Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    allah kazadan ve beladan korusun tüm motosilketçi dostları
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    İstanbuldaki arkadaşlar iyi bir tamirci biliyormusunuz ben artık motorumu servise götürmek istemiyorumda düzgün bir tamirci işime daha çok gelir.

Muhabbete bende katılıyım aslında bu fiyata iyi motor bence sadece amortisörlerden şikayetçiyim onlarıda kış ertesi lastiklerle beraber değiştirmeyi düşünüyorum tabiki yeni motor almassam, zaten ben bu motoru alırken elimde ölür düşüncesiyle almıştım o yüzden satma taraftarı değilim şimdilik.

Neyse artık son hafta sonlarımız herhalde havalar müsade ettikçe sonra motorlar kapalı yere herhalde.

Ya bide arkadaşlar arka stop değiştirecek olan varmı benim yolda giderken sinyal camı düştü setine 49 ytl. çektiler bende oha dedim yada ucuza alabileceğim yer.

Bradley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T
    arkadaslar bugun dayı daki blue coral ampullerden aldim manyak oldu beyaz renk asya 150t ve mondial 150 rs kullanan arkadaslar almak isterse h 15 modelini alcaksınıZ ..35 waat alın bizim akuler icin 35 watt uygun....Cifti 8 milyon

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA-250 MTC-SYM 125
    bradley arkadaşım ampuller hayırlı olsun ama sen yinede aküye
    mukayet ol zira ikinci akü takmamışsın ,ne olur ne olmaz marş
    olmayınca kolçağa mahkum olma

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım ona da cozum olarak farların açık gezme gunduzleri. bu yeterlı olur senın ıcın. geceleri de çok gezmıyorsan hem gunduz akü nün şarj olmuş olması, hemde gece gıderken de şarj edıcek. yeterlı olur. ama gunduzlerı farları kesin kapat...

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA-250 MTC-SYM 125
    arkadaşlar hiç kimsenin sesi çıkmıyor ya kış geldi motora binen yok,
    yada hiç kimsenin motoru sorun çıkarmıyor..bari selam falan yazında topic
    ölmesin.sonra millet asya motor hiç sorun çıkarmıyor sanır

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    zetzetto

dostum yazılarını okudum ve eski bir 150T1 kullanıcısı olarak;
    büyük markalardan bahsetmişsin bu zaman kadar (piaggio, honda vs.) hepsinide uzun yıllar kullandım bu motorlar la asya motoru karşılaştırman bile alakasız.. çünki piaggio vereceğin parayla asyadan 2 tane motor alabilirsin beni anlamışsındır... paran neye yeterse ve paranın yettiği motor da senin ihtiyaçlarını karşılıyor ise ok derim.. 2,500 ytl veripte piaggio performansı bekleyemessin... beni bütün forum anlamıştır senin de anlamanı umarım... (nekadar ekmek o kadar köfte anladın) özür dilerim argo oldu bilraz...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    Bence aküyü okadar kafaya takmayın ben 35 w lık ampul taktım yanmada düşme olmuyor ama aküde şarj az alıyor ama ertesi gün marş basıyor ancak 3 gün sonra marş basmaz hale geliyor ama zaten ayakla birkerede çalışıyor.

Evet arkadaşlar bilen varsa istanbulda iyi bir motosiklet tamircisi arıyorum yardım tanıdığınız bir tamirci varmı servis yerine.

Motosikleti
    Asya 150 T
    Arkadaslar gittigidiyorda 2 tane asya 150 t1 var satılık biri 800 km de biri 4000 de cok az kullanılmıs biri 1200 istiyor biri 1450 almak isteyen ve istanbulda oturan arkadasalar bakabiliR

http://urun.gittigidiyor.com/KACIRIL...0QQidZZ2826534

http://urun.gittigidiyor.com/0-km-gi...0QQidZZ2890731

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zetzetto

dostum yazılarını okudum ve eski bir 150T1 kullanıcısı olarak;
    büyük markalardan bahsetmişsin bu zaman kadar (piaggio, honda vs.) hepsinide uzun yıllar kullandım bu motorlar la asya motoru karşılaştırman bile alakasız.. çünki piaggio vereceğin parayla asyadan 2 tane motor alabilirsin beni anlamışsındır... paran neye yeterse ve paranın yettiği motor da senin ihtiyaçlarını karşılıyor ise ok derim.. 2,500 ytl veripte piaggio performansı bekleyemessin... beni bütün forum anlamıştır senin de anlamanı umarım... (nekadar ekmek o kadar köfte anladın) özür dilerim argo oldu bilraz...
    aynen katılıyorum.
    bende "nekadar ekmek okadar köfte!" diycektim yazını okuduktan sonra,
    baktım yazmışsın azımdan aldın

Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bilen varsa istanbulda iyi bir motosiklet tamircisi arıyorum yardım tanıdığınız bir tamirci varmı servis yerine.
    avrupa yakasında
    fındıkzade tarafında yamahacı bi usta var minik dükkanı var, yamaha-mondial vs bakıyor.
    3000bakıma orda götürdüm
    sesleri filan kesildi, baştan aşşagı elden geçirdi..
    kayışdeğişti filtretemizlendi iyi yağ kondu bikaç bişeydaha yapıldı 120ye mal oldu.. bakım için sanırım sadece 40 alıyo normalde onun gibisinden bişeyler söylemişti.
    benim gitme nedenim çok yakın olması bana ve servise güvenmememdi....

kafanayatıyosa yakınsa, adres ayrıntı verebilirim eğer istersen

karabatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN AN 650 K11 / 1979 Jawa 250 classic
    Kentacdis, bu usta fındıkzadenin neresindedir. Benim motoruda bir gösteriyim çok vibrasyon var bide arka teker yalpa yapıyor.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    35w lık ampul takan arkadaşlara duyurulur... daha iyi elektrik tesisatı için sigortayı değiştirmeyi unutmayın... motorlarınızda 15amperlik sigorta var.. 20 amper çok daha iyi bir elektirik sistemi için mutlaka yükseltilmeli...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    Kentacdis ben o tamircinin adresini rica ediyim hakikatten çok makbule geçer varsa tel inide alıyım

Kartal amperi yükselterek sakata bağlamıyalım işi bide bunların sigortası benzincilerde falan var dimi.

Motosikleti
    x-city
    Slm
    Motor dusuk hızda "20-40km" bazen tıtrıyor bunun sebebı ne olabılır?
    Bayramda otobanda 200km yol yaptım egzosun ıcınden ses gelmeye basladı "hanı ustundekı aparatın vıdaları gevser, oyle bır ses" tamırcıye baktırıcam acep kaca mal olur

TOSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150 TI
    O Tİtreme Benİm 150 T1 Dede Oluyor SÖyledİm Servİse Normal Dİyo Anlamadi Bİlİyorum Ama Eskİden Tam 30 Km GÖsterİrken Yapiyordu Şİmdİ 40 Km De İken Yapiyor Çok İlgİnÇ Ama
    34 COR 05-GHOST RIDER

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    daha çok paylaşım sorunları çözmeye yardımcı olur
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon

adres..

Alıntı beto_977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kentacdis ben o tamircinin adresini rica ediyim hakikatten çok makbule geçer varsa tel inide alıyım
    arkadaşım
    fındikzadede haliç üniversitesini biliyormusun? bilmiyorsanda birine sorsan hemen gösterir..
    haliç üniversitesinin yanından yukarı çıkan cadde var(haliç üniyle-bitane büfe var tostçu onun arasında kalıyo girişikolayzaten bulursun) ara sokak gibi orası mahalle içi..
    herneyse ordan giriyosun, yavaş yavaş gidiyosun sol tarafta ilk aralık degil.. 2.yada3. aralıkta olması lazım.. yoldaki setlere dikkat et

ben hız göstergesi yanlış filan dmeiştim ona filan bakamam ben servisin işi demişti mesela.. ama biçokşeyideyapıyor tavsiye edebilirim. ama sonra bana gelip beni buraya yolladın diye kötülemeyin
    adresbu arkadaşım umarım işine yarar.. yamahacı usta diye sorarsan bulamazsın kimse bilmez belki.. ama tarif ettigim gibi git çok kolay fındıkzadeden motorla 5dkkda dükkanın önündesin
    kolaygelsin

Motosikleti
    Asya 150 T
    Alıntı Cromn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm
    Motor dusuk hızda "20-40km" bazen tıtrıyor bunun sebebı ne olabılır?
    Bayramda otobanda 200km yol yaptım egzosun ıcınden ses gelmeye basladı "hanı ustundekı aparatın vıdaları gevser, oyle bır ses" tamırcıye baktırıcam acep kaca mal olur
    dostum benimde aynı sorunum vardi Servise gittim egzos degiscek dedi ...Ama degistirmedi tabi garantiden sonra kendim yaptim meger Egzosu tutan kelepceler biraz gevsemis onulari sıktim simdi ses falan gelmiyor ...Servis bile anlamadi:DDD

Motosikleti
    Kentacdis sağol 3000 bakımına götürürüm.

Motosikleti
    Asya 150 T
    Arkadaslar ben motorumun jantini siyaha boyamak istiyorum bu sprey boyalardan alip 3 ,4 kat gecsem nasil olur????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler