Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı Rashit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,
    İlk kazamı yaptım bugün... Belediyenin çalışma olan yolda çalışma olan yere değilde yolun ortasına çalışma olduğunu gösteren bi tabelayı koyması sonucunda önde de arkadaşım olduğu için görmedim tam o kurtardı kendini aramızda 1m mesafe olduğu için ben kurtaramadım direk girdim nası oldu bilmiyorum ama 120 ile giderken o şiddetle çaptım tabela uçtu motor düşmedi ben de ilginç bi histi ve kötüydü... Motorun aynası yamuldu sol far kırıldı ve ön grenajda vidaların olduğu bi yerde çatlat var ne yapmam lazım bunlar için grenajı değiştirsem ne kadar tutar ki ya da küçük bi çatlat yapılır mıki motoru satıcağım zaman ya da bi kaç ay sonra değiştiririm.. Cidden çok kötüydü hala kurtulamadım etkisinden...
    Geçmiş olsun...

sana zarar gelmemesi büyük şans... parçalar yerine tekrar gelir... sağlığın daha önemli...

sol sinyali netten 50 ytl. ye bulabilirsin (sahibinden.com) sol grenajın alt ve üst ikiside kırıldıysa 300 ytl. civarı tutar...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun...

Çatlak varsa tamir edilir o kolay... Parça kopmamışsa sorun yok. Far sanırım çok pahalı değildi.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Rashit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun...

sana zarar gelmemesi büyük şans... parçalar yerine tekrar gelir... sağlığın daha önemli...

sol sinyali netten 50 ytl. ye bulabilirsin (sahibinden.com) sol grenajın alt ve üst ikiside kırıldıysa 300 ytl. civarı tutar...
    saol.. gerçekten şans bana zarar gelmemesi tabelaya çarptım hadi ordan kurtuldum çukurun nası üstünden atladı motor anlamadım.. Grenaj sol taraf değil ön taraf çatladı küçük bi çatlak vidanın olduğu yerde en fazla 3 cm dir.

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun...

Çatlak varsa tamir edilir o kolay... Parça kopmamışsa sorun yok. Far sanırım çok pahalı değildi.

Saol.. Parça kopmadı sadece 3 cm lik bi çatlak var..

geçmiş olsun inşallah çok bi masraf olmaz cana gelmemiş sağlık olsun!

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    kopmadıysa tamir oluyor hatta ellemedne de duruyorsa hiç deiştirme derim değmez çünkü çok para.İnternette sinyali sipariş edebilirsin ama şöle bişe var çalıntı motorların parçaları olabiliyor sen bilirsin...Geçmiş olsun...

Ayrıca korumalarını alacak arkadaslar bütçelerini yazarlarsa neler almak istediklerini ayrıca daha ayrıntılı yardım sözkonusu olur...
    AKIN FİDAN

merhaba herkese..aranıza yeni katıldım ve almayı planladığım motosiklet cbr125..sormak istediğim acaba yeni kasalar Türkiye'ye ne zaman gelecek?Yani 2008 de kesin Türkiye'de diye bişey söylenebilir mi?

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Selam arkadaşlar..
    Bende sizler gibi CBR 125R'a gönül vermiş birisiyim..
    Ehliyetimi alınca bu motordan almayı planlıyorum..
    Serhat Ekinci (17)
    serhat_ekinci@hotmail.com
    Repsol hastasıyım bu arada.. Ama Kımızı-Siyah'ta olur..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar..
    Bende sizler gibi CBR 125R'a gönül vermiş birisiyim..
    Ehliyetimi alınca bu motordan almayı planlıyorum..
    Serhat Ekinci (17)
    Repsol hastasıyım bu arada.. Ama Kımızı-Siyah'ta olur..

serhat popcorn u iyice kullan.alış bir guzel sonra cbr a gecersin merak etme.örnek ben.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

aykutbaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maleseff yokkk şimdiliikkk
    günaydın beyler.
    sormayın netten takip ediyorum şu anda bile bakıyorum.şu an benim için en iyisi 2. el motor almak başka türlü alamam.heves için alacağım için hemde işe gidemem motorla da zaten hafta sonları hariç...
    bu günden itibaren az az da olsa kenara para koyup motor sahibi olmak isityorum.eşimde tutturdu araba alacağız önce diye bakalım.
    ben cbr 125r istiyorum fakat en ucuz 2. eli bile 3500 ytl.
    2000 civarı hangi motorlar iyidir 2.el yardımedebilen varmı bana.
    mz tipi istemiyorum. cbr125r tipi aklımda olan....

Motosikleti
    yok yok yook :)
    şimdi feyizoğlundan lazer lz6 katana kaska baktım güzel beğendim fiyatıda iyi gibi geldi alıcam ondan inşallah..

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    ErTech sendeki resimleri koyarmısın nete? bizde görelim yaw :S
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ErTech sendeki resimleri koyarmısın nete? bizde görelim yaw :S
    Buğra bu akşam koyacağım evdeki Bilgisayarın raid'i çöktü kurtarmakla uğraşıyorum... İşlerde yoğun...

Bu akşam koyacağım umaım

Ya çok az çekmişiz aslında... Ama o kargaşada birde fotomak. ile dolaşmak zor olurdu...

Rashit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kopmadıysa tamir oluyor hatta ellemedne de duruyorsa hiç deiştirme derim değmez çünkü çok para.İnternette sinyali sipariş edebilirsin ama şöle bişe var çalıntı motorların parçaları olabiliyor sen bilirsin...Geçmiş olsun...

Ayrıca korumalarını alacak arkadaslar bütçelerini yazarlarsa neler almak istediklerini ayrıca daha ayrıntılı yardım sözkonusu olur...
    Kopmadan duruyor ancak grenaj bollaşmış sanki ses çıkartıyo sürerken o değilde beynim zonluyo dünden beri doktora da gitmedim bişey hissetmedim o an bu akşam gidicem işallah bişey yoktur.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Selam millet..

ultraukala sen biraz coğrafya çalış tamam mı bozüyük nereye bağlıymış bi bak bakıyım..

Özgür öss yi atlattıkçTercih falanda yaptım işte.Ama hep büyük şehirleri yazdımçAntalya, izmir, istanbul gibi.Fena mı olur bi antalyaya gitsem mesela.Orda da bi kapınız olmuş olur di mi ama Tatile, gezmeye falan gelirsiniz işte
    CBR125R Mavi 11

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buğra bu akşam koyacağım evdeki Bilgisayarın raid'i çöktü kurtarmakla uğraşıyorum... İşlerde yoğun...

Bu akşam koyacağım umaım

Ya çok az çekmişiz aslında... Ama o kargaşada birde fotomak. ile dolaşmak zor olurdu...
    Ya hep alıcaz dedik yanımıza ama hep kaldı bişeler çıktı falan...Olsun napalım azlar ile idare ederiz...

Ertekin senin motor işi noldu yahu ses seda yok mu?Hala gelememiş mi parça.Bu arada anlamam honda gibi bir şirketin parçası gümrükte nasıl takılır koca bir yalan bu ya...

Alıntı savas11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam millet..

ultraukala sen biraz coğrafya çalış tamam mı bozüyük nereye bağlıymış bi bak bakıyım..
    Emin olamadım eskişehir mi bilecik mi ama yine de millet istanbuldan geliyor bursa'ya sen bilecikten gelemiyorsun Bursa'ya

Ben her tarafa gidiyorum valla...1ay sonunda 2500km oldu bakalım kış sonunda 20bin km olur zannımca...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya hep alıcaz dedik yanımıza ama hep kaldı bişeler çıktı falan...Olsun napalım azlar ile idare ederiz...

Ertekin senin motor işi noldu yahu ses seda yok mu?Hala gelememiş mi parça.Bu arada anlamam honda gibi bir şirketin parçası gümrükte nasıl takılır koca bir yalan bu ya...
    Hiç bir ses yok defalarca mail attım honda 7/24 call center'ı hergün arayıp şikayet bildiriyorum ses yok... inanamıyorum bende bu kadar duyarsız olduklarına...

30 günü geçsin mahkemeye başvurup yenisini almayı yada sıfır parasını almayı deneyeceğim.. 27 gündür motorsuzum ve HONDA'dan hiçbir ses yok... Yazık...

Sabret sabret artık dayanamıyorum... Çok sıkılmaya başladım...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Başvur mahkemeye bence...Bu nasıl iştir ya yazık.Hatta yaz bi tane yazı gönder z750 alınca honda ile yollarımı ayrıdım die...Müşteri memnuniyetiniz sıfır die.Mail gönderirsen aç bi tane de yerden yere vuran bir başlık hondayı MT'de koy linki'ni mail'e...
    AKIN FİDAN

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Bence sıfır parasını al cunku piyasası düştü, sen ödedigin parayı alacaksın hemde bu kadar kullandıgın sana kar kalacak. ama sıfırını alırsan bişi değişmeyecek.

Kaymakamlıga git, orda ilçe hakem heyeti başkanlıgını sor, 700ytl (tam emin değilim) altı butun sıkıntılarla ilgileniyorlar, ama bu miktarın üstündeki butun tüketici sorunları ile mahkememi yoksa mahkeminin bir alt kurumumu ilgileniyor sana cok net bilgi verebilirler bence bir sor,soruştur.
    Soda Ayran Cool

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ertekin

Tamam halledicem ben senin işini... Ara beni...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok yok yook :)
    listeye benide kaydedin bende cbrcıyımm
    ycihan1@hotmail.com repsoll benimkii..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler