Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok yok yook :)
    bişey sorcam geçen gün motorla çıktım yolda giderken 120yle falan 6. vitese atıyorum motor yavaşlıyo hızlanmıyo.önceden böyle değildi neden oldu acaba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey sorcam geçen gün motorla çıktım yolda giderken 120yle falan 6. vitese atıyorum motor yavaşlıyo hızlanmıyo.önceden böyle değildi neden oldu acaba.
    Viteste mi problem var acaba...
    Bir servise götür bence,
    hatta başında dur kendinde öğren... Ahh ben olsam ustayla çalışırım
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    hava filtresinin temiz olmamasından dolayıdır
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viteste mi problem var acaba...
    Bir servise götür bence,
    hatta başında dur kendinde öğren... Ahh ben olsam ustayla çalışırım
    viteste problem olduğunu sanmıyorumda filtre temizlenmedi uzun zaman oldu buji değişmedi,lastiklerde inmiş olabilir ben ona bakmadım hiç.
    tamam işte benden sonra motora iyi bakıcak biri sana 2500 e satıcam söz değiştirirsem motoru..

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Şu resimleri konan motoru benim de hiç gözüm tutmadı. Çakma cıbır gibi duruyo hatta nerdeyse Çinli taklidi filan mı yoksa dicem

Bence de kesinlikle almamalısındır
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor :P

Motosikleti
    sym mio
    viteste problem olduğunu sanmıyorumda filtre temizlenmedi uzun zaman oldu buji değişmedi,lastiklerde inmiş olabilir ben ona bakmadım hiç.
    tamam işte benden sonra motora iyi bakıcak biri sana 2500 e satıcam söz değiştirirsem motoru..
    Sende bakmıyosun ...
    Ya ne garipsinz sevin mototrunuzu yahu...
    O zaman filtredendir....
    Servise götür ,lastiklerinin bakımını da yap bi zahmet):

Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu resimleri konan motoru benim de hiç gözüm tutmadı. Çakma cıbır gibi duruyo hatta nerdeyse Çinli taklidi filan mı yoksa dicem

Bence de kesinlikle almamalısındır
    Valla almasın diye kaç mesaj yazdım
    Herkes aynı görüşte sanırım..
    Hevesle yanllış yapma derim bende..

cbr parça fiyatları çok pahalı yaf 125 cc ye göre

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    motorum varkene
    temizleme olayıyla cok ugrasmazdım ama
    bir gün lastıgı ınık veya bakımı aksamıs sekılde gezmemısımdır..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı _nefret_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr parça fiyatları çok pahalı yaf 125 cc ye göre
    Metahndro'nun açtığı başka bir topicte yorum yappılıyor
    bununla ilgili zati...

Motosikleti
    tamam bakıcam valla motora artık.ama motor 11000 de 12000 olsun öyle götürürüm servise.

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre abi sende özletiyosun..aşağıda dgrmr i görünce yakalıyorum..algıda seçicilik
    acelet etmeden arıyorum bi tane falcon buldum bakınıyorum daha..
    en olmadı arzunun pırpırı var onla geziyorum
    Özgür, senin için acele etme ağırdan al diyemeyeceğim; çünkü yeni sezonla beraber fiyatlar artabilir...

Ben de değiştirmek istiyorum biliyorsun fakat bir türlü bütçeyi toparlayamadım. İkimiz içinde hayırlısı bakalım... Sonunda kredi alacağım ya 2 yıl vadeli, nefret etsem de...

Motosikleti
    belli değil...
    Hepinize tşkler o gün resimleri koyduğum gün foruma tekrar uğramamıştım.
    Bugün şimdi okuldan gelince okudum Öncelikle sayın dgrmr yorumlarınız için tşkler Ben Geçen sene 5 Ay oyun sorunları ve sitesi hakkındaki sitede Süper mod olarak görev yapıyordum Okulum yüzünden bırakmak zorunda kaldım.Bundan sonra eğer yalnış ise Vurgulu yazmam ama ilk defa karşılaşıyorum böyle bir şeyle..(neyse)
    Evet motor hayallerim var ilk defa bir motora bineceğim bende almışken adam akıllı bir motor böyle fiyatı uygun olan Tipide bir o kadar yerinde olan bir motor arıyorum 250 cc felan fazla gelir bana diye düşünüyorum CBR 125 ile 1-2 Senemi gayet geçireceğimi sanıyorum..
    Evet Fiyatı 3500 ytl olarak söyledi Siyah Boyanmış cbr'nin
    Acaba kaza yaptıktan sonra boyattı o benzin üzerinde hasarı nasıl düzeltirebiliriz ve maliyeti ne kadar olur ona göre fiyatı indireceğim bütün motorun eksilerini bir yana not aldım.Motor servise veya burda usta 40yıllık bir abimiz var ona göstereceğim(Motorcudan şüphe olmasın
    Ayriyeten ben bu motorun Orjinal olduğunu yani Japon olduğunu nasıl anlarım
    Motorun üzerinde felan yazar herhalde birazdan yeniden gideceğim motoru görmeye detaylı hatta video cekmeye calışacağım..
    Bir arkadaş ta yazmış Motor tozlu felan, bakımsız gibi;
    Sahibi pek kullanmıyor herhalde Motor dükkan da duruyor ve Kalabalık yapmasın diye dükkanı açınca dışarı cıkarıyor.Motorun hakkındaki bütün her şeyi detaylı şekilde akşam acıklarım herhalde

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Yakuza kardeşim.Bak buradaki insanların hepsi o motordan uzak durmanı soylemiş.Bence burdaki tavsiyeleri dinlesen cok iyi olur.Sana acık soyleyeyim motor o kadar kötü duruyo ki ben bunun honda oldugundan bile şüphe ettim.(çin malı taklidi yuan a benziyo) O motor dan sana yar olmaz.Parana yazık.Başka seçenekleri değerlendir derim
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakuza kardeşim.Bak buradaki insanların hepsi o motordan uzak durmanı soylemiş.Bence burdaki tavsiyeleri dinlesen cok iyi olur.Sana acık soyleyeyim motor o kadar kötü duruyo ki ben bunun honda oldugundan bile şüphe ettim.(çin malı taklidi yuan a benziyo) O motor dan sana yar olmaz.Parana yazık.Başka seçenekleri değerlendir derim
    Onr arkadaşım tşkler fikirlerin için fakat detaylı sonuçları herşeyi
    Bugün 2 Saat yanında durarak anladım hatta yarında üstünde gezinti yapınca anlayacağım.Elimde videosu Fotoğrafları var son hali ile...
    Burdaki arkadaşlar o catlaktan dolayı haklı olabilirler ama Depoya herhangi bir zararı bile yok..!!
    Hafif motor düşmüş catlak oluşmuş..Motoru kendi zevkinden dolayı boyatmışlar(yani herhangi bir sorundan dolayı değil) o üstündeki yapıştırmalar kalitesiz duruyor ve ucuz fiyat ben onları alınca sökeceğim ve orjinallerini alacağım Bana gelişi 3.el Olacak İlk sahibi Şuanki sahibine mal karşılığı vermiş
    Şuanki sahibide bağkur borclarını ödeyeceği için satıyor kendisi.Sen bana diyorsun ki o motordan sana yar olmaz kesin bir sonuç belirtmişsin sanki
    Ama ben almakta kararlıyım Motor asıl HONDA Motor sesine Motoruna baktım
    Hem arkadaşlar görünüşten böyle demenizi afedersiniz haklı bulmuyorum.
    Motor siyaha boyandığı ve sol tarafa düştüğü için böyle bir şey haketmediğini savunuyorum ve son resimleri ve video ekliyorum iyi günler tşkler
    İnşallah alınca diğer arkadaşlarla en iyi şekilde paylaşır yeni arkadaşlara yardımım dokunur..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yakuzacım
    bizde motorumuzu hafifce düşürdük bizde sticker yapıştırdık..
    solda gri olarak gözüken kumanda gerçekte yok..
    neymiş o?
    o parçayı başka bir parçayla değiştirmiş ki niye değiştirsin durup dururken?

bence anlatılandan farklı birşey var ortada..

neyse sen bilirsin bu arada hala bold yazıyosun..
    son kez şahsi fikrim:
    bu motor 3500 ytl etmez
    gercekten parana yazık
    ıstanbula gel al 2800 2900 e
    daha ucuza gelir..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Yakuza;

1) O motoru kesinlikle alma

2) Sürekli koyu yazmayı bırak, sadece birşeye vurgu yapacaksan o kısmı koyu yap dgrmr'nin de belirttiği gibi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    belli değil...
    ismim oğuz
    özgür abi
    yarın da onu soruyum içiniz rahat edene kadar (2006 modelmiş)(yakında ruhsatın resmini çeker koyarım fiyat olarak da 3500 ytl vermeyeceğim zaten 3250 ytl kesin olacak ta 3100 3000 ytl düşürmeyi bile hedefliyorum yani acele etmiyorum bizim şehirde böyle motorlara pek hasta olan yok 125 cclik motora 3milyar verilir mi diyen daha cok o yüzden hemen satılacağını sanmıyorum

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    yakuza42
    resimleri şimdi gordum o motor 4.000 dedin o motor okadar ederse benimki 5000 eder ozman.bastan aşşa feyik o motor.2900-3000 veriyosa al.2006-2005 olmus ne fark eder hepsi aynı

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakuza42
    resimleri şimdi gordum o motor 4.000 dedin o motor okadar ederse benimki 5000 eder ozman.bastan aşşa feyik o motor.2900-3000 veriyosa al.2006-2005 olmus ne fark eder hepsi aynı
    3500 ytl istedi fiyatda indirim olur felan dedi dediğim gibi iyi okuyorsanız yani öyle sorunlu bir alet değil ustaya da göstereceğim şuan sadece inceleme konumundayım yani o motor sevdasıyla pat alacağım demiyorum..Yandaki hafif catlak gözükmüyor bile valla Sıfır 5500 ytl motor almama imkan yok
    Ayriyeten siyah'a boyattıkları cok iyi olmuş siyahı her zaman severim hoş renktir
    Her renge uyum sağlar bence

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Yakuza;

http://www.sahibinden.com/cbr_125r_s...em?keyword=cbr

Şu motosikletin resimlerine ve sahibinin istediği fiyata bak.Bir de senin foruma koyduğun motorun resimlerine bak.Hala "o motoru alabilirim" diyorsan bizimle kafa buluyorsun demektir.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler