Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    gaz vermeyin cocuga.borca sokacaksın durduk yere
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onr.sual
    Nerelerdeydin onur ya gözümüz yollarda kaldı
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    sagol gorkem.yaz sezonu işler biraz fazla oluyo.buralardayım yani.herkese selamlar

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaz vermeyin cocuga.borca sokacaksın durduk yere

Ama düşünsene ertech ve z750 muhtşem ikili olmaz mı?750cc canavar gibi hp aman tanrımmm
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama düşünsene ertech ve z750 muhtşem ikili olmaz mı?750cc canavar gibi hp aman tanrımmm
    olur tabi.yakışır kardeşime

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    tehlıkelı bı ıkılı olur:D
    ertekı cbrla bılıyorum zaten yeterınce..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

peki bana yakıştırıyomusun özgürcüüüüü 2;üm?

Geçen günki Şile gezisinde...

Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

selam arkadaşlar nasılsınız,özgür nasılsın buralardasın yine.. suspect naber çıktımı senin makina ne durumda?. görkem sen nasılsın, naaptın motrun arka kuyrugu sticker falan taktınmı.emrah sen naparsın geldim görüşürz tekrar. Bikaç gündür forma giremiyordum.yollardaydım benim makina olmasada yinede konya, karaman, baya biyerleri gezdim.geldim benim cbr da çıkardım.
    gezerkende iki üç çeşit motora binmek nasip oldu.bi kaç resim çektim eklerim birazdan onlarıda.aprilla bile var
    bugun cbr ekibiyle dışarda bi turlarız dedim emrede yoldaymış izmire gidiyormuş.kendim tekrar gezdim daha dikkatli bi şekilde.
    makinam canavar stop etme sorunu bile kalmadı şimdi sogukken bile stop etmiyor allaha şükür.
    sağ taraftaki grenajı ve kuyruğu değiştirtmedim.hiç bi sorun yok.göstergelerin sol taraftaki hız ve yakıt göstergesinin ışıgını bağlamayı unutmuşlar akşam olunca farkettim,göstergelerin yarısında ışık var yarısında yokonu bağlayacaz.
    Hayat boş pompala çoş.

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    eminim güzel bir gezi olmuştur. beni ne zaman çeteye alacaksınız yaw tabi önce bi 5-10 bin km tecrübe yapmam lazım, bismillah deyince olmaz di mi?

görkem janttaki şeritler boya mı yoksa yapıştırma mı? yansıma özelliği var mı?
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

dorlion
    Ne çetesi

Şeritler jant sticker'ı... Yansıtması vardı ama zamanla kirlenince fazla kalmadı.

Hazır olun arkadaşlar!!!! Geliyorrr

http://www.honda.com.tr/motosiklet/c...ort/cbr125.htm

Bu ne ya? Honda sanırım eski kasa satışlarını üzerine krema sıkarak arttırmaya karar vermiş gibi gözüküyor... Eski kasa yeni sticker'lar...

ilk resimdeki BİSAN lifan125 uzun yola çıkmaktan vazgeçip tekrar yiğenime teslim ettik.Aşırı titreşimden dolayı binemedik.tek motrla çıktık karamandan konyaya gece yolculugunda.

bizi yaklaşık 350 km lik bi gidiş gelişte sorunsuz ve titreşimsiz getirip götüren ARMODE AR 125.. makina ya hasta oldum çok rahat ve sürati çok iyi iki kişi düz yolda 110 km hızda sabit gidebiliyor.

konyanın yüksek bi yerinden çekilmiş bi görüntü.

yeğenim, yeni aldıgı motosikletiyle kask takmaya alışıyor.antreman yapiyor evinde kendince

buda aprilla rs125 bizim makinalardan baya büyük tek ketü görünen yer eksozu
    onuda öyle ayarlamışlar artık

buda benim REPSOL.. yapılmış halinide çekip eklerim.

Hayat boş pompala çoş.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    2007'yi getirmiyorlar stoktakiler satılsın önce diye, onlara da talep düştü herhalde, böyle ucuz bir numaraya başvurdu Honda.Yakışmıyor.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

movistar
    Resimler görünmüyor... Başka bir yere upload edersen sevinirim.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Otobüsle gitmem kesinleşti maalesef...

Çarşamba sabahı orada olacağım... siz gelene kadar biraz dinlenir kafamı dinlerim sonrası malum

z 750 için biraz daha zaman var önce cbr mi satmalıyım... eğer eylüle kadar satarsam ekim başı gibi z 750 ye kavuşabilirim.... bakalım hayırlısı... acele etmek istemiyorum

ama geçen hafta bankayla görüşmeleri hallettim az daha krediyi çekip 2. el 2007 z 750 var sahibinden.com da onu alıyordum... ama adam pek güven vermedi bana ... sonra kendine gel dedim biraz sabret önce cbr'yi bi sat dedim kendi kendime...

motorsuzluk çok kötü birşey heleki böyle günlerde.... offfff of... Allah kimseyi motorsuz bırakmasın
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    Alıntı movistar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk resimdeki BİSAN lifan125 uzun yola çıkmaktan vazgeçip tekrar yiğenime teslim ettik.Aşırı titreşimden dolayı binemedik.tek motrla çıktık karamandan konyaya gece yolculugunda.

bizi yaklaşık 350 km lik bi gidiş gelişte sorunsuz ve titreşimsiz getirip götüren ARMODE AR 125.. makina ya hasta oldum çok rahat ve sürati çok iyi iki kişi düz yolda 110 km hızda sabit gidebiliyor.

konyanın yüksek bi yerinden çekilmiş bi görüntü.

yeğenim, yeni aldıgı motosikletiyle kask takmaya alışıyor.antreman yapiyor evinde kendince

buda aprilla rs125 bizim makinalardan baya büyük tek ketü görünen yer eksozu
    onuda öyle ayarlamışlar artık

buda benim REPSOL.. yapılmış halinide çekip eklerim.

düzeltmeler müesseden..25kraker..pardon karakter
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

Motosikleti
    cbr125R DUDE
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hazır olun arkadaşlar!!!! Geliyorrr

http://www.honda.com.tr/motosiklet/c...ort/cbr125.htm

Bu ne ya? Honda sanırım eski kasa satışlarını üzerine krema sıkarak arttırmaya karar vermiş gibi gözüküyor... Eski kasa yeni sticker'lar...
    yeni kasa niye getirmiyo bu adamlar ya

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar belki milyon kere konuşulmuştur ama sayfa sayfa aramaya vaktim olmadığı için yardımınızı istiyorum,sorun şu;
    çok samimi bir arkadaşımda 22000km de cbr125 var,arka lastiği değişecek,biraz daha kalın bir lastik düşünüyoruz,marka model olarak tavsiye edebileceğiniz ürün varmıdır? vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim

PHAETONW12

Michelin Sporty 130/70/17
    Pirelli Mt75 110/80/17
    Pirelli Mt75 130/70/17
    Pirelli Sport Demon 130/70/17
    Duro Hf-918 130/70/17

Unutmadan , 130'luk lastik motoru çekişten düşürür.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    1 hafta girmedik forum yine uzamışta uzamış Ertekin garantiden yapmalarına sevindim. Akın gez gez bu havaların tadını çıkar. Kışın çok zor oluyor.

Alıntı rüzgarınoglu76ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖNEMLİ OKUYUN!!!!! İSTANBUL VE GENEL TÜRKİYE İÇİN SESLENİYORUM!!! ARKADSLAR CAN GÜVENLİGİMİZ TRAFIKTE HİÇ YOK ÖZELLİKLE ÇEVRE YOLUNDA E_5 TE OTOMOBİLLER BİZİ HİÇ DİKKATE ALMIYOR HERGUN GAZATEDE TV DE MOTOR KAZALARI VE ÖLÜM HABERLERİ DUYMAKTAN İNANILMAZ ÜZÜNTÜ DUYMAYA BAŞLADIM. KELLE KOLTUKTA GİTMEKTEYİZ!!!! BUNA ARTIK DUR DEMENİN ZAMANI GELDİ!!! BEN İSTANBULDA İKAMET EDİYORUM ÇOK YAKIN ZAMANDA TAKSİM MEYDANINDA BÜTÜN MOTORSİKLET KULLANAN DUYARLI ARKADASLARIMIZI TOPLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM!!!!! TOPLAMAMIM AMACI GORSEL VE YAZILI BASINDA SESİMİZİ GEREKLİ YERLERE DUYURMAMIZIN ZAMANI GELDİ VEDE GEÇİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM EN AZINDAN OTOMOBİL KULLANAN KİŞİLER BU KONU HAKKINDA DAHA DUYARLI VE DİKKATLİ OLACAKLARINA İNANIYURM!!! AYRICA ÇEVRE YOLLARINDA MOTORLAR İÇİN YOL YAPILMASINI DİLE GETİRECEGİZ!!!! BUNUN ÇOK ZOR OLDUGUNU BİLİYORUM AMA!!!! DEVLET BABA BİZİ BELKİ ŞAŞIRTIR!!! ŞİMDİ BENİMLE BU İŞE VARMISINIZ???? SİZDEN TEK İSTEGIM BÜTÜN İSTANBULA BU GÖSTERININ YAPILACAGINI DUYURMAK MSJLARINIZI BEKLIYURM orumcek76@hotmail.com
    Dostum bu topic altında bu mesajını en fazla 10 kişi okur. Çünkü burası CBR125 kullananların, ve ilgisini çekenlerin toplandığı bir konu. Ayrıca yazının tüm harflerini büyük harfle yazmak kurallarada aykırı. İstersen yeni bir KONU aç. Sesini o şekilde daha kolay duyurabilirsin.
    Okan ACAR

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PHAETONW12

Michelin Sporty 130/70/17
    Pirelli Mt75 110/80/17
    Pirelli Mt75 130/70/17
    Pirelli Sport Demon 130/70/17
    Duro Hf-918 130/70/17

Unutmadan , 130'luk lastik motoru çekişten düşürür.
    GorkeM
    ilgine çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler