Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda 1000 rr repsol 300 küsür basıo
    Evet kardes Arkadas var benim Istanbulda kendileri 302 km/H gördüler
    Istanbul - Bolu
    Tem otoyolunda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    cbr 1000rr 330 üstü rahat çıkabiliyor diye biliyorum ama göstergesi 299km/s in üzerine çıkmadığı için bunu kanıtlayamıyoruz.

Bakınız;
    CBR 1100xx SS bir makina olmamasına rağmen 300km/s hıza ulaşabiliyor ve dahada geçiyor 310-315km/s süratede ulaşabilir, (videodan bakabilirsiniz)
    Buna karşın CBR 1000rr makina ise 299km/s süratte takılıyor bunun nedeni dijital göstergenin daha üstünü göstermesine engel olmasıdır.

1100xx 152 beygir gücüne ve airodinamik (nasıl yazılıyordu emin değilim) in 1000rr daki 172 beygir gücü ve airodinamike göre daha düşük olması, 1000rr in 1000xx den daha hızlı gidebileceğinin bir göstergesidir.

Soda Ayran Cool

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gece

surekli yuksek devirli kullandim bu depoda..4 litre yakti..
    ama ortalamasi normali 3.5 litre civari..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Suspect bunun 2.Eleri kac paradir en düsük fiyat..

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    arkadaşlar burası cbr 125 topici cbr 600 rr topici değildir

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ortalikta zaten 600rr yoktu frog
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    pardon ya ben 1000 rr demek istedim.affola

Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar aranızda yeniyim ve cbr 125 almayı düşünüm ama bi sorun var motor küçük die duydum şuan yaşadığım yerde bu motorda hiç yok onun için yakından görüp inceleme şansım olmadı benim boyumda 1.87 fazla kiloluda deilim ama sana ufak gelir diyorlar acaba elinde resimleri olan varsa koyabilirmi mümkünse yanında biri varken yada başka motorlarla yanyan olursa iii olur karşılarştırmak için :D yardımcı olursanız sevinirim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı frog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon ya ben 1000 rr demek istedim.affola
    Tamam frog kardes icin rahat olsun , yazdimiz 2 kelime surda hihi onuda esirgeme ...

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    [QUOTE=bibidibabidibu;679347]Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar aranızda yeniyim ve cbr 125 almayı düşünüm ama bi sorun var motor küçük die duydum şuan yaşadığım yerde bu motorda hiç yok onun için yakından görüp inceleme şansım olmadı benim boyumda 1.87 fazla kiloluda deilim ama sana ufak gelir diyorlar acaba elinde resimleri olan varsa koyabilirmi mümkünse yanında biri varken yada başka motorlarla yanyan olursa iii olur karşılarştırmak için :D yardımcı olursanız sevinirim...[/QUOTE

bence motoru canlı olarak gor derim. motoru almadan once banada motor ufak falan dolduramassın diyorlardı.ama motoru gorunce kocaman geldi gozume 600rr kadar bilmiyorum belkide bana oyle gorunmustur kargaya yavrusu şahin gözükürmüş ya o misalda olabilirboyun biraz uzunmus 1.87 bu motorlarda race kasası var ama dik oturuyorsun biraz boyun sıratabilir motorda.

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Falla 1000rr la pek işim olmaz. O yüzden fiyatlarını bilmiyorum.
    Soda Ayran Cool

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı bibidibabidibu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar aranızda yeniyim ve cbr 125 almayı düşünüm ama bi sorun var motor küçük die duydum şuan yaşadığım yerde bu motorda hiç yok onun için yakından görüp inceleme şansım olmadı benim boyumda 1.87 fazla kiloluda deilim ama sana ufak gelir diyorlar acaba elinde resimleri olan varsa koyabilirmi mümkünse yanında biri varken yada başka motorlarla yanyan olursa iii olur karşılarştırmak için :D yardımcı olursanız sevinirim...
    Kardeşim hoşşgeldin sen aynı benm eski durumumdasın wallaa nası söylesem motor küçük deil.. sadecee biraz daha narin diğerlerine göre..

Ben de çok düşündüm ; aprilia dedim sonra cbr dedim tekrar ama iki motoru da görünce ve seslerini duyunca cbr 125 te karar kıldım

Benim de yaşadığım yer de çok azdı cbr 125 ve ist a gidince ilk işim Honda bayii ne gitmek oldu.. Hatta ist a giderken yolum üzerinde Ordu ve samsun da Honda bayii wardı ikisine de girip baktım sesini duydum..

Şimdi aklımdaki tek motor ; ve almaya çok yakınım... Emin ol motoru görünce seveceksin Ben de çok çelişki yaşamışştım Saygılar MC
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hoşşgeldin sen aynı benm eski durumumdasın wallaa nası söylesem motor küçük deil.. sadecee biraz daha narin diğerlerine göre..

Ben de çok düşündüm ; aprilia dedim sonra cbr dedim tekrar ama iki motoru da görünce ve seslerini duyunca cbr 125 te karar kıldım

Benim de yaşadığım yer de çok azdı cbr 125 ve ist a gidince ilk işim Honda bayii ne gitmek oldu.. Hatta ist a giderken yolum üzerinde Ordu ve samsun da Honda bayii wardı ikisine de girip baktım sesini duydum..

Şimdi aklımdaki tek motor ; ve almaya çok yakınım... Emin ol motoru görünce seveceksin Ben de çok çelişki yaşamışştım Saygılar MC
    kardeş bu yakınlık ne derecede yeni kasamı alacaksın eski mi? benim boyda 1,85 sırıtıyor motorda eğilince kafam göstergelerde..

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    arkadaşlar doğruya doğru 1.87 lik adama bu motor küçük gelir.ancak allahtan motor kalitelide oradan yırtıyo.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Mutlu günümde beni ağlatana İsyanım dosta değil beni yaradana Vurdular beni vurdular

Arkadaslar ... 6 Milyara kadar aklinizde Cbr 125den daha iyi motor varmi..
    onun gibi az mazot yakan motorlardan varmi... 6 milyara kadar olsun ..

cevaplariniz icin tskler ..

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    kesinlikle o fiyata cbr 125 ten daha iyi bir motor yok.ancak fiyatı biraz daha arttırırsan derbi gpr125 war

Forumdan Uzaklaştırıldı

Mutlu günümde beni ağlatana İsyanım dosta değil beni yaradana Vurdular beni vurdular

kesinlikle o fiyata cbr 125 ten daha iyi bir motor yok.ancak fiyatı biraz daha arttırırsan gp125 war
    Kac para resim yollarsan bitane memnun olurum ...
    Daha iyi Motorsa aldikmi deysin anliyonmu ...

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    http://www.otomax.com/haber_2_15915.html buradan herşeyini öğrenebilirsin ancak benb bu motora bu kadar para vermem onun yerine daha öncede arkadaşlarımızın dediği gibi hyosung gt 250 r alırım

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece

surekli yuksek devirli kullandim bu depoda..4 litre yakti..
    ama ortalamasi normali 3.5 litre civari..
    saol arkadasım arkım aldı cbr125 2005 model sanırım neyse onuda buraya uye yaptık ama bıraz ogrendıkten sonra sıteyı, yazmaya baslar

Forumdan Uzaklaştırıldı

http://www.otomax.com/haber_2_15915.html buradan herşeyini öğrenebilirsin ancak benb bu motora bu kadar para vermem onun yerine daha öncede arkadaşlarımızın dediği gibi hyosung gt 250 r alırım
    hmm bilgiler icin öncelikle tskler .. arkadasim ..
    oda ayni para olsa gerek he...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler