Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    valla masallah hepınızın motoruna benımkıde oyleydı bakımdan sora bozuldu..annamadım yanı..neyse guvenlı surusler herkese..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar, kışlık dunlop lastiklerimiz gelmiştir. as150t1 için 2 çeşit lastik seçeneğimiz var. biri 135milyon diğeri 165 milyon fiyatlar 2 adet içindir. kışın rahat ediceğinizde inanırım.
    bu motorların aküleri sulu olduğu için kışın bakım gerektiriyor. rahat etmek için kuru akü takmanızı öneririm.
    bakım içinde, telefonla bize ulaşabilirsiniz.
    damlamotors@hotmail.com

bu arada kuru akü 12volt/12a olup ücreti 40 milyondur.

nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    arkadaşlar yağmurda t1 kullanmanın bir sakıncası var mı ben yağmurda çok kullandım çünkü (lastiklerin kayması dışında)

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    baran08 = kardeş bu lastiklerin ebatları orjinalle aynı ölçüdemi... bir ara bazı arkadaşlar yazmıştı ebatlar küçük motor alçalıyo demişlerdi.

sımdı bız ısteyene öne 130/70/12 arkaya 1420/70/12 takıoruz motor 2cm alcalıyor ama hem goruntu olsun hem yol tutus olarak motor cok degısıyor.
    suana kadar 100 kısıye taktık vede hıcbır sıkayet almadık herkeste cok memnun. fiyat olarak busekil 165 mil maal oluyor.

ALIENLOVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as125t
    as125t lastiklerini degistrimek isteyenler icin tavsiyem yol tutuşu ve su tahliye kanallarının guzelliginden dolayı Pirelli SL 26. TANESİ 15 EURO idi hala aynı mı bilemiyorum. Anlaş Lastikten Erkal bey ile goruserek size yakin bir bayiiden alabilirsiniz telefonu 02122874270
    :cat: ::evil::

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    baba şu kar bir kalksın avcılar esenyurt beylikdüzü tozunu attıracağım yetti gali...MOTORUMU SÜRMEK İSTERİM BEEEENN..

Baran08 kardeş taksit yapılıyomu....

peşin fiyatına 12 taksit yapıyoruz..

orcunemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t1
    baran08 arkadaşım,t1 ler için farklı eksoz varmı elinizde,varsa fiyat ve resmi yayınlarsan sevinirim.eğer t1 için başka aksesuar ve yenilikleriniz varsa bilgilendirirmisin? şimdiden tşkrler...

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 9000 deki T1 imi yükseltmek amacıyla satıyorum, gri yanında kappa çanta vericem kilit kask vs....masrafsız.
    1650 ytl pazarlık olabilir
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    benim t1 in arka lastiği sürekli yerinden çıkıyor düşük hızda giderken bir viraja girereken genelde başıma geliyor bu sürekli havasınıda kontrol ediyorum... ya jantım yamuk yada lastik te sorun var..... Başına böyle bir problem gelen varmı? varsa çözümü ne oldu?
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

as 125t as150t as150 t1 için performans egzostlarımız war.hem ses hem goruntu hemde bıraz performans katıyor. fıyatı 150 ytl wede baya iyi.

Arkasaşlar selam bu sabah gelirken bi kaza yaptım,motorum biraz hasarlandı bu şekilde satıyorum,
    HASAR
    1-kontak anahtarı kırıldı içinde kaldı
    2-granajda belirgin kırık yok ama çizik ve çatlaklar var
    3-ayak marş pedelı kırıldı
    yaklaşık hasar 150 ytl kadar motor yürüyor yürüründe hiçbirşey yok
    9000 km de tekliflerinizi bekliyorum, özelden yada 0535 255 00 90 Salih
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    asya t1
    arkadaşlar dün akşam benim motor da şöyle bir sorun oldu.motor kendi halinde giderken sanki ben fren kapmışım gibi yavaşlamaya başladı.gaza basıyorum 60ın üstüne çıkmıyor biraz rampa görünce 40lara düşüyor.gaza basınca arka taraftan tam anlamadım ama sanırım ekzosdan bir ses geliyor.bunun sebebi benzinden olabilir mi acaba gerçi bugün 2300km oldugu için yagını değiştirmeye servise gideceğim ama size de bir sorayım dedim
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

Motosikleti
    150 T
    Hava filtresinden motora giden hortum yırtılmış olabilir, benimki yırtıldı...

Motosikleti
    Motorumu Sattım
    baran08 dostum. benzini yeni fulledim şu anda 98km yol yaptım ibre benzini 0 gösteriyo neden .... ??? bu tür poblem birçok arkadaşımda var...

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    Arkadaşlar birçok kişi soru sormuş uzun süredir foruma katılamadım lastiği bi arkadaş benim için aldı sirkeciden fakat nereden aldığını bilmiyorum dileyen özelden mesaj atsın arkadaşa sorarım. Bunun haricinde ben 3300 km yaptım motorla. Başıma gelen tek talihsizlik gece avcılardan topkapıya kadar far ampulüm olmadan gelmek zorunda kaldım... :( fakat ampulü araba ampulü ile değiştirdim. bir daha sorun olmadı olursa da heryerde bulunabilir. başka soruzu olan özelden mesaj atarsa daha kolay yanıtlarım çünkü forumu sürekli takip edemiyorum...
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    asya t1
    benim motoru serviste yaptırdım meğer sorun bujini kesmesiymiş onu değiştirdiler buji yağlanmış bu yüzden motor bazen gaz alıp bazen almıyormuş neyse ki şimdi canavar gibi çalışıyor
    KARTAL GOL GOL GOL
    54 SD 534 B RH+

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler