Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    serkan79 hayırlı olsun kardeş yeni motorun darısı benim başıma aslında bende makineyi satılığa çıkardıkda hala talip çıkmadı herhalde pahalı çıkardık satsam dealim s 250 kapıcam ama hala elde nabalım.

Hadi yaw yokmu asya 150 t1 isteyen satıyorum arka çantada hediyem. ( motor 1000 km ye yaklaştı metalik gri reng garaj motorudur daha çiziği bile yok )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    ne kadara abı
    Yeni yine yeniden

foresight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T-1,Mobylette 52 VS Electronic,Kanuni Seyhan 250C
    Merhaba!Arkadaslar nerelerdesiniz ya.Bİzim konu 3. sayfalarda.

guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    arkadaşlar benim t1 ilanında fiyatı güncelledim. 1.800 YTL

2005 model, 23 haziran 2005 trafik çıkışlı, 6188 km de. İlk motorum olduğu için gözüm gibi baktım. Hep kapalı garajda üzerinde branda ile muhafaza edildi. Herhangi bir düşme, çizik, ezik, darbe vs yoktur. Plastik aksamı ve lastikler arexons mat temizleme sütü ile sürekli koruma altında tutuldu, herhangi bir leke, güneş solması yoktur. Boyası 3 ayda bir koruyucu cila ile parlatıldı, hala ilk günkü gibi kaygan ve pırıl pırıl görünmektedir. Yağ değişimlerinde hep Castrol magnatec 10-40 yağ kullanıldı. Bakımlar sırasında düzenli olarak motorun daha sağlıklı çalışması için hava filtresi temizlendi(4000 km de yenisi ile değişti) ve buji kontrol edildi(2000 ve 4000 km de değişti). Arka milde yer alan bilya ses yapması üzerine 5200 km de FAG marka kaliteli bilya ile değişti. Şamzuman yağı 90 numara ELF marka yağ ile 5200 km de değişti.Yağ tahliye hortumu düzenli olarak boşaltıldı yanma odalarına yağ kaçması önlendi. Egzost 6000 km de garantiden yenisi ile değişti.
    Tüm bakımlar ve değişimler garanti belgesine işlenmiştir ve bakımların faturaları mevcuttur.
    Motorumu daha büyük model olan HONDA SILVERWING 400 FJS almak için satıyorum.
    Extra yapılanlar:
    -Kappa K35 çanta(Çanta taşıyıcısı tutamakları sonradan takviye demirle sağlamlaştırıldı ve tüm bağlantı vidaları değiştirildi. Hiçbir şekilde sallantı yapmamaktadır.)
    -Bel dayama yastığı 2. kişi daha rahat etsin diye öne çekildi.
    -Arka yanlarda yazan Asya Motor yazıları sökülerek yerine nikelaj aksesuarlar takıldı.
    -Sünger elcikler
    Motorla birlikte disk kilidi ve 1,5 metrelik zincir kilit, su geçirmez ve yanmaz branda, 2 adet held marka kask(bir tanesi 2 yada 3 kez kullanıldı)lastik tamir köpüğünü de yanında vereceğim. Garantisi 23 haziran 2007 de bitiyor.
    Başlangıç için ideal bir scooter.
    Diğer sayfalarda motor ile ilgili tecrübelerim mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar bakabilir.

tel 0532 455 82 52 - ilyas

Fiyat 1.800 YTL

renault sport

LedZeppelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI
    ilyas, kardeş bir sorum var: motorun yan aşağısındaki asya motor yazısını nasıl yok ettin? gördüğüm kadarıyla başarılı bir uygulama olmuş. Bildiğim kadarıyla o yazı fabrikasyon boya... ???

Motosikleti
    Honda spacy 2001
    Alıntı sayim adlı üyeden alıntı
    Selam as t1'ciler.Foruma yeni üye oldum,uzun zamandır t1 için yaplan yorumları okudum.ve gözümü karartıp perşembe günü gidip as t1 aldım.Eskişehir arçelik bayisinden.Bonus karta 3 ay ödemesiz 23 ay vade ile aldım.plaka dahil 2390 ytl'geldi.şu an iki motor sahibiyim.Bakalım as t1 beni memnun edebilecekmi.

Hiç memnun kalmadım daha haftasınde sattım.AS150 t1!i

Hondaya binmeye devam!

Alıntı sayim adlı üyeden alıntı
    Selam as t1'ciler.Foruma yeni üye oldum,uzun zamandır t1 için yaplan yorumları okudum.ve gözümü karartıp perşembe günü gidip as t1 aldım.Eskişehir arçelik bayisinden.Bonus karta 3 ay ödemesiz 23 ay vade ile aldım.plaka dahil 2390 ytl'geldi.şu an iki motor sahibiyim.Bakalım as t1 beni memnun edebilecekmi.

Hiç memnun kalmadım daha haftasınde sattım.AS150 t1!i

Hondaya binmeye devam!

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    beyler bısı sorucam..benım pırpır(as125 t)de bısorun var gecen gun benzın olmasına ragmen sanırım az kaldıgı ıcıın yolda kaldım..neyse sora bısekılde motora benzın fln alındı bıraz zorlandıktan sora calıstı..ama motora bakılırken akuden bıraz su eksıldı..neyse asıl sorun bu degıl..gıderken bazen yokuslardan sora bıanda hız dusuo yada stop edıo bunun sebebı nedır acaba?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    praetorian depon da pislik olabilir... yokuş aşağıya doğru pislikler depo çıkışına gelir ve banzin pompaya eksik gider ve ateşleme tam sağlanamadığndan stop ediyordur... servise götür ve baktır...

maslak servis te laz usta var uzun saçlı... bayağı ilgileniyo motorla.. sen direk ona bildir şikayetini çok iyi dinliyo ve bakımı yapıyo...

sayim dostum zevkler görecelidir... sen T1 den honda performansı bekleyenlerdensin o zaman... ve bu topiği okumadığını düşünüyorum... okusaydın şayet honda performansı alamayacağını okurdun... ve yeni başlayanların kafasını karıştırmaz dın...

ben 1 yıldır kullanıyorum... ben gayet memnunum...

güveli28 dostum motorun çok güzel... serviste bakımdayken de gördüm senin motoru... ama bu motorlara nos bile taksan 1,500 ytl den fazlasına satılmıyor... eğer motorun parasına ihtiyacın yoksa satma 2. motor olarak kullan. motorun çok güzel...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500

satılık as125t (sarı taxi)

Arkadaşlar selam, motorumu satıyorum ilgilenen lütfen benimle irtibata geçsin, kelepir fiyatına veriyorum neredeyse...

1 ay sonra yurtdışına gideceğim için çok sevdiğim sarı taximi satıyorum
    8900 km'de bakımları zamanında yapıldı, sorunsuz, full aksesuar...
    yaz-kış sürdüm, maşallahı var, gören zaten çok seviyor, forumda incelerseniz arkadaşların fikirlerini görürsünüz...
    2 heybe+sosis çanta+püsküllü elcik+beyaz yanaklar+held marka çenesiz kask+Masterlock disk kilidi
    Muayenesini yaptırdım, vergilerini ödedim, tertemiz motor...

Gündüz Mecidiyeköy'de akşam 20:00'dan sonra Fatih'te görülebilir
    fiyatı düşürdüm 1.150 YTL. arkadaşlar peşin satmak zorundayım, uçak bileti alıcam...
    Sevgi ve saygılarımla
    Hasan
    Cep tel: 0535 226 96 33

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ASYA MOTOR iflas edebilir diye söyleniyor... bizim genel müdürün bir tanıdığı ismini vermiyeyim sağlam bir motor getiren firmada müdür müş.. onunla konuşmuş.. ve çin malı motor getirenler bu yıl aşırı derecede çoğaldığından fiyat indirimleri falan maliyeti kurtarmaz olmuş ve çindeki fabrikaları dahi etkilemeye başlamış... daha geniş bilgisi olan varmı..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kartal23 sagol benzınden oldugunu bende dusunuodum..karsıya gecemıorum ne yazkkı cok uzak bana..bu arada cıddı cıddı yayılıo bu soylentı ama ne kadar dogrudur nedır bılmem:(
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    kartal23 sagol benzınden oldugunu bende dusunuodum..karsıya gecemıorum ne yazkkı cok uzak bana..bu arada cıddı cıddı yayılıo bu soylentı ama ne kadar dogrudur nedır bılmem:(

bana da bizim şirketin müdürü söyledi... motosiklet getiren büyük bir şirkette müdür arkadaşı söylemiş onada...

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Hani 300 dolara getirttikleri motoru 2-3 bin YTL ye satıyorlardı? Medem öyleydi de nasıl iflasın eşiğine geliyor bunlar? Demek ki söylendiği gibi değilmiş motorların maliyeti.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    superdude

galiba... ama net bir bilgi değil yazdıklarım.. sizlerin de bilgisi var ise yazın...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler açıkcası ben iflas edeceğini hiç sanmıyorum...Sırf geçen senenin satışları bile Asya Motoru 4 yıl rahat rahat ayakta tutar.Ama Asya Motor batıyor diye söylenti çıkartıp rant peşinde olan insanlar var,insanların aklında soru işareti bırakıp başka markalara doğal olarak kendi markalarına yöneltmeye çalışanlar.O yüzden çok fazla bu tür söylentilere kulak asmayın.Soruyorum size geçen senenin en çok satan 2.markası(ki kar marjları gayet yüksek motorlar) nasıl olurda daha yazın başında batar? O batar da nasıl geçen sene çıkıp Asya Motorun 10 da 1 i satış yapan firmalar ayakta kalır? Bunlar hurafe bence...Bari biz burda bunun muhabbetini yapıp onlara prim vermeyelim benim kanımca

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    forrap
    söylediklerin de doğrusun. sana katılıyorum... ben sadece bu söylentilerden sizin de haberiniz varma diye yazdım...

yeni motor alacak arkadaşlar... hiç korkmadan motorlarınızı alabilirsiniz...

Ya bu milliet ayakta uyuyor Asya 2 hafta once konkordoto ilan etti. Fabrika kapandi. Bayiler ellerindekini satip baska markalara gecerler yakinda. Soylenti degil gercek arastirin...

guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    led zeppelin, alttaki yazıyı ucundan tut ve yavaş yavaş sök. yazı yapıştırma ama üzerinde vernik var. sökünce mat kalmıyor o kısım. üstüne birde cila at pırıl pırıl olur.

kartal23, bu gidişle satmayacam gibi gözüküyor. bakalım hayırlısı olsun artık.

hasan, kolay gelsin sana da. umarım kısa zamanda müşteri çıkar.

magictouch, sen bunu yazılı olarak okudun mu, yoksa birinden duydun mu?

yazılı ise paylaşmanı rica ederiz.
    renault sport

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Walla kapatsalar bile yasalara göre garanti işlemini sürdürmeleri ve en az 10 yıl daha yedek parça bulundurmaları zorunlu şimdi bence bu şartlar altında kapatmaları bilmiyorum nekadar doğru.

Evet ben as 150 t1 imi satıyorum arkadaşlar
    renk : gri
    Arka port bagaj : onuda vericem
    km : yarın 1030 gibi olur
    fiyat : 1.950. ytl.
    garaj motorudur hiç yere düşmedi daha çiziği bile yoktur yanlız 15 gün sonra gelicem telefonu ve mail imi 15 gün sonra veririm.

rainmans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MAJESTJ 400
    Alıntı Magictouch adlı üyeden alıntı
    Ya bu milliet ayakta uyuyor Asya 2 hafta once konkordoto ilan etti. Fabrika kapandi. Bayiler ellerindekini satip baska markalara gecerler yakinda. Soylenti degil gercek arastirin...
    Söylentilerin doğruluğunu nazilliden gelen bi nakliyeciden duydum. Depolarını boşaltmışlar, fakat bi şaia da kendilerini sudi arabistana atıp faaiyetlerini orada sürdüreceklermiş. diye duydum.
    ZORU BAŞARIRIM; İMKANSIZA BİRAZ ZAMAN GEREKİR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler