Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    Alıntı nvd27 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bayağı uzun zamandır sizlere yazamıyordum.. 1 hafta önce kuşhu yani motorumu sattım (as125t) satarken hiç acımadım ama sonra yavaş yavaş gerçekten içime oturdu evde resimleri fln gördükçe kötü oldum ya.. demek evdekilere çok belli etmişim ki babam gidip bana bitane daha motor almış.. eski motorumu ufak olduğu için satmıştım,babamda gidip asya150t-1 in tıpkısının aynısı salcano marka olanını almış .. bende inceledim gerçekten plastik kalitesi olsun,rahatlığı olsun 150t1 den daha üstün.. ön - arka disc fren,arka çift amortisör,alarm..hem üzerinde fazla markada yazmıyo sadece 160 kadran koymuşlar ona çok güldüm hemen söktüm üsstündeki yazıları.. siyah renk olduğu için çokta güzel oldu valla şimdi çok mutluyum.. akşam olsa da eve gitsem diye can atıyorum resmen.. plakası çıkmadı henüz çıktığı zaman nickimide değiştircem bu arada benim motorun arka sinyaller sarı renkte sinyal kısmını siyahamı boyasam yoksa asya motorun arka stop lambasınımı alsam karar veremedim.. asyanın ki beyaz. bu arada çok yazdım eğer haala okuyan varsa helal olsun walla hepinize kazasız günler,,çukursuz yollar
    yeni motorun hayırlı olsun,yanlış hatırlamıyorsam bundan 5-6 ay önce senin motor (as125t) çalınmıştı ,bulundumu satığın motor o motormu.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    attmaliduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

As 150 T

Merhaba Arkadaşlar!!! Ben Aranizda Yeniyim....

Ben As 150t Almayi Düşünüyorum Bu Konuda Bana Yardimci Olursaniz Sevinirim...

Küçük çapta Bir Araştirma Yaptim En Uygun Fiyat Olarak Asya Motoru Gördüm

Ben 150 Lik Bir Model Istiyorum Oda En Uygun As 150 T Gibi Geldi Bana

Bu Asya Motorun Motor Aksami Nerede üretilmiş...
    çin Mi? Yoksa...

Asya As150t Nin Aynisi Creetta Diye Bir Markafiyatlar Ayni Onun Motoru,karbüratörü Ve Aküsü Japon Yapimi Imiş...

Kasasini Demiyorum!!!

Kullanan Arkadaşalar Nasil Memnun Musununuz???

Ne Gibi Olumsuzluklari Var?

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Alıntı attmaliduru adlı üyeden alıntı
    Merhaba Arkadaşlar!!! Ben Aranizda Yeniyim....

Ben As 150t Almayi Düşünüyorum Bu Konuda Bana Yardimci Olursaniz Sevinirim...
    Küçük çapta Bir Araştirma Yaptim En Uygun Fiyat Olarak Asya Motoru Gördüm
    Ben 150 Lik Bir Model Istiyorum Oda En Uygun As 150 T Gibi Geldi Bana
    Bu Asya Motorun Motor Aksami Nerede üretilmiş...
    çin Mi? Yoksa...
    Asya As150t Nin Aynisi Creetta Diye Bir Markafiyatlar Ayni Onun Motoru,karbüratörü Ve Aküsü Japon Yapimi Imiş...
    Kasasini Demiyorum!!!
    Kullanan Arkadaşalar Nasil Memnun Musununuz???
    Ne Gibi Olumsuzluklari Var?
    Walla bu motor inan 10 markada var fiyatlar farklı bunların hepsi çin yapımı ama asyanın biraz yaygın servisi var bide. creetta denilen motorun aküsüne karburatörüne bak bide asyanınkine bak tavsiyem çünkü bayiler prim yapmak için böyle laflar söyleyebilir.

Memnuniyet konusuna gelince benim motor henüz 100km de ama ilk izlenimim motor güzel ama amortisörler bana sert geldi, bide motor sert kaldırınca kayış sesi var bu normalmi değilmi onu bilmiyorum işte.

yukarıdaki arkadaş haklı bende o modeli almayı düşünüyoırum ama okuduklarım duyduklarım :D pek hoş değil bende karasızım ama gönlüm t1 den yana .ha bide gerçi hepsinde öyle ama alıcağın motor senin şansına olucak yani 300 km dede bozulabiliyor hiç bozulmadan binlerce km yolda yapabiliyor .tabi bu sservisi aksatmamak koşuluyla oluyor .bozulmak derken kastettiğim bazen akü rölenti vs den kaynaklanıyor ama çoğu düzeltiliyor serviste. valla ben kime sorduysam çoğu memenun ama her nedendense tavsiye etmişyorlar git italyan malı al diyorlar bende o kadar param yok diyorum bide istanbulda yaşıyorsan oturduğun yere göre ama bana göre servisin tek olması pek hoş değil geçenlerde tanıştığım biri yağ değişmek için 1 saat bekledim diyor ama oda tam iş saatinde gitmiş yani yoğun saatlerde sabah açıldığında gidersen servise o sorunda pek olmuor . bide bazen garanti dışı kalan parçaların parasını peşin ödersen sıradan öne atlıyabiliyorun buda tüyo olsun
    Kask tak!

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    yeni dostlarımıza hoş geldiniz diyorum ve motor almak isteyen arkadaşlara da bu motorlar uzun zaman idare eder ve artık kes memeye başlar benim gibi...
    aklımda vitesli modeller var...
    ilk başlarken vbiteski kullanamam diye scotter aldım çok ta iyi yapmışım.. çünki ilk kez motor kullanıyordum ve heyecanlıydım... ASYA 150T1 resmen beni eğitti... ve şimdi vitesliye terfi edebilirsin dedii ama ben motorumu çoookkk seviyommm...
    asyamı satmam ama 2. bir motor daha alabilirim... cbr125 veya 150 cc... haydiii hayırlısı....
    dostlarım lütfen dikkatli sürün... he birde gene gelecek bir soruya pişin cevap vereyim... bu motorlar en iyi şartlarda 100 km hız yapıyor ve üzerine çıkıldıkça bir titreme ve zırıltı duyuluyor... 100km bence sınır... aşmayın.. trafik kurallarına uyun...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet herkese hayırlı olsun ve dıkkatlı kullansınlar..bende bu yaz ısallah bı terslık cıkmazsa yenı motor alıcam pırpır durcak(yada kız arkım kullanıcak)

nvd27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    saLcano yy150-t4
    Alıntı kahraman34 adlı üyeden alıntı
    yeni motorun hayırlı olsun,yanlış hatırlamıyorsam bundan 5-6 ay önce senin motor (as125t) çalınmıştı ,bulundumu satığın motor o motormu.
    kahraman34 arkadaşım doru motoru götürmeye kalkmışlardı ama götürememişlerdi.. götüremeyincede parçalamışlardı her yerini.. sora toplatıp tekrar kullanmıştım.. işte sattım motoru,şimdide 150 liğe alışmaya çalışıyorum.. 125 t den sora bu motor kamyon gibi gelio bana nys görüşelim bi ara ya aynı semtte oturuyoz,birbirimizden hbrimiz yok görüşmek üzre..

stavro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı
    yeni dostlarımıza hoş geldiniz diyorum ve motor almak isteyen arkadaşlara da bu motorlar uzun zaman idare eder ve artık kes memeye başlar benim gibi...
    aklımda vitesli modeller var...
    ilk başlarken vbiteski kullanamam diye scotter aldım çok ta iyi yapmışım.. çünki ilk kez motor kullanıyordum ve heyecanlıydım... ASYA 150T1 resmen beni eğitti... ve şimdi vitesliye terfi edebilirsin dedii ama ben motorumu çoookkk seviyommm...
    asyamı satmam ama 2. bir motor daha alabilirim... cbr125 veya 150 cc... haydiii hayırlısı....
    dostlarım lütfen dikkatli sürün... he birde gene gelecek bir soruya pişin cevap vereyim... bu motorlar en iyi şartlarda 100 km hız yapıyor ve üzerine çıkıldıkça bir titreme ve zırıltı duyuluyor... 100km bence sınır... aşmayın.. trafik kurallarına uyun...
    eğer vitesliye yeni başlayacaksan ilk defa çok kaliteli ve motoru saat gibi çalışan yamaha ybr 125 ile başlayabilirsin gerçekten şık bir motor asla seni yolda bırakmaz ve fiyatıda uygun
    Stavros fm Istanbul

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    arkadaslar yorumlarınızla sagolun var olun. eger benim aldıgım gibi vadeli alacak arkadaslar varsa. ve benim gibi rs 151 ile as 150t arasında kararsız kaldınısa hangisi butcenize uyarsa onu alın. ben bugun artık düsün düsün nereye kadar dedim. as 150 t pesin = 1650 12 ay world kart la +4 ay taksitle toplam= 1897 ytl toplam ödeme 16 ay
    rs151 pesin fiyatını hatırlamıyorum bonus karta 16 ay taksit toplam 1800ytl
    arkadaslar fiyatlar yukarıda verdigim gibi olunca ben rs151i sectim hepimize kazasız belasız sürüşler

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Hayırlı olsun ebleksin...

Motosikleti
    Asya AS150T-1
    Bu forumdaki tüm yazışmaları okuduktan sonra memnun olan ve olmayanların yüzdesine baktım,
    gittim bir adet as150t-1 aldım,
    plakası yarın çıkacak,
    hoşbuldum.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı modin adlı üyeden alıntı
    Bu forumdaki tüm yazışmaları okuduktan sonra memnun olan ve olmayanların yüzdesine baktım,
    plakası yarın çıkacak,
    hoşbuldum.
    Hoşgeldin aramıza,yeni motorun hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle...

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    modin
    hayırlı olsun....
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

foresight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T-1,Mobylette 52 VS Electronic,Kanuni Seyhan 250C
    Arkadaşlar artık bende bir Asya T-1 ile aranızdayım.Motosikletden memnunum.İnşallah gelecekte de böyle devam eder.Hepinize kazasız sürüşler...

Motosikleti
    Asya AS150T-1
    forrap ve kartal23,
    teşekkür ederim.

foresight, sana da hayırlı olsun.

(1 saatte eskidim, yenisi gelince)

foresight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T-1,Mobylette 52 VS Electronic,Kanuni Seyhan 250C

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    modin hayırlı olsun....

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    modin, foresight motorlarınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın kask takmayı unutmayın
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    plakası yarın çıkacak,
    hoşbuldum.
    ne yani memnun olanlar dahamı çok hayret

hayırlı ugurlu olsun

stavro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    plakası yarın çıkacak,
    hoşbuldum.
    öncelikler hayırlı olsun modin
    ne renk aldın ?
    ben geçen hafta satın aldım ama henüz teslim alamadım çünkü gümüş rengini bekliyorum
    Stavros fm Istanbul

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler