Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Çelik Motor'un Tiger 150

Motovento
    REKLAM ALANI

istanbulda oturan arkadaşlar almaya niyetlenen arkadaşlara istanbulda karaköyde çelik motor satan bir bayi var ve liste fiyatından baya bir indiriyor haberiniz olsun kasımpaşa bisiklet isteyen arkadaşlar olursa bakar yollarım numarasını

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    ercan kardes kaca verıyor sen kaca aldın ve hangı renkler var elınde telınıde verırsen sevınırız.Ümraniye guclu motor benımde herkese tavsıyem anadolu yakasındakılerde buraya gıdebılır hem servısıde var

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    erman kardes sen neden taaaaa mayısı beklıyon?

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    arkadaşlar celik motor asya falan farketmez ama 2 milyara bu motorlar iyi bence ama bayilerin dediği gibi bu motorlar süper falan değil sonuçta onlar için satmak amaç bizim için ise sorunsuz olması ama bu motorlar sorunsuz falan değil örnek sorunlar şöyle çin mallarında :swich,marş motoru,buji sorun yaratan parçalar bunların bozulma riski çok yüksek bu motorları alınca bir honda almış gibi servse az gitmeyeceksiniz.proglemler çok büyük değil ama servise de her gittiginde bir para bırakıyorsun yani sonuçta bu fiyata bu performans çok iyi bence hele istanbul trafiginde niye kendinize sıkıntıya sokasınız ki atla motora her yere herkesden önce git rüzgarı hisset hadi artık gezelim.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    katılıyorum sana nurgul bu fıata alınabılecek ve motor keyfi verecek en ıyı motorlar bunlar

erman_erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    erman kardes sen neden taaaaa mayısı beklıyon?
    cevap: valla dostum bılıyon malı durumlar bıraz sakat mayıs ayında rahatlıyo elım o yuzden bıde evdız den alacam 1 ay sonra baslıyo odemelerı oyle karar verdık evdekılerle.
    bıde 1 sey soracam tıger 150 nın ınternet sıtesınde 85 kg yazıyo dogrumu yoksa yanlıs mı yazmıslar.eger 85 kılo ıse ıskeletı falan nasıl merak edıyorum cunku zat150 150 kg asya 145 kg datıger nıye 85 merak ettım bence 185 kg dır ama yanlıs mıı degıl mı tıger kullanlar yardımcı olsun lutfen

ercan kardes kaca verıyor sen kaca aldın ve hangı renkler var elınde telınıde verırsen sevınırız.Ümraniye guclu motor benımde herkese tavsıyem anadolu yakasındakılerde buraya gıdebılır hem servısıde var

motorlarda liste fiatından 100ytl indirim yapıyorlar 150-160 ytl de plaka masrafı tutuyor

Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı
    cevap: valla dostum bılıyon malı durumlar bıraz sakat mayıs ayında rahatlıyo elım o yuzden bıde evdız den alacam 1 ay sonra baslıyo odemelerı oyle karar verdık evdekılerle.
    bıde 1 sey soracam tıger 150 nın ınternet sıtesınde 85 kg yazıyo dogrumu yoksa yanlıs mı yazmıslar.eger 85 kılo ıse ıskeletı falan nasıl merak edıyorum cunku zat150 150 kg asya 145 kg datıger nıye 85 merak ettım bence 185 kg dır ama yanlıs mıı degıl mı tıger kullanlar yardımcı olsun lutfen
    internette yanlış yazmışlar kardeş 130 kg ağırlığı renkleride mavi kırmızı balköpüğü

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı ercanyedikardes adlı üyeden alıntı
    internette yanlış yazmışlar kardeş 130 kg ağırlığı renkleride mavi kırmızı balköpüğü
    eywallah sagolasın cevap ıcın baska bılgıler de verırsen motor hakkında sevınırım ve sende tıger 150 mı var varsa kac km de ve sorun cıkardı mı

eywallah sagolasın cevap ıcın baska bılgıler de verırsen motor hakkında sevınırım ve sende tıger 150 mı var varsa kac km de ve sorun cıkardı mı
    bende tiger var ama daha yeni 400 km oldu daha yeni şu an bir sorun yok

arkadaşlar bu tiger in serwis durumu nedir mondial asya ile karsılastırırsak?beykoz kawacıkda celik serwis i warmıs herkes tiger daha iyi dio ama kararsızım yardımcı olursanız sewinirim.farklı renkleri yokmu tiger ın siyag gri mesela?hız durumu nedir?kilosu 85 yazıyor bu beni düşündürdü bi arkadas 130 demiş tigerın kg için 150 zat 150 kg arada az boz diil 20 kg fark war.motorun agır olması mı hafif olmasımı daha iyi?birde asya 150t1 ile 120 km hız yapan tanıdıgım war tiger ile bu mümkünmü?maksimum 85 yazıyor?

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı beykozlu adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu tiger in serwis durumu nedir mondial asya ile karsılastırırsak?beykoz kawacıkda celik serwis i warmıs herkes tiger daha iyi dio ama kararsızım yardımcı olursanız sewinirim.farklı renkleri yokmu tiger ın siyag gri mesela?hız durumu nedir?kilosu 85 yazıyor bu beni düşündürdü bi arkadas 130 demiş tigerın kg için 150 zat 150 kg arada az boz diil 20 kg fark war.motorun agır olması mı hafif olmasımı daha iyi?birde asya 150t1 ile 120 km hız yapan tanıdıgım war tiger ile bu mümkünmü?maksimum 85 yazıyor?
    cevap:
    servıs konusu nu bılemıyıcem ama kırmızı ve lacıvert rengı de var. aynı zamanda 130 kılo ınternette yanlıs yazmıslar.
    maksımum 85 yazıyo ama 110 -115 cıvarı bır hız yapıyo mondıal da da 90 yazıyo ama 110 yapıyo yuanı sen o katoloklara fazlşa ınanma.

cevap:
    servıs konusu nu bılemıyıcem ama kırmızı ve lacıvert rengı de var. aynı zamanda 130 kılo ınternette yanlıs yazmıslar.
    maksımum 85 yazıyo ama 110 -115 cıvarı bır hız yapıyo mondıal da da 90 yazıyo ama 110 yapıyo yuanı sen o katoloklara fazlşa ınanma.
    saol arkdasım peki 110 ciwarı hız yapdıgın zaman yoldaki gidişi nasıl ses filan cıkartıyormu kötü weya cok sallıyormu?
    bugün çelik satıcısına gittim beykozda 24 ay taksit 200 milyon ruhsat işlemleriinin parası haric ayda 100 milyon ciwarında.almaya karar werdim enüz sipariş wermedim.ama mondialle yanyana bakdım arada daglar kadr fark war mondialtam bi burgman tipiymiş bunu yeni farketdim :D

Motosikleti
    CBR 600 F
    saol arkdasım peki 110 ciwarı hız yapdıgın zaman yoldaki gidişi nasıl ses filan cıkartıyormu kötü weya cok sallıyormu?
    bugün çelik satıcısına gittim beykozda 24 ay taksit 200 milyon ruhsat işlemleriinin parası haric ayda 100 milyon ciwarında.almaya karar werdim enüz sipariş wermedim.ama mondialle yanyana bakdım arada daglar kadr fark war mondialtam bi burgman tipiymiş bunu yeni farketdim :D
    walla sadece sımdılık test surusu yaptım fazla sallamadı ama daha bende alamadım ama alıcam cunku cok beyendım motoru

anladım saolasın bende almaya karar werdim

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Arkadaslar ne ıs hala almadınızmı?

Motosikleti
    CBR 600 F
    Arkadaslar ne ıs hala almadınızmı?
    walla hala alamadım ama en kısa surede benımde bır motorum olsun ıstıyorum ama kısmet artık bakacaz

beyler bu motor kaliteli. ayrıca servis çok iyi.
    yıllardır bu işi yapan ve çin malı motorsikletleri türkiyeye ilk getiren bir firma.
    en ufak bir problem olsa sorunu çözüyorlar.
    tavsiye ederim
    çünki bende motor satısı yapıyorum o yuzden birazda olsa bilgim var

gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

crown150 crown250

arkadaslar celık motorun crown 150 crown250 cooper modellerı var
    bunlar nasıldır ne degıldır hıc bılen eden yokmu bı acıl bılgılendırn yahuu

http://www.celkan.com/urunler.htm
    arkadaslar bahsettıgımm urunde bu adreste uzunzamandır forumda arastırıyorum celık
    motorun fıyatları uygun geldı acaba nasıllar bı yardımcı olun bana...

ARKADAŞLAR BEN ALACAM BU MOTORU PIYASA DIYE BISEY KALMADIMI BIRI BI SU IYI DIYO BIRI OBURU İYİ DİYO BEN ANLAMADIMKI HANGISI IYI HARBIDEN BILEN VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ TUM MOTOR SEVERLERE ANKARADAN SELAMLAR SAYGILAR:ANK(ATAKRHYME)RESPECT

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler