Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PATRIOT54

paran varsa siyah 2. el grenaj satan birisini tanıyorum ....

bu arda siyah yaparsan ruhsatı da değiştirmen gerekir...

Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaslar bu resmi buldum sizlerle paylaşayım
    benim kuyruk da aynı böyle oldu
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

haziranda kimse kalmıyor heralde benimde uzun bi yolculuk var.antalyadan konya oradan karaman üzeri mersin(erdemliye) toplam gidiş 650 km.
    yeni mont aldım,uzun yola çıkmada arka lastiğimi değiştirmeyi düşünüyorum biraz eski sorun çıkartabilir.yol için bütçeyi ayırdıktan sonra haziranın ikinci haftası yola çıkarım.
    kafama takılan hız yapamamak en az 100 110 km hızla gidebilmem lazım.bakalım cbr ler iyi bir teste çıkacak.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    100 110 cok rahat hızlar cbr ıcın farketmez kısaca..
    rahat rahat gezersınız ben ıstte olsaydım sanırım bende marmok la emok un festıvallerıne gıderdım..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PATRIOT54

paran varsa siyah 2. el grenaj satan birisini tanıyorum ....

bu arda siyah yaparsan ruhsatı da değiştirmen gerekir...

benim kuyruk da aynı böyle oldu
    param yok acıkcası en ucuz yoldan halletmeye bakıcam

kanuni racerın sinyalleri cbr ye uyarmı?

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Valla suspect kıbrıs hariç benim planını yaptığım geziyi yapıyorsun...Tarihleri de uyuyor bana...Alırsam b i cbr birlikte çıkarız yola.okan da geliyor bak ne güzel olur.Tarihlerde uyuyor ona...Görkem marmok'u ben de düşünüyorum ama ekonomik durumlarım pek müsait olamayacak ona.mezuniyet töreni-öss eğlencesi-balo derken kötü olacak ekonomi.Ayrıca cbr'lanırsam suspect'e takılırım...Kısmet...
    AKIN FİDAN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaslar bizim bursa gezisi ne oldu ?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Şimdi şöyle;

marmok a gitmek istemememin sebebi, girişe para falan alıyorlarmış, ben kalkıp tee istanbuldan gelicem ve (zaten kişisel prensibimdir, fest.lere para vermem) fest. girişinde para vericem. Bana yalan olur, hem içeride de elektronik müzikten başka birşey yokmuş yani benım gibi rockçı adamı sarmas orası.
    -----
    Temmuz sonu, ağustos başı yaz aylarının en civcivli olduğu dönemlerde böyle yazlık mekanları dolanmak bana daha cazip geliyor, cunku herkesin güney sahillerinde olduğu dönemler.

Hız konusuna gelince zaten saatte 100km hızla gittiğimizi düşünsek 1 saatte 100km yol gideriz mantığı ile en düşük hız 100km olarak, yer yer cbr max. hızınıda denerim. Mesela Balıkesirdeki otoyol, 8 gidiş-8 geliş, 16 şeritli yolda. ;)

Onun dışında, çadır alıcam carrefourdan 30ytl bişi tutar sanırım, onu yanıma alırım zati tek kişilik olanlarına 2 kişi sığıyor ayrıca katlanıncada çok küçük olabiliyor ve şehir merkezlerinde de pansyonlarda falan kalırım, 10ytl falan gecelik.

Kıbrıs olayına gelince, nufüs kağıdı ile gidebiliyoruz diye biliyorum eğer pasaport isterlerse yalan olur tabi, ama nüfus kağıdı ile gidilinebiliniyorsa, hani tee oralara kadar gitmişken 1 saatlik vapur yolculuğu ile Kıbrısada gitmek isterim, görmek isterim yani oralarıda.

------------------

Ne kadar kalabalık olursak o kadar eğleneceğimizi düşünüyorum, ayrıca ne kadar kalabalık olursak birbirimizi o kadar kollayıp tehlikelerinde en aza ineceğini düşünüyorum.
    Soda Ayran Cool

ya arkadaşlar bende cbr 125 var 200 hibre var ama ben 190km görüom oo sizin motoru kullanmanıza bağlı bişi şimdi yamaha R6 alıom manyak makina yaşım 17 bu yaşta bayaa bii şanslıyımm

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı alman1302 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bende cbr 125 var 200 hibre var ama ben 190km görüom oo sizin motoru kullanmanıza bağlı bişi şimdi yamaha R6 alıom manyak makina yaşım 17 bu yaşta bayaa bii şanslıyımm
    doğru söylüyorsun burdaki yüzlerce insan kullanamıyo zaten.sen bayaa iyi kullanıyorsun 190 falan.maşallah diyelim nazar değmesin

bide r6 ya para verme boşuna hondaya git cbr125 ile 190 km yaptım de sana ödül olarak 600 rr verirler zaten
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Bende 185 in üstüne bir türlü çıkamadım, arkadaş nasıl başardı acaba.
    Soda Ayran Cool

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı movistar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haziranda kimse kalmıyor heralde benimde uzun bi yolculuk var.antalyadan konya oradan karaman üzeri mersin(erdemliye) toplam gidiş 650 km.
    yeni mont aldım,uzun yola çıkmada arka lastiğimi değiştirmeyi düşünüyorum biraz eski sorun çıkartabilir.yol için bütçeyi ayırdıktan sonra haziranın ikinci haftası yola çıkarım.
    kafama takılan hız yapamamak en az 100 110 km hızla gidebilmem lazım.bakalım cbr ler iyi bir teste çıkacak.
    vay helal sana mersin - Erdemlide villamiz var hehe..
    Kizkalesi felan gezecen hee...
    Konya - Karaman yolundan gecis yaptinmi bi Cumra - gÜRBEZ-Petrola ugra..
    hehe

Ha hollandada ilk defa bi Cbr 125 gördüm cok tatli ve kücük .. seside cok saglam..

Ha bu arada sorum var hepinize:
    Ben Cbr 125 aldimi direkt motoru Fb Bayragi ile boyatmayi düsünüyorum bu bana kaca mal olur??? ve hemen bitermi ??
    ciddiyim .. Fb Bayraga boyacam motoru...

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    az yapmışsın ya bzim arkadaş 200 yaptı.üstelik iki kişi ve motorda titreme bile yoktu

Motosikleti
    honda cbr125
    görkem şimdi senin cbr tek kişilik mi oldu.ayrıca kaca yaptırdın arka kuyrugu*

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi şöyle;

marmok a gitmek istemememin sebebi, girişe para falan alıyorlarmış, ben kalkıp tee istanbuldan gelicem ve (zaten kişisel prensibimdir, fest.lere para vermem) fest. girişinde para vericem. Bana yalan olur, hem içeride de elektronik müzikten başka birşey yokmuş yani benım gibi rockçı adamı sarmas orası.
    -----
    Temmuz sonu, ağustos başı yaz aylarının en civcivli olduğu dönemlerde böyle yazlık mekanları dolanmak bana daha cazip geliyor, cunku herkesin güney sahillerinde olduğu dönemler.

Hız konusuna gelince zaten saatte 100km hızla gittiğimizi düşünsek 1 saatte 100km yol gideriz mantığı ile en düşük hız 100km olarak, yer yer cbr max. hızınıda denerim. Mesela Balıkesirdeki otoyol, 8 gidiş-8 geliş, 16 şeritli yolda. ;)

Onun dışında, çadır alıcam carrefourdan 30ytl bişi tutar sanırım, onu yanıma alırım zati tek kişilik olanlarına 2 kişi sığıyor ayrıca katlanıncada çok küçük olabiliyor ve şehir merkezlerinde de pansyonlarda falan kalırım, 10ytl falan gecelik.

Kıbrıs olayına gelince, nufüs kağıdı ile gidebiliyoruz diye biliyorum eğer pasaport isterlerse yalan olur tabi, ama nüfus kağıdı ile gidilinebiliniyorsa, hani tee oralara kadar gitmişken 1 saatlik vapur yolculuğu ile Kıbrısada gitmek isterim, görmek isterim yani oralarıda.

------------------

Ne kadar kalabalık olursak o kadar eğleneceğimizi düşünüyorum, ayrıca ne kadar kalabalık olursak birbirimizi o kadar kollayıp tehlikelerinde en aza ineceğini düşünüyorum.
    Suspect akşam msn'de konuşalımmı acar_okan@hotmail.com Akşama online olursan şu işi bir konuşalım bende fabrikadan ona göre yıllık iznimi ayarlayayım. Görkem akşam biraz erken online olsana şu konuyu bi masaya yatıralım.
    Okan ACAR

teski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar uzun zamandir takip ediorum cbr topigini. bende yok ama almayı dusnuyorum. olmadigi icinde sadece takip ediorum.
    buarada bende uzun yol dusunuyorum planlar haritalar gezilcek yerler vs.. derken kıbrıs konusunu arastirdim.
    nede olsa orasida bizim ee gitmek gormek lazim ama sartlar biraz insani daraltan cinsten. umarim yardimci olur bu yazi;

1. Araç sizin değil ise mutlaka noteden vekaletname
    2. Pasaport ( Araçla gitmeyenler kimlik ile giriş yapabilmekteler)
    3. Araç için yurt dışına çıkış kağıdı TRİPTİK (65 YTL)
    4. Mersinden Feribot için Birkaç hafta önce rezervasyon yapılması gerekir,
    Feribot ücreti Araç 110 YTL, şahıslar 60 YTL
    5. KKTC-Gazi mağuasaya yaklaşık 13 saat yolculuktan sonra Kıbrısa girişde araç için KKTC sigortası istenmekte,
    bunu hemen limanda yaptırabilirsiniz ( 6 Aylık sigorta 145 YTL )
    6. 8 YTL vergi harcı
    ve sonunda Kıbrısdasınız, Araçla gitmenizi şiddetle tavsiye ederim, çünkü kıbrısda toplu taşımacılık fazla yok belli saatlerde
    Girne-Lefkoşa-Mağusa arasındsa ufak dolmuşlar var fakat gece 12'den sonra araç yok.
    Şehir içinde Taksiler var (taksilerin hemen hepsi son derece lük mercedesler) Taksi ücretleri enkısa mesafe 4-5 YTL.

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Carcharoth

Saat 20:00 dan sonra online olurum, şuan şirkette oldugumdan dolayı msn yasak. Akşam detaylı konuşurus.

------------

teski

Araştırmaların için çok teşekkür ederim, çok işime yaradı.

Yani burdan şu sonuç çıkıyor, araç ile KKTC ye gideceksen pasaport lasım (pasaport = devlet dairesinde ömür çürütme + para) yani yalan olur.
    Ee yayada gidilmes diye düşünüyorum cunku motorları nereye bırakacas + yaya nekadar alanı dolaşabilirizki? :(

KKTC yalan olur gibi, ben sadece kafa kağıdı ile motorunla vapura atlayıp KKTC de gezebiliyorsun diye düşünüyordum, demekki yanlışmış.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Suspect En güzeli burdan geze geze Antalya gibi gözüküyor. Ben bir arkadaş bulursam kesin gitmeyi düşünüyorum. 2 Kişi çok daha tatlı olur. 3 te olursa tadından yenmez.
    Okan ACAR

Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Carcharoth sen tek motorda 2 kişidenmi bahsediyorsun? Bence zor olur çünkü ben arka koltuğu tamamen cantalarla doldurmayı planlıyorum.

Ben kafaya koydum kesin gidiyorum, geçtiğimiz herşehirde de cbr 125 ci veya mt ci ark.larla buluşabiliriz. Antalyadan sonra adana üzerinden ankaraya ordan da otobandan ist. düşünüyorum cunku adanaya hiç gitmedim bir giip görmek istiyorum, zaten çanakkale-mersin arası sahil şeridini izleme fikrinde sanırım hem fikiriz, cunku en civcivli yerler oralar.
    Soda Ayran Cool

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Helal olsun sana yakışır....
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Yok bende 1 motor 1 kişi düşünüyorum. Öbür türlü çekilmez. Bak Görkemde Haziran sonu düşünüyor. Benim içinde o zamanlar uygun. Haziran sonu gibi olursa Görkem, sen, ben çok güzel olur. Bende çadır düşünüyorum. Kamp yapa yapa gezeriz işte süpper olur. Yanlız ben max 3000 km gibi düşünüyorum. Senin planladığın rota tam olarak nasıl ?
    Okan ACAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler