Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    abi yeni kasa mı yazıp kaçma hemen ya
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 model CBR 125R Şirinevler Honda bayiinde(otosever) satışa sunulmuş.

Gelen 3 CBR ın 2 si gitmiş 1 tane kaldı anahtar teslim otosever de 5.700.

CBR severlerin gözü aydın 2008 125 de geldi CBR 600 ocak ayında bekleniyor düşünenler için.
    eminmisin motoshowdan önce gelicegini hic sanmıyordum heleki bu sene gelicegini hic sanmıyorum cunku yeni renklerini bu yaz cıkardılar. özel getirdiler desem 5.700ytl fiyat olamaz. anlamadım gitti :D

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    vallaha bende anlamadım ama hadı bakalım hayırlısı..iide 2008 modeller ıcın cok erken yaaa ben gelmıck dıe bılıodum ama gelırsede fuardan once asla gelmez dıe dusunuodum sok oldum

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    honda türkiyenin sitesinde gelmemiş model nası şirinevler otoseverde var
    mumkunse yarın bı foto cekebılırmısın
    tesekkurler..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    -
    banada hiç inandırıcı gelmedi. turkiyeye 2009 dan önce gelmez diye beklenirlken, belki bi umut 2008 mart motoshow icin hayal kurulurken şimdi o motorun şirinewlerde olmasını hayal bile edemem heralde.

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bence ıstemeden bızı yanlıs yonlendırıor arkadas

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Valla aldığım bilgi servis sahibinin oğlundan ben onun yalancısıyım bana öyle dedi bende şaşırdım ama ısrarla 2008 dedi bana.bende foto isticem hain şişkodan duy sesimi şişko okuyosan
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    Cbr125R
    bu duruma anca gülünür bence

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Juba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla aldığım bilgi servis sahibinin oğlundan ben onun yalancısıyım bana öyle dedi bende şaşırdım ama ısrarla 2008 dedi bana.bende foto isticem hain şişkodan duy sesimi şişko okuyosan
    Onun 2008 dediği stickerları değiştirilen modeldir.Eğer gerçekten yeni kasaysa piyasa karışacak demektirFotoğrafını koysanız bile gözümle görmem gerekir
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda türkiyenin sitesinde gelmemiş model nası şirinevler otoseverde var
    mumkunse yarın bı foto cekebılırmısın
    tesekkurler..
    özgür kardeşim.Arkadasın otoseverde gordugu motorlar yeni sticker yapıstırılıp gonderilen eski kasalar sanırım.hatta kırmızısı vitrinde duruyo.İs ev güzergahım üzeri oldugu için her gun goruyorum.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    İlk=2008 Honda Beat, İkinci= 2008 Honda Dylan 150
    arkadaşlar bu CBR125 şehir içi asfaltta ve arada sırada 200km lik uzun yolda uygun mudur ? Yada alternatif ne önerirsiniz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı mybeat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu CBR125 şehir içi asfaltta ve arada sırada 200km lik uzun yolda uygun mudur ? Yada alternatif ne önerirsiniz.
    sevgili dostum ben sehir içi için cok uygun bir motor oldugunu dusunuyorum.Yakıtı az.ebatları cok uygun her yerden gecebiliyo istediğin kaldırıma cık bırak.Ebatları daha buyuk olan otorlarda bu konularda daha fazla sıkıntı yasanıyo.Şehir dısı 200 km için ise soyleyecegim şudur.ben saros körfezi ne gittim.istanbuldan tam 230 km.hiç te yormadı.Biraz rüzgarla savasman gerekiyo o kadar.gerisi senin dayanıklılıgına kalmış.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    yok yok yook :)
    cumartesi ben ordaydım motor faln yoktu ortada sordum ocakta falan gelir belki dediler..

Motosikleti
    -
    ahh keşke ocakta gelse :D ama sanmıyorum 2009 a kadar gelcegini

Motosikleti
    İlk=2008 Honda Beat, İkinci= 2008 Honda Dylan 150
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili dostum ben sehir içi için cok uygun bir motor oldugunu dusunuyorum.Yakıtı az.ebatları cok uygun her yerden gecebiliyo istediğin kaldırıma cık bırak.Ebatları daha buyuk olan otorlarda bu konularda daha fazla sıkıntı yasanıyo.Şehir dısı 200 km için ise soyleyecegim şudur.ben saros körfezi ne gittim.istanbuldan tam 230 km.hiç te yormadı.Biraz rüzgarla savasman gerekiyo o kadar.gerisi senin dayanıklılıgına kalmış.

onr.sual arkadaşım geçenlede ben beat ile yaklaşık 300 km hız kesmeden gittim. Motor tık demedi. O halde CBR 125 de hayli hayli gidecektir. Peki senin cbr 125 ne yakıyo km de ayrıca uzun yolda yormaz mı seni ?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ben daha önce çok yazdım...Yine yazıyorum.2007 motoshow'da konuştuğum Honda çalışanı 2009 demişti yeni kasa cbr 125 için.Ama kesinliği yok tabi ki.Ellerindeki stok biterse getirirler yenisini.Ama hesap kitap yapıp anlamışlardır eldeki stokların 2009 a kadar bitmeyeceğini.Bu renk değiştirme (daha doğrusu yeni modelin çıkartmalarını eski modele yapıştırma) numarasını da stokları eritmek amacıyla yaptılar.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Ya ısrarla herife sordum yeni kasa mı diye ısrarla evet diye cevap verdi.

Ama olabilir sizin dediğiniz gibi ben pek CBR la ilgili değilimdir bindim kullandım ama ilgi alanım değil zaten sığmıyorum ben.Valla sticker falan bilmem o yüzden ama sizin dediğiniz gibi olabilir foto istedim iş yerine gidince çekcem dedi.

Bu sticker olayını bi sorıyım ona ben o zaman bakalım ne dicek.
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    YZF-R125
    slm arkadaşlar .. askerden yeni geldim.. yazılarınızı pek takip edemedim o yüzden konuya girişim sapmalı olabilir. Mutluhanla konuştum yeni kasa cıbırlar şubat ayında satışa sunulacakmış, adamlar son derece kesin konuştular.
    gushter sizi selamlar:bounce:

Motosikleti
    mondi 150MC
    selam arkadaslar bnde 150zc mondial onu satıyorum suanda ve vitesli motora gecmeyi dusunuyorum cbr 125 dusunuyorum ama boyum 1.80 kilom 95 sizce uygunmu bu motosiklete_???eger altında kucuk kalır kardesım dıorsanız bana ne oneriyorsunuz ama kesinlikle honda olsun...3 seçenek kalıyo 2. el alacagım için cbr125-cbf150-cbf250-cbx twister ama başımı agrıtmayacak dayanıklı bir motosıklet ıstıyorum yorumlarınızı beklıyorum teşşekürler..!!
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Cbr125R
    yeni kasalar çıkısın çıksın da eski kasaların fiyatı düşsün bizde ucuza alalım cbrmizi bu arada 1000 km 2007 model cok temiz sizin paranızla en fazla ne kadar eder bi fiyat bulalım yada ben kaça alsam iyi olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler