Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    güzel gezi olmuş fotolar için teşekkürler.en çok iskenderi beğendim ama
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çok güzelmiş...İskender tabi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağ gibi aktı boğazımızdan

Bu arada anahtarlık için çok teşekkür ederim Akın , her gördüğümde seni hatırlicam yani hergün
    Barış abi görse kıskanırdı...

Bu arada , haftaya denize girmek ve mangal yapmak üzere bizim yazlıkta kalmalı Silivri gezisi düzenleyelim diyoruz... Ne dersiniz?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    görkem Herşey için ben teşekkür ederim.'gün boyunca kahrımı çektiniz yaw.Sizlerle tanıştığıma memnun oldum çokçana...Valla bu taraflara gelirseniz ben de gelebilirim ama silivri çok uzak bea.Biliyorsun maddi durumlar biraz kasvetli

ertekin seninle de tanıştığıma çok memnun oldum...Bu arada aldığımdan cumartesi akşamına 30saate yakın bir sürede 390km yol yapmışım.Eve geldiğimde kendimi ölü gibi hissediyordum...mudanya kurşunlu arası artık yorgunluktan motorun arkasının attığını falan hissediyordum iicene saçmalamıştım.

Benim için çok zevkli 2gündü...Öncelikle görkem ve metehan'a ardından ertekine sonsuz teşekkürler...mete abi de beni evinde ağırladı allah razı olsun...Çok yardımı dokundu alırken de...Bu 2günü hiç unutmayacağım.En kısa zamanda görüşmek üzere inş...
    AKIN FİDAN

Bugün internette dolaşırken bir resim buldum...
    Benim motorun abisi

ultraukala
    Umarım yakın zamanda yine görüşürüz... Dönüşte Yalova'dan Pendiğe geçtik kişi başı 15'e... Çok rahattı... Hatta Gemlik-Yalova arasındaki yolun nasıl geçtiğini anlamadık bile...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    honda cbr 125 repsol
    ya arkadaşlar feci özeniyorum size ama hepiniz istanbullusunuz ankarayada gelin buraları gezdiriyim size burdada çok eğleniriz .....iskenderde manyakmış bu arada
    ::angry2::

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Görkem acaba kuyruğun ucunu sen de mi beyaz yapsan :D Ya bizim de niyetimiz pendik-yalova idi ama kaçırdık feribotu napalım dönüşte rahat ettiğinize sevindim zaten yeterince yorulmuştuk...Ayrıca gemlik-yalova arası rahat olsun tabi yollar harbi çok güzel.Asfalt-virajlar offf unutma görkem yanından sen ıkınırken geçen bendim :D kızmıyorsun dimi bana benim arka lastiğim silgi deil çünkü...
    AKIN FİDAN

Olsun powerslide yapan da sen değilsin

Bu arada gemlik yalova arası güzeldi ilk başta , fakat hiç yol ışığı yoktu... Sonrasında bir de o kaygan asfaltı olan yere girince yol çizgileri de bitti... Hızımızı 100'e , 90'a kadar düşürmek zorunda kaldık...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsun powerslide yapan da sen değilsin

Bu arada gemlik yalova arası güzeldi ilk başta , fakat hiç yol ışığı yoktu... Sonrasında bir de o kaygan asfaltı olan yere girince yol çizgileri de bitti... Hızımızı 100'e , 90'a kadar düşürmek zorunda kaldık...

Efet orası en çok tedirgin eden yerdi beni zaten siz dönerken...topçulara gitmemeniz iyi olmuş yalnız yalova-topçular arası hiç ışık yok zaten...

Bu arada mudanya-gemlik arasında powerslide yaptım ben de yaf...3.viteste zannedip rampa aşağı virajların tekinde vites küçülttüm meğerse 2de imişim 1e atınca aman tanrımmmm En arkadan gelmem kötü oldu yorgunluğun üstüne konsantrasyonum da dağıldı çok koptum sizden tedirgin geldim çok...
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    akın hayırlı olsun motorun.resimde cok temiz görünüyo.gulu gule kullan
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Güzeldi güzeldi. Mete abi birdahakine sende gel.
    Okan ACAR

LegendHE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm arkadaşlar bende cbr125 hayranıyım diyebilirm fakat kredi alamadığımdan daha doğrusu gelirimi belgeyemediğimden bir türlü alamıyorum aylık 600 gelirim var fakat serbest çalışıyorum siz tecrübelisiniz bu işi illede biriktirerekmi haledebilirm.1000 YTL peşin param var şuan dedğim gibi en kısa sürede nasıl alabilirm.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ gibi aktı boğazımızdan

Bu arada anahtarlık için çok teşekkür ederim Akın , her gördüğümde seni hatırlicam yani hergün
    Barış abi görse kıskanırdı...

Bu arada , haftaya denize girmek ve mangal yapmak üzere bizim yazlıkta kalmalı Silivri gezisi düzenleyelim diyoruz... Ne dersiniz?
    silivri gezisi olursa ben gelirim.avrupa yakasında olan heryere gelirim.(karsıyı bilmiyorumki hiç)

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"]
    Shot at 2007-07-05 http://imageshack.us][img]http://img461.imageshack.us/img461/8681/27052007125oh5.jpg
    http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=N70-1&make=Nokia]N70-1[/URL] at 2007-07-05
    ..[/QUOTE]

Akın gardaş hayırlı olsun yeni moturun...ama mavi diye milleti kandırma ayıptır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..

Akın gardaş hayırlı olsun yeni moturun...ama mavi diye milleti kandırma ayıptır...[/QUOTE]

ya mete abi her defasında çaktırmasan olmaz mı dur biraz mavi cbr'ımız var die die dolaşalım yahu
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    heheh...aynlara baksana kankü...bunla Bursada gezsen kovalar valla cıbırcılar seni...

Konuyu Toplam 20 üye okuyor. (3 Kayıtlı üye ve 17 Misafir)
    mete_han, ultraukala+, spawnem

vay be bayağı takipci var burda...Çoğu Görkemin müridi...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Motoruma lütfen kötü laf sölemeyiniz :D
    AKIN FİDAN

Bugün tabelacıyla konuştum çarşambaya gün aldım , çarşamba gidip motoru renklendiricem
    Şimdi 1-2 tasarım yapmam lazım...
    Kafamda olan birşeyi sordum adama olur abi yaparız dedi sevindim... Ama ne olduğunu sölemicem

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Görkem sabırsızlıkla bekliyorum neler yapacağını...Çok daha güzel olacak renklendiği zaman...Bi de michelin sporty :D off tam olacak...
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Arkadaslar artık benim de içime galiba bu hastalık tamamen yerleşti. Sahibinden.com a bakıyorum istanbulda 3000 ytl nin bile altında 2.el satışları oluyormuş ama bursada fiyatlar böyle değil. Herhalde alırsak İstanbuldan alacağız.

Görkem
    Sanırım bu forumda en eski cbr125 kullanıcılarından birisi sensin ben bu motor 125cc olduğundan biraz soğuk bakıyordum ama bütçeye bakınca da daha fazlası beni aşar diye düşünmeye basladım. Cbr125 e 130 luk lastik de taktıktan sonra yorumun ne olur?

Birde bursada yaşayan arkadaslara sormak istiyorum bursada motor kullanmak hakkında ne düşünüyorsunuz +ları ve -leri nelerdir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler