Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    stavro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı stavro adlı üyeden alıntı
    beklemekten sıkıldım bari siyahı alayım dedim hah hah bide aradım siyahta tükendi motosikletsiz kaldım parasınıda ödedim ve 1 hafta olacak henüz haber yok. Kesin tarihte vermiyorlar T1 için

napcam yaw
    MİLLET NEDEN SUSTU

bu arada ben hala motoru alamadım bu şekilde giderse asya motors siparişimi iptal edeceğim
    Stavros fm Istanbul

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    Allah allah bu ne böyle t1ler tekele mi düştü dünya kadar motor geliyordu sizin motorlar neden hala gelmedi anlamadım
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

foresight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T-1,Mobylette 52 VS Electronic,Kanuni Seyhan 250C
    Alıntı nurguldemirbay adlı üyeden alıntı
    Allah allah bu ne böyle t1ler tekele mi düştü dünya kadar motor geliyordu sizin motorlar neden hala gelmedi anlamadım
    Evet tekele düştü.Depolarda saklıyorlar.Ötv arttığı için bayiler artık hiç bir endişe duymadan mal satıyorlar.''Nasıl olsa diğer firmalarda fiyatlar arttı,benim malım nasıl olsa satılır'' mantığıyla hareket ediyorlar.Ben motoru aldığım zamanda adam neredeyse 2005 yılından kalma elindeki motora 2500 Ytl isteyecek.Böyle bir mantık olamaz.

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    normal bankadan kredi almanızı öneririm... başka bir yerden kredi almayın... bizim motorlar fulll satıyor dostlar... fiyat olarak çok makul ve indirim yapıldığından yetiştiremiyorlardır...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    T-1 in lastikleri nasıl ? Cheng shin lastiğe güvenilir mi ?

Alacağım motor Asya T-1 değil ama üstünde

aynı lastiklerden var .

AFE02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1
    ya ben bugün alabildim moturu T1 aldm
    ama yakıt göstergem çalışmıyor ya
    ibre hareket bile etmedi benzin almama rağmen

Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı AFE02 adlı üyeden alıntı
    zannedersem bu problem bütün T1 lerde var ve düzelmiyor maalesef. O kadar para verip sıfır makina alıyorsunuz ve yakıt ibresi çalışmıyor böyle saçmalık mı olurr

bu arada T1 i nerden aldın ben 1 hafta oldu hala bekliyorum
    Stavros fm Istanbul

beklemeyın arkadaslar t1'i.bence mondial 151rs alın harıka bır motor
    emın olun pişman olmayacaksınız....TEK KELİME "HARİKAAAA"...

orcunemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t1
    besyo19,arkadaşlar maxiscooter almak için bekliyor,sen 151rs alın diyorsun,vatandaş o modeli alacak olsa Asya bayileri 150t modeliyle dolu gidip 151rs'ye niye 350ytl fazla para ödesin.Seninkisi Doğan otomobil alacak adama 124 al daha güzel demeye benzemiş .ama hakkını yemiyelim 151rs gerçekten güzel,çinliler 2000-3000km den sonra motor rahatlasın diye eksoz perçinlerini otomatik gevşetip zil gibi ses çıkarmasını sağlayan sistem bile koymuşlar

motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm millet t1 modifiye eden yokmu yaw şöyle gururla gösterebilecek biri örnek alalım arkadaşlar

ha bu arada benim motorda sizinkilerin kankası motti 150 t 5, tek yumurta ikizi

bide lastik alacak veya almış biri varmı suda benimkilerle cambaza dondüm valla ödüm patladı nurgül tavsiyen varmı? ne dersiniz, ayrıca metal görünümlü paspas nereden bulurum kullanan arkadaşlar bilgilendirirlerse sevinirim.

S&S

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    Alıntı besyo19 adlı üyeden alıntı
    beklemeyın arkadaslar t1'i.bence mondial 151rs alın harıka bır motor
    emın olun pişman olmayacaksınız....TEK KELİME "HARİKAAAA"...
    arkadaşın dediği gibi,as150t dururken kim alır 151 rs'yi o eskidendi asya 1,850 ytl idi sizin rs'ler 1,500 ytl civarıydı şimdi tam tersi oldu

Alıntı orcunemre adlı üyeden alıntı
    ama hakkını yemiyelim 151rs gerçekten güzel,çinliler 2000-3000km den sonra motor rahatlasın diye eksoz perçinlerini otomatik gevşetip zil gibi ses çıkarmasını sağlayan sistem bile koymuşlar
    valla bende o sorundan bıkmıştım motor 3,000 km'ye geldi eksozu dagıtmıştı , yeniden perçinlettim canavar gibi oldu.şimdi 5,000 km'deyim maşallah taş gibi.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orcunemre adlı üyeden alıntı;
    besyo19,arkadaşlar maxiscooter almak için bekliyor,sen 151rs alın diyorsun,vatandaş o modeli alacak olsa Asya bayileri 150t modeliyle dolu gidip 151rs'ye niye 350ytl fazla para ödesin.
    Genede mondial 151 rsı daha fazla satar çünkü millet tutturmuş bi uğur güvencesi diye...Neyin güvencesiyse,bu forumda kaç mesaj okudum müşteri hizmetlerinin ilgisizliyle ilgili artık ben sayamıyorum.Ama sırf uğur güvencesi var diye değil bizim milletimizinde bu konularda çok duyarsız olması da fazla satmasına neden oluyo yani bahsettiğim şey bakkallarda,mobilyacılarda bile mondiallerin satılması...Ne alaka diyo insan ama adamlar peynir ekmek gibi satıyo.Asyada bayi anlayışı var ve bence olması gerekende bu,ben kuruyemişcide bile satılan motorları görünce asyanın bayi anlayışının çok yerinde olduğunu düşünüyorum. Aslında asya da öyle yapsa inanıyorum ki satışını 3 te 1 oranında arttırır...Ama bu çok kötü bi görüntü bence kuruyemişcinin önünde satılan motor imajı yani.Bu yüzden asyayı kutluyorum,umarım bu anlayışlarını hiç bozmazlarYa adamlar(mondial ve diğer çoğu çin markası) mobilyacının önünde motosiklet monte ediyolar daha nasıl bi abukluk yapılabilir ki?

motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlaşılan kimse yok bu işle ilgilenen, anlayan bari ben örnek olayım size motti olarak

AFE02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1
    Alıntı stavro adlı üyeden alıntı
    zannedersem bu problem bütün T1 lerde var ve düzelmiyor maalesef. O kadar para verip sıfır makina alıyorsunuz ve yakıt ibresi çalışmıyor böyle saçmalık mı olurr

bu arada T1 i nerden aldın ben 1 hafta oldu hala bekliyorum

Motoru Bakırköy'de ki EGE motora sipariş ettim.Salı günü gittim ödemelerini filan yapmıştım işte dünde aldım motoru.Ellerinde şu anda var mı bilmiyorum ama dilerseniz ege motoru bi arayın.Ben almak için dükkana girdiğimde benden sonra dolu insan daha geldi ancak ellerinde olmadığını söliyerek Mayısın ilk haftasına gün verdiler onlara.

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    arkadaşlar motoru kışın almak en doğrusu böyle yığılma oluyor hem de ilk bakımlarda sıra beklemiyorsunuz sonuçta yaza girerken herkes motor almaya başlıyor servislerde yetişemiyorlar bu hıza
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    SYM GTS 250
    selam millet ben as 125 T1 kullanıcısıyım 34 YVC 98 ( lila ) görenleriniz olmuştur çok nadir renklerden biri burada bilgilremizi payşamka adına toplanmak çok güzel artık ara sıra buradayım en kısa zamanda suzuki burmang alma ve bu motorumu yazlığa çekme niyetindeyim. nasıl sizce ? farklı bir fikri olan varmı ?

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    fikir güzel... ama 125t nin egzotik bir görünümü var burmang gibi değil yani yarı scooter yarı copper... bence ikisini de kullan ruh haline göre...

motti60
    dostum ben ses sistemi yerleştirdim... gümbür gümbür...
    form da geriyo doğru 10 sayfa kadar okuyarak geriye git... göreceksin
    scootere ses sistemi nasıl diye bir topic...
    ok
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Alıntı AFE02 adlı üyeden alıntı
    Merak etme çalışanlarıda doğru göstermiyor

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Valla benim T-19 da içinde daha 2 litre benzin varken bitmiş gösteriyo....ben ibreye hiç bakmıyorum otomatikmen 150 km de bir benzin alıyorum...İbre kafasına göre takılsın..

Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı Jetix adlı üyeden alıntı
    Valla benim T-19 da içinde daha 2 litre benzin varken bitmiş gösteriyo....ben ibreye hiç bakmıyorum otomatikmen 150 km de bir benzin alıyorum...İbre kafasına göre takılsın..
    peki bunu düzeltecebilecek bir yol yok mu. Allahım ya sıfır motor alıyorsun biri diyor hız kadranı yanlış gösteriyor biri diyo yakıt kadranı yanlış gösteriyor
    anlayamadım bu işi !!
    Stavros fm Istanbul

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler