Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    calınma 250 cc altı oldugu ıcın kapsanmıyor..
    calınma harıc 480 cok ıyı fıyat..yannıs hatırlamıosam benım 380 400 ytl lık kaskomu ertesı yıl 650 ytl teklıf vermıslerdi..
    dolayısıyla bence yaptırın
    hatta yaptırdıktan sora acentenızın telefon numarasını omden bana atarsanız cok sevınırım..

gecmıs sayfalardaydı ama olsun cevap verelım
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 cc altı calınma kaskosu olmaması bence bıraz sacma .... ama kotu bıseyy...her motosıkletın basına kaza gelmeyebılır ama calınabılır.....

Motosikleti
    yok
    soylekı..
    hafıf motorların calınma olasılıgı daha fazladır..
    ayrıca 125 cc motorların genellıkle degerlerı dusuk oldugu ıcın sıgorta sırketlerı ugrasmak ıstemez..(sahsı fıkrım dogrulugu konusunda bı fıkrım yok)
    ben cbrı almadan once 125 cc ye ısvıcre sıgorta polıce yapıyodu fakat sanırım basa cıkamayıp bıraktılar..

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    bu hafta sonu sarıyerdeki festivala kimler gelio. bide nerde bu festival tam olarak. bende gelcam grup oluşturup beraber takılırız umarım

Motosikleti
    yok yok yook :)
    beyler dün gece motorla küçük bir kaza yaptım. benim suçum yoktu araba sinyal vermeden önüme kırdı.bende sol arka tarafına vurdum mecburen.allahtan yavaş gidiyodum bana ve artçıma fazla bişey olmadı.sadece bikaç ufak sıyrık var.motorunda ön freninin o tutma demiri kırıldı.ön sağ sinyal yerinden çıktı.ön kafadada farın sağında boyası kalktı acaba bu parçaların fiyatları nedir?? fren demiri ne kadar? bunları biliyosanız yardımcı olursanız sevinirim..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dün gece motorla küçük bir kaza yaptım. benim suçum yoktu araba sinyal vermeden önüme kırdı.bende sol arka tarafına vurdum mecburen.allahtan yavaş gidiyodum bana ve artçıma fazla bişey olmadı.sadece bikaç ufak sıyrık var.motorunda ön freninin o tutma demiri kırıldı.ön sağ sinyal yerinden çıktı.ön kafadada farın sağında boyası kalktı acaba bu parçaların fiyatları nedir?? fren demiri ne kadar? bunları biliyosanız yardımcı olursanız sevinirim..
    benim de debriyaj levyem kırılmıştı.yetkili servis fiyatı 16 ytl.fren de aynıdır tahminimce.geçmiş olsun.lastiğin geldi mi?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunların hepsını gorkem bılıyordur mecburen onu bekleyeceksın....

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı ankara-svs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en fazla 80 yaptım. zaten ehliyetim yeni hiç tecrübem yok. bence zaten hız önemli diil önemli olan etrafına baka baka gezinmek daha hoş.
    maşallah sen etrafa bakınabiliyorsun... ben; hıza, devire, yoldaki çukura, yandaki yayaya, önümü, arkamı, sağımı, solumu kuşatan arabalara bakmaktan hiç bir yere bakamıyorum. zaten kaskla ne kadar bakılabiliyor ki; at gözlüğü gibi bişey bu kask...

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten kaskla ne kadar bakılabiliyor ki; at gözlüğü gibi bişey bu kask...
    Aaa oyle deme valla ben motordan sonra arabaya bindigimde esas gorusun bu kadar dar oldugundan sikayet ettim On camlarin etrafindaki metal aksam, silecekler, dikiz aynasi, hatta hatta kaput bile gorusumu engelliyor gibi geldi vallahi Motor uzerinde gorus bence cok daha rahat, bir de baykuslar gibi kafamizi 360 derece cevirebilsek tam super olurdu

Motosikleti
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de debriyaj levyem kırılmıştı.yetkili servis fiyatı 16 ytl.fren de aynıdır tahminimce.geçmiş olsun.lastiğin geldi mi?
    16 ytl iyi o zaman ucuzmuş geriye sinyal tamiriyle boya kaldı. lastik daha gelmedi ama gelir bugün falan heralde acelesi yok.

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Alıntı u_baydur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah sen etrafa bakınabiliyorsun... ben; hıza, devire, yoldaki çukura, yandaki yayaya, önümü, arkamı, sağımı, solumu kuşatan arabalara bakmaktan hiç bir yere bakamıyorum. zaten kaskla ne kadar bakılabiliyor ki; at gözlüğü gibi bişey bu kask...

sanırım haklısın bende motor kullanırken etrafı çok fazla seyredemiyorum saydıın sebeplerden ötürü. Bu yüzden olsa gerek sık sık yollarda sapakları geçiyorum bu yüzden 100 lerce kilometre fazla yol gitmişimdir heral de:D

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım haklısın bende motor kullanırken etrafı çok fazla seyredemiyorum saydıın sebeplerden ötürü. Bu yüzden olsa gerek sık sık yollarda sapakları geçiyorum bu yüzden 100 lerce kilometre fazla yol gitmişimdir heralde:D
    Bence bu konuda ayni davranisi sergilemeyi surdurmelisiniz. Zira yol ayrimlarini son dakikada farkedip trafigin akisina hic dikkat etmeyen kisiler aniden serit degistirip kazaya sebebiyet verebiliyorlar!! Bir keresinde TEM'de bu sekilde arac kullanan bir şahsın aracının tamponu ile motorumun ön tekeri arasında 15-20cm'ye kadar inmişti fark!! Aman diyeyim kavşaklarda ve yol ayrımlarında kat kat dikkatli olun arkadaşlar ve gerekiyorsa bir sonraki kavşaktan çıkma pahasına da olsa trafiğin akışını tehlikeye atmadan yolunuza devam edin.. Tabi benim tavsiyem olur bu, harcanacak benzin parası ile sebep olunacak sakatlık/ölüm riskleri arasındaki dengede hangisinin seçileceği kararı insanlara kalmış..

Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Alıntı Melihce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu konuda ayni davranisi sergilemeyi surdurmelisiniz. Zira yol ayrimlarini son dakikada farkedip trafigin akisina hic dikkat etmeyen kisiler aniden serit degistirip kazaya sebebiyet verebiliyorlar!! Bir keresinde TEM'de bu sekilde arac kullanan bir şahsın aracının tamponu ile motorumun ön tekeri arasında 15-20cm'ye kadar inmişti fark!! Aman diyeyim kavşaklarda ve yol ayrımlarında kat kat dikkatli olun arkadaşlar ve gerekiyorsa bir sonraki kavşaktan çıkma pahasına da olsa trafiğin akışını tehlikeye atmadan yolunuza devam edin.. Tabi benim tavsiyem olur bu, harcanacak benzin parası ile sebep olunacak sakatlık/ölüm riskleri arasındaki dengede hangisinin seçileceği kararı insanlara kalmış..

haklı oldunu vurgulamak isterim. ben 100 lerce kilometre daha yol gitmeye razıyım. benim canım tatlıdır. Hee görkem bide sana bişi sorcam benım motorda bi tutarsızlık var anlam veremedim bi şekilde. Debriyaj nerdeyse son noktada devreye giriyo yaaa annatamıcam sanırım barışarock festivalinde görüşürsek bi göz atarsın kardeşim

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım haklısın bende motor kullanırken etrafı çok fazla seyredemiyorum saydıın sebeplerden ötürü. Bu yüzden olsa gerek sık sık yollarda sapakları geçiyorum bu yüzden 100 lerce kilometre fazla yol gitmişimdir heral de:D
    aynen... hatta+252525

arkadaşlar bu arada cıbırımı satmayı düşünüyorum... ehliyetim yok diye bahçede yatıyor. o da kötü oluyo tabi. satarsam ehliyet alınca bi hyo almayı düşünüyorum, satamazsam, cıbırla devam...

ilan da aha bu; http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4674331

hem foruma hiç resmini de koymamıştım. bu bahaneyle görmüş olacaksınız cıbırımı...

---ayrıca;

yarın ehliyet sınavım var ; hani bana başarılar??

Motosikleti
    onr.sual kardeşim sağol lastik biraz önce geldiiçok teşekkürler

görkem nerelerdesin ya seni bekliyorum benim motorla ilgili bir yardımcı olsan iyi olcak.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bişey değil cihan.gule gule kullan.gorkem festival de.2 gunden once gelmez
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey değil cihan.gule gule kullan.gorkem festival de.2 gunden once gelmez
    beklicez artık ne yapalım.motora nazar değdi heralde benim geçen hafta durduğu yerde çarptılar dün gecede ben kaza yaptım.soğudum motordan çok bu olaylardan sonra..

Motosikleti
    yok
    yan grenajda sadece stıcker cızıldıyse bosver oynama grenaj cok pahalı..
    sınyallerde sadece yerınden cıkmıssa takılır oda sorun degıl..
    yok kırılmıssa sırkecıde cok guzel sınyaller vardı
    en olmadı gıttı gıdıyordan fln 2.el sınyaller var..
    merak etme yani..

bide bu kadar cabuk soguma daha yenı baslıyosun..
    ben,
    durup dururken motorumu yerde uzerınde bı kamyonetle buldum..
    durup dururken on fren kıtlendı(cbrda degıl bu) motorla suruklendım(kı bole bı olayda gormedım hıc daha)
    durup dururken araba sola dondu arabaya yandan carptım..
    vs vs..

bunlar var..
    ıstanbulda motor kullanırken 1 adım degıl 2 adım otesını dusunmek gerekıyo..

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    o topikten artık sıkıldım
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan grenajda sadece stıcker cızıldıyse bosver oynama grenaj cok pahalı..
    sınyallerde sadece yerınden cıkmıssa takılır oda sorun degıl..
    yok kırılmıssa sırkecıde cok guzel sınyaller vardı
    en olmadı gıttı gıdıyordan fln 2.el sınyaller var..
    merak etme yani..

bide bu kadar cabuk soguma daha yenı baslıyosun..
    ben,
    durup dururken motorumu yerde uzerınde bı kamyonetle buldum..
    durup dururken on fren kıtlendı(cbrda degıl bu) motorla suruklendım(kı bole bı olayda gormedım hıc daha)
    durup dururken araba sola dondu arabaya yandan carptım..
    vs vs..

bunlar var..
    ıstanbulda motor kullanırken 1 adım degıl 2 adım otesını dusunmek gerekıyo..
    ön farın yanı çizildi biraz boyası kalktı ama kırılma yok grenajda.
    sinyalde dibinden çıktı şu anda sinyal çalışıyo.
    motor önemli değil bana bişey olmadı ona sevindim zaten
    bu araba sola dönünce çarpma olayı motor kullananların çoğuna oluyo galiba.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler