Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hayırlı olsun dostum bende aynısı var cok memnunum hıc sorun cıkartmadı(bı kere aku harıc yalan olmasın)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    arelia hayırlı olsun yeni motorun güle güle kullan.evet duydugum kadarıyla 125t asyaların en az sorun çıkaranıymış.benim t1 sağolsun belirli periyodlarla bana sorun çıkarıyor ama artık alışkanlık oldu sorunu çok önemsemiyorum.aslında çok da önemli sorunlar değil bence.şimdiki aklım olsaydı daha sorunsuz bir asya mı alırdım mesela 125t gibi yoksa yine t1 mi alırdım.hiç düşünmeden söylüyorum yine t1 alırdım.insan kendi motoru olunca çok bağlanıyor herhalde.
    ama bizim moturun trafikte görüşünü de bir ayrı değil mi arkadaşlar.hakikaten
    okuldaki arkadaşlarımın çoğu pahalı bir motora bindiğimi sanıyorlar.okulda herkes hayran motoruma bir kaç arkadaş benden özenip motor bile almayı düşünüyor.bir reklamda imaj hiç birşeydir susuzluk her şey diyor ama imaj pek de o kadar hiçbir şey değil bence bilmem katılıyor musunuz.yaşasın asya t1 sevgisi
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    nurguldemirbay tesekkür ederim...motoru henüz teslim almadım yarın akşam alıcam inşallah..o zaman izlenimlerimi yazarım......

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    nurgüldemirbay
    evet T1 trafikte saygı duyulan bir model.çünki yapısı gereği bayağı büyük ve cüsseli bir motor.. bi sinyalde hemen yol veriliyo...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

hemsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım kabul ederseniz..daha dogrusu yaklaşık 2 aydır araştırarak almaya karar verdigim as t1i yarın teslim alınca aranıza tam olarak katılacam..aslında benimde kafama sorunlar takılıyodu t1e kendimi kaptırmadan önce ama artık ben bu motosiklete güveniyorum bee,daha dogrusu herşeyi göze alarak t1i alıcam..bu arada ARELİA,yıda çok kıskandım nasıl seviniyoo yaa.off şimdi sabah olmaz ki..gidip t1imi alayım.bide sizlere bşy sormak istiyorum..sizce siyahmı grimi daha alımlı...

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım kabul ederseniz..daha dogrusu yaklaşık 2 aydır araştırarak almaya karar verdigim as t1i yarın teslim alınca aranıza tam olarak katılacam..aslında benimde kafama sorunlar takılıyodu t1e kendimi kaptırmadan önce ama artık ben bu motosiklete güveniyorum bee,daha dogrusu herşeyi göze alarak t1i alıcam..bu arada ARELİA,yıda çok kıskandım nasıl seviniyoo yaa.off şimdi sabah olmaz ki..gidip t1imi alayım.bide sizlere bşy sormak istiyorum..sizce siyahmı grimi daha alımlı

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    benim motorum siyah... daha ağır abi duruyo...
    fakat m.gri..de güzel... motoru çizdirirsen siyahta alttan beyaz bi plastik rengi görünecek göze.. fakat m.gri de bu çok belli olmuyo...
    karar senin....
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

gride alabiirim siyahta ama aslında bayii de gri şu a yok sadece siyah var hemen alıp gitmek istiyorum yani daha fazla bu yükü taşımak istemiyorum.2 aydır bursada girmedigim mtorcu kalmadı en sonunda almaya karar vermişken bide motosikletin rengi yüzünden 1 hafta beklemeyelim..zaten siyahta 10 numara duruyo motorda gayet yakışıyo t1 e....

Motosikleti
    asya t1
    hemstaaramıza hoşgeldin motorun hayırlı uğurlu olsun ama bana sorucak olursan gri al gri çok daha ağır duruyor.honda sitesinde bizim motorun aynısı varya onunda tüm tanıtım fotoğraflarını gri motorla çekmişler çok hoş durmuş.ben bir bayan gözüyle griyi hem arabada hem de motorda çok alımlı buluyorum
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    asya t1
    hemstaaramıza hoşgeldin motorun hayırlı uğurlu olsun ama bana sorucak olursan gri al gri çok daha ağır duruyor.honda sitesinde bizim motorun aynısı varya onunda tüm tanıtım fotoğraflarını gri motorla çekmişler çok hoş durmuş.ben bir bayan gözüyle griyi hem arabada hem de motorda çok alımlı buluyorum
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    asya t1
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

arkadaşlar son anda t1 den vaz geçtim ve babamında ısrarıya bisan motocup 100 aldım çok ısrar etti babacım dayanamadım napıyım.ama olsun aslında çok üzülmüyorum t1 e binerken içimin rahat olmıcandan emindim.bisan bana daha sorunsuz ve saglam gelio.t1 ler biraz kalitesiz geldi bana (KIZMAYIN).motorumu 1.900 e aldım asyanın o kaca motoru ise 2.150.biraz buda korkuttu beni.zaten daha önce honda beat ve honda cbr 125 te kullanmıştım cbr yi saatım beat ise çöp oldu.vitesli motosiklet bana daha hoş gelio,ama scooterinda yeri başka (ilk motosikletim).önümüzdeki yazda askere gidicem zaten çok pahalı bşy almak istemedim bu sene idare etsin yeter.ben askerkende begenirse kardeşim idare eder bisanla artık.askerden gelince kimse tutamaz beni zaten süper bi race motosiklet alıcam kesin. bursadaki bisan serviside tanıdıgım insanlar zaten sorunsuz kullanıcamı umuyorum bu motosikleti.hadi şimdi bana

dostlarım şimdi bana hepiniz hayırlı olsun deyinde içim rahatlasın moral verin birazcık bana

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    hemsta ilk önce hayırlı olsun,moralini bozmak gibi olmasın ama bisan tanınmış marka diye asya'dan daha kaliteli olduğunu zannetme,yanlışım olmazsa bisan'da uzak doğudan ithal ediliyor.keşke asya alsaydın motocup'lar mobilet gibi duruyorlar.

[SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

KIRO-S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150-T1 GRİ
    Arttırılan Motosiklet ÖTV Oranları "VATANDAŞI VURDU"

benimde 150 T1 im vardı. vardı diyorum çünkü çalındı.
    1 haftadır da haber yok.... ben gayet memnundum...
    servis biraz canımı sıkıyordu okadar... sonuçta fiyatına göre çok çok iyi.
    4000 km. yol yaptım. ilk motorumdu... özgürlüğümü çaldı şerefsizler.
    bende görür görmez GRi yi seçmiştim....
    diğer arkadaşların da kendi seçimleridir. gerek marka - model gerekse renk olarak bence fikir sormak iyidir ama yinede kişi kendi özgür iradesiyle seçim yapmalı... içine sinmeli.... aklı bi başkasında kalmamalı.

cakidi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125t
    KIRO-S
    gecmis olsun. motosikleti çaldırmışsın..üzüldüm. ben de benimkini çalacaklar diye ödüm kopuyor. seninki nasıl çalındı? neredeydi? kilidi var mıydı?

olurmu mobilet gibi yaa gayet güzel özellikle laciverti çok iyi bende lacivert aldım zaten.ayrıca asyanın kaliteli oldugunu kimse söyliyemez bisanın asyadan daha kaliteli oldugunu kime sörsan söyler sana..asya piyasada bulunan en kalitesiz markalardan bitanesi evet bisanda çin ama asyadan daha kaliteli..bütün çinler aynı diye bşy yok ki dostum..örnegin keewaylerde çin ama çin mallarının en iyilerinden bence bisanda öyle asya ve bisanın motosikletlerini yakından incelersen ve kullanırsan anlarsın.örnek;bisan lifanlar 3milyar asya t1 ler ise 2.150 ikiside 150 lik..bide bu iki motoru yanyana getirip inceleyebilirmisin farkı görürsün lifanın özellikle dış kasası t1 e göre çok daha kaliteli tabi kalite fiatada yansımış.mesela motocup 100 üde haojin 110l kıyaslayabilirsin.haojin 110 1milyar yüz milyon oysa bisan motocap 100 1.900 üstelik hojin 110luk..dışarıdan baktıgındada çok kötü görünüyo..motocup mobilet gibiyse haojinde sivrisinek gibi yalanmı...vallahi KAHRAMAN34 kardeşim bisanlar asyalardan 2 gömlek daha üstün

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemsta arkadaşım sen başka bi marka alsaydın şimdi de onu övecektin,bi kaç mesaj öncesi ile şimdi yazdıkların zaten herşeyi açıklıyor,başka bişey söylemeye gerek yok ama aklıma gelmişken istersen musti nickli arkadaşta 1 tane pacific vardı çok kaliteli olduğu için hep beraber motorun arızalarıyla fabrikasıyla uğraştık,çocuk canından bezdi,tabi bizim başka arkadaşda da var o da aşırı memnun motora küfür isimleriyle sesleniyo o yüzden...Neyse motorun hayırlı olsun,herkesin motoru kendine kimse kimsenin motorunu küçümsemesin,zaten herkes neyin ne olduğunu biliyorBu arada fiyatla kalitenin ne alakası var o da ayrı bi olay,mondial 125 mt yi 5 milyara satsa çok mu kaliteli olduğunu gösterir bu acaba?

forrap fiat ve motosiklet birbiriyle kuşkusuz alakalı..ya ben neden motosikletimi öveyim.sanki altımda ZZR var.çocuk bezi alır gibi motosiklet aldım bunumu övücem sana..ayrıca forumda ilk yazdıklarımıda iyi okuyamamışsın.orda dedigim..as t1i herşeyi göze alarak alıyorum..bumu senin çelişki dedigin.peki benim düşüncelerim sana saçma geliyosa sen neden benimle aynı saçmalıkları yapıyosun arkadaşım.baksana sende bana bisan pasifigin sorunlarını yazmışsın.şuda var babam okadar ısrar etmeseydi şu an ben yine as t1i alırdım hatta alamadıgım için üzülüyorum..ama o motoru aldıgımda eimde kalıcanıda biliyordum yıllarca motosiklet kullandım kabul et ki okadarda anlayabileyim.ayrıca t1 kullanan abilerim ve arkadaşlarım var motorarından pekte memnun degiller.yanlız ben onlara katılmıorum bence bu memnuniyet tamamen motosikleti kullanımına baglı.bir japon motosikletide sürekli arıza çıkartabilir çin malları sadece biraz daha hassas bu konuda daha iyi kullanım şartları istiyo..forrap ben sizlerin motosikletini neden kötüleyim ki..al benimkini vur seninkine..ikiside aynı yolun yolcusu.ben sadece bisanların daha saglıklı oldugunu söylemiştim t1 i kötülemedim.baksana hala keşke t1 alsaydım diye aglıyorum arkadaşım..lütfen yazdıklarımı okurken ilk okul ögretmeninin ögrettigi gibi oku beni tamamen yanlış anlıyosun.tekrar söylüyorum kimsenin motosikletini kötülemedim..ve kötüledigimi sandıgın motosiklette hala benim gözüm var...

inCeBy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as150 t1
    Selam.! Arkadaşlar motor almayı düşünüyorum ve şu anda tip olarakta hesap olarakta 150t1 de takılı kaldım. Ancak motor kısmı konusunda bi bilgim yok ne dersiniz kullanan arkadaşlar problem yaşarmıyım ? Acillen bilgilerinizi almaya ihtiyacım var.! Hemen karar vermem lazım yoksa 1 hafta içinde ZAM geliyormuş.! ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler