Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    hemsta bissan da uzakdoğu malı...
    keşek asya alsaydın... öyle yazılar yazdın ki bissan alman çok şaşırttı beni açıkası... bence sen paran neye yeterse ona aşık oluyosun...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    dostlar pazar günü 09.04.06 tarihinde polislerin mecidiye köyden taksime kadar motorize geçişleri var... bu geçişte ASYA cılar olarak bizde katılalım...
    son duyurular bölümünde polis lerle ilgili topic var. bir incelemenizi rica ediyorum... vespacılar geliyo... pazar 10:30 da dolma bahçede toplanılıyo... haydi polislerin morale ihtiyaç duydukları şu güğnlerde onlara güven aşılıyalım.. geliyorum... başka gelen varmii

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    kartal23 sınavlarım olduğu için haftaya motorla istanbula geleceğim. eğer bu hafta gelseydim kesin katılırdım.size iyi eğlenceler.
    hemsta öncelikle yeni motorun hayırlı uğurlu olsun.sonuçta sen beğenmişsin almışsın güzel günlerde bin.ancak şunu da söylemerek isterim ki bisanın asyadan fazla kaliteli olduğu sanmıyorum çünkü bisan pasific motorundan hiç memnun olmayan arkadaşlarım var.zaten görüntüsü de güzel değil.işin estetik yanına bakacak olursak bir bayan gözüyle şunu söyleyebilirim ki nerde asya t1 nerde motocup 100.kahraman34e katılmadan edemeyecegim kusura bakma ama motocup 100 görüntü olarak mobiletlerin biraz da modifiye edilmişlerinden öteye gidemiyor.kızma sadece görüşmelerini söyledim.bizim asyada honda değil sonuçta ama belli bir karizması olduğu kesin kendince
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    asya t1
    KIR0-Sbu arada şu çalınma işini biraz ayrıntılı anlatsana arkadaşlara biz de ona göre korumamızı alalım.tekrar geçmiş olsun
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    pazar günüki toplantı için link veriyorum bu topic ki inceleyebilirsiniz...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11323

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Arkadaşlar başka bir topik te konu açtım ama cevap yazan olmadığı için sizden yardım rica ediyorum.
    2001 model suzuki bandit 600S motosikletimi maddi nedenlerden dolayı satmak zorundayim.araştıra araştıra bu çin mallarını bi hal oldum formlarda okadar çok yorum varki olumlu veya olumsuz.motosikletsiz de yapamayacağıma göre araştırmalar sonucu hem bana tarz olarak hemde beklentilerimi karşılayacağını düşünerek asya motor un AS 200 GY-2 modelinde karar kıldım sizden ricam bu motosikleti kullanan bilen varsa bana + ve - leri nelerdir performans tork yakıt yedek parça ve servis konusunda forum da servisler hakkında okadar çok farklı yorum varki vallahi ne edceğimi bilmiyorum + makinanın fiyatı 2650 bu rakam nasıl sizce yüksekmi bu motosiklet için şimdiden yardımlarınız ve vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim farınızda yolunuzda açık olsun
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    150 T
    AS 200 GY yi bilmem ama zealsundan memnunlar genel itibariyle.

inCeBy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as150 t1
    Alıntı inCeBy adlı üyeden alıntı
    Selam.! Arkadaşlar motor almayı düşünüyorum ve şu anda tip olarakta hesap olarakta 150t1 de takılı kaldım. Ancak motor kısmı konusunda bi bilgim yok ne dersiniz kullanan arkadaşlar problem yaşarmıyım ? Acillen bilgilerinizi almaya ihtiyacım var.! Hemen karar vermem lazım yoksa 1 hafta içinde ZAM geliyormuş.! ..

Arkadaşlar bi ilgi bekliyorum bana kimse bu motor hakkında bilgi vermeyecekmi
    [B][I][COLOR="DarkRed"]İ¢tïğïm Sïgàràm Gïßï¥dïñ. YàLñız Aràñızdà Tèk Bïr Fàrk Vàrdı. Sïgàràmî ßèñ ßèñïdè Sèñ ßïtïrdïñ...!![/COLOR][/I][/B]

orcunemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t1
    inceby,cevap istiyorsan bu topic baştan sona T1 ile ilgili ansiklopedi gibi,artısıyla eksisiyle yeterince bilgi edinebilirsin,üşenmeyip son 10 sayfayı oku yeter...

Motosikleti
    asya t1
    inceby bu forumda asya t1 hakkında istemediğin kadar bilgi var ama ben yine de sana asya t1 hakkındaki düşüncemi söyleyeyim.
    öncelikle t1lerin ilk gelen partilerinde sorun daha çoktu ancak sonradan gelenlerde bu sorunlar biraz daha azaldı sonuçta bayiler sorunları merkeze bildirdiler.tabi ki şu anda sorunsuz diyemem ama ben verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum.ufak tefek sorunları oluyor ama genel anlamda çoğumuz memnunuz motorlarımızdan eminim senin alacağın t1 bizimkilerden daha sorunsuz çıkacaktır tabi bu biraz da kısmet bence çok da düşünmene gene yok al bir tane t1 önceleri sorunlar canını sıksa da sonradan sorunlar azalır ve sen de motoru tanımaya başlarsın iyiki aldım dersin
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

aliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T
    Arkadaşlar ,geçen yazdan bu yana almaya karar verdigim as125t hakkında oldukça fazla bilgi sahibi oldum sayenizde .... 4 gün önce motorumu bayiden aldım motor beklentilerime çok fazlasıyla cevap verdi . yaptığınız yorumlar ve öneriler için çok teşekkür ederim..

-yokuş çıkışı mükemmel henüz rodajda olmasına rağmen
    -kalkışı oldukça seri
    -manevra yaparken trafikte hiç zorlanmadım
    -görüntüsüde oldukça iyi

tekrar tavsiyeleriniz ve yorumlarınız için teşekkürler....
    [CENTER][COLOR="Yellow"]sarı kanaryam benim:wiinkk: [/COLOR][/CENTER]

Motosikleti
    as150 t1
    nurguldemirbay verdigin bilgiler için tşk. bana bukadarıda yeterli oldu zam gelecek demiştim ve geldi ama bu acıklamadan sonra buda kararımdan caydıramayacak yarın ilk işim gidip motorumu almak olacak. orcunemre babacan o kadar yazana kadar ufak bir acıklama yapabilirdin sanırım. Yinede EiwaLLah
    En yakın zamanda aranızdayım.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]İ¢tïğïm Sïgàràm Gïßï¥dïñ. YàLñız Aràñızdà Tèk Bïr Fàrk Vàrdı. Sïgàràmî ßèñ ßèñïdè Sèñ ßïtïrdïñ...!![/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    asya t1
    aliöztürkmotorun hayırlı uğurlu olsun.güzel günlerde kullan.
    inceby umarım en kısa zamanda motorunu alırsın.aramıza bekleriz
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    as150 t1
    ..........

Motosikleti
    as150 t1
    .............

Motosikleti
    as150 t1
    nurguldemirbay ewet aranızda olmak keyif verecek sanırım. Motor hakkında kararsız kalmamsa arkadaşlarıma t1 almak istedigimi söyledikten sonra başladı ufak alay konularıyla ( sen önden gidersin biz arkandan dökülen çin parçalarını toplarız ) gibi alaylarla caydırma noktasına gelmişti. Ama artık bunlara aldırış etmeden motorumu alıcam ve t1 hakkında yanıldıklarını onlara göstermek bana keyif wericek

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    inCeBy
    aramıza hogeldin

aliöztürk
    sen de hoş geldin

arkadaşlar motorunuzu kazasız belasız kullanmanızı temmeni ediyorum.
    haydi hayırlısı...

aramıza hoş geldinizzzzz

arelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125 T
    tüm olumsuzluklarını bile bile aldım motorumu, ne kadar ekmek o kadar köfte durumu yani

Motosikleti
    as150 t1
    Alıntı arelia adlı üyeden alıntı
    tüm olumsuzluklarını bile bile aldım motorumu, ne kadar ekmek o kadar köfte durumu yani
    Ya abi gözümü korkutmayın Tabii bu işin şakası olumsuzluk dedigin en fazla ne olabilir . Ben uzun yolu seven biriyim yani bir seferde 600 - 700 km yol falan cok rahat yaparım bu konuda bana zorluk çıkartmaz sanırım. bu makina uzun yolda nasıl acaba onu çok merak ediyorum Uzun yol yapmış arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    dostlar 9 nisan pazar günü toplantı saati değişmiştir...
    9 NİSAN PAZAR SABAH 10:00 DA DOLMABAHÇEDE BULUŞUYORUZ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler