Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar! cbr 125 tek sinyal camı nereden bulabilirm uygun fiyata İstanbul'da?

Birde motoru şöyle güzel bi yıkatmak için neresi var işini iyi bilen Kadıköy civarında? Malum artık motorlar tozlu tozlu yollara dökülmeye başladı, Depodan çıkarınca güzel bi bahar temizliği yapmalı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ladom
    Ne uygun fiyatı? Sadece camı soruyorsan o zaten Honda servisinde 4 ytl civarında... Daha uygun istiyorsan bir milyoncuya bak
    Yıkama konusunda da... en iyisi al eline kovanı süngerini... bir benzin istasyonundan da oto sampuanı al... kopurt kopurt yıka...
    oto yıkamacılarında ısı bılmeyen yıkamacılar tazzikli suyu motora cok yakın tutarak boyasını sokebiliyorlar... veya sıktıkları ilac aluminyum parcalarda ız bırakabılıyor...

Selam arkadaslar ben geldim... Yine ukraynadayım yine kievdeyim... önümde 4 zorlu ay var bakalım nasıl gececek... hepinize selam...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

bu makinaya sahip olanlar gerçekten şanslı

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ladom
    Ne uygun fiyatı? Sadece camı soruyorsan o zaten Honda servisinde 4 ytl civarında... Daha uygun istiyorsan bir milyoncuya bak
    Yıkama konusunda da... en iyisi al eline kovanı süngerini... bir benzin istasyonundan da oto sampuanı al... kopurt kopurt yıka...
    oto yıkamacılarında ısı bılmeyen yıkamacılar tazzikli suyu motora cok yakın tutarak boyasını sokebiliyorlar... veya sıktıkları ilac aluminyum parcalarda ız bırakabılıyor...

Selam arkadaslar ben geldim... Yine ukraynadayım yine kievdeyim... önümde 4 zorlu ay var bakalım nasıl gececek... hepinize selam...
    gorkem orda daha saat kac ya
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakuza42

Motor-on dergisi eylül 2007 sayısında yeni kasa cbr test ediliyor... özellikleri yaklaşık olarak bizimkilere benziyor ona bakabilirsin...

kameniv
    Bencede...
    fatihsevim
    Aynı meridyenler üzerindeyiz... Orada saat kaçsa burada da aynı
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Alıntı yakuza42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu söylesene abi yaa geçmiş olsun

gerçekten şuan sitede araştırma yapıyorum bir şeylere rastladım ve kafamda kuşku oldu.
    Boyum 1.81 - 1.82 Cm yaş 17 Malüm seneye de boy atarm herhalde
    Kilom 65 felan Boy olarak sıkıntı yaşarmıyım coğu kişi bundan bahsetiyor
    net bir cvp alamadım bu arada ayakkabı numaram 42 felan (modeline göre değişiyor)(bunu sormamın sebebi vites yeri ile ilgili) motoru bilmediğim için
    özgür abi bir cvplarsan sevinirim
    Bu motor bana kücük gelir mi yhaa
    senin yine iyi be arkadaşım benim boy 1.87 kilo 78 söle ben ne yapayım dün 600f e artçı olarak bindim inince bel fıtığı oldum sandım bende bu cıbırı alcam söle ben ne yapayım altımda akülü araba gibi durcak
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yine iyi be arkadaşım benim boy 1.87 kilo 78 söle ben ne yapayım dün 600f e artçı olarak bindim inince bel fıtığı oldum sandım bende bu cıbırı alcam söle ben ne yapayım altımda akülü araba gibi durcak
    senin ki baya aşırıymış usta sen tırla felan gez

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)

[QUOTE=ultraukala;968689]Hmmm tamam ben de öss'yi kazanayım sen benim motoru al tetik

olur inşallah ya sen kaç istiyodun ve bikaç özellik versene yakıt hızı falan

Motosikleti
    Honda CBR125 Yakında alıyorum :)
    Görkem naptın, düşündünmü teklifimi, ne diyosun

Söylemeyi unutuyodum az kalsın. Dün gece acayip bi kabus gördüm. Cıbırımı sonunda almışım. Apartmanın önüne parketmişim. Ama ne kilit var ne başka bişey. Balkondan bakıyom motora. Sonra noldu bilmiyorum rüyamda uyumuşum sanırım Rüyamda sabah uyandım. Balkondan motora bakem dedim. Oda nesi, motorun yerinde yeller esiyor. Hemen atladım Bianchi'me. Bizim mahalleyi turluyorum. Nerde bu motor diye, sonra umudumu kesip eve geldim. Umarım alan kişi getirir diyorum. (Neden getirsin ki? Bunun cevabınıda veriyim. Benim gerçek hayatta rüyada değil yani bisikletim canım Bianchi'm çalınmıştı. Ve yaklaşık 3-4 ay sonra geri gelmişti.) Nasıl sıkıntı bastı rüyamda bi bilseniz. O kadar uğraştım para biriktirdim, daha aldığım ilk gün çaldırmışım. Ama bende hata, neden bodruma kitlememişimki sanki
    [B]MURATKARAOGLU.COM[/B]

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur inşallah ya sen kaç istiyodun ve bikaç özellik versene yakıt hızı falan
    PM'den yazışabiliriz...Yakıt 10km/3lt civarı...Hız ort 120 düz yolda...Max 150civarı..vs. vs. vs.
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    belli değil...
    Gerçekten yani hasta oldum iyice motora sanki motor şuan elimde değil ya tek arzum beynim hep ona odaklandı yhaa
    Bulundğum şehirde Meğerse bir tane daha ''Honda CBR 125'' ama siyah Bu kadar olur dedim.Şehirde gezerken bir tavukcu dükkanının önünde gördüm.
    Adam iyi biri 4300 Felan km yapmış Ama motor temize benziyor.Öyle hor kullanılan bir motor değil gibi (inş öyle değildir)..
    Sahibi de borcları olduğu için bir de Honda Titan var onu da satıyor
    Başka bir amacı yok herhalde (Motor hemde siyah yhaa Of
    valla motor resimdeki gibi değil yanında olmak üstüne binince anlayacaksınız
    Lafım şu Bisiklet diyenlere...Birazdan resimlerini koyuyorum

İşte Motor bu;

Evet Bu granaj hakkında yardım edebilecek olan var mı ?
    Motorun Honda yazan kısmında bakın Orda catlak var motor düşmüş
    Acaba ne kadar tutar orasını yaptırması Bilgisi olan yardım lütfen..
    Üst granaj herhalde

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    bi kere honda yazan yerdekı catlak grEnaj olmuor depo oluyor granaj deil arkadaşım grenaj yanlış anlama dogru bılgıye sahıp olman ıcın dıyorum hatanı gostermek ıcın deil motor gzele benzior fakat on fren elcigi gozume carptı ucundaki topak kısım yok kırılmış ve muhtemelen motor bi kaza geçirmiş deponun ustundekı yer ıcın sahibi ne diyor sana ?

hem bu arada üzerindeki yazıların hiçbiri orjinal değil bu motor komple boyalı arkadaşım benden soylemesi orj yazıları cok pahallı oldugundan arkadas belliki sticker tercih etmiş en dandiginden..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    şu an CBR125 karbüratöre ihtiyacı olan varsa bana haber versin...

kdv dahil 632 ytl..

orjinal Honda fabrikada 1 adet kalmış...normalde buluanbilen bişey değil...Belçikadan getirilirse 15 gün...orda olmayıp Japonyaya sipariş verilirse 1 ayda geliyor...bilginiz olsun...bayimle konuştum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sola yatmış..sol manetın bır parcası yok..
    sol gıdon dakı oyle bı kumanda yok zaten grı olan..boyatmıs ama her yerını
    bu motor temız fln degıl

2 fotodan neler bulduk

belçikadan parça gelişi o kadar sürmüyo be mete abi..biz daha önce bir ark için getirtmiştik 7 gün içinde geldi takıldı
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kere honda yazan yerdekı catlak grEnaj olmuor depo oluyor granaj deil arkadaşım grenaj yanlış anlama dogru bılgıye sahıp olman ıcın dıyorum hatanı gostermek ıcın deil motor gzele benzior fakat on fren elcigi gozume carptı ucundaki topak kısım yok kırılmış ve muhtemelen motor bi kaza geçirmiş deponun ustundekı yer ıcın sahibi ne diyor sana ?

hem bu arada üzerindeki yazıların hiçbiri orjinal değil bu motor komple boyalı arkadaşım benden soylemesi orj yazıları cok pahallı oldugundan arkadas belliki sticker tercih etmiş en dandiginden..
    yarın detaylı araştıracağım soracağım tşkler eksiğim hatam var farkındayım sorun değil

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sola yatmış..sol manetın bır parcası yok..
    sol gıdon dakı oyle bı kumanda yok zaten grı olan..boyatmıs ama her yerını
    bu motor temız fln degıl

2 fotodan neler bulduk

belçikadan parça gelişi o kadar sürmüyo be mete abi..biz daha önce bir ark için getirtmiştik 7 gün içinde geldi takıldı
    Evet deponun üzerinde hafif catlak var acaba zararı ne olur
    ne kadar tutar maliyeti yaptırması ??
    Fiyatdan düşürebilirim motor bulunduğm şehirde yakın yerde
    2006 Modelmiş 4300 km Felan Acaba motorunu kontrol ettirsem sorun yapar mı
    yani temizse her şey benim için cok iyi de hoşuma gitti
    130 km/h yapar dedi sordum da..

Motosikleti
    sym mio
    Yakuza fiyatı bence bu mototra çok!!!

Biz sadece burdaki 2 fotoda
    grenajda çatlak gibisinden şeyler gördük.. 4 küsür istiyor,
    gel 3.250 en salamından, görünüş olarak da en güzelinden Görkem 'in al..
    Şehirlerin ayrı olması bişi değiştirmez.. Buna o oara değmez bence...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bence tugce haklı..zira bu motor bu kadar boya,bu kadar kırıkla ve bu kadar stickerlarla 2500 ytl bile etmez..
    görkemin motoru el emeği göz nuru yapılmış motor
    temiz motor..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    cbf150
    bence o motora değmez motora bakarsan toz içinde boyle binerken nasıl rahat ediyorlar anlamış değilim sen bosver yakuza tugçenın dediği gibi ya gorkemınkini yada turuncu anlastıgın cbryi al bak keyfine

Motosikleti
    sym mio
    Görkem'in motoru almasan bile,
    bu motora o para verilmez ya...
    Km s, önemli değil , belliki arıza bu motor...
    Sıfır al temizini al bunu almaktansa..
    Hayalini yıkmış olamayayım ama görüşüm bu...
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    cbf150
    bak sana bişey anlatayım bizim burda abdurrahman usta var benım emmiogluyla(melocan) beraber gittik konusmaya başladık adam dediki geçende bi motor geldi adam 50-60 km binmiş sonra geri vermiş bayide ustaya vermiş motoru usta hemen bi silmiş yaglamış sonra KM SIFIRLAYIP bayiye yollamış ve o motor sıfır diye satıldı belki bu notordada oyun vardır bilinmez ama tavsiye etmem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler