Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor Scooter'ları Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    tüm asya motor sahiplerine yeni yılın şans ve en önemlisi kazasız
    (malum bu çin motorlarıylan başımıza ne gelecegi hiç belli olmaz) belasız günler getirmesini diliyorum.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nurguldemirbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya t1
    herkesin yeni yılı kutlu olsun

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Foresight, fiyat ucuzladıkça kalite de düşer... Bu motorları alan herkes bunun bilincinde olarak almalı, bir Burgman'la vs kıyaslamamalı... Bu nedenle bu forumları inceleyip kararını çok rahatlıkla verebilirsin bence. Bu forumda fazlasıyla bilgi var karar verebilmen için. Mondial forumunu da oku, muhakeme yap ve karar ver derim. Hatta alternatif çok, bu sitede geçmiş yazılarda yapacağın araştırma sana fazlasıyla yetecektir. kolay gelsin.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

Motosikleti
    asya t1
    foresight,3 ayı aşkın bir süredir asta t1 kullanıyorum.motordan çok memnunum.az yakıyor bir depo benzinle en az 350 en çok 380 km yol gidiyorum.sürüşü oldukça keyifli 110a kadar çıkıyor fiyatı da oldukça iyi verdiğim paranın hakkını veriyor şu ana kadar motoru hor kullanmazsan uzun zaman kullanırsın bu motoru 2 yıl sonra çöpe at değil yani.bence mondial zatdan daha iyi sanırım onlar çok yakıyormuş.üstelik şık bir tasarımı var yolda hemen insanlar tarafından farkediliyor.bu kadar özellik asya t1 almak için yeterli bence yine de karar senin tabi ki.
    bu arada asyacılar öldük mü hiç ses seda yok motorlar kış uykusunda mı yoksa?

Motosikleti
    motorları yatırdık,ama havalarda baya iyi gidiyor.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bende uzun suredır bınemıodum pırpırıma ama bugun sınavımdan cıkıp bıncem butun gun hava bozmazsa..

Motosikleti
    asya t1
    valla ben yagmur yagmadıgı sürece motorun üzerinden inmiyorum hatta bazen yagmurda bile kullanıyorum bu nikotin gibi bir şey bağımlılık yaratıyor.motor kullanmak bir tutku kışın motoruna binmeyenler buna nasıl dayanıyorlar hayret.
    herkese kazasız belasız zevkli sürüşler

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    arkedeşler motorlarınıza binin kış uykusuna yatırmayıııınnnnn
    wırnn wwıııırrrnn diye gezin.... hehehehe
    hadi hayırlısı dikkat diyorum....

Loger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR 150
    Arkadaşlar, T1 için Performans Egzosu taktırdım, herkeze tavsiye ederim sesi R1 gibi oldu . Damla Servisinde bulabilirsiniz, 150 TL. 5 Km/h arttı motor baya rahatladı.

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    Arkadaşlar jantımı tamir ettirdim ve arka lastiğimi değiştirdim... lastik dunlop fiyat 37ytl alınan yer sirkeci... Lastiği benim için bir arkadaş gidip aldı ben o esnada sanayide jantın olmasını bekliyordum... bilginiz olsun
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    aydinynr lastik için 37 ytl demişsin doğrumu,baya bi ucuz geldi bana bende degiştirmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    asya t1
    valla ben nedense orjinal lastiginde hala devam ediyorum.sanırım uğraşmak istemediğim için ama tabi ki yagmura yakalanırsam bir hayli tedirgin kullanıyorum motoru çok kayıyor.ayrıca gece de kullanmak çok sinir bozucu bir de yagmur varsa sorma bir yanda motor kaymasın diye ugras bir yandan da mum ışığındaki farlarla önünü görmeye çalış ama gündüz kuru zeminde kral asya t1

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Lastiği değiştirseniz de yağmurda yeni ve daha iyi olan lastiğinize güvenip gevşemeyin. Çok fazla bir fark görülmez, %15 daha emniyetli olabilir ama karda zincir takmış gibi düşünmeyin, o da kayar. Aman dikkat.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

aliozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T
    aydinynr hocam .. seniin motorunu ilk aldıgın günlerde yazını okumustum as125t olması lazım dogrumu.. sana bir kaç sorum olacak ...senin aldıgın günlerde bende motorumu almaya hazırlanıyorum (AS125T) fakat birkaç problem den dolayı alamadım mart ayında alıcam çok büyük bi mani çıkmazsa tabi..

seniin motor kaç aylık oldu?
    kullanım sıklıgın nedir motorunun çok byük bir problemin oldumu?
    çin malları hakkında bir çok sölenti var senin yorumun yada tavsiyen nedir ??

teşekkürler....

MePHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat '05 (sattım, çok pişmanım)
    aliozturk bende aynı soruyu sorucaktım.as 125 t hakkında kimin ne sölediği belli değil.birileri iyi diyor birileri değil diyor.servis sorunu çok önemli.hem hizmet kötü hemde çok dolu diyorlar.bu kadar satan bi marka olarak servisede önem vermeliler.zaten bu topicde çok karışık.3 motor aynı yerde konuşuluyor.as125t için bi topic açın allah aşkına yada varsa söleyin. bende bu motoru düşünüyorum ama kafam biraz bulanık.

Motosikleti
    AS125T
    MePHi hocam ,, as125 t nin çok çok iyi olmasını beklemek yalnış olacak kanısındayım ..neticede çin malı önemli olan kullanıcı yorumları .. arkaşlar yardımcı olaaklardır bize umarım

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    aydinynr :
    lastikçide T1 lastiğide varmı öğrenebilirmisin yada lastikçinin tel. verirmisin

herkese merhabalar,
    motosiklet dünyasına ve motosiklet.net dünyasına henüz girdim. İki hafta önce bir 125 T edindim. sadece haftosonları görüşebiliyoruz çünkü hafta içi kütahyadayım. ben de o da yeniyiz sözün özü.henüz 90 km de. Her türlü önerinize ve desteğinize açığım ( ivedi olarak kask konusunda), şimdiden teşekkür

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    as125 t sahıbı olarak motorumdan cok memnunum ..hıc yolda bırakmadı bakım dısında da 1 kere servıse arka ampulu degıstırmeye gıttık..netıcede gorunum olarak,performans olarak yeterlı bı motor bence..ancak servıste guleryuz musterı memnunıyetı beklemek bıraz hayal olur..hayırlı olsun erhan_o..

Motosikleti
    AS125T
    erhan_o hayırlı olsun ... kazasız belasıs yollar insallah..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler