Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    ya lütfü kırdardakini bilmiyorum ama 15ytl'yi geçmez
    cnr'daki ise yine 15-20'dir geçen yıl 15 ytl'idi

ama size tavsiyem motorsiklet bayi yada servislerinden davetiye almanız bu tip bayilere zaten yüzlerce davetiye veriliyor.

örneğin ben tanıdığım bazı honda servislerinden alıyorum sizde bir danışın boşuna paraya gerek kalmaz...
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Beyler bizde cbr 125 ciyiz dedik ama listeye alınmadık. istenmiyosak söyleyinde boşuna yazmıyalım
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bizde cbr 125 ciyiz dedik ama listeye alınmadık. istenmiyosak söyleyinde boşuna yazmıyalım
    Listeyi hazırlayan ve güncelleyen arkadaş şu anda Ukrayna'da, fırsat bulup giremiyor. O yüzden...

İstenmiyor gibi bir durum olamaz...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Listeyi hazırlayan ve güncelleyen arkadaş şu anda Ukrayna'da, fırsat bulup giremiyor. O yüzden...

İstenmiyor gibi bir durum olamaz...
    takıldım bende zaten kardeş

bu arada bu cbr lerin hava filtrelerinde ben baya bi sıkıntı gördüm. Piyasada yok servisi 100 küsür gibi bi fiyat diyomuş yarın karbüratörü sökücem o ara filtreye bulduğum çözümü resmini çekersem buraya eklerim inşallah.
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takıldım bende zaten kardeş

bu arada bu cbr lerin hava filtrelerinde ben baya bi sıkıntı gördüm. Piyasada yok servisi 100 küsür gibi bi fiyat diyomuş yarın karbüratörü sökücem o ara filtreye bulduğum çözümü resmini çekersem buraya eklerim inşallah.
    CBR'ın hava filtresinde problem yok arkadaşım.

normalde 12.000'de değişiyor ben 16.000'de değiştim oda usta dedi gerek yok diye. sonrada 12.000'de bir değiştiği için 28,000'de değiştirdim ama gerek bile yoktu usta temiz demesine rağmen.şuan motor 30,200'de hiç bir sorun çıkarmadı filtreyle ilgili.

fiyat konusuna gelince dediğin gibi serviste orjinali 100 küsür ytl fakat performansları var bunlar 80-90 lira ist'de bazı showroomlarda var yada getiriyorlar.

ErTech;nasılsın ya görüşemedik valla

by tpr.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya lütfü kırdardakini bilmiyorum ama 15ytl'yi geçmez
    cnr'daki ise yine 15-20'dir geçen yıl 15 ytl'idi

ama size tavsiyem motorsiklet bayi yada servislerinden davetiye almanız bu tip bayilere zaten yüzlerce davetiye veriliyor.

örneğin ben tanıdığım bazı honda servislerinden alıyorum sizde bir danışın boşuna paraya gerek kalmaz...
    Valla tanıdık serviste yok ki öyle.Anadolu yakasında gidip de davetiye alabileceğimiz bir yer biliyorsanız veya fazladan 1-2 davetiye alabilirseniz benim için öyle makbule geçer ki

Motosikleti
    CBR'ın hava filtresinde problem yok arkadaşım.

normalde 12.000'de değişiyor ben 16.000'de değiştim oda usta dedi gerek yok diye. sonrada 12.000'de bir değiştiği için 28,000'de değiştirdim ama gerek bile yoktu usta temiz demesine rağmen.şuan motor 30,200'de hiç bir sorun çıkarmadı filtreyle ilgili.

fiyat konusuna gelince dediğin gibi serviste orjinali 100 küsür ytl fakat performansları var bunlar 80-90 lira ist'de bazı showroomlarda var yada getiriyorlar.

ErTech;nasılsın ya görüşemedik valla

Arkadaşım bende zaten sorun derken bunu kastettim. Bir hava filtresi nasıl 100 ytl üzeri olabilir? Belki siz bu işin içinde olmayabilirisiniz ve az gelebilir ama otomotiv sektöründe olduğumdan bu para korkunç fazla geldi bana. bak bir kaç örnek veriyim sana

palio albea siena marea brava bravo hava filtresi 4-5 ytl
    Mercedes benz o 403 hava filtresi(ki bu arkadaşın büyüklüğü bir yağ tenekesi kadardır) 35 ytl
    Şimdiye kadar aldığım en pahalı hava filtresi imprezayaydı oda 85 ytl

Şimdi düşün bi otomobilinki hele hele otobüsün koskoca filtresi bu parayken artı dışarda ankara için konuşursam parçacıda bulamazken ve servisi 100 küsür fiyat çekerken sence bir sorun yokmu?

ha ben bunu nasıl hallettim? arabalardan çıkma elimde kalan açık hava filtrelerinden birisi hava filtresi kazanına tam oturdu bir kaç işlenden sonra yerine uyguladım ve maliyeti sıfır oldu. Ha sizin içn sıfır alınsa bu filtre 30 ytl prey yağı 5 ytl bi kaç malzeme daha onlarda 5 ytl malyeti 40 ytl olacak. üstelik 40 ytl den sonra motosikleti 200-300.000 km kullan..

Böyle bi imkan varken neden 100 ytl üzeri veriyim dandik bi filtreye?

Arkadaşlar bu arada kafama takıldıda szin makinalar km de kaç lira içiyo?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

şu çakma SS cbr 125 biraz ebattan yana büyük olsaydı ne kaybederdi acaba...Honda batarmıydı...hayır...MD de bu fotoyu görünce aklıma geldi...biraz iri olsa bu dünyanın sonumu olacaktı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbr125R DUDE
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şu çakma SS cbr 125 biraz ebattan yana büyük olsaydı ne kaybederdi acaba...Honda batarmıydı...hayır...MD de bu fotoyu görünce aklıma geldi...biraz iri olsa bu dünyanın sonumu olacaktı...
    sanırım iri olsaydı fotoğraftaki motorla fiyatları kafakafaya olacaktı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    şu çakma SS cbr 125 biraz ebattan yana büyük olsaydı ne kaybederdi acaba...Honda batarmıydı...hayır...MD de bu fotoyu görünce aklıma geldi...biraz iri olsa bu dünyanın sonumu olacaktı...[/QUOTE]

1.cbr 125 4 zamanlı,ve güç ağırlık oranı buna göre. cbr 125 neye göre küçük görünüyor sizce sanki 600'lük makinamı geniş lastik yada geniş şasi olacak o sadece cbr 125 adı üstünde ancak bu kadar. 125'de en iyi performansı vermesi açısından boyutlarıda ona göre.
    2.resimdeki makina 2 zamanlı ve 125'lik olmasına rağmen hp daha yüksek buda mühendisler açısından boyutu biraz daha büyütme imkanı veriyor.
    3.çakma cbr125r ss dediğiniz makina;evet 125 cc'de gerçek bir ss'dir. sıvı soğutma ön arka disk fren +6-vites +bundan emin olun bir 600f kalitesinde.
    4.allaha şükür 140 görüyor+makinam 30.200 km'de hiç bir problemi yok.

ok asi pilot fiyat konusunda haklısın çok uç bi fiyat bu hava filtresi fakat kalitesizde değil.kendine göre iyi bir çüzüm bulduysan ne mutlu sana

by tpr.

Motosikleti
    Alıntı Lebowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım iri olsaydı fotoğraftaki motorla fiyatları kafakafaya olacaktı

ben sanmıyorum...en fazla 7-8 olurdu o zamanda millet cbr mi HYO mu diye kafay yemek zorunda kalmazdı...direkt cbr 125 alırdı...çok sürat istemem...Hyo gt 250 r gibi bir kasaya sahip olsaydı en azından ona biraz yaklaşsaydı ne harika olurdu dimi...

ki cbf 250 bile 8.000 ytl...ben hep derim bu honda adam olmaz diye...Hondacıyım markacıyım ama.. tüketiciyle alay ediyorlar...

1.cbr 125 4 zamanlı,ve güç ağırlık oranı buna göre. cbr 125 neye göre küçük görünüyor sizce sanki 600'lük makinamı geniş lastik yada geniş şasi olacak o sadece cbr 125 adı üstünde ancak bu kadar. 125'de en iyi performansı vermesi açısından boyutlarıda ona göre.
    2.resimdeki makina 2 zamanlı ve 125'lik olmasına rağmen hp daha yüksek buda mühendisler açısından boyutu biraz daha büyütme imkanı veriyor.
    3.çakma cbr125r ss dediğiniz makina;evet 125 cc'de gerçek bir ss'dir. sıvı soğutma ön arka disk fren +6-vites +bundan emin olun bir 600f kalitesinde.

ok asi pilot fiyat konusunda haklısın çok uç bi fiyat bu hava filtresi fakat kalitesizde değil.kendine göre iyi bir çüzüm bulduysan ne mutlu sana

Hondaya olan güvenim sonsuz...bende cbf 150 kullancısıyım...km si 11.000 oldu...Ocakta 1 sene olacak...dah ayolda kalmadım Allaha şükür...

ama sizlerin duygularınızla...paranızla...heyecanınızla motor aşkınızla alay ediyor bu Hondacılar...isterdimki birazda tok duruşu olsun...CC yi yine boşver diyeceğim...Yamahanın 50 cc lik racingini bilirsiniz değilmi Avrupada...sırf görüntü yani olay...çok şey istemiyoruz bu zırtolardan...biraz görüntü...Honda olsun çamurdan olsun ben yine alırım...

Allah korosunda bi gümleme olduğunda altından kalkamayacağınız masraflar çıkarıyor cbr 125...sankim altın kaplama...ben size üzülürüm...verdiğiniz paraya yanarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti

ok asi pilot fiyat konusunda haklısın çok uç bi fiyat bu hava filtresi fakat kalitesizde değil.kendine göre iyi bir çüzüm bulduysan ne mutlu sana[/QUOTE]

kaliteye lafım yok ama diyorum ya baya uçuk bi fiyat bi şu filtreyi söküp resmini oyabilsem anlatıcamda artık haftaya kalır.

bu arada cbr y le ilgii sölediklerine katılıyorum. artı bu başlangıç motoru benim gibi mesela bi acemi alırsa kulannımı çok rahat bence

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben de CBR'yi daha büyük biliyordum bugün Ümraniye araba pazarında satılık bir tanesini bayağı bir yakından izleme fırsatı buldum.Makine bana da küçük gibi geldi boyun 176 ama yine de yol tutuşu gidişi ve de duruşu bu sorunu unutmamıza yetiyor.Herzamanki gibi honda hayat onda

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Hello artık benim de cbr'm var daha hiç sürmedim ve üstüne çıkıp ayakta durmadım boyum da bodur olduğu için tam bana göreymiş çok mutluyum vesile olan kimselere teşekkürlerimi bir borç bilirim

Motosikleti
    -
    mete_han;

Senin istedigini Yamaha yaptı. R125. ama neden turkiyeye gelmicelk biliyomusun. gelirse fiyatı 9.500 - 12.000 ytl arası değişcek. peki soruyorum. Şimdi bu durumda yamaha normalin cok mu ustunde fiyat veriyor ? Hayır. senin istedigin özellikleri yapınca fiyat bu kadar olucak. yoksa motosiklette para eden mekanik kısmı deil. fonksiyonları (özellikleri). Hondada ondan yapmıyor. ayrıca honda yapamaz diye birşey yok. Zamanında NSR nasıl yapılıyodu .bide hondaya laf atılıyordu. honda ezik kalıyor. honda drag yapamaz vs. Noldu 07 600RR - R6 nın eline verdi tabî rica etse. 08 dede 1000RR - R1 in eline vercek . Ya onun icin hondaya laf atmak sacmalık. unutulmamalı ki 2003 e kadar honda tekti. 2008 den sonra gene tek olcak gibi gözüküyo. en azından türkiyede ;)

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Aaaa biri rs125i mi gösterdi 125cci ve karşılaştırmalı bir foto size....

Honda 600rr-Cagiva Mito

Şimdi bu görüntüye sahip olanları bekleyenler
    1-i en son açıklayacağım
    2-20YKR'den aşağı düşmeyen ort km yakıt sarfiyatı
    3-Sadece ön çamurluk 125€ dehşet pahalı
    4-Muhteşem denge, frenleme,viraj kabiliyeti fabrika çıkışlı dunlop lastikler.Ön 120 arka 150genişlikte yanlış hatırlamıyorsam
    5-exup Hissiyatı bile muhteşem bir duygu
    6-MV-Agusta 'nın sahip olduğu bir marka...Şase'de kocaman MV Agusta yazıyor...

Şimdi sırada
    1-6300€ Ciddi rakam.Ayrıca kredi ile alınca bir de 15000YTL'yi buluyor.Bizzat 15000ytl arkadasım tarafında ödeniyor

metehan Yeter artık cıbırı eleştirme senin ki büyük de noluyor

bide görüntü direkt olarak ducati abicim kaçarı yok bütün kızlar hasta oluyor...İtalyan farkı işte burda belli oluyor...Hatun garantili makina

Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han;

Senin istedigini Yamaha yaptı. R125. ama neden turkiyeye gelmicelk biliyomusun. gelirse fiyatı 9.500 - 12.000 ytl arası değişcek. peki soruyorum. Şimdi bu durumda yamaha normalin cok mu ustunde fiyat veriyor ? Hayır. senin istedigin özellikleri yapınca fiyat bu kadar olucak. yoksa motosiklette para eden mekanik kısmı deil. fonksiyonları (özellikleri). Hondada ondan yapmıyor. ayrıca honda yapamaz diye birşey yok. Zamanında NSR nasıl yapılıyodu .bide hondaya laf atılıyordu. honda ezik kalıyor. honda drag yapamaz vs. Noldu 07 600RR - R6 nın eline verdi tabî rica etse. 08 dede 1000RR - R1 in eline vercek . Ya onun icin hondaya laf atmak sacmalık. unutulmamalı ki 2003 e kadar honda tekti. 2008 den sonra gene tek olcak gibi gözüküyo. en azından türkiyede ;)

Hazır yapılmışları da vardı.Türkiye'ye getirilenleri de vardı ama yollarda onları deil hali hazırda satışları devam eden cıbırları görüyoruz...
    AKIN FİDAN

arkadaslar ben yaza almayı dusunuyorum yeni kasa ifadeleri fln konusuyorsunuz acaba yenı kasa gelırse 2.ellerde fiyatlar ne kadar oynar

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    mito super bı motosıklet gercektende fuarda ıncelemıstım baya bi..
    ımkanım olsa rs 125 veya bundan bıtane koyarım garaja:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    gerçekten ya yeni kasa gelirse eski kasaların fiyatı düşer mi yoksa yeni kasayı kimse almazsa eski kasaların fiyetı artarmı 2. ellerin tabi
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han;

bu uçuk fiyat politikası yüzünden zaten markalar eriyor...peki umurlarındamı...tabiki hayır...Honda yine Honda...sen yine alamayan bir müşteri...Honda malını satacak birini mutlak buluyor...hepsine lanet olsun...ybr 250 yi kaçtan satıyolar alan satan varmı yok...

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster

metehan Yeter artık cıbırı eleştirme senin ki büyük de noluyor
    :
    kanka haklısın...önemli olan boyu değil işlevi...seninki benimkini geçiyor ve tokatlıyor...benimki gööyaaa 150 cc...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler