Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CN250 HELİX
    abicim bırak çok göstersin sonradan kötü oluyor bence

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    arkadaslar bi sorum olcak 150t modelinde asya motor yazısının altında stickerlar var onlar benm çizildi cıkartıp yenisini yapıstırmak istiyorum ama servise sordum sipariş veremiyoruz dediler .asya motorun sitesinde yedek parça listesinde gözüküyor hiç sipariş vereniniz oldumu napmam lazım ?

Motosikleti
    Honda CN250 HELİX
    bence sticker yerine başka birşey yapıştırabilirsin hoşuna giden bir amblem ya da başka bir sticker orjinalini bulmak için araştırma yapman lazım

Motosikleti
    Asya 100-8
    asya 100 we 110 cc lik motorlarıda ele alırsanız sevinirim..

asya motor 150t 19a

merhaba ben 1 hafta evvel 150t 19a aldım bugüne kadar memnundum ama bugün biraz fazla yağmur yağdı ve yolun ortasında pat pat yapıp durdu kaldı biraz su birikintisine girdim. galiba bi daha zor çalıştı fakat üstüne bindiğimde beni taşımadı stop yaptı. kaldı... ne yapacağımı bilmiyorum.... bugün pazar servislerde kapalı.....

Motosikleti
    as t1
    ve sonunda 4 yıldır gözüm gibi baktığım motorum dün ilk kez olduğu yerden sağ tarafına düştü dün ters şeride girmiştim şehir içinde parketmeye yer arıyordum karşıdan arabalar gelince bir boşluk bulup girdim ama yer bozuk olduğu için motoru bırakamıyorum indim üstünden ayaklığını açtım durucak gibi oldu ama bi taraftanda bıraksammı bırakmasammı yaparken arkamı dönmemle birlikte yerde sonuç ön kafa grenajı hafif çatladı çizikler falan t1 in grenajlarını hiç değiştiren oldumu acaba sadece kafa grenajı nekadardır bilgisi olan varmı?

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve sonunda 4 yıldır gözüm gibi baktığım motorum dün ilk kez olduğu yerden sağ tarafına düştü dün ters şeride girmiştim şehir içinde parketmeye yer arıyordum karşıdan arabalar gelince bir boşluk bulup girdim ama yer bozuk olduğu için motoru bırakamıyorum indim üstünden ayaklığını açtım durucak gibi oldu ama bi taraftanda bıraksammı bırakmasammı yaparken arkamı dönmemle birlikte yerde sonuç ön kafa grenajı hafif çatladı çizikler falan t1 in grenajlarını hiç değiştiren oldumu acaba sadece kafa grenajı nekadardır bilgisi olan varmı?
    Çok geçmiş olsun..Böyle bi anlık dalgınlık veya ters bi yere parketmek böyle sonuçlara sebep oluyor..
    En çok korktuğu şeylerden biridir bende evin önü biraz bayır tek ayaklığa alıyorum acil işim olduğundan sonra aklım motorda kalıyo..
    Bugün servise uğrarsam senin için sorabilirim..Sadece kafa grenajımı??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:13 ----------

Alıntı musti-715 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben 1 hafta evvel 150t 19a aldım bugüne kadar memnundum ama bugün biraz fazla yağmur yağdı ve yolun ortasında pat pat yapıp durdu kaldı biraz su birikintisine girdim. galiba bi daha zor çalıştı fakat üstüne bindiğimde beni taşımadı stop yaptı. kaldı... ne yapacağımı bilmiyorum.... bugün pazar servislerde kapalı.....
    Hava filtrene su girmiştir..Ayak koyma yerinin ortasınada anahtarla açılan bi yer var hava filtresi orda..
    Yağmurda onu korumaya çalış gelen bütün suyu çekiyo ve motor stop ediyo bekle ki kurusun
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    as t1
    evet sadece kafa grenajı yani farların takılı olduğu yer kocaman bi grenajdır kendileri fiyatını öğrenirsen sevinirim

Motosikleti
    150 scoter
    PENDİK Damla motor kapanmıştır.
    Ben yeni sahibiyim.
    Asya- ramzey- mondial- kuba motor satış servis yedek parça aksesuar
    satışı ile hizmetinizdeyiz.
    Güler yüz ve cazip fiyatlarımızı gelip görün.
    Teşekkürler
    PENDİK ALBAYRAK motorsiklet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:48 ----------

T1 kafa grenajı orjinali 140 lira.
    Istersen asya motorun sitesine girip fiyatlara bakabilirsin. Yan sanayi istersen onlar daha ucuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 ----------

Pendik damla motor kapanmıştır.

Burada asya ramzey mondial kuba motorların servisini şuan biz yapmaktayız. Uygun fiyat ve güleryüz.
    Gelin görün derim.
    Teşekkürler.
    Pendik Albayrak motorsiklet

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    selam benim arka fren elciği kirildi nereden temin edebilirim fikri olan var mı?

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    Arkadaşlar 150 T1 kullanıcılarına ufak bir sorum olucak;
    Sizin motorunuzun benzin kullanımı nasıl ?
    Son olarakta, motorunuzun maksimum hızı kaç oldu ? (Kaç km'de olduğunu da yazarsanız sevinirim.)Saygılar..

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    benim motosikletim asya 150T dir bakımı gercekten kolay ben okadar fazla bi sorun yasamadım acıkcası 2005 model olmasına ragmen 24.000 km'de suanda ama Nazar degmesin taş gibi sadece benzin göstergesi bozuk oldugu icin yolda kaldım onun dısında hiç bırakmadı ve zaten parça sorunuda yok bence tanıdıklarım oldugu icin deposu 21 TL'ye doluyordu en son ve 160-170 km civarı yol yapabiliyor siz yanınızda ufak bir pet şişe tasıyın yinede söyliyceklerim bu kadar merak eden biri varsa özelden msj atabilir

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Asya motorun sitesinde motor parça fiyatları tek tek yazıyor dilerseniz bir göz atın .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    tesekkurler bosporus . ayrıca bizim motora uygun aku bılen var mı herhangı bı elektrık aksamında degısıklık olmadı. sadece zayıfladıgını dusunuyorum ( cunku 10 dk uzun farlar acık olarak motor calısmadan bekledıgınde bugun calısırken mars bıraz zorlandı gıbı geldı yanı 30 dk bekleseydım ayak marsını kullancaktım)

bugun benzın denemesı yaptım 10 tl benzınle 80 km cıvarı gıttı bıraz az geldı gozume ama bakalım tekrar basladım hesaplamaya.

yokus asagı 85 ı gordum daha devamı var ama hıc ıhtıyac duymadım ıkı kısı aynı yokusu 70 le cıkabılıyorum ancak daha ust hızlara merakım olmadıgı ıcın hıc denemedım ama rahat bı 85 km hız var kı bence bu yeterlı. (motor maxiscooter T1 karısıklık olasın depo 35 e doldu)

asya motorun sayfasında yedek parca lıstesı kaldırılmıs durumda

Motosikleti
    as t1
    Alıntı rif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 150 T1 kullanıcılarına ufak bir sorum olucak;
    Sizin motorunuzun benzin kullanımı nasıl ?
    Son olarakta, motorunuzun maksimum hızı kaç oldu ? (Kaç km'de olduğunu da yazarsanız sevinirim.)Saygılar..
    usta benzin kullanımı nerdeyse 250 cc racingler gibi diyebilirim çok yakıyor hele birde basarsan 80 üstü felaket maksimum hız km göstergesinin sonunu buldum 125-130 arası bişey motor şuan 15.000 km. de
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    Ben depoyu 33 TL ye fulledim ve rodaj dönemiydi daha buna rağmen 250 km gitti.5 tl'lik benzin ile 40 kilometre yapıyor büyük ihtimalle ama hesaplamadım

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    asyalılar nerdesiniz ???

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    burdayız dostum

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    yaaa benım motorda kucuk bır problem var aku ve mars motoru normal ancak motoru caııstırmak ıcın mars tusuna basınca motordan tuhaf sesler gelıyor ve 10 sanıye ıcınde motor calısıyor. sankı dıs atlıyormus gıbı gelıyor marsta. avcılar asya bayısıne gıttım usta ya gosterdım usta mars dublesı gıbı bısıler dedı degısması lazım 75 tl falan dedı nasıl bı cozum bulabılırım fıkrı olan var mı acaba?

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    ooo bızıjm sayfa uyuyo yaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler