Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykutbaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maleseff yokkk şimdiliikkk
    günaydın arkadaşlar nasılsınınzz bakalım.
    keyifler iyidir.
    kazasız belasız günler diliyorum.
    ben 2, el motor alamak istiyorum ama cbr125r fiyat olark pahalı.benim alacağım 2000 ytl lik olmalı öğrenene kadar vurup kırmalı acemiliğimi atmak için 2,el almayı düşünüyorum internette araştırdım ve 2000 ytl ye buldum marka marka fiyat değişikliği olduğundan bu 2000 ytl ye bulduğum motorlar benim işimi şimdilik iş görebilirmiyim.beni yolda bırakırmı bunlar bu konuda bilen kişilerden CEVAP bekliyorum arkadaşlar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    aykutbaser
    günaydın arkadaşlar nasılsınınzz bakalım.
    keyifler iyidir.
    kazasız belasız günler diliyorum.
    ben 2, el motor alamak istiyorum ama cbr125r fiyat olark pahalı.benim alacağım 2000 ytl lik olmalı öğrenene kadar vurup kırmalı acemiliğimi atmak için 2,el almayı düşünüyorum internette araştırdım ve 2000 ytl ye buldum marka marka fiyat değişikliği olduğundan bu 2000 ytl ye bulduğum motorlar benim işimi şimdilik iş görebilirmiyim.beni yolda bırakırmı bunlar bu konuda bilen kişilerden CEVAP bekliyorum arkadaşlar....

MOTOR KONUSUNDA TECRÜBEM YOK DENECEK KADAR AZ AMA 2 AY ÖNCE BENDE SENİN GİBİ NERDEN BAŞLASAM BU İŞE NASI YAPSAM DİE DÜŞÜNÜP DURUYORDUM. SCOOTER LA BAŞLAMAK İSTEDİM FAKAT OTORİTELER SCOOTER I HİÇ TAVSİYE ETMEDİ YANİ ÇİN MALI SCOOTERLARI Kİ SENİN VERDİĞİN BÜTÇEYE MAALESEF ÇİN MALI DIŞINDA BİŞİ BULMAK ZOR. EĞER BÜTÇENİ BİRAZ ZORLARSAN 3000-3500 YTL ARASI Bİ FİYATA İKİNCİ EL İŞİNİ ÇOK FAZLASIYLA GÖRECEK UZUN YOLA SÜPER UYUMLU Bİ CIBIR 125 ALABİLİRSİN. BENİM BÜTCEMDE İLK ETAPTA MAXİMUM 2500 DÜ BİRAZ KREDİ ÇEKTİM BANKADAN ÖDEME OLANAKLARI ÇOK ESNEK VE KREDİ VERİRKEN ZORLUK ÇIKARMIOLAR 2000 YTL BÜTÇENE Bİ 2000 YTL DAHA KREDİ EKLE Bİ CIBIR AL VE BİRAZDA KORUMA KASK MONT FELAN ZATEN 4000 E ÇIKARSIN İŞİN İÇİNDEN AMA EMİN OL KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAZSIN. DÜŞÜNSENE Bİ ÇİN MALI ALDIN VE OTOBANIN KERNARINDA MOTORUNUN BAŞINDA YOLDA KALMIŞ VAZİYETTE BEKLİYORSUN TEPENDE GÜNEŞ FELAN KÖTÜ Bİ DURUM DİMİ BUNU CIBIRLA YAŞAMAN ÇOK DÜŞÜK Bİ İHTİMAL. BENDE BU FORUMU OKUDUM VE SÜPER Bİ TERCİH YAPTIMI ANLADIM. UZUN LAFIN KISASI SEN SEN OL PİŞMAN OLCAĞIN Bİ KARAR VERME ÇİN MALLARINDAN UZAK DUR DERİM . SAYGILAR

DÜN AKŞAM BOSTANCI DOLAYLARINDA HOŞ VAKİT GEÇİRDİK YAKIN ZAMANDA BULUŞMA OLURSA YİNE PASLAŞALIM ARKADAŞLAR BEN BU TARZ BULUŞMALARA HER ZAMAN GELMEYE ÇALIŞIRIM ÇOK FAYDALI OLUO. BİDE BENİDE BAŞTAKİ LİSTEYE EKLERMİSİNİZ LÜTFEN MOTOUMUN RENGİ REPSOL MAİL ADRESMİDE recokarap@hotmail.com TELEFON NUMARALARIMIDA VERİİM BULUŞMALAR ESNASINDA ÇOK FAYDALI OLDUNUNA BİZZAT ŞAHİT OLDUM 536 239 43 64 --543 849 86 97

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    tuğper o vuruntu benden de geliyordu artık kesildi bilmiyorum ne iştir...Açtırmadım makinayı daha üstelik benimki 4500-5000km arasında yapıyordu şimdi eseryok maşallah nazar değmesin.

aykutbaser
    2000ytl'ye alacağım vurdulu kırdılı kullanabilecğein en kaliteli motor yamaha ybr'dir başka hiç bir motoru düşünme derim...Beni dinlersen bu konuda hiç pişman olmazsın...İnan bana..Ayrıca 2000ytl'ye bulamasanda üstüne 200-300eklersin en kötü ihtimal ile alırsın temiz bir ybr.Ayrıca ybr'den başka motor düşünme kesinlikle.ybr'nin piyasası çok aktif hafif fiyat kırdın mı elinden çıkartırsın dk'da...

Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar akşam için gelen herkesten özür dilerim... Gelemedim...

Görkem telefonumun çekmediği bir yerdeydim. Aradığını sonradan farkettim...
    Gecenin bi köründe telaşlandırdın beni ertekin ya İnan rahatladım..Kalktım ilk işim bilgisayarı açmak oldu var mı gelişme die arıyordum hemen...

Bu arada tercih sonuçları açıklandı hayırlı uğurlu olsun herkeslere...
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    evet arkadaslar sonuçlar acıklandı.aramızda unicbr olmayı başaran var mı?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onr.sual
    Kiev'e gidiyorum Orada bi ural alırım artık

Neyse tekrardan geyiğe sarmayalım arkadaşlar...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Lastiği değiştirecek olanlar bence Mt75 110-70-17 alsın cbr için en sağlıklı lastik o şu an.

görkem acaba nerde satılıyo bu lastik benimde acil olarak lastiği değiştirmem gerekiyo. lastik diye bir şey kalmadı motorda resmen.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem acaba nerde satılıyo bu lastik benimde acil olarak lastiği değiştirmem gerekiyo. lastik diye bir şey kalmadı motorda resmen.
    ben sana özelden mesaj atmıstım.okumadın galiba daha .
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gecenin bi köründe telaşlandırdın beni ertekin ya İnan rahatladım..Kalktım ilk işim bilgisayarı açmak oldu var mı gelişme die arıyordum hemen...
    eywallah Akın... Bir sorun yok...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    onr.sual
    Kiev'e gidiyorum Orada bi ural alırım artık

Neyse tekrardan geyiğe sarmayalım arkadaşlar...
    kiev'in nesi meşhurmuş görkem

Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywallah Akın... Bir sorun yok...
    Motosiklet üstündeyiz allah göstermesin ya

Çok ilginç smiley'ler var yahu
    AKIN FİDAN

aykutbaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maleseff yokkk şimdiliikkk

Recokarap

bende senin gibi düşünüyorum zaten.motoru olan arkadaşlarda aynısını sölediler ama racer tipli bi motor sitiyorum onun için zaten diğer markalara bakmak istedim.....
    ybr ye gelince onada baktım ama racer tarzı olmadığı için önemsemedim ama dediğinde doğru satması kolay oluytormuş.buda da bi gerçek....
    şaştım kaldım....

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı aykutbaser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende senin gibi düşünüyorum zaten.motoru olan arkadaşlarda aynısını sölediler ama racer tipli bi motor sitiyorum onun için zaten diğer markalara bakmak istedim.....
    ybr ye gelince onada baktım ama racer tarzı olmadığı için önemsemedim ama dediğinde doğru satması kolay oluytormuş.buda da bi gerçek....
    şaştım kaldım....
    Dier hangi markalara bakacaksın ki kanuni racer mı zealsun gs200 mü? sakın bulaşma diyorum sadece...2000ytl'ye açıkçası race motor binilmez cbr125r alsan da race motora binmiş olmuyorsun ki sadece grenajlı velet bizimkiler...En akıllıcası senin için ybr'dir sakın milleti dinleyip şaşma.Sora çok pişman olursun.İstesen satamazsın çan çin çon kardeşleri ona göre.Çok sorun çıkartıyor çevremden biliyorum...ybr'den şaşma.Düşük bütçeli motosiklet tutkunları için kaliteli ve sağlam bir alternatif çinlilere bulaşma sakın.Ayrıca kullanımı çok zevkli ybr'yi kullandım biliyorum.
    AKIN FİDAN

Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasanpaşa-Kadıköy Mototalda var... Ara bi sor...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Görkem ''cbr kuyruk kesimi '' hakkında verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. daha detaylı soracağım şeyler olacak ama sonra
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bu arada hazır lastıge gelmısken konu arkadaslar cbr 125 e kalın lastık takılır mı belkı takınca o cbr ye bısıklet dıyenler susabılır heh olur mu ?? eger ters bır soruysa ozur dılerım

73774753836346 kere sorulmuş bir soru ama cevaplayayım... Evet takılır.

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    73774753836346 kere sorulmuş bir soru ama cevaplayayım... Evet takılır.
    görkem sayaç takmışsın bakıyorum da... ya beyler hakkaten siz armut piş ağzıma düş istiyorsunuz.ben cıbırımı almadan önce üşenmedim 2 hafta aralıksız okudum şu forumu...
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    yaa görkem bişi sorcam
    bu bizim cbr 125 lere kalın lastık takalbilirmiyiz

şakaydı tabi kii

ne zaman buluşuyoruz arkadaşlar bostancı da biraz gezelim mümkünse geç saat hafta sonu yollar felan boş olsun

Ben bostancıda geç saatlere kalamam çünkü genellikle o saatlerde çevirme oluyor... Ben de cüzdanı kaybettiğim için ehliyet yok sakata gelmeyelim sonra...

Ama buluşmalara her zaman açığım , belki yarın oralarda olabilirim akşama... Öyle vakti yazarım foruma karar verirsem.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ya görkem yneiden çıkartma girişimlerine başlamadın mı?İlk baştan sanırım 1hafta gezeteye ilan vermen gerekiyordu öle saçma bir sistem vardı sanırım...Sakata gelmeyesin...
    AKIN FİDAN

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bı gun gazeteye ılan verıp o gazeteyı saklamanız yeterlıydı..

gorkem ara sokaklardan gıdebılırsın aklında buluna caddede suadıyeden hemen yukarı cıkarsın aralardan dolana dolana
    gercı ozamanda caddeye cıkmanın manası kalmıyo
    gelsemde bı turlasak

kıevemı gıdıyosun hakkaten lem..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler