Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı everlasting adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar mrblar arkadaslar. Size arık d.bakırdan yazyorum tayınım dolayısı ıle buraya geldım.tabı motormuda getırdım ama kamyonda on camı kırılmış ve henuz bulmadım d.bakırda bu camı sınır oldum.Bu arada benım motorun gidonu on frene basınca ileri doğru oynuyor somunları cok sıkıncada gidon ağırlaşıyor boyle problemı olan var mı yada bu problemi çözen vara lütfen yazsında ben de yapayım.neyse tekrar gorusmek uzere bye.
    furş bilyaların özelliğini kaybetmiş olabilir.
    ön cam için benzeri diğer markalara bakabilirsin
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YOK
    bende xenon ampül kullanıyorum + park lambası 7 renk + egzoz abartı yakında neon ile sis lambası takıcamm saygılar

mrb arkadaslar,ben acemı bı asya 150 t1 bınıcısıyım aldıgımdan bu yana hıc bı bakım yaptırmadan bayagı bı kullandım sımdı bakım yaptırmak ıstıyorum ama ne yapıcagımı bılmıyorum yagı kac km de degısıo fıltresı kayısı ne zaman degıstırmelı bılgı verırsenız sevınırım malum kışa gırdık.

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı mrtky35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar,ben acemı bı asya 150 t1 bınıcısıyım aldıgımdan bu yana hıc bı bakım yaptırmadan bayagı bı kullandım sımdı bakım yaptırmak ıstıyorum ama ne yapıcagımı bılmıyorum yagı kac km de degısıo fıltresı kayısı ne zaman degıstırmelı bılgı verırsenız sevınırım malum kışa gırdık.
    ne bakim yapilacagi kac km de olduguna bagli.
    bakimlarda yapilamsi gereken muayeneler kitapciginda ve internet sitesinde yaziyor.

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim Murat Pervaz ;

bu durumda DAMLA MOTOR a (ASYA MOTOR) söz hakkı doguyor. Damla Motor daki yönetiminiz sırasında müşterilerimiz tarafından defalarca şikayet edildiniz. Diskalifiye edildiğiniz için karalama kampanyanıza saygı duymuyoruz. Hele birde müşteri kılığında müşterilerimizin akıllarının karışmasına sebep olmanıza inanmakta güçlük çekiyoruz. Ama maalesef kümesteki tilki gibi sitelerde gezdiginize Damla öyle Damla böyle demenize şahit oluyoruz. Size bu tarzdaki iş hayatınızda başarılar dileriz.

Sayın müşterilerimiz;
    Damla Motor Fikirtepe şubesi ve Pendik şubesi farklı bir zihniyetle her zamankinden daha performanslı ve iddaalı. 30 senelik bilgi ve deneyimimizle hizmet veriyoruz. Servisinize güvenin.
    Damla motorun nesini savunuyorsun sen ben anlamadım işçilik yok müşteriye
    karşı ne çalarsam kardır mantelitesi usta diye çoluk çocuğa parça söktürüyorlar
    vs vs daha bir sürü sorun ben iki kez gittim ve ikisinde de kavga etdim allahtan
    teknisyenim de işin püf noktlarını biliyorum yoksa ayak üstü kaz gibi yolacaklar
    gitmeyin arkadaşlar hatta Damladan motor almayın başınızı ağrıtmayın.

evet bende asyacım

motor gurplarının en iyisi denile bilir ve çok kilasik motorlar.

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    as 150 t ile uzun yola gıden varmı. 5-6 saatlık bı yola gıdebılırmıyız bu arada motor gayet bakımlı daha 4500km de debrıyaj ve kayıs degıstı

Motosikleti
    as t1
    çabuk değiştirmişsin kayışı ben 8 binden 8 bine değiştiriyorum uzun yola birgünde maximum 300 km gittim daha fazla gidilirde çok yorucu oluyor

ya benim öntakım boşluk yapmış öne oğru değilde direksiyonu sağ sol yapınca belli oluyor sanki amortisörlerden boşluk yampış gibi onu nasıl yaptırırım komple amortisörler değişmez dimi veya fiyatını bilen varmı?

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    300km haa. sastım valla sısme yıgılma falan oldumu?
    uzerındekı lastık cın oldugu ıcın ısınınca genıslıyor ve takılıyordu bende degıstırdım normalde daha yenı ıdı
    ben marmarıste calısıyorumda sezon baslayacak motoru evde bırakmak ıstemıyorum bırader halleder onun ıcın goturmek ıstıyorum
    benım on masada bıraz yamukluk var onemlı degıl dedı tamırcı arkadas ancak senın onemlı
    bu motorların parcasını bulmak cok zor ancak mondıal parcaları oluyor

foresight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T-1,Mobylette 52 VS Electronic,Kanuni Seyhan 250C
    Merhaba Arkadaşlar!
    Bizim 150 T-1 ile ilgili parçaları araştırmalarıma rağmen en kolay www.rialli.com sitesinden temin edebildim.Belki size de lazım olur düşüncesiyle veriyorum.

everlasting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı erdemed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    as 150 t ile uzun yola gıden varmı. 5-6 saatlık bı yola gıdebılırmıyız bu arada motor gayet bakımlı daha 4500km de debrıyaj ve kayıs degıstı
    walla dostum ben 310 km gibi bir yol gittim daha da yolum olsa giderdim bandırma-bergama arası eşim ben ve arkada orta boy ağır bir valiz ve gerekmedikçe elimi gazdan hiç çekmedim 2 kere yakıt ve ihtiyaç molaası verdım ınan cok zevklı oluyor bakımını yaptır gozun kapalı cık.
    okay kardeşim benımde gıdonda bosluk var frene basınca resmen gidon ılerı gıdıyor amortisorden değil gidon bilyalarından yapıyor.Foresight arkadasında dediği gibi rialli sitesınde bilyelerın takımı 14 ytl gibi birşey.değiştirmek lazım.ayrıca ben lastiklerimi michelin gold standart ile değiştirmiştim daha oncede yazdım buraya aradı fark cook buyuk fren mesafesı bıle cok fark ediyor.
    benım size sormak istediğim benım araka balatalar disk uzerıne tam gelmıyor 3/2si disk uzerınde sizlerdede bu şekildemi. ben bu yaza girmeden oraya bir metal ayak yaptırıp balataların disklere tam oturmasını sağlamak istiyorum yoksa arka fren cabuk bıtıyor bellı bır sure sonra balata bıtmesede asınmayan kısımlar bırbırıne dokunduğu için disklere baskı yapmıyor.

Motosikleti
    as t1
    erdemet valla bırak şişmeyi şişeceğine daha çok açtı motor kendini ibremin yetmediğini gördüğüm güzel ve uzun bir yolculuktu hemde 2 kişi gitmiştim gittiğim süre içinde nereyse hiç gaz kesmeksizin gittim arada ufakbir mola 1 2 dk kadar yine devam bakımınıyaptırdıktan sonra gider yani

kardeşim sen arka frenini ayarlattır benimkisi diski tam karşılıyor kesinlikle tam karşılaması gerekir
    benim gidon öne doğru gitmiyor öyle bir problem yok sadece hızlı birşekilde sağ sol yapınca bir boşluk var oda sanki amortisörlerin ordan gibi geldi bana gidon bilyelerinden olucağını sanmıyorum

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    yok dostum motorum yaklaşık 8000 km de daha once 3 kere felan arka balata değiştirdim en sonuncuyu kontrolederken farkettim dedi bunlar bole orjinal hatta daha sonra kendım soktum taktım yerıne oturtunce 3/1 i diske denk gelmıyor ozaman bende problem var ama ben ayak yaptırım duzelteceğim bu olayı ınsallah

Motosikleti
    as t1
    8 000 km de 3 kez balatamı değiştirdin benim 13 000 yaklaştı hala orjinal balataları frenlerden dolayı hiç sıkıntı yaşamadım yetkili servistemi öyle dediler sana

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    evet serviste dediler. ayrıca 13000km bence balataları bı kontrol et istersen sonra diskleri çizdirme bence.

Motosikleti
    coming soon
    beyler http://www.rialli.com cok guzelmis sagolun...

fakat burda grenaj bulamadim ben.. malum asyanin grenaj parcalari cok pahali

istanbulda nerde bulunur uygun fiyata???(servisler kazik onun disinda)

guveli28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda sw400
    selamlar, uzun süredir yazmasamda topic i yine takip ediyorum..

bir kaç sorum olacak...

1- yetkili servisler haricinde aksaray/fatih civarında bildiğiniz güvenilir bir usta var mıdır ?
    2 - sirkeciden yedek parça alıp kullanan var mı ? kadirli adlı parçacıyı nasıl bilirsiniz. saatğı parçaların kalitesi nasıldır.(özellikle alan olduysa karbüratör için soruyorum)
    3 - 9 amper akü takıpta zararını gören oldumu ?
    renault sport

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    guveli slm hemşerim. benım aku 14 ah ben hiç bir zararını gormedım aksıne daha iyi oluyor guclu aku guclu marş.

Motosikleti
    coming soon
    ben en son yenibosna sevisine gittim
    ustasi iyi ama servis cok kazik grenaj parcalari hele el yakiyor motor parcalarini tam bilemiyorum yinede telefonla sorulabilir ulasim kolay topkapidan 12-13km falan e5yolundan gidiyorsun enson havalani sapagi var gunesli tarafina donuyorsun kavsaktan gunesli kavsagina gelincede saga donuyorsun okadar

aku normal kendi akusu kadar bir aku kullaniyorum 1seneoldu fena gitmiyor kuru aku 30a almistim suan 36filan marka ya para vermede ne alirsan al

foresight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 150 T-1,Mobylette 52 VS Electronic,Kanuni Seyhan 250C
    Alıntı kentacdis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler http://www.rialli.com cok guzelmis sagolun...

fakat burda grenaj bulamadim ben.. malum asyanin grenaj parcalari cok pahali

istanbulda nerde bulunur uygun fiyata???(servisler kazik onun disinda)
    Bu sitede 150 T-1 in tüm kaporta aksamı var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler