Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yanlıs bılgı olmasın cbr 125:13.2 beygırdır..
    sadece egsoz modıfıyesıyle 16 beygır yapılmaz..unlu markaların cbr 125 ıcın hazırladıgı yuksek performans egsozları bıle 1 beygır anca verırken bılınmeyen bı egsozun 2.8 beygır vermesı olası gelmıyo bana..
    (baska modıfıye varsa yıne zor bence)
    akın sende gorkem gıbı 25 kılomusun be adam..:D motora yapısıyosunuz gıdıyosunuz sora..
    bızde yelken gıbı ruzgar kesıyoruz motorda:D
    Allahtan Emre abı var hala oda benden(miş)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala kusura bakma polemık yaratmak gıbı olmasın ama kendı kullanıcın bıle zealsunun daha atak serı oldugunu söyluyor onuda gec kaç kısının kalktıgını ve zealsunun yedıgını bılıyorum.hee benım arkımın cbr125 ni gecemıyorum ona bırsey dıyemem arada kılo farkı var belkı benden daha hafif bırı bınse bılemem neler olur.söylede bır durum var bızımkı 170 kılo 15 bg sızınkı 115 kılo sanırım 12-13 bg bunuda göz ardı etmıyelım benım arkım 70-75 kılo 1.60 boyunda ben 87 kılo 1.80 boyunda matematıgını siz yapın ıste.
    zealsun gs200 15/170=0,088

honda cbr125r 13/115=0,113

sürücülü gs200 15/170+84=0,058
    cbr125r 13/115+75=0,068

Sürücü ve sürücüsüz cbr125 sizin verdiğiniz gs200 değerlerine göre her türlü güçlü çıkıyor.Sanırım bir cbr125r'ın sizi geçmesi şaşırtıcı olmamalı

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlıs bılgı olmasın cbr 125:13.2 beygırdır..
    sadece egsoz modıfıyesıyle 16 beygır yapılmaz..unlu markaların cbr 125 ıcın hazırladıgı yuksek performans egsozları bıle 1 beygır anca verırken bılınmeyen bı egsozun 2.8 beygır vermesı olası gelmıyo bana..
    (baska modıfıye varsa yıne zor bence)
    akın sende gorkem gıbı 25 kılomusun be adam..:D motora yapısıyosunuz gıdıyosunuz sora..
    bızde yelken gıbı ruzgar kesıyoruz motorda:D
    Allahtan Emre abı var hala oda benden(miş)
    valla görkem'in yanından daha hızlı geçtim ertekine göre Görkem hepten tüysiklet yahu...Ben 182boy ile 65kg'da yarışıyorum

Benim er5 alma ihtimalim var cbr125'i satıp.Siz ne düşünürsünüz?Bi de e-bay'den çeşitli egsoz sistemleri-aksesuarlar buldum ama shipping adamı mahfediyor...Özgürcan k&n ha-1502 hava filtresi acaba ist'de var mı bilgin var mı?cbr125r için üretilen...47$idi yanılmıyorsam!
    AKIN FİDAN

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    birşeyı unuttun gıbıme geldı dostum ? sizinki 125 bızımkı 200 cc bu nasıl olucak? ha bununda önemı yok dersen hıc konusmıyalım neyse sorun senın gecmen yada bızım gecmemız degıl ama normalde gs nın gecmesı lazım ve zaten gecenlerde var ama arkımın motorunu gecemıyorum oda ayrı bı konu acaba dıyorum kımseye söylemeden motora bısılermı yaptı bu cocuk ta bıze söylemıyor sonucta cbr125 i sevıyorum cokta kullandım kımse yanlıs anlamasın motorcuyuz hepımız bu kadar basıt

mrb bi arkadaşımla cbr 125 alıcaz tanıdık birinde bulduk ama ark denediginde 140 gordu daha hiç duymadık 140 goren bi cbr 125.modifiyeli degil dio sizce yalan mı bize oyle geldi cunku ark 1.95 75 kilo cbr 125 lerin hepsinin bu hızı yaptıgı soyluyo ayrıca (forumdaki ilk yazım devamı olur inş)

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    başkentın asi plotuna kardes senın motora bız ıkı kısı bındık..eskısehır yolunda o motor o lastık ve bıze ragmen 120 i gordu...sımdı senın soledıklerın benım aklım almıo acıkcası...ben 85 kiloyum benı gordun..motoru aldıgın adamda 70 kılo cıvarı onuda gordun...acaba benmı kadranı yanlıs gordum dıcm ama bı kerde olmadı...ayrıca ben kullanırken motor 3. vıteste 80 goruodu ve bu motor 6 vıtes yaaa...

ya beyler bısı sorcm performans egzostunu ne kadara takarlar..bıde manıfoldtan mı deıstırıolar...belkı manıfold deılıdır benı uyarun tam bılmıoruma am solekı,cogu egzost taktıran arklar sadece kromazlı yerını deıstırıolar ben dıorumkı taa sılındırın ordan gelen boru varya orayıda deıstırmelı...asıl performans egzostu ole olur demı...

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başkentın asi plotuna kardes senın motora bız ıkı kısı bındık..eskısehır yolunda o motor o lastık ve bıze ragmen 120 i gordu...sımdı senın soledıklerın benım aklım almıo acıkcası...ben 85 kiloyum benı gordun..motoru aldıgın adamda 70 kılo cıvarı onuda gordun...acaba benmı kadranı yanlıs gordum dıcm ama bı kerde olmadı...ayrıca ben kullanırken motor 3. vıteste 80 goruodu ve bu motor 6 vıtes yaaa...

ya beyler bısı sorcm performans egzostunu ne kadara takarlar..bıde manıfoldtan mı deıstırıolar...belkı manıfold deılıdır benı uyarun tam bılmıoruma am solekı,cogu egzost taktıran arklar sadece kromazlı yerını deıstırıolar ben dıorumkı taa sılındırın ordan gelen boru varya orayıda deıstırmelı...asıl performans egzostu ole olur demı...
    ooo motorun dökülme sebepleri yavaşça çıkıyo meydana

şaka bi yana arkadaşım dediğim gibi ben sürekli uzun yoldayım ve sürekli aşırı yük oluyor. artı şehir içi olsa yani herhangi bir arıza durumunda parça bulabileceğimi bilsem yırtınırtırım ama düşünsene kayseriye gaz kesmeden bir motorda basarsan ne olur? artı diyorum ya motor bana geldiğinde 110 u geçmiyodu.. karbüratör çok pislenmiş ve bakımı yoktu motorun. komple bakım yaptım ve motorun karbüratör ayarını kendime göre ayarladım. yani yakıtını düşürdüm arkaarda 130 luk lastiğe dönünce ve yola çıkarken arkada en az 45-50 km yük olduğundan ve boyumuda düşünürsen rüzgarı perdelediğimden bu motor yırtsan 110 diyo... ha haftaya madem durum böyle karbüratör yarlarını fabrika standartına getirip denerim ancak bu makinanın 160 km görmesini benimde hala aklım almıyor. 80 km ye gelince zaten devir 6000 de... 10750 ye kadar yolu var bakalım artık bide biz deneyelim...

bu arada kadeş msn e eklememişsin hayırdır? aramızdan kara kedimi geçti?
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet evet akın sen er-5 al bende bı denıyım nasılmıs neymıs dıe cok merak ettıgım motorlardan bırı
    akın gorkeme ben getırdım havafıltresını turkıyede yok demıstı(ama ben oldgunu bılıodum hatta MD nın bırının cbrındada vardı)
    ama fıyatı o cıvarda yanı bende o fıyata almıstım yannıs hatırlamıosam
    er-5 nedır nekadara dusunuosun kac model??
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    evet evet akın sen er-5 al bende bı denıyım nasılmıs neymıs dıe cok merak ettıgım motorlardan bırı
    akın gorkeme ben getırdım havafıltresını turkıyede yok demıstı(ama ben oldgunu bılıodum hatta MD nın bırının cbrındada vardı)
    arkadaşım hava fltresinden bahsediyosanız o benim motorun standart donanımında var teknik bigileri kısmında resimli anlatmı var eğer 80-100 ytl falansa bu daha ucuza geliyo ve daha verimli;

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...i-her-sey.html

bi göz atın derim...
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    160 nolursa olsun goremz bu motor bunu bılıorum 140 ı zor gecer ama senın dedıgın gıbıde 110 gıtmesı en fazla mumkun deıl yaa...ekledım kardes msne senı ole sey olurmu onsoy_yucel@hotmail.com benımkıdea caba yanlısmı ekledım ama senın yazıdıgn adresten kopyalayıp ekledım yanlısda deıldır yanı...

surat meselesıne gelınce tekrardan,motorun rodajı ıı yapılmıstı bıldıgım kadarıyla..cok bı problem yasıcagını dusunmuorum ki motor sen aldıgında yada almadan once bakıma gırecektı bı kac maddı sıkıntıdan goremedı sanırım...sen bence fabrıka ayarlarına getır ve bıde ole dene ama mumkunatı yok ben yapmasam derımkı hakkaten mekanık bı problemı var ama o motor 120 gecer buna emınım...kardes bılmedıgın baska bı sıkıntı olabılırmı yaa aklıma takıldı sımdı...motor sesınde v.s bı problem varmı ılk aldıgın gunle su an kı seste felan mesela bı farklılık....

Motosikleti
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 nolursa olsun goremz bu motor bunu bılıorum 140 ı zor gecer ama senın dedıgın gıbıde 110 gıtmesı en fazla mumkun deıl yaa...ekledım kardes msne senı ole sey olurmu onsoy_yucel@hotmail.com benımkıdea caba yanlısmı ekledım ama senın yazıdıgn adresten kopyalayıp ekledım yanlısda deıldır yanı...

surat meselesıne gelınce tekrardan,motorun rodajı ıı yapılmıstı bıldıgım kadarıyla..cok bı problem yasıcagını dusunmuorum ki motor sen aldıgında yada almadan once bakıma gırecektı bı kac maddı sıkıntıdan goremedı sanırım...sen bence fabrıka ayarlarına getır ve bıde ole dene ama mumkunatı yok ben yapmasam derımkı hakkaten mekanık bı problemı var ama o motor 120 gecer buna emınım...kardes bılmedıgın baska bı sıkıntı olabılırmı yaa aklıma takıldı sımdı...motor sesınde v.s bı problem varmı ılk aldıgın gunle su an kı seste felan mesela bı farklılık....
    valla arkadaşım üstteki linktede var zaten açık hava filtresi var. ngk nin yarış tipi bujisini taktım buji kablosu performans tipi zincir gerginliği standart bakım tam sadece karbüratör ayarı standart dışı.. onuda bi ara hallederiz dert değil. ama makina ilk geldiğindede yardır yardır anca 110 da tıkanıyodu...

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    ben hala cbr 125 bulamadım bir tane..

sahibinden.com a da motor düşmüyor yeni..

bakmamı tavsiye ettiğiniz bir yer var mı, bi buldurun be

kırmızı tercihen

Motosikleti
    Alıntı mizu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hala cbr 125 bulamadım bir tane..

sahibinden.com a da motor düşmüyor yeni..

bakmamı tavsiye ettiğiniz bir yer var mı, bi buldurun be

kırmızı tercihen
    baba sen izmirdeydin dimi?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar nasılsınız... Ukraynadan hepinize bol bol merhabalar... Bakıyorum yine aynı muhabbetler almış başını gidiyor... Daha çoook konuşulur bu konular. Kim geçer kim basar
    Neyse aman diyeyim dikkatli sürün malum önümüz kış (burada zaten her daim kar var) ... Mutlu, motorlu günler...

Bu arada motorum hala satılık... Ilgilenenler pm atabilir...

mizu... bu benim ilanım , inceleyebilirsin...
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...yword=çok
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    selam Görkem ya nolsun işte aynı konular ama cevap vericezya yazıyoruz

kim ne derse desin zealsun,tvs apache,ybr gelsin kardeşim hepsini benim makina ile yerim...140kmh/11,000~11,500 devir,gece,düzyol,soğuk hava...
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    tuğper o kadar emın olma kendınden sonucta 125 cc var altında ve 13 bg

hadi iyi günleer....

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar nasılsınız... Ukraynadan hepinize bol bol merhabalar... Bakıyorum yine aynı muhabbetler almış başını gidiyor... Daha çoook konuşulur bu konular. Kim geçer kim basar
    Neyse aman diyeyim dikkatli sürün malum önümüz kış (burada zaten her daim kar var) ... Mutlu, motorlu günler...

Bu arada motorum hala satılık... Ilgilenenler pm atabilir...

mizu... bu benim ilanım , inceleyebilirsin...
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...em?keyword=çok
    keşke km si daha düşük olsaydı o zaman bu motoru alabilirdim, 16 yüksek benim için

Motosikleti
    arkadaşlar hayrına kitapçığı olan birisi şu zincirin değişim km sine bakıp bi yazabilirmi? sürekli uzun yoldayım ne zaman değişecem bilmiyorum...

yakıt

abilerim benim yine sorum olcak bu makine 100 km de kaç litre benzin yakıyosehir içi dışı ikisinide yazabilirseniz sevinirim şimdiden tskler

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    içi dışı pek fark yok...Zaten şehir içinde de şehir dışındaki kadar basıyorsun.Limiti belli...km'de 8-10ykr arasında....

valla kafam karışık... 2005model siyah bir er-5 buldum.Fiyatı bana kalsın yalnız. Hala düşünmekteyim.Bi taraftanda e-bay'dan çeşitli aksesuarlar ile cıbırı standart dışı yapma fikri içerisindeyim.Karar veremiyorum.Önümüzde yaz sezonuna kadar cıbırı eşsiz yapıp üstüne z750 çakma fikri daha cazip geliyor...Bakalım ne karar vericem bilmiyorum.Sence hangisi daha mantıklı.Bi de şu anda ilk öncelik motoruma 12000bakımı ardından micron gp ya da endurance(daha ucuz yollu) performans egsoz....BAkalım karar veremiyorum dediğim gibi.Ayrıca buz motor'da michelin sporty buldum ön arka 250ytl civarı fiyat aldım...

Hava filtresini benim için araştırırmısın sana zahmet olmazsa 47$idi fiyatı TR're biyerlerde görmüştüm...Almak istiyorum da bir an önce....
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Alıntı reampeecs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim benim yine sorum olcak bu makine 100 km de kaç litre benzin yakıyosehir içi dışı ikisinide yazabilirseniz sevinirim şimdiden tskler
    hocam 1-2 sayfa önce yazdım. şehir içi benim motor eski halindeyken 90 bin falandi şehir içi 110 du şimdi şehir içini 90 küsüre çektim şehir dışı ne der bilmem... onuda yarın görecez bakalım..

arkadaşlar bu arada bu makinanın zincir değişim km si katalokta ne yazıyo allah aşkına bilen yokmu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler