Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda CBR 125 R
    Lastiği değiştirmeyi düşünüyorum yine tekrarlarsa yeni cant alıcam artık başka çözümü yok gibi görünüyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yaa oha yani harbiden tuttukları yerde geçiriyolar

Castler Troy ben daha hiç motora binmedim direk cbr 125 den başlicam anlican sende kullanabilirsin kanımca

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Castler Troy
    Kullanmakta hiçbir sorun yaşamazsın ve boyun-kilon ideal...

m_Ali
    Sadece deneme amaçlı alacaksan al benim lastiği...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ALLAH izin verirse bende almak istiyorum valla arkdaşda var kullandım
    125 lik bi motor için gerçekten çok ii iki kişi 120 yi hiç zorlamadan gördüünü söyleyebilirim ufak olmasıda bi avantaj bence bu istanbul trafiindee

Rashit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Bugün ışıklarda dururken arkadan arabanın biri geldi direk frenleri boşalmış geçirdi bana motorda hasar falan var sol tarafta grenajlar kırıldı artık kesin kararımı verdim nolursa olsun satıcam bu aleti aldığımdan beri başımdan dert eksik olmadı kaskımı herşeyimi de vericem..

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı Rashit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ışıklarda dururken arkadan arabanın biri geldi direk frenleri boşalmış geçirdi bana motorda hasar falan var sol tarafta grenajlar kırıldı artık kesin kararımı verdim nolursa olsun satıcam bu aleti aldığımdan beri başımdan dert eksik olmadı kaskımı herşeyimi de vericem..
    banada arkadan araba çarptı ama hızlı değildi allahtan..motoru zorla tuttum yere düşürmedim bişey olmasın diye :D 2 gün omuzum ağarmıştı :D

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Hafif oynuyor"dan kastın nedir? ... Bir de bulunduğun yer neresi?
    slm görkem bulundugum yer düzce akcakoca ilcesi hafif oynuyordan kastım arka tekerlekte boşluk var sanırım

slm kardeş istersen yeni bir cant almadan önce bilgisayarlı rot balans ayarı yapılan yere git onların eminım yapacak ları bişey vardır.hem daha iyi ayarlatırsın cantını umarım işine yarar.

Motosikleti
    honda CBR 125 R
    Geçmiş olsun Rashit çok üzüldüm adamlar bizi sivri sinek gibi görüyolar.
    Bi sferinde de adamın teki beni göre göre u dönüşü yaptı önümü kesti scoter filan olsa altımda göbekten geçircem adama CBR la vursam arabanın camından içeri girerdim herhalde göbekten vurmamak için arabayı arka tamponundan sıyırdım sikayetçi olmadım ama pişman oldum şikayetçi olmadığıma bundan sonra suç bende değilse şikayetçi olucam.

Sağolasın görkem lastiği değiştirmeyi düşünüyodum zaten Senin motor çok süper duruyo herşeyiyle emsalsiz bi motor bende ön amortisörleri ( gri renkte olan yerleri siyah renge boyamayı düşünüyorum

Amortisörler siyaha boyanabilir fakat geçen düşündüm amortisör ve alt sakal gri olmasa , siyah olsa motor hiç görünmeyecek... Siyah ince gösterir motor zaten ince... Bence gri olan kısımları çok güzel...
    Ama elimde olsa altın sarısı yapmak isterdim...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBR 125r
    Alıntı Rashit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok geçmiş olsun üzldüm çok bazen uğursuzluklar olabiliyo

herkeze merhaba eminim daha önceki sayfalarda sorumun cevabı vardır ancak bulmam günlerimi alıcak! :( cıbırımı elcik arıyorum repsol rengine uygun bide ne başka ne tür modifiye yapabilirim!bide kızmayın çok şey sordum diye ama honda şapkası arıyorum şimdiden teşekkür ederim hepinize!

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    rashit Bence böle bir durumdan dolayı motordan soğumamalısın...Benim de başıma 2sefer geliyordu böle bir durum.2.sinde de önlemimi aldığım için yırttım...Durmadan önce kesinlikle aynalarınızı kontrol edin arkadaslar...Ayrıca durduktan sora da kalkacağınız yere baktığınız kadar dikiz aynalarına bakınız...

özeltolgahttp://www.sahibinden.com/search.php?sKlasik=1&b[search_text]=&b[subcategories_also]=1&b[auction_id]=&b[sort_field]=date&b[sort_order]=desc&op[page]=4&c=3272&b[page]=5

link veriyorum buradan biraz araştırırsan aradıklarını bulabilirsin...ayrıca ne tarz modifiye istediğine bağlı durum...Görüntüye yapacağın modifiye senin hayal gücüne kalmış...Motor için ise mekanik aksam dışında egsoz sitemi-hava filtresi-buji-ön dişli gibi modifiyeler yapabilirsin...
    AKIN FİDAN

ya bişi sorucam boyamak falan demişiniz de bu motorların istediğimiz yerini boyayabiliirmiyiz

eğer öle bi imkan varsa neyle boyayabiliriz

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Burhansefa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bişi sorucam boyamak falan demişiniz de bu motorların istediğimiz yerini boyayabiliirmiyiz

sen evinin duvarlarını boyamak istediğinde millet sana karşı mı çıkıyor

kendin boyarsan pek bi halta benzeyeceğini sanmıyorum ama motosiklet boyacıları bu işi halleder...
    AKIN FİDAN

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Burhansefa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

istedigin yerini belli bi yere kadar boyayabilirsin fakat renk değişikligini ruhsata işletmen gerekiyor ne kdrını degiştirginde işletmen gerektigini bilmiorum ama sonucta ruhatta renk yazar
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    honda CBR 125 R
    Hondanın sitesinde baktım geçengün yeni CBR 125 modelleri gelmiş Yeni renkleri yani kırmızı siyah süper olmuş amortisöyler siyah sakal siyah farların üst kısmındaki ufak yer motorun burnu siyah daha bi güzel duruyo

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Satılık dizlik.

Ark.lar UFO Marka, 75ytl verip aldıgım mafsallı kaliteli dizligimi satıyorum. ilgilenen olursa pm,msn,skype,icq,mail,aol,cep den ulaşabilir. fiyat 50ytl. biras çizik.

Bowlinge gidiyorus

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...lis-veris.html
    Soda Ayran Cool

m_Ali

Bence yeni modelde amortisör ve sakalın siyah olması kötü olmuş motor iyice kaybolmuş kendini göstermiyor... Kafa grenajının ortasındaki siyahlık da kafanın bütünlüğünü bozmuş bence çaycıya vermişler değişiklik ne yapsak demişler...

Kafa grenajının yanlarındaki siyah stickerler güzel sayılabilir fakat onlar da tam değil yarım koymuşlar... Hoş o sticker'ları ben "yeni renkler" gelmeden önce düşünmüş ve yapmıştım

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bence renk deişiklikleri hos olmus ama gorunurluk acısından kotu olabılır dedıgınız gıbı...sonucta zevk meselesi isteyen bı yolunu bulup oralara reflektor tarzı hos seyler yapıstırabılır...ama dedımya zevk meselesı

Motosikleti
    honda CBR 125 R
    Arkadaşlar bugün servise gittim genel bakımı yaptırdım debriyajında filan hiç bişey yokmuş. Bujisi değişti yağı değişti bide ampullerden birisinin kısası yanmıyodu ampul değişti 80 YTL ye kurdardık. Benden önce 2 sefer kaza yapmış motor servisteki adam bilgisayardan hemen cıkardı. Dün birisi ile anlaşmıştık motora bakmak istedi servisten sonra adamın yanına uğradım 3500 YTL ye verdim anında satışını filan yaptık CBR ım yok artık

Noldu böyle yaa kaç tane mesaj birden gitti böyle

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    m_ALİ hayırlı olsun...Diyelim yenisine veya başka modele nasip etsin allah...

Arkadaslar Pazartesi İstanbul'a gelme durumum söz konusu...Tek tatil günüm o gün...Artık Görkem'in vedası hangi güne bilmiyorum ama.Pazartesi olsun Kesinlik yarın belli olur zannımca...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler