Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    stavro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    selamlar arkadaşlar uzun bi araştırmadan sonra T1 motor almaya karar verdim son fiyatı 2150 ytl imiş. Yerim karaköyde motoru alabileceğim en yakın bayi zannedersem maslak ?? bu arada 200 ytl ruhsat plaka parası istiyorlar bunu ödemeden kendim yapabilir miyim . Siz ödediniz mi ? Ayrıca Kappa bagaj almak istiyorum motoru alacağım yerde var mı yoksa nerden alabilirim (karaköyde yerim) inşallah haftaya bende 150 T1 imle sizin ailenize katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum..
    şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    stavro ben ruhsat işini falan kendim hallettim.120-130 civarında birşey tuttu.arka bagaja gelecek olursak genellikle servisler pahalı satıyor.ben sirkeciden aldım.doğu bankın arkasından adliyenin sokağından gir beyazeşyacının yanında küçük bir aksesuar dükkanı var oradan 50 milyona aldım bagajı.ayrıca bagajı monte ederken veya ettirirken arkadaki plastik parçayı çıkart böylece çok daha sağlam oturur.ben çok memnunum.tavsiyem motorun griyse kesinlikle gri bagaj al çok şık duruyor.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    Alıntı nurguldemirbay adlı üyeden alıntı
    stavro ben ruhsat işini falan kendim hallettim.120-130 civarında birşey tuttu.arka bagaja gelecek olursak genellikle servisler pahalı satıyor.ben sirkeciden aldım.doğu bankın arkasından adliyenin sokağından gir beyazeşyacının yanında küçük bir aksesuar dükkanı var oradan 50 milyona aldım bagajı.ayrıca bagajı monte ederken veya ettirirken arkadaki plastik parçayı çıkart böylece çok daha sağlam oturur.ben çok memnunum.tavsiyem motorun griyse kesinlikle gri bagaj al çok şık duruyor.
    çok teşekkür ederim nurgldemirbay inşallah motorum gri olacak haftaya alacağım. Bagaj haricinde motora ne gibi ekstra bişey takabilirim dış görünüşünü daha güzel hale getirebilecek. Ayrıca değiştirmem gereken bir parça varmı ilk alırken motoru daha sonra problem yaşayıp serviselere koşturmak istemiyorum . Örneğin sen akü ile problem yaşadın ve kuru akü taktın falan filan
    teşekkürler

Motosikleti
    asya t1
    valla yaza giriyoruz şimdi asyanın kendi aküsü sorun yapar mı bilmiyorum ama kışın yapıyor.şimdi olmasa da ilerde mutlaka değiştirmelisin.ayrıca buji kalitesiz japon bir buji ile değiştirebilirsin.bizim lastikler ıslak zeminde çok kaydıgı için pek çok arkadaş lastikleri değiştirdi ama ben değiştirmedim.ufak tekerleklerde bu sorun çok oluyor.azami dikkat gerekli yagışlı havalarda.
    senin alacağın motorun daha az sorunlu çıkacağını sanırım sonuçta yeni gelen mallarda eski aksaklıkları gideriyorlar.elcik takmanı tavsiye etmem çünkü eldivenle direksiyonu rahat tutamıyorsun.ben farları buz mavisiyle değiştirmeyi düşünüyorum görüş açısını bayagı arttırıyormuş ve motoru gece daha şık gösteriyor.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    nurgüldemirbay
    ben yarın mavi lamba alıyorum bakalım nasıl olacak...
    resimleri eklerim...

69denizciaramıza hoş geldin...
    zoru başarmak her zaman insanın doğasında var ama bu motor çok basit.. sen de gördün...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    asya t1
    Kartal23 resimleri bekliyorum sen memnun kalırsan ben de hemen alacağım.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Mİllet Ben Motoru Satmaya Karar Verdİm DÜŞÜnen Varmi HenÜz 450km De

Motosikleti
    asya t1
    serkan79 motoru daha yeni aldın neden satıyorsun şimdi. bir terbiyesizlik mi etti yoksa asya
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    SYM GTS 250
    serkan79 motoru daha yeni aldın neden satıyorsun şimdi. bir terbiyesizlik mi etti yoksa asya
    VALLA HEM SERVİSTEN HEMDE MOTORDAN MEMNUN KALAMADIM Bİ TÜRLÜ GEÇEN GÜN SERVİSİN YAPTIGI AHMAKLIK MOTORUN YANMASINA SEBEP OLACAKTI NEREDEYSE
    MOTOR DESEN ISINMAYA ÇALIŞTIM AMA ISINAMADIM BİRAZ DAHA YÜKSEK CC VE BİRAZ DAHA KALİTELİ BİŞEY LAZIM

Motosikleti
    asya t1
    kalitelisiyle değiştiriceksen mantıklı tabi ki ama ne bileyim alıştım ben bu asya
    t1e şimdi ayrıl desen ayrılamam herhalde az kahrımı çekmedi.daha uzun yıllar kullanırım ben kızımı.ama sana cruiser tavsiye ederim onların havası da bir başka oluyor.tam bir asfalt motoru scooter almasam herhalde keeway superlight alırdım.
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    SYM GTS 250
    kalitelisiyle değiştiriceksen mantıklı tabi ki ama ne bileyim alıştım ben bu asya
    t1e şimdi ayrıl desen ayrılamam herhalde az kahrımı çekmedi.daha uzun yıllar kullanırım ben kızımı.ama sana cruiser tavsiye ederim onların havası da bir başka oluyor.tam bir asfalt motoru scooter almasam herhalde keeway superlight alırdım.
    TİP OLARAK MOTORA BİŞEY DEDİĞİM YOK ZATEN
    AMA BEN YİNE SCOOTER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KULLANIMI DAHA RAHAT SUZUKİ VEYA HONDA OLURSA İYİ OLUR DİĞER İHTİMAL YAMAHA MAJESTY BUNLARDA GÜÇLÜ VE İYİ GİDEN MOTORLAR MOTORA OTURDUGUN ZAMAN RAHAT ETMEN LAZIM BEN DİGER MOTORLARDA RAHAT EDECEGİMİ SANMIYORUM HA HARLEY OLURSA BİNERİM TABİ

soru: aslında pek soru sayılmaz ama bişiyi merak ettim onca motor videosu var ama niye t1 veya diğer modellerin yok arkadaşlar arasında hiç t1 le giderken çekilmiş videosu yokmu hem motorun güzelliğini görmüş oluruz hem benim gibi bunu almak isteyen arkadaşlara bir fikir edindirmiş oluruz yani paylaşırsanız herkezle sevinirim

Sima Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150 t az yakıt, seri , sürat, hesaplı bı motorr...

Arkadaşlar az önce asya motorun 2006 modelleri hakkında yeni bir konu açmıştım fakat site yönetimi tarafından kilitlenmiş bulunmaktadır.Bende aynı soruyu size sorayım dedim.Sorum şudur[asya motorun 2006 modellerini kullananlardan sürüş testi ve motor performansları hakkında düşünce ve görüşlerini] bekliyorum.

techseen_honda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA T1
    kolay gelsin. Sezonu açtık galiba.hadi hayırlı olsun.T1 in arka sol amortisörü patladı.yağ kaçırıyor.Sanırım Çelik motorunkiyle değiştireceğim.onunki ayarlı daha iyidir herhalde.Bir de 10-40 yağ felaket fark etti hem yakıt sarfiyatı düştü hem de çekiş kalitesi arttı.Şiddetle tavsiye olunur.Bir de ön amortisörlerin takılması gerçeği ile ön fren kolunun bir normal sıklılıkta bir de giderken sıkılığına baktığımda bazen çok boşluk olduğunu fark ettim.Bu sorunu da gidermek gerekiyor sanırım.Bir de eğer benim gibi dağ başını duman almış diyarlarda gece gündüz dolaşıyorsanız yanınızda mutlaka yedek bir variatör kayışı bulundurun.ama arka debriyaj tarafındaki ya da ön variatör tarafındaki 17 lik vidaları nasıl açarsınız onu bilemem bu yüzden bayağı bir uğraştım.motoruma bir de panasonic tesisat çektim ki sormayın gece 2 gibi uzun yolda koyuyorum müslüm babayı değmeyin gitsin keyfime.
    T1 honda forsight ile aynı kasa bilmeyen yok herhalde inşallah bu çinliler Silverwing yada Jazz modelinin de bir fotokopisini bize yollar ucuz yollu.Nede olsa bir 9.5 biri 2.5 bin YTL ÖTV( ) li.
    Ucuz pahalı bakarsan bağ bakmazsan beyrut .km 8260 değişen parça variatör kayışı ,akü,.değişecekler arka amortisör.fren müşürleri,salıncak takozları ,km teli(dün koptu) .herkese mutlu benzin zamsız bir hafta sonu dileklerimle.

Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    yarın inşallah sabahtan maslaka gidiyorum ilk motorum olacak olan T1 imi görmeye ve parasını ödeyeceğim . Umarım bebek haftaya altımda olacak çok heycanlıyım !!

ilk olarak bagaj taktıracağım bebeğe kappa düşünüyorum gri motora gri bi kappa bağaj yakışır fiyatları nelerdir acaba . Sizler bana önerebileceğiniz bagajlar varmı siz ne bagaj kullanıyorsunuz T1 de .

Selamlar
    Stavro

Motosikleti
    asya t1
    arkadaşlar T1le ilk kazamı yaptım bu akşam 22,00 sularında.kedi hayvanı aniden çıktı bir fren yerdeyim motor 2 metre sürüklendi.ben korumalı olduğum için bir şey olmadı allahtan arkadan araba gelmiyordu.motorda da küçük bir çizik var aman şu kedi hayvanına dikkat
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar T1le ilk kazamı yaptım bu akşam 22,00 sularında.kedi hayvanı aniden çıktı bir fren yerdeyim motor 2 metre sürüklendi.ben korumalı olduğum için bir şey olmadı allahtan arkadan araba gelmiyordu.motorda da küçük bir çizik var aman şu kedi hayvanına dikkat
    Offf çok geçmiş olsun,üzüldüm...Sende bişey olmaması en önemlisi,motordaki çiziği boşver,sana bişey olmasın.Umarım bu yaşadığın,yaşayacağın en büyük kaza hatta en son kaza olur.Korumaların faydasını görmüşsün.Tekrar tekrar geçmiş olsun

aliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T
    nurguldemirbay geçmiş olsun , ucuz atlatmışsın
    [CENTER][COLOR="Yellow"]sarı kanaryam benim:wiinkk: [/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    Mondial KT 125 siyah
    arkadaşlar bugün T1 i almaya gidiyorum

merak ettiğim bi konu daha motorun çekişi yokuşta tatmin edicimi yani 100 kilo ile yokuş yukarı motor rahat çıkıyormu
    Stavros fm Istanbul

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler