Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizce hondaya dava açabilirmiyiz hahahaha sebebi ben cbr125 r aldım ama bu sene onun yeni kasası çıkarsa olurmu sizce adam beni kandırmış durma düşmez mi ozaman
    aslında yeni modelin bu sene geleceği kesin olarak açıklandıysa(honda tarafından resmi bir şekilde) dava açılabilir malda hukuki ayıp bulunduğu söylenebilir yani yeni kasa vaadinde bulunupta eski kasaların boyanması suçtur ayıplı mal kategorisine girer.Tabi bunu yapan koskaca honda kılıfınıda uydurmuştur sonuç çıkacağını sanmıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ole bı acıklama hıc bı zaman yapılmadı..zaten ole bısı olması mumkun degıl adamlar hala 2006 sılverwıng satıyodu ben ıstanbuldayken 2007 modelı de vardı..
    degısen bısı yok belırtırler(kı yenı model gelmedıgı ıcın gerek yok) hallederler..
    stıcker degısımının bahanesı:
    nerdeyse 3 yıldır aynı renkler,yenılık olsun..
    seneyede yenı kasayı yaslarlar..
    benımkı 45000km ye gelınce satarım anca:D
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

arkadaşlar tankpaid (deponun üzerine)fiyatları konusunda bilgisi olan war mı?ben çanakkale de sordm 55 milyon dediler.istanbulda falan fiyatları aynı mı yoksa burda mı pahalı????bana çokkk pahalı geldi de

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ole bı acıklama hıc bı zaman yapılmadı..zaten ole bısı olması mumkun degıl adamlar hala 2006 sılverwıng satıyodu ben ıstanbuldayken 2007 modelı de vardı..
    degısen bısı yok belırtırler(kı yenı model gelmedıgı ıcın gerek yok) hallederler..
    stıcker degısımının bahanesı:
    nerdeyse 3 yıldır aynı renkler,yenılık olsun..
    seneyede yenı kasayı yaslarlar..
    benımkı 45000km ye gelınce satarım anca:D
    renault ve doğan larda vardı bu yeni model olayı; tamponu değişir 2001, seneye ön farı değişir 2002, arkaya S-L-X-SLX koyarlar işte bu yenisi diye, halbuki hep aynı araba
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    ---

hoşgeldiniz sempatik ve metalgod.

listedeki fotmatta yaz bilgilerini eklerler..

Alıntı ares_17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tankpaid (deponun üzerine)fiyatları konusunda bilgisi olan war mı?ben çanakkale de sordm 55 milyon dediler.istanbulda falan fiyatları aynı mı yoksa burda mı pahalı????bana çokkk pahalı geldi de
    netten birçok site var bakabilirsin... ben isim vermiyim... google da ara çıkar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı HRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    renault ve doğan larda vardı bu yeni model olayı; tamponu değişir 2001, seneye ön farı değişir 2002, arkaya S-L-X-SLX koyarlar işte bu yenisi diye, halbuki hep aynı araba
    ne guzel soyledin be arkadasım
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    yok yok yook :)
    arkadaşlar benim ayna almam gerekiyo cıbıra ama servise sordum teki 46 ytl diyo bana pahalı geldi biraz..
    yan sanayi ayna falan bulamazmıyız

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ares_17
    Tankpad fiyatları 10 ytl ile 40 ytl arasında değişiyor...

FireStarteR

Ben aynalarımı sirkeciden almıştım tanesi 5 ytl ye

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok yok yook :)
    hadi ya memnun musun aynalarından gösteriomu bari bende öyle bişey yapıcam valla o zaman... sirkeci yolu gözüktü bana

WD-40 yağ ile motorun zincirini yağladım biraz önce zarar verirmi acaba zincire ??

Motosikleti
    cbr125R DUDE
    GorkeM
    orjinalini neden deiştirdin görünüşde bifark yok gibi

cbr

selam arkadaşlar seneye bugün bende cbr ci olarak aranıza katılacağım inşallah..memleketimin sahilinde tur atmak için can atyorum..yalnız sorum olacak..şimdiye kadar scooter kullandığım için ehliyete ihtiyaç duymamıştım yalnız bu alet için almam şartacaba nekadara patlar bana (otomobil ehliyetim var)..ve ne kadar sürer..2.si ise daaha once vitesli motor kullanmadım acaba çok zorluk çekermiyim..cewap verirseniz çok sewinirim..

u_baydur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı acdcbr125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar seneye bugün bende cbr ci olarak aranıza katılacağım inşallah..memleketimin sahilinde tur atmak için can atyorum..yalnız sorum olacak..şimdiye kadar scooter kullandığım için ehliyete ihtiyaç duymamıştım yalnız bu alet için almam şartacaba nekadara patlar bana (otomobil ehliyetim var)..ve ne kadar sürer..2.si ise daaha once vitesli motor kullanmadım acaba çok zorluk çekermiyim..cewap verirseniz çok sewinirim..
    ehliyet mutlaka almalısın, süre sabit; teorik sınavdan bir ay öncesine kadar kayıt işlemlerini tamamlaman gerekiyor. Sonra sınava giriyorsun. Teorik sınavdan bir ay sonra da direksiyon sınavı oluyor. Ondan sonra ehliyeti almak kalıyo, tabi geçersen. Bu süre ne kadar olur bilmiyorum ama iki haftayı geçmez tahminimce. Yani, kısacası, özetle; 2.5 ay.

Araba kullanmayı biliyorsan, 'hiç zorlanmazsın'; bilmiyorsan 'zorlanmazsın'. Ben araba kullanmayı da bilmiyordum, yine de zorlandım diyemem. Ama bir alışma süreci olacak tabi ki, ve bu süreçte trafiğe çıkmayacaksın... Tabi hayatın umurundaysa...

Şimdiden hayırlı olsun...

daha çok zamanın var. bu forumda ve diğer konularda yazan bilgileri okursan çok şey öğrenirsin cıbırını almadan...

Lebowski
    Görünüşte fark var biraz ayrıca boyutlarında da fark var. Orjinali gidonu geçerken bu aynalar tam gidon hizzasında kalıyor... Bu topicte de birkaç arkadaş değiştirdi aynalarını... Aralardan geçerken sorun yaratıyor orjinalleri.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok
    gorkemin aynalarinin sole bi sorunu var
    kolunu biraz genisse goremiosunuz bukulmek durumunda kaliyosunuz
    adam xxxxxxxxs oldugu icin parmak kadar ayna taksa yine arkasini gorur

praetorian
    Hadi hadi sen de sonradan fena göstermiyormuş aslında demedin mi bana
    Özgür bize kit getiiiirrrrrr kit getiiiiiiiir

Motosikleti
    yok
    bavul durumuna gore getırebılırım belkı..olm benım mesaj sayım nıye artmıyo hıc..sımdı ona baktım:D

Amerikadan yazınca sayılmıyormuş özgürcan
    Arada sırada cıbır topici temizleniyor ondandır.

Motosikleti
    Cbr 125R

ağırlık

Merhaba arkadaslar,
    yeni bir cbr 125 kullanicisi olarak deneyimli arkadaslara sormak istiyorum:
    guvenli bir surus icin cbr 125'in uzerine binen iki insanin agirliklari toplami en fazla kac kg olmalidir? Kac kiloyu gecersek durum tehlike arz etmeye baslayablir?
    hepinize sevgiler..

psikomotor
    Motorun taşıma kapasitesini aşmadıkça bu senin yeteneğine kalmış birşey... Bu kapasitenin kitapçıkta yazması gerekir.
    Bunun dışında , ağırlık arttıkça senin motor üzerineki kontrolun azalacaktır. Tecrübelerin ilerledikçe artçı konusunda da tecrübeli olmaya başlayacak ve ona göre önlemler alacaksın...

death
    Evet o videoda gördüğün motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler