Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı movistar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi karmaşıklık olacak gibi ya hadi hayırlısı.
    Evet bir gariplik var bence de.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    satıyor... !!!
    size niye bu kadar garip geliyo anlayamadım.yani bu 2007 diye gösterdikleri motor gelmedi mi daha Türkiye ye? bize nasıl geliyo o zaman ! ev arkadaşımla beraber 2 tane istedik.en geç çarşamba elimizde motorlar.honda bayinden aldık.adamalar bize 2006 modeli verecek değiller ya

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı mustang_dreamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    size niye bu kadar garip geliyo anlayamadım.yani bu 2007 diye gösterdikleri motor gelmedi mi daha Türkiye ye? bize nasıl geliyo o zaman ! ev arkadaşımla beraber 2 tane istedik.en geç çarşamba elimizde motorlar.honda bayinden aldık.adamalar bize 2006 modeli verecek değiller ya
    Mustang, İstanbul'da hangi Honda bayisinden spariş verdiniz motoru? Madem öyle, yarın ben de aşındırayım bir kapılarını...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

bende geldim

bende repsol kullanıyorum ama artık çok ufak geliyor bana

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    üff topiğe bak domuş taşmış ya geçen bir çakma egzos sordum 250 YTL istediler egzos yaptıran vardı galiba burda? çok yahu 250 de
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ya arkadaslar karıstırmıs yenı kasa demıyo yenı renklerden almıslar..
    sanırım..
    dj nekadar kullandında az gelmeye basladı merak ettım
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Şu an için Bianchi Dakar
    Evet arkadaşlar herkese selam beni de ekleyin artık aranıza benim de hedefim bi CBR. Lakin asıl anlatacağım olay şu 2007 modeller gelmiyor diye bir şey yok. eldekiler bitince bu modellerde gelecek elbet Ben Denizli Honda bayiisine sordum ellerinde 7 tane CBR125 kalmış bitince yanisinden getireceklermiş.

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama şöyle birşey var,

http://www.altivi.com/ProductPage.as...sReOffer=False

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    abi burda teklif varda ben anlamadım şimdi teklif veren olmazsa bu motor en son tekifi verene yani 1.5milyara gidecek mi?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben bişi anlamadım burdan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bu site hakkında bir suru soylenti oldu.ihale sartlarını okursanız anlarsınız.en yuksek benzersiz teklifi vern kazanıyo.2000 kişi teklif verecek o motora.en fazla 1.500 ytl.örneğin bu 2000 kişinin 1500 kişisi 1.499 ytl teklif verdi.498 kişi 1.498 ytl verdi.kalan 2 kişiden biri 1.400 vermiş.öteki 1.401 ytl vermiş.
    en yuksek olan ve benzersiz olan teklif 1.401 ytl.o kazanıyo.boyle bişey işte arkadaslar.zor bir kumar.hiç bulaşmayın paralarınız cebinizde kalsın.

bide site ne kazanacak? 2000 adet teklif.tanesi 5 ytl den 10.000 kazanıyo.bide sattıgı adamda ornegin 1.400 kazandı.oldu sana 11.400 ytl.site sana 5.000 lik motoru 1.400 e verdi ama kendi 11.400 topladı zaten.anladınız?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    kawasaki en 500
    kadir arkasımız nerden aldıgını soylerse bizde ordan gidip alabiliriz cbr leri bayagi bi bekleyen var cünkü(stoklar bitince getirilecek dendiginden bitmiş yer aramadan bizde alalım motorumuzu aynı yerden. kurtulalım dertten bu aralar yurtdısının hesbına baslamayı bile düsünüyodum bu mesaj gelene kadar ama hesaplamadan geldi bakcaz artık beklemedeyiz sabreden derviş olduk anlıcanız gg)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu konuya bir açıklık getireyim...

2004-2005-2006 Honda kasaları aynıdır... Şu an bizim kullandığımız motorlar...

2007'de Avrupada yeni kasalar gelmiştir. Ama Türkiyeye gelmemiştir.

Bu yüzden 2007 alan arkadaşlar da eski kasa alıyorlar...
    Fakat stickerler değiştirilerek yeni desen yapılmıştır...
    Yeni alan arkadaşlar eski kasanın yeni renklerini almış olabilirler.

Bir motorun modeli üretildiği tarih değil satıldığı tarihe bakılarak yazılır... Mesela cbr600f'in üretimi 2006da son bulmuştur... Fakat stok dolayısıyla 2007 cbr600f satışı yapılmıştır...

Eğer stoklar kalırsa 2008'de bile eski kasa cbr125 satışı yapılabilir.
    Honda'nın bu konuda yapacağı şey , stokta kalan motorlar ucuza elinden çıkarmaya çalışıp yeni kasayı getirtmesidir ki bu da eğer önümüzdeki 2 ay içinde olmaz ise seneye olacaktır.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

GeNcHaCKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CıBıR 125 RR :)
    AcıkLama Cok GüzeL Görkem TeşekkürLer.

Bu Arada Şu Anda Motorumun ARka Tekerinde Bir Adet Çivi war :D tam içine kadar girmiş havada salmıyor. birde görkem bizim tekerler dubLex mi ?
    sanırım ben arka tekeri 130luk duro takacaqım cünkü su anda para ona yetiyor we birde yarın motora bakım yapacak arkadashım askerden dagıtım iznine geldi motoru bitirmişsin len dedi direk bana hava ayarı subap ayarı karburator ayarı yapalım motor cok sıkışıyo gitmio dedi. birde iş bakalım arka tekeri deiştireyim hoş bana göre iyi idi motor ama. 2 gun once antalya burdur arası gittim qeldim normal otobus 1 saat 45 dk ya gidiyor giderken 1 bucuk saate gittim ama cok ruzgar wardı motor antalya cıkısında uzerine uzandıqım zaman 140 yaptı. ama yoLda ise yokus assaqı uzerine uzandıqım halde 130 yaptı onuda kıcını yırttı yapacaqım derken ruzgar acaip etkiliyor. unutmadan birde motoru debriyajı sıktıqım zaman ( motor bosta biraz gittiqi zaman ) arka tekerden tık tık tık die ses qeliyor belirli aralıklarla kendim baktım zincir acaip gerilmiş normalde bizim motorların zincrinin salınık olması lazım deqil mi. motorcu arkadashımda zincirden dolayı dedi o tık tık sesini.

Neyse yeni ALan ArkadashLArımızada HayırLı oLsun Bu Arada VeyseL Abi Ben Msn Adresini DEiştirdim Sana PM'den atayım hoş ben seni ekLedim ama tanımadıqın için belki kabuL etmezsin.

fww@hotmail.com görkem benim anasayfadaki adreside deiştirirsen sewinirim
    Teşekkürler.

Motosikleti
    yok yok yook :)
    altivide üstteki büyük resimle alttaki iki küçük resimdeki kasalar farklı acaba hangisini satıyolar..

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Efet altivi de deişik uğraşlar sonucu 2000ytl'ye sıfır cbr125r sahibi olabiliriz.Bi kaç tane teklif birden vererek...

Alıntı djenginkoc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende repsol kullanıyorum ama artık çok ufak geliyor bana

Efet artık beni de kesmiyor ama sebebi benim açık...Uzun yol yapmak istiyorum yoksa her türlü işimi görüyor...düz yolda sabit 120 ile gidebiliyor.Şehir içinde ana halterlerde bursamızda trafik ışıkları yok nerdeyse...Bu da bana yetiyor.Frenlemesi bana göre çok iyi ben çok iyi alıştım.Yetmemesinin sebebi 1ayda 3000km yapmam...Ama cbr125r şehir içi ve kısa mesafeler için ideal bir alet.Daha fazlası beni daha çabuk öldürür.İstermiyim büyüğünü tabii ki isterim ama bunu da elimin altında tutmak isterim ama.Bu arada bizim bursa'dan bir arkadas 2.repsolünü kullanıyor ilki 118binde patlamış.Yenisini almış sora.Ben ikincisini gördüm...Çeşitli modifikasyonlar ile son hızını Mudanya rampasında 170 km/h olarak söledi.Dişlileri ile de oynamış...Çok güzel teker ve kuyruk yapıyor bizzat gördüm.Yetmiyor demiyor ama kesinlikle.Şehir içinde kullanım için ideal diyor sadece.
    AKIN FİDAN

GeNcHaCKeR

Evet tabiki içsiz yani tubeless... Şu Türkçeleştirmeyi bir anlayamadım... Tubeless "içsiz" demektir "dublex" demek değildir ki
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ben castrol 15-40 koydum motora...İlk baştan tamirci baba dostumuz var o git 10-40 al dedi Tüm sene içinmiş o yağ neyse...Gittim bi yer tarif etti orada ucuz die.10-40motor yağı istedim çıkardı bu motora mı koyacaksın dedi.10-40scooter'lar için dedi harbiden de üstünde scooter yazıyordu.Biz bu motorlar için 15-40 satıyoruz dedi.Aldım ben de gittik koyduk.13,75ytl castrol 1lt'lik kutuda idi..400-500km yaptım sanırım.15-40motora zarar vermez heralde kafam hep orada...Bu arada yağı aldığım yerde baya uygunmuş fiyatlar.Zincir spreyi bulamadım olsaydı zincir spreyi de alacaktım...Zincirimi çok ilginç tekniklerle yağladım son temizlememden sora :D Arkadas 10-40 ile 10-50 yağı karıştırdı o şekilde yağladık.Sora içim rahat etmedi arkadasımdan silikonlu zincir spreyini aldım o şekilde yağladım...
    AKIN FİDAN

10-40 yağın iki türlüsü vardır... Bi 2 zamanlı bir 4 zamanlı için olanı...
    4 zamanlılar için olan 10-40 motora konabilir hatta hyosung aquila motorlar 10-40 tavsiye eder. ince yağdır. bu yüzden 10-40 kullanıldığında extradan yağ katkısı da almak gerekir... ama bunlar koca karı ilacı gibidir , kimi der çok iyi kimi der debriyaj kayırır...

Bu yüzden siz cbr125 için yazılan ne ise onu kullanın. Bu da 15-50 motor yağıdır... 15-50'den şaşmayın... Litresi 15-20 ytl arası değişir. Cbr 1 ltre yağ alır... Ben 2.000'de bir yağ değiştiririm yüksek devirde kullanıyorsanız sürekli , çok daha sağlıklı olur...

ultraukala
    15-40 zarar vermez fakat birdahakine 15-50 kullan... Msn'de açıklamasını yapmıştım zaten... Aman ha zincire de normal yağ kullanma o-ring'leri bozabilirsin.
    Silikonlu zincir yağı en iyisidir... Barısarock'a geldiğinde de istersen motul alırız... Ben de alıcam.

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    Bende almak istiyojm bitane ama param yok param kahrolsun 50 ytl haftalık veren patron
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler