Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı sedat2020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km 6000 pardon ya
    olsun genede idare eder fakat motor temiz mi bi kazası yan yatması falan var mı?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KROSS 250
    arkadaşlar bende cbf 150 var arkadaştada cbr yaris yaptıgımızda benim motor daha agir olmasına karşı 100kmh kadar beni gecemiyor fakat 100 den sonra geçiliyorum motorunuz guzel allah kaza bela vermesin
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende cbf 150 var arkadaştada cbr yaris yaptıgımızda benim motor daha agir olmasına karşı 100kmh kadar beni gecemiyor fakat 100 den sonra geçiliyorum motorunuz guzel allah kaza bela vermesin
    ya bişey iddea etmıyorum fakat bu iş kullanıcıya bakar ben süper 51le coook scoter geçtim fakat bu kalış işinde tork onemli değil mi?

ayrıca cbf150 nın torku cbr125 den fazla ve cbf onu düşük devirde üretiyor

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olsun genede idare eder fakat motor temiz mi bi kazası yan yatması falan var mı?

sadece ufak bir yan yatması var motoru daha önce gördüm hiç bir şekilde çizik vs. bleli değil
    yan koruma takozları flanda var
    Cbr 125 :bounce:

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    inanmıyorum yaa ilk bu konuyu açanın yorumları koptum yaaa adam neler sallamış
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanmıyorum yaa ilk bu konuyu açanın yorumları koptum yaaa adam neler sallamış
    neler sallamış fransız kaldım benya

Bence cıbır için geçiş motoru diyip geçiştirilmemeli yani alınıp uzun süre binilebilir...tabi sıkılmassan

Cbr a X-enon Takan varmı??
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı sedat2020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece ufak bir yan yatması var motoru daha önce gördüm hiç bir şekilde çizik vs. bleli değil
    yan koruma takozları flanda var
    benci iyi gibi çizik falan yoksa yalnız adama sole satışınıda alacagım satışla beraber 3500 vereyim de yada yanında hediye diye kask ceket falan ne koparabilirsen kopar

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı serdar uzara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bayinin yalancısıyım ama adam çok ciddi elinde 2006 model repsol var sıfır km onu peşin 5100ytl bırakıyor eyer gelmiyecek olsa bu fiyata bırakmaz motoru acaba deyermi 410ytl kafa grenajına ve enjeksiyona bence deyer

evet sevgili kardeşim yeni kasalar gelecek ayrıca 5510ytl şidmilik görünen fiyat imiş ben honda bayinin yalancısıyım
    su an cbr 125 ın satıs fıyatı 5510 fakat bayının elınde cok varsa stok erıtmek ıcın kar oranını asagı cekmıs olabılır

Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler ıı dıleklerın ıcın
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neler sallamış fransız kaldım benya

Bence cıbır için geçiş motoru diyip geçiştirilmemeli yani alınıp uzun süre binilebilir...tabi sıkılmassan

Cbr a X-enon Takan varmı??
    evet takan var fakat orjınal farları yeterlı kalıyor tek sorun farlar sureklı yandıgı ıcın cok ısınınca kısa farlar patlayabılıyo ama xenon gerekmıyo bence
    carpe diem

arkadalar ben sitedede motor işindede yeniyim ama cbr 125 topiğinin hepsini okumasamda baya okudum ben işe gitmek için(4km mesafede) birde hafta sonları gezmek için almak istiyorum.Ortalama 2-3 yıl kadar binerim 3000 ytl peşin verebilirim üstatlar sorum size ben 2. elmi alayım yoksa krediyle sıfırmı alayım(bana sorun çıkarmasın istiyorum 2.elde sorun yaşarmıyım??)

iyilermorgiyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r
    merhaba arkadaşlar
    ben bu hafta fuardan Honda cbr125r almayı planlıyorum.
    ama almadan önce bi test etmek istiyorum. vitesli kullanmayı biliyorum ama bu motoru hiç test edemedim. aranızda bu motoru olan ve göztepe civarında oturan var mıdır?
    en fazla yarım saat sürsem bana yeter sanırım. benzin parasınıda vericem..

Valla ben Ankara Efe Hondaya sordum 2008 yazında gelir dediler bana ben de onların yalancısıyım fiyat hakkında bi bilgim yok ama sanmam 7000 ytl falan olucağını çünkü satmaz ozmn.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    1 ay önce olsaydı düşünmeden gelirdim de..
    şimdi cbr yok:(
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Alıntı akura67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadalar ben sitedede motor işindede yeniyim ama cbr 125 topiğinin hepsini okumasamda baya okudum ben işe gitmek için(4km mesafede) birde hafta sonları gezmek için almak istiyorum.Ortalama 2-3 yıl kadar binerim 3000 ytl peşin verebilirim üstatlar sorum size ben 2. elmi alayım yoksa krediyle sıfırmı alayım(bana sorun çıkarmasın istiyorum 2.elde sorun yaşarmıyım??)
    bence 5500 ytl+ruhsat,plaka vs. para verip sıfır alıcağına 3250-3500 arası güzel temiz bir 2.el bulabilirsin...
    :)

iyilermorgiyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r
    teşekkür ederim yinede praetorian

Alıntı kramnik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 5500 ytl+ruhsat,plaka vs. para verip sıfır alıcağına 3250-3500 arası güzel temiz bir 2.el bulabilirsin...
    cok saolasın önerini dikkate alıcam bende 2. el düşünüyodum

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı iyilermorgiyer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    ben bu hafta fuardan Honda cbr125r almayı planlıyorum.
    ama almadan önce bi test etmek istiyorum. vitesli kullanmayı biliyorum ama bu motoru hiç test edemedim. aranızda bu motoru olan ve göztepe civarında oturan var mıdır?
    en fazla yarım saat sürsem bana yeter sanırım. benzin parasınıda vericem..
    silivride oturuyorum ben baya bi uzak ya yakın olsa.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben bişi sorucam, hani motosikletin ağırlığı yazıo ya, benzin deposu dolu halinimi yazyolar ?

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ıhıy_gıcık_ş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bişi sorucam, hani motosikletin ağırlığı yazıo ya, benzin deposu dolu halinimi yazyolar ?

Tabii ki öyle değil.... Senin içersinde ne kadarlık benzinle dolanacağını adamlar neden düşünsünler ki...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Alıntı ıhıy_gıcık_ş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda eskiden sitesinde sıvılar hariç kuru ağırlığını yazıyordu fakat 2008 modelleri sıvılarla beraber (yağ vs.) ve tam dolu depo ağırlığıyla yazmaya başlamışlar. Diğer markalar hala kuru ağırlık yazıyor... Honda bu sene neden böyle yaptı ben de anlamadım.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Anaaa harbiden ne saçma
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler