya da fiyatı aşşağı çekti bakınız asya t1 :2,150
    biz 2.590 a aldık bir kere ne yapalım en azından vade farksız aldım 12 taksit
    5 aydır kullanıyorum iyi ki almışım valla asyanın servisinden de çok memnunum çelik motordan alacak arkadaşlara hayırlı ugurlu olsun her yer bizden olucak demek ki
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    peugeot satelis
    Alıntı rockyanus adlı üyeden alıntı

Yeni gelen modellerin arasında benim en çok tuttuğum model şu:(http://www.asyamotor.com.tr/modules....owpage&pid=104) (150 t 19 A) bunların ismi de iett hat numaralarına benzemiş 19 Kadıköy - Bilmemnere ama hatırlayamadım 5A da koşuyolu falan olması lazım.
    Bu arada kırmızı derken iyi bir kırmızı mı ? Nasıl durmuş motorda bide sitede falan var mı?
    Fuarda fiyatlar artar mı sence ? Kazasız belasız kazıklanmadan bi alabilsek şu motoru hayırlısıyla... Valla ben evlenirken bu kadar araştırmadım. Puhahahah.
    kırmızı cırtlak kaçmış galiba yanlış görmediysem bide lacivert vardı ama o güzel durmuş metalik boya ben iki motosiklet fuarınada gidecem arkadaşım fiyat konusunda burdan seni ve arkadaşları haberdar ederim.

Motosikleti
    CBR 600 F
    arkadaslar aranızda 5000 km yapan var mı wger varsa motorda bır sorun cıktı mı ? bende tıger 150 almayı dusunuyorum da

olgunticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Tüm Modeller
    sayın arkadaslar bence motor süper ben yok satıyorum hiç de sorun yok isterseniz sizlere birer tane yolluuyayım çok güzel motor fiyat 2110 oldu ama işte değer bence daha detaylı bilgi için www.otmmotor.com vveya msnden taskoparan@msn.com dann bana ulaşabilirsiniz.
    Mondial MOTOSİKLETLERİ Türkiye ANABÖLGE BAYİ
    OTM Motor, KEYİFLİ VE HATASIZ KAZASIZ GÜVENLİ SÜRÜŞLER DİLER...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler