Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Selam ark.lar.

Yarın mertere gelecek olan varmı?

Hıı bu arada ben 65kg yim tem de yokuş aşağı 155 gördüm 12bin küsür devirdeydi. ve yol rüzgarlıydı tabi ama bana pek rüzgar gelmiyordu iki tepenin arasından geçiyor gibi oldum, belki o sebeble rüzgarsız alan diyebilirim ama kesinlikle açık bir yolda 155 gördüm.

ve öyle bir duruma geldiki, artık gaz verdikte motor freni yapmaya başladı yani elektrikmi kesiyor nedir anlamadım ama belli bir devirin üstüne cıkamıyorsunuz yani 13bin devir var ama oraya gelmeniz imkansız.
    Soda Ayran Cool

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne mutlu ona ................

ErTech
    Bence düz yolda imkansız... Hatta standart bir makine ile yapılamayacağına dair iddaya girerim...
    bence hıc ıddaya gırme sen cocuk basmıs yanı tam 160 duz yolda boyu kısa kılosuda 63-64 mus standart makıne ayrıca hıc bır modıfıye oynama yok. sımdı arkım aynaları gıdondan cıkarttı bugun on granaja takıcaktı tabı yenı ayna aldı r1 aynası

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boyu kısa olması birşeyi değiştirmez... Ben de 55 kiloyum boyum 1.73... Ama düz yolda 145 üzerine çıkamazsın... Eğer çok iddalıysa gelsin birlikte yapalım o hızı
    Ha bir de... aynaları kafaya taktıracak ama kafa grenajının altında kafa demiri olmadığı için bir arabaya veya biryere çarptığı anda aynayı , kafa grenajını da kırar... Kafa grenajını kırarsa da çuvalla para...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Eger videosu varsa görelim. yoksa imkansız. düz yolda 160 ve hiç modifiye yok. Valla kimse uğraşmasın sözden ileriye gitmezse ben buna inanmam.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    cbr 125 160 hayatta yapmaz.üstünde hiç ağırlık olmasa bile 160 yapamaz.çünkü her motorun belli bir limiti war o limite yaklaiırsa motor patlar.anlatabildim mi?
    Sigarayi Puro, Puroyu Pipo, Pipoyu Nargile, Nargileyi ÖLÜM bıraktırırmış ...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    beyler neden yalan söylıgım yada arkım neden söylesın. yapmıs ıste

vıdeo nerde olucak cnm bende sasırdım ayrıkonu

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    arkadaşına selamımı söyleseni kandırmış o kandırmış.ya da 60 la giderken 60 ın solunda 1 görmüş
    Sigarayi Puro, Puroyu Pipo, Pipoyu Nargile, Nargileyi ÖLÜM bıraktırırmış ...

yapar arkadaşlar yapar önce depoya 35 lik Jet A1 ( uçak yakıtı) koyarız,
    sonra rampa aşağı (E5 sefaköy kavşağından sonra olabilir) ateşleriz 180-200ü de görürüz fakat sonra makinanın motorunu değiştirmemiz gerekecektir, o ayrı konu..
    rampa aşağı belki olabilir 160km 155 i gören varsa bir anlık olur yani motoru çok sıkıştırmıştır..

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    ben kesinlikle cbr 125 yapamaz demiyorum, tek söyledigim orjinal bir cbr 125 160 yapamas ;)
    Soda Ayran Cool

Rampa aşağı 150 gördüm tamam o da anlıktı... Düz yolda 160 görmek demek.... neyse... Kimseye yalan söylüyor demiyorum ben, sadece yanlış görmüş olabilir...

Bugün SSçular Riva , ardından Şile yaptık... Sahilde gezdik , güneşlendik , o güzel yollarda bastık...güzel bir gündü...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jillian sadece bir isim
    ...
    Ben de öyle düşünüyordum da çok kullanınca siz ne oliki bu demeye başladım neyse birşey daha açıklığa kavuşmuş oldu teşekkürler valla rahatladım...

@Gece__

Yalan söylememiştir tabiki de belki kilometre saatinde bir arıza olabilir gerçekten 160km/h'ye standart bir cbr'nin çıkması yokuş aşağı bile olsa imkansız gibi gözüküyor buna ne vites oranları müsade eder ne de devir...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    arkadaşlar bugun edirne istanbul otobaninda edirneden yola cıktım sonra dinlenmek için benzinlige girdim 1 dk durdum vazgeçtim tekrar motoru calistirdigimda hız ibresinin calismadıgını fakettim tekrardan durdum tüm ibreler calisiyor ama hız 0'ın altında idi cok garip geldi suan hız gostergem calismiyor acaba neden olmus olabilir? digerleri calisiyor..
    [B]All this pain is an illusion[/B]

Km telini kontrol ettin mi 2 taraftan? Km telinde bir sorun olmalı...

Bugünkü buluşmamızdan 1 foto... gerisi tanışma bölümü altındaki SS kullanıcıları topic'inde....

genchacker emrah,evet motoru önümuzdeki hafta içi teslim etmeyi düşünüyorum.motr arızası konusunda söyledikleri mantıklı mantıksız bilmiyorum.yağ değişimi iridyum buji haricinde bi mudahale yapılması gerekiyor.zaten yanınızda kendisinede belirttim..

150 km hız bence bu motoro göre çok güzel bi hız.
    kilom:74 boyum :1.80
    yaptığım son hız 120 km düz yol.
    motor tamirden çıkınca yüksek devirde bende son hızı deneyeceğim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Iciniz Rahat olsun ya.. 160kimse görmez ve göremez ben böyle kisileri yalanci olarak niteliyorum
    ama cani sagolsun yalanda olsa önemli degil..
    arkadaslarin dedi gibi belki km teli bozukdur..

bol sanslar..

eger birsey bozuk degilse baska care yok ->

Aksi kanıtlanmadan kimse yalancı olarak nitelendirilemez....
    Arkadaş 160 görmüş olabilir... Fakat bu motor onu yapamaz... Ya arkadaş yanlış görmüştür, ya km saati bozuktur... Neyse bu muhabbeti uzatmak yersizdir...

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Görkemcim ben butungün evde pinekledim, yaw bir tel. çaksaydında bende gelseydim bea. :(
    Soda Ayran Cool

SuSpect

Abi ben de bir anda karar verdim... Neti takip edin böyle gezilerimiz oluyor...

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı 2pac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugun edirne istanbul otobaninda edirneden yola cıktım sonra dinlenmek için benzinlige girdim 1 dk durdum vazgeçtim tekrar motoru calistirdigimda hız ibresinin calismadıgını fakettim tekrardan durdum tüm ibreler calisiyor ama hız 0'ın altında idi cok garip geldi suan hız gostergem calismiyor acaba neden olmus olabilir? digerleri calisiyor..
    geçenlerde, yolda giderken km sayacına baktığımda km sayacı abuk sabuk gösteriyordu.birkaç yüzmetre sonra hiç çalışmadı.Hemen öntekerde ki km telinin bağlı olduğı somuna baktım.gevşemişti.biraz çekince çıktı.tekrar somunu ve teli takıp iyice sıktım.

Km telini kontrol et.Km sayacında birşey yoktur sanırım.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    sayaçta birşey yok ibrem 1 kere ekseninde ters dönmüş buna ne dersiniz?? yani 0'ın öbür tarafında duruyor biraz önce gidip baktım ileri gitmeye calisiyor ama 0'ın onunde koruma cubugu oldugu için cubuktan geçemiyor dogal olarak geri geri gidince 200'e yaklaşıyor scooter'ı olan bir arkadaşıma olmus sanırım 60 ta takılmış sonra durdurmuş motoru ibre hala 60.. devam edince ibre 120 gelmiş orada kalmış geri gitmiyor sürekli ileri gidiyormuş.. sanırım aynı şey benim başıma geldi kabloları kontrol ettim saglam herhangi bir problem yok gaz verince 0'dan haraket ediyor ama koruma çubugu oldugu için geçemiyor ne yapmak lazım sanırım bu işi servis çözer komple degişim gerekmez umarım ya durduk yere nedir bu anlamadım
    [B]All this pain is an illusion[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler