Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    stavro o yokuşa göre değişir mesela ben bizim okulun yokuşunda 60ın üstüne çıkamıyorum ama bayagı dik bizim yokuş arabayla bile 70 yapamıyorum o yokuşta ama orta ölçekli bir yokuşta kaptırarak çıkarsan 90 civarı çıkarsın
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Nurguldemirbay çok geçmiş olsun en büyük kazan bununla kalsın...

Motosikleti
    asya t1
    teşekkür ederim arkadaşlar allah sizi beterinden saklasın.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    nurgüldemirbay
    çok çok geçmiş olsun ekdi köpek bunlara dikkat edilmesi gerek...
    bir de şuna dua edelim... hindistanda filler ve inekler neredeyse kutsal hayvan.. her yerde serbest serbest dolaşıyorlar... düşünsene önüne fil çıkıyo...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

stavro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı nurguldemirbay adlı üyeden alıntı
    stavro o yokuşa göre değişir mesela ben bizim okulun yokuşunda 60ın üstüne çıkamıyorum ama bayagı dik bizim yokuş arabayla bile 70 yapamıyorum o yokuşta ama orta ölçekli bir yokuşta kaptırarak çıkarsan 90 civarı çıkarsın
    teşekkür ederim nurguldemirbay yorumların için

bu arada geçmiş olsun kaza için aman dikkat beyler bu işin şakası yok kediyi ezmiyeyim derken canınızdan olmayasınız
    Stavros fm Istanbul

slm arkadaşlar ben buraya yeni takılıom.benim motorda as150t .gerçekten iii bir motor .kulağına kurşun hiçbir sorun çıkarmadı.sürüşü ve yol tutuşu gerçekten mükemmel.yakıt durumuda güzel 100kmde 3,2 lt yakıyo yani 88 bin tl gibi.iki kişi tek kişi hiç fark etmio.bide ışıklarda ilk kalkan ben oluyom:motor uçuyo ya..şiddetle tavsiye ediyorum....

Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    maslaktan yeni geldim bugun motoru satın aldım ruhsat işlemleri p.tesi günü yapacaklarmış .

Dediğim gibi AS150-T1 aldım Gri renk olarak istediğimden şu anda ellerinde yokmuş. Ondan biraz bekleyecem galiba ama olsun . Çok sewinçliyim en azından satın aldım ya rahatladım . Artık 1 Hafta sabredecez
    Stavros fm Istanbul

techseen_honda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA T1
    nurgüldemirbay umarım hayatındaki tek kaza bu olur.geçmiş olsun

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    stavro
    haydi hayırlı olsun...
    teslim alınca kazasız kullanışlar dilerim...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

orcunemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t1
    nurgüldemirbay,kaza yapmana üzüldüm ama iyi yanı kendinde birşey olmaması,dilerim bu son kazan olur,yaz geldi motorcu arkadaşlar çoğalacaktır,aman kendimize dikkat!!!

Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Alıntı CaBRioLeT adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar dün kilyos a gittim motoru park edip 4-5 saat kadar sonra döndüğümde hüsrana uğradım motor marş basmıyordu ayaktanda çalıştıramadım uzun süre uğraştıktan ve sağolsun çevredeki motorcuların çabası tam sonuçsuz kalmışken bir aygaz bayisindeki arkadaş sağolsun arka ve ön freni sonuna kadar aynı anda sıkarak marşa bastı ve çalıştı böle oluyormuş zaman zaman herkezin dikkatine sanırım bir problem var en kısa zamanda göstericem motoru ama bilginize bu türlü bir durumda kalırsanız aklınızda bulunsun
    Motorun marş yapabilmesi için zaten frene basman gerekli sanırım heyecandan falan unuttun frene basmadan hiç çalışmaz bilgine servise gitmene gerek yok

Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı
    dostlar bu hafta sonu 08.04.06 tarihinde ikitellideki teknik servise gittim 1000km bakıma... adamlar sadece ufak bi bakım yaptılar. yağ + karbüratör + hava flitresi + buji bu kadar... frenlerde geç tutma var dedim bakmadılar bile... flaşörüm arızalandı dedim kontrol ettiler arızalı yenisiyle değiştirdiler fakat parasını 15ytl bana fatura edildi... adamlarla bayağı bi konuştum bu malzemeler garanti dışıymış elektrik aksamının %70 i garanti dışıymış... nazillideki ana merkezle konuştum.. bakıma gittiğim servisi ve plaka mı söyledim yetkili 30dk sonra bana geri döndü... (beni aradılar) servis flaşörü incelemiş ve garanti dışı saymış dedi kullanıcı hatasıymış.. bende karşı çıktım.. bayi garanti içi veya garanti dışı olayına kendi karar veriyo diyooo... yani kime ne kaptırırsalar dedim... yetkili yoook dedi.... ve konuşmalarım sonuçsuz olarak devam etti... aman serviste garanti dışı bişeyler derseler şaşırmayın benim gibi... şimdi takım taklavat alıp ben tamir ve bakım yapcam... onlara minnet etmem....
    Dostum bu servisler hep böyle 40 milyara peugeot araba aldım serviste yüzüme bakmıyorlar garantinin bitmesini bekliyorlar biraz motordan anlıyorsan kendin yapmalısın ben motorun (150t)herşeyi kendim yapıyorum kimseyede minnet etmiyorum

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    nurgüldemirbay dostum geçmiş olsun....

Bende bugün benzer bi kazayı bi köpek yüzünden yapıyordum...hemde eşim arkamda idi..ben korna ile birlikte öyle bi bagırdımki hayvan kaldırıma nası kaçtıgını bilemedi....

Bugun benim T-19 ile güzel bi istanbul turu yaptım eşim ile birlikte gayet güzel idi...Tam 90 km yaptım sahil boyunca...Ama gün sonunda keyfim kaçtı benim alet şanzımandan yine yağ kaçırmaya başladı...Pazartesi yine servisteyim eger bu seferde halledemezlerse tanıdık bi kanuni servisi var aynen solugu orda alıcam...

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    arkadaslar yaklasık 3 saatttir asya gecmisini ve sizleri tanıdım. aslında kafamdaki bir cok soru işareti kalktı ama ilk agızdan sizden tavsiye almak istiyorum.
    asya as 150 t ile mondial 151 rs arasında karar veremedim.
    aslında as 150t 1 almak istiyorum ama malum maddi durumum el vermiyor. dıs görünüş olarak as 150 t ile mondial 151 rs aynı ama motor aksamı ve frenlerde faklılık var
    as 150 t 9,5 hp ön disk arka kampana , mondial 151 rs 7,5 hp frenler on arka disk . sisce hangisinin motor aksamı daha dayanıklı.

Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı
    stavro
    haydi hayırlı olsun...
    teslim alınca kazasız kullanışlar dilerim...
    teşekkür ederim kartal23
    hepimize kazasız belasız günler dilerim
    Stavros fm Istanbul

Motosikleti
    asya t1
    stavro güle güle kullan motorunu bu arada stavronun anlamı ne rum ismi öyle değil mi
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı stavro adlı üyeden alıntı
    maslaktan yeni geldim bugun motoru satın aldım ruhsat işlemleri p.tesi günü yapacaklarmış .

Dediğim gibi AS150-T1 aldım Gri renk olarak istediğimden şu anda ellerinde yokmuş. Ondan biraz bekleyecem galiba ama olsun . Çok sewinçliyim en azından satın aldım ya rahatladım . Artık 1 Hafta sabredecez

hayırlı olsun

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hayırlı oolsun dostum kazasız belasız surusler..

Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı nurguldemirbay adlı üyeden alıntı
    stavro güle güle kullan motorunu bu arada stavronun anlamı ne rum ismi öyle değil mi
    yesss öyle

teşekkürler mostwanted_57 / praetorian
    hepinize
    Stavros fm Istanbul

nvd27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    saLcano yy150-t4
    arkadaşlar bayağı uzun zamandır sizlere yazamıyordum.. 1 hafta önce kuşhu yani motorumu sattım (as125t) satarken hiç acımadım ama sonra yavaş yavaş gerçekten içime oturdu evde resimleri fln gördükçe kötü oldum ya.. demek evdekilere çok belli etmişim ki babam gidip bana bitane daha motor almış.. eski motorumu ufak olduğu için satmıştım,babamda gidip asya150t-1 in tıpkısının aynısı salcano marka olanını almış .. bende inceledim gerçekten plastik kalitesi olsun,rahatlığı olsun 150t1 den daha üstün.. ön - arka disc fren,arka çift amortisör,alarm..hem üzerinde fazla markada yazmıyo sadece 160 kadran koymuşlar ona çok güldüm hemen söktüm üsstündeki yazıları.. siyah renk olduğu için çokta güzel oldu valla şimdi çok mutluyum.. akşam olsa da eve gitsem diye can atıyorum resmen.. plakası çıkmadı henüz çıktığı zaman nickimide değiştircem bu arada benim motorun arka sinyaller sarı renkte sinyal kısmını siyahamı boyasam yoksa asya motorun arka stop lambasınımı alsam karar veremedim.. asyanın ki beyaz. bu arada çok yazdım eğer haala okuyan varsa helal olsun walla hepinize kazasız günler,,çukursuz yollar

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    nurguldemirbay çok geçmiş olsun.

Evet arkadaşlar benim motor 100 km oldu, Şimdilik bir sıkıntı yok ama bazen sert gazla kalkınca bir kayış sesi geliyor bu normalmi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler