Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı canicellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresi 700km once degisti yagi 500km once degisti buji 3 gun once degisti karburator ayari yapildi cekisinde hicbir sorun yok gayet cok iyi.Km saatinde bi sorun war sanirim ama ondanda emin degilim.
    ya km saatinde bir hata var yada hesapta
    170km yapiyor diyelim tam depo ile yani 12lt
    100kmde 7litre yakiyor gozukuyor ki gunumuzdeki yeni arabalar bile nerdeyse bukadar yakmiyor.

benim degerin 2,3kati hesapta bir yanlis var
    benzin alirken aldigin fislere km yaz ona gore hesapla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bmw F650
    benim tahminimde km saatinde bi yanlislik oldugunu dusunuyorum

sllm

s.a değerli dostlar bn dde ramzey 125 aydınlatması hoşuma gitmioo acaba ek olarak sis farı taksam etkiler mi nasıl olur sizcce takanlar yorumlarınızı bekliorum tşkkk

sevgili dostum benzin depon 4.2 litre olabilir.bazı modellerde olabılıyor.benzin aldıktan sonra,kaç litre aldığına bak eğer 4.3 4.4 arası değişiyorsa depon küçük demektir.sakın üzülme bu kötü bişey değil daha ucuza dolup daha uzun gidiyor hissediyorsun buda iyi bişey kaldıki 170 km gayet iyi bir menzil.benimki 160 karma gidiyor.ama depon küçük degılse sanırım biraz üzülmelisin ve arkadaşların dedıklerını kontrol etmelısın.kolay gelsın.

merhaba.forma yeni kayıt oldum.motorlar hakkında eni yeni bilgiler öğreniyorum bu model çok iyi ancak fiyatı hakkında bilgim yok ne kadar olduğunu bilen varmı?

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı kentacdis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya km saatinde bir hata var yada hesapta
    170km yapiyor diyelim tam depo ile yani 12lt
    100kmde 7litre yakiyor gozukuyor ki gunumuzdeki yeni arabalar bile nerdeyse bukadar yakmiyor.

benim degerin 2,3kati hesapta bir yanlis var
    benzin alirken aldigin fislere km yaz ona gore hesapla

motor yakiti normale dondu karburator ayarindan sonra full depo ile normal kullanimda 270-280 km yol yapiyor.

Motosikleti
    as 125 t
    canım motorcum benjamin:D 125 t ehe
    ::fool:: Güzel ,Işıklı, iyi Sürüşler ::fool::

Alıntı cafein adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu akşam far lambalarını değiştirdim. Osramın cool blue larından taktım süper durdu. Ve harika ışık veriyor. Yanlız biraz aküyü denemem lazım bir aksilik çıkmaz ise size kesin kararımı bildireceğim.
    forrap,
    Ben switch i işlettim garanti belgesine, gerçekten önemli.
    Ayrıca bende bu teslimat konusunda bişiler söylemek istiyorum. Bende bayağı mücadele ettim teslim alırken. Burada peşin verilen paranın çok önemi var, ben listelerini kontrol ettiğimde teslim alacaklar arasında 48. sırada idim. Parayı verince bir anda ilk on a girdik . Diyeceğim şudur ki bu yaz sezonu bu arkadaşlar esen bu çin motoru rüzgarından sonuna kadar yaralanıp yelkenlerini doldurmak istiyeceklerdir. Bu yüzden bu adamlardan %100 servisi bu kışa kadar beklemeyin derim ben. Çünkü benim gördüğüm büyüdükleri halde servise yatırım yapmıyorlar bayiiler. Şu anda sadece satışa odaklanmış vaziyetteler. Bu yüzden bu adamlara gücümüzü hissettirelim diyorum, hemde bu site bence o zaman amacına tam anlamıyla ulaşmış olur.
    Beyler ampul alacaksanız osramdan başkasını almayın. mükemmel ışık veriyor ve çok dayanıklı.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    asya 150t modelini önerirmisiniz 1300 km de var bir tane bendeki fiat bis ile takas yapıcaz sizce nasıl bir motor kullananlar memnunmu

Motosikleti
    ASYA 150 T
    bnde var ben onerırım walla bnı hıc yolda fln bırakmadı cok memnunum

Motosikleti
    Bmw F650
    arkadaşlar toplanıp gezi yapalım diyorum asyacılarla beraber

Motosikleti
    ASYA T-I
    arkadaşlar toplanıp gezi yapalım diyorum asyacılarla beraber
    yolda kalan sayısı çok olur bence tüm asyalılar toplanırsak 5 dk da bir durmaktan helak oluruz telef olur gideriz valla

arkadaşlar bir sorum olacak, bende asya T1 var, koltuk döşemesini değiştirmek istiyorum bir kaç yerinde yırtık var da, en ucuza nerde yaptırabilirim? Öyle evladiyelik bir şey olmasına gerek yok, yılda 20- 30 kere biniyorum zaten, 2 yıl idare etse yeter. Bir fikri olan var mı? Anadolu yakasında oturuyorum fakat ucuza bulabilirsem karşı tarafta da yaptırabilirim

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı beratonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolda kalan sayısı çok olur bence tüm asyalılar toplanırsak 5 dk da bir durmaktan helak oluruz telef olur gideriz valla

arkadaşlar bir sorum olacak, bende asya T1 var, koltuk döşemesini değiştirmek istiyorum bir kaç yerinde yırtık var da, en ucuza nerde yaptırabilirim? Öyle evladiyelik bir şey olmasına gerek yok, yılda 20- 30 kere biniyorum zaten, 2 yıl idare etse yeter. Bir fikri olan var mı? Anadolu yakasında oturuyorum fakat ucuza bulabilirsem karşı tarafta da yaptırabilirim
    suana kadar beni 1 kere yolda birakti oda benim sorumsuzlugumdan debriyajin bulundugu yerdeki keceden yag kaciriyordu pek umursamamistim kayisa gelmis sicaktan kayisi kopartmisti.Baska turlu hic birakmadi durmadan 150-200 km yol gidiyorum banamisin demiyor bence motoruna baktiktan sonran guven biraz )

Motosikleti
    ASYA T-I
    suana kadar beni 1 kere yolda birakti oda benim sorumsuzlugumdan debriyajin bulundugu yerdeki keceden yag kaciriyordu pek umursamamistim kayisa gelmis sicaktan kayisi kopartmisti.Baska turlu hic birakmadi durmadan 150-200 km yol gidiyorum banamisin demiyor bence motoruna baktiktan sonran guven biraz )
    haklısın ya, sonuçta bir laf vardır bakarsan bağ bakmazsan dağ olur benimki de o hesap. Aslında kaç kere yolda bıraktı diyeceksin, 13000 km de bir kere ama işte adı çıkmış dokuza inmez sekize çin malı

Motosikleti
    ASYA T-I
    arkadaşlar yok mu bi döşemeci bilen? koltuk döşemesini değiştirmek istiyorum bir kaç yerinde yırtık var da, en ucuza nerde yaptırabilirim?

Motosikleti
    as t1
    kardeş istanbulda yapan biryer bilmiyorum ama sandığın gibide çok pahalı bişey değil 2 sene önce kaplattırdım su geçirmez çok memnunum 35 liraya hala çok sağlam adi malzeme çabuk yırtılıyor bikere yaptır tam yaptırderim sen bilirsin

Motosikleti
    ASYA T-I
    ben 50 ytl bütçe koymuştum, eğer 35-40 falansa kalitelisi, yaptırırım, teşekkür ederim en azından fiyatını öğrenmiş oldum;)

everlasting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    slm arakadaslar uzun suredır hiç sesimiz cıkmıyor walla. nasılsın asyalarınız nasıl durumları iyi mi motorunu satan yeni motor alan var mı? ben hala ilk göz ağrım ile birlikteyim.bir depo ile geçen 266km gittim. ş.içi. çok geldi bana eskiden 300 ü geçerdim. hava filtresi değişecek muhtemelen bundan dolayı çok yaktı diye düşünüyorum.ayrıca hala gidon bilya takımını yani furş bilyalarını değiştiremedim. ayrıca ön amortisörlerim ust tıpalarından yıne yağ kaçırmış girdiğim bütün çukurları direk hissediyorum. bobrek taşı felan kalmayaacak yakında.

merhaba hemşerim
    hemşerim diyorum alınma sakın bende bandırmalıyım(Edincik)
    ben de t1 veya 150 zat almayı düşünüyorum
    boy 193 cm olunca sırıtırmı diye düşünüyorum ama ikisinide kullanma şansım oldu çom rahat motorlar
    kısaca sen t1 i tavsiye edermisin?

everlasting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    smorfys slm. ben bandırmalı değilim ama 5 sene orda görev yaptım hemşeri sayılırız yınede onemlı dııl benım için. ben t1'e 2005 mayısdan beri biniyorum. çok önemli arızası olmadı hiç arıza olarak sadece 1 kere elektrikli otomatik jikle değişti o kadar gerisi rutin yağ- hava filtresi felan. ama orjinal olan nylon lastikleri değiştirmeni tavsiye ederim malum bandırma çok yağışlı o yüzden nylon lastikler çok tehlikeli. edincik'te çok güzel oraya geldiğim de çok olmuştur. T1'i tavsiye ederim. ama maddi imkanın varsa tabiki daha iyi bişeyler almanı tavsiye ederim. ayrıca süspansiyonları biraz sert bana göre 72 kg olduğum için. iki kişi olunca daha rahat oluyor benım için ben hafifi kalıyorum galıba. :D sağlıcakla kal..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler