Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu uçuk fiyat politikası yüzünden zaten markalar eriyor...peki umurlarındamı...tabiki hayır...Honda yine Honda...sen yine alamayan bir müşteri...Honda malını satacak birini mutlak buluyor...hepsine lanet olsun...ybr 250 yi kaçtan satıyolar alan satan varmı yok...
    Mete_Han;

öncelikle yanlıs anlama hondayı eleştiriyorsun diye cewap yazıyormus & savunuyormus gibi olmayim. marka fanatigi olan arkadaslardanda deilim. zaten öle desek bile Yamahacıyımdır yanii
    şimdi sende cok haklısın tabii normalde 2 milyar olması gerekirken cbr125 5 milyar. R6 13 - 14bin ytl olması gerekirken 26bin ytl. fiyat konusunda cok haklısında şuda unutulmamalı sorun hondada yamahada suzukide veya kawasakide değil. fiyatlar normalde Vergiler anormal. sorun bizim dewletten kaynaklanıyo :D markalardan deil . Bunuda zaten sende biliyosundur hiç şüpesiz. onun icin burda tartısmak biraz anlamsız geliyor. Bu eleştirilerini Tv programlarına katılalım diye acılan topiklerde görmek isteriz ) Orda daha bi faydası olur ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F

şu çakma SS cbr 125 biraz ebattan yana büyük olsaydı ne kaybederdi acaba...Honda batarmıydı...hayır...MD de bu fotoyu görünce aklıma geldi...biraz iri olsa bu dünyanın sonumu olacaktı...
    bu motora çakma SS demek gerçekten ayıp olur,aprilia RS 125 125 cc klasmanında dünya şampiyonu olmuş,dünyada bu modeli duyunca herkesin şapka çıkarttığı bir makinadır,en basiti hangi 125cc 200km/h hız yapabilir,ya da 125cc den 30 küsür hp güç elde edebilir...2 zamanlı makinalarda italyanlar dünyada bir numaradır,125cc de ss görüntüsü ve beklenmeyen performans için tek seçenek RS125,2. seçenek derbi gpr 125...

Motosikleti
    -
    astral;

italyanlar normaldede bir numaradır Desmosedici RR ın üstüne bi makina söliyebilecek varmı????? :D:D

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    astral;

metehan abi çakma ss ile cbr 125'i kastediyor...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    astral;

italyanlar normaldede bir numaradır Desmosedici RR ın üstüne bi makina söliyebilecek varmı????? :D:D
    Bende italyan hastalığı var,motorda da otomobilde de adamlar estetik ve performansı çok iyi bir araya getiriyor...zaten moto gp de de italyanların geri dönüşü muhteşem oldu,ducati

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

şu çakma SS cbr 125 biraz ebattan yana büyük olsaydı ne kaybederdi acaba...Honda batarmıydı...hayır...MD de bu fotoyu görünce aklıma geldi...biraz iri olsa bu dünyanın sonumu olacaktı...
    astral mesajları iyi okumuyorsun...cbr 125 buna benzeseydi biraz demiştim ben...

600RR cı dostum...(nickini telaffuz edemiyomda..)devlet %40 a yakın vergiler koyuyo sende biliyorsun...o şirketler kar marjı koyar...devlet verg koyar..biz napıcaz...5 yıl çalışıp bir 1000 RR almak zoruma gıdıyor
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Şu an mini raceler içinde kullanma şansım sadece cbr125 ve mito'dan yana oldu..Bir de gilere gfr125 var bursa'da yakın bir arkadasımda.Max hızı160dedi.ama sesi mobiletten farkı yok.Mitonun da sesi klasik 2zamanlı sesi ama exuptan sora çok çılgın oluyor...Merak ettiklerim arasında rs125 kaldı kullanmak istediğim...Ama görüntü açısında ne aprilla ne gilera ne derbi cagiva mito bir numara...Hele bir de kırmızısı olucak offf İşte o zaman yeme de yanında yat...

mete_han Yahu metehan abim benim özledim yahu seni..Bi de diğer istanbul'lu arkadaslarımı, hiç oturup adam akıllı takılmak mümkün olmadı :( Şimdi sırada Lütfi Kırdar'daki fuar var.Cumartesi günü oraya gelmeyi planlıyorum...Artık cbr125r ile pek takılmıyorum.Son istanbul yolculuğumu da sanırım geçen haftalarda yaptım.Fuara 600f ile geleceğim çok büyük ihtimal...Hava muhalefeti olması ihtimalinde kaza yapan arkadasımı artçı alacak olmamdan dolayı otomobil ile geçeceğiz sanırım...Bakalım bu cumartesi fuara kimler katılacak...Orada görüşmek isterim...Bi de ertekin ve özgürcan lütfen işiniz olmasın cumartesi günü Ya ben cumartesi gecesi kalmak istiyorum istanbul'da lakin mümkünatı yok ya o deli ediyor beni...SAbah gel akşam dön :( Belki cuma gecesinden gelebilirim...
    AKIN FİDAN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an mini raceler içinde kullanma şansım sadece cbr125 ve mito'dan yana oldu..Bir de gilere gfr125 var bursa'da yakın bir arkadasımda.Max hızı160dedi.ama sesi mobiletten farkı yok.Mitonun da sesi klasik 2zamanlı sesi ama exuptan sora çok çılgın oluyor...Merak ettiklerim arasında rs125 kaldı kullanmak istediğim...Ama görüntü açısında ne aprilla ne gilera ne derbi cagiva mito bir numara...Hele bir de kırmızısı olucak offf İşte o zaman yeme de yanında yat...

mete_han Yahu metehan abim benim özledim yahu seni..Bi de diğer istanbul'lu arkadaslarımı, hiç oturup adam akıllı takılmak mümkün olmadı :( Şimdi sırada Lütfi Kırdar'daki fuar var.Cumartesi günü oraya gelmeyi planlıyorum...Artık cbr125r ile pek takılmıyorum.Son istanbul yolculuğumu da sanırım geçen haftalarda yaptım.Fuara 600f ile geleceğim çok büyük ihtimal...Hava muhalefeti olması ihtimalinde kaza yapan arkadasımı artçı alacak olmamdan dolayı otomobil ile geçeceğiz sanırım...Bakalım bu cumartesi fuara kimler katılacak...Orada görüşmek isterim...Bi de ertekin ve özgürcan lütfen işiniz olmasın cumartesi günü Ya ben cumartesi gecesi kalmak istiyorum istanbul'da lakin mümkünatı yok ya o deli ediyor beni...SAbah gel akşam dön :( Belki cuma gecesinden gelebilirim...

bende özledm valla kıvırcık salatam benımm
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bende zaten sorun derken bunu kastettim. Bir hava filtresi nasıl 100 ytl üzeri olabilir? Belki siz bu işin içinde olmayabilirisiniz ve az gelebilir ama otomotiv sektöründe olduğumdan bu para korkunç fazla geldi bana. bak bir kaç örnek veriyim sana

palio albea siena marea brava bravo hava filtresi 4-5 ytl
    Mercedes benz o 403 hava filtresi(ki bu arkadaşın büyüklüğü bir yağ tenekesi kadardır) 35 ytl
    Şimdiye kadar aldığım en pahalı hava filtresi imprezayaydı oda 85 ytl

Şimdi düşün bi otomobilinki hele hele otobüsün koskoca filtresi bu parayken artı dışarda ankara için konuşursam parçacıda bulamazken ve servisi 100 küsür fiyat çekerken sence bir sorun yokmu?

ha ben bunu nasıl hallettim? arabalardan çıkma elimde kalan açık hava filtrelerinden birisi hava filtresi kazanına tam oturdu bir kaç işlenden sonra yerine uyguladım ve maliyeti sıfır oldu. Ha sizin içn sıfır alınsa bu filtre 30 ytl prey yağı 5 ytl bi kaç malzeme daha onlarda 5 ytl malyeti 40 ytl olacak. üstelik 40 ytl den sonra motosikleti 200-300.000 km kullan..

Böyle bi imkan varken neden 100 ytl üzeri veriyim dandik bi filtreye?

Arkadaşlar bu arada kafama takıldıda szin makinalar km de kaç lira içiyo?
    forumdan okudugum kadarıyla km başına 90-95 kurus yakıodu sımdı zam geldı 100-110 kurus yakar :D

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    8 bin km kullandım o kadar makina altım kullandım sattım tek pişman olduğum cbr 125 satmak oldu pehh :D
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    astral;

metehan abi çakma ss ile cbr 125'i kastediyor...

ayrıca mete_han;cbr'a fazla fiyat diyorsunuz fakat yamaha r125'i getirirse dahamı düşük olacağını zannediyorsunuz...

cbr'ım var 30,200'de sorun çıkarmadı 1,5 senede bu kilometre.

ama pahalı deyip honda bizi kazıklıyor diyenlere allah yardım etsin alsınlar hysung(markaya yönelik değil sadece örnek)yada başka bi marka sorunlumu sorunsuzmu burunlarından geliyor valla

bide rs125 mükemmel motor cidden geçmişi çok iyi 2 zamanlı bir honda;euro 3'normlarına uymadığı için cbr125 çıkarıldı4 zamanlı inanıyorum şuan cbr125 yeni yeni gelişme aşamasında ileride bazılarını utandıracağına inanıyorum ayrıca gelişme gökten inmez yavaş ve deneme yanılma ile olur şuan cbr125'in en büyük eksiği boyut diyorsunuz fakat ileride düzelir.ayrıca ıslak zeminde ayağını yere değdirerek dönen ve artçı ile birlikte de dönenler var videolarda.buda yol tutuş kalitesini açıklıyor ama yurdumun insanı abartılı olsunda 125 lik makina 200 kg olsun der allah akıl fikir versin

nasıl başlarsan öyle gider demiş ''HONDA''vazgeçilmez
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdan okudugum kadarıyla km başına 90-95 kurus yakıodu sımdı zam geldı 100-110 kurus yakar :D
    kardeş bakımlar tam dört ayrı kullanım stili denedim birinde 111.000 birinde 110.000 birindede 98.000 yaktırdımda bu ybr kullanalar falan 70-80 bin yakıyo bizimkiler deyince acaba bi sorunmu var dedimde demek normali buymuş. sağolasın.
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi arkadaşlar perşembe fuar gidiyoruz gelmek istiyenler özellikle cbr125çiler bende bir cbr125çi olarak bekliyorum yer ve saat bilgisi haber duyurular kısmındaki ist burak girin sevgiler yanlız bırakmayın beni oralarda hımmmmmmmmmm

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Selamlar sevgili cbr 125 r kullanıcıları,biraz ufak detay ama benim sormayı istediğim birşey var.Ben cbrı aldığımda her gün okula gideceğim onunla ve de sırtımda hep çantam olur.Çantamda da illaki hergün tuğla gibi bir kitap vardır.Şimdi o kadar yükü sırtımda mı götürmem gerekecek yoksa bildiğiniz sırt çantasını motor üzerinde bir yere bağlayabilir miyim?File tarzı bişiler varya mesela onlarla?Bu detay benim için cidden önemli çünkü o kadar yük dik bir vaziyette hergün üstümde gidip gelirse bel fıtığı olurum ben.Şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Çok yüklü ağırlıklarla motora binmek 1.si vücudu ve elleri yorduğundan tehlikeli...2.kaza anında omuriliğe binecek yükten dolayı da tehlikeli...Depo üstü çanta kullanabilirsin...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sırt çantamı depo üstünde tutturacak bir sistem varsa Süper derim cıbıra daha da aşık olurum, almak için de daha çok çabalarım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    1.sırt çantasını arka koltuğa her motorsikletçide bulabileceğin bir file ile tutturabilirsin.
    2.ön depoya file ile tutturabilirsin.
    3.ön depo için mıknatıslı depo üstü çantalar satılıyor bunlardan faydalanabilirsin.
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Tuğper abi sağolasın valla her soruma elinden geldiğince cevap vermeye çalışıyorsun.Teşekkür ederim.İnş cıbırımı aldığımda yakınsın zaten bana turlarız ara ara

Motosikleti
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca mete_han;cbr'a fazla fiyat diyorsunuz fakat yamaha r125'i getirirse dahamı düşük olacağını zannediyorsunuz...

cbr'ım var 30,200'de sorun çıkarmadı 1,5 senede bu kilometre.

ama pahalı deyip honda bizi kazıklıyor diyenlere allah yardım etsin alsınlar hysung(markaya yönelik değil sadece örnek)yada başka bi marka sorunlumu sorunsuzmu burunlarından geliyor valla

bide rs125 mükemmel motor cidden geçmişi çok iyi 2 zamanlı bir honda;euro 3'normlarına uymadığı için cbr125 çıkarıldı4 zamanlı inanıyorum şuan cbr125 yeni yeni gelişme aşamasında ileride bazılarını utandıracağına inanıyorum ayrıca gelişme gökten inmez yavaş ve deneme yanılma ile olur şuan cbr125'in en büyük eksiği boyut diyorsunuz fakat ileride düzelir.ayrıca ıslak zeminde ayağını yere değdirerek dönen ve artçı ile birlikte de dönenler var videolarda.buda yol tutuş kalitesini açıklıyor ama yurdumun insanı abartılı olsunda 125 lik makina 200 kg olsun der allah akıl fikir versin

nasıl başlarsan öyle gider demiş ''HONDA''vazgeçilmez
    bence gelecek nesillerinde cbr 125'in boyut yanında motor performansına da el atması gerekir,13hp bence çok az...youtube'de videolarına bakıyorum 0-100 14sn,son hızda 140-145 gibi kesiliyor,bence boyut + en az 25-30hp lik yani bir motor...ozaman tam bir rakip olur diğerlerine(aprilia,yamaha,derbi vs)

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    astral Öncelik ile karşılaştırdığın motorlar ile cbr125 ayrı klasmanda...yamaha var bunların aralarında o da 16hp zannederseim...Senin deyişinle 25-30hp olması demek birazıcık zor...1.sebebi 4zamanlı bir motor olması.Senin karşılaştırdıkların arasında sadece yamaha var 4zamanlı olarak.2zamanlı motorların ömürlerinin kısa olduğu kadar güçleri de yüksektir...Kıyaslamalarda biraz daha özenli olalım mümkünse
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler