Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KaramanliYürek70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam .. az konusup öz konusuyum
    .........

Bu arada kuzeninin arkadaşına Allah rahmet eylesin...

Alıntı GeNcHaCKeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa Görkem Belqi Bilgin Wardır Bu YarıscıLarınki Gibi Kuyruk Satılıyormu yoksa Özel Grenaj mı döktürüyorlar ?
    Özel grenaj o , komple... sadece kapak değil yani
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dostlar sagolsun Görkem kardes...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    görkem ön elcikler değil arkadaki var ya kuyrugun orda gümüş rengi o ciziliyo ayakkabı topugundan falan galiba üzeri parlak renkli sanırım zımparalayıp boyamam gerekecek siyaha

Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün Honda ya gidip biraz yamulan ve kenarı asfaltta eriyen ön fren levyemi aldım tahmin edin ne kadar 50 lira. Birde belki bilirsiniz bizim aynalar kontra somunla sabitleniyor ve somun dikkat ederseniz terstarafa dönünce sıkılıyor. yani sol diş somun. Hırdavatçıda bulamadım o somundan mecburen hondadan aldım. Ve 5 milyon verdim. Bi somuna 5 milyon vermek hakikaten koydu. Piyasadan somun alsanız bir tane adamlar para almaz bilemedin. 10 kuruş falan alır. Ama hondada 5 milyon. Siz siz olun kaza yapmayın
    abicim bende kaza yaptım debiriyaj levyem kırıldı 16 ytl mototalda fren levyesi 50 ytl cok değil mi bi yanlışlık olmasın? bide gecmiş olsun
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    geçmiş olsun kardeş canına birşey gelmesinde gerisi kolay iş.

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Konyada cousenimin arkadasi ölmüs oda CBR 125 kulaniyordu allah rahmet eylesin ...

ona bu türküyü yoluyorum...
    http://youtube.com/watch?v=YRCT1nuhU_Q
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Benim motorun son hali
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    görkem geriye bişey kalmamış abi
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    motorun çok iyi duruyo be görkem .sorun neymiş ne zaman çıkarmış servisten?

Daha çok var motorun çıkmasına , onun yerine cbf150 verdiler onunla idare ediyorum şimdilik...
    Böyle de güzel görünüyor motor, arkası z750'ye benzedi Ama kısa kuyruk hoş durdu

Motosikleti
    Honda CBR 125 Alacam...
    Bende CBR 125 almayı düşünüyorum Sizce 2007 modelini beklemelimiyim ne diyorsunuz....

Yeni Katıldım Bu Foruma :D

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Bekle bence... 2008 de çıkacak...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabılır dusunmuyo degılım fıyatına baglı olarakhava gırısı artar cıkıs aynı kalcagı ıcın bı etkısı olmaz dimi gokmen:D

alarma okadar para vermekten vazgectım cunku
    hava filtresinin fiyatı 75 Ytl 12:000 bakım işçiliğide 60 kağıt ettimi sana 135 kağıt :D
    Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

ben beklicem doğrusu. sonuçta yeni model enjeksiyonlu.

Alıntı DannyOceans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende CBR 125 almayı düşünüyorum Sizce 2007 modelini beklemelimiyim ne diyorsunuz....

Yeni Katıldım Bu Foruma :D
    motosikletle kazamı yapmış nasıl ölmüş?

Konyada cousenimin arkadasi ölmüs oda CBR 125 kulaniyordu allah rahmet eylesin ...

ona bu türküyü yoluyorum...
    http://youtube.com/watch?v=YRCT1nuhU_Q

Enjeksiyonlu olup olmaması pek de birşey farkettirmez... Sonuç olarak zaten yakmıyor... Daha ne yakmayacak... Ayrıca enjeksiyon karışık bir sistemdir , herhangi bir bozulmada veya hatada işin içinden çıkması eski sisteme göre çok daha zordur...
    Ama bekleyecek zamanınız varsa ben bekleyin diyebilirim...
    Benim motorum 3 haftadır serviste ama ben şu an kafayı yemiş durumdayım.

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    Alıntı ERYİLMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birşey soracağım kasko fiyatlarından haberdar olan varmı cbr 125 2006 kasko yaptırırsak nekadar tutar?
    senelik 360 ytl diye biliyorum ben ama tam emin değilim...
    Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

Alıntı movistar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar resimde görünen soyulmaya..?sanırım yıkarken olmuş.
    o bölmdeki turuncu kısmı komple değiştirme şansım varmı.sticker yapıştırmak istemiyorum.

Evet arkadaşlar hepinize tekrardan merhaba kısa bir uzaklaştırma yaşadım, malum olay yüzünden. Askerden gelmiş gibi oldu be...

@Tüm Moderatörler
    Ben çok anlamsız buldum bu uzaklaştırmayı ama her nedense yolların-adamına yazdığım da silinmiş (bir temizleme operasyonudur gidiyor bakalım, neden arınacaksak ya da esas arınılması gereken şeyin cehalet olduğunun unutulması, malesef güzel ülkemin eğitimin sisteminin heryerine şıçradığı gibi bu foruma da mı sıçrıyor?) kalsa idi bir hakaret olmadığı daha net gözükürdü, ahmak kelimesini ben hakaret olarak görmediğim için kullandım zaten olaylar yazılı geliştiği için kelimelerimi seçme fırsatını daha rahat buluyorum konuşmaya oranla. Ahmaklık doğal birşeydir herkes hayatında mutlaka bir kere yapar, bunda hakaret içeren birşey yok (kimileri sıkça yapar o da ayrı)... İkili tartışmaya gelince "ahmaklık yaptığını kabul et" cümlesi dışında bir "hakaret" (ki sizlere göre mod'lara diyorum.) içermediğine göre tartışmamın ne sakıncası var, önce bir uyarı vermeniz daha doğru olmaz mıydı, eğer ileriye gittiğimi düşünüdü iseniz? Bu yazdıklarımı bütün bu forumda moderatör sıfatını taşıyan ve bu sıfatı hak etme gayretinde olan kişiler okuyup cevaplarsa kuvvetle muhtemel çok mutlu olurum, sebebine gelince; bundan sonra alacağınız uzaklaştırma banlama, yazı silme karalarında belki iki kere düşünürsünüz, benim teşhisizim bir kere düşünüp aceleye getirdiğiniz yönünde. Unutmayın ki eğer burası bilgi paylaşımı vs. forumu olduğu kadar aynı zamanda bir ticarethane ise (En azından reklam alıyor ve reklam=para akışı, kimse zanetmiyorum ki babasının hayrına ya da gönüllü olarak modarötörlük yapıyor). (burada yani son cümlemede hatam olabilir araştırmadan, tahmini yazdım, düzelme hakkı saklıdır) bu durumda ben ve üye olan herkes buranın bir nevi müşterisindir. Müşteri düşüncelerine biraz daha önem vermenizi ve saygı duymanızı, bir işletmeyi yöneten sorumlu müdür olarak, kendi tecrübelerime de dayanarak şiddetle tavsiye ederim, müşterisini dikkate almayan her işletme sonunda yıkılmaya, bitmeye ya da prestijini kaybetmeye (prestij kelimesinin altını çiziyorum) mahkumdur, zaten herşey prestij (imaj) kaybıyla başlar, gerisi çorap söküğü gibi gelir. Umarım bu yazdıklarımı yapıcı bir eleştiri olarak algılar ve gerçekten ne"lere" istinaden yazıldığını araştırır ve ciddi bir çözüm arama yoluna gidersiniz, saygılarımla. Dipnot: Biz bu topiğin formatından oldukça memnunuz...

@topik sakinleri
    Eee nasılsınız bakalım, yazamadığım günlerde de okudum bütün yazdıklarınızı bir eksiğim gediğim yok yani, inanmıyorsanız hemen spontane birşey sorun bileyim. Yukarıda yazdıklarım biraz eski kaçtı ama içimde kalmasın uyarayım dedim...

@movistar

Honda Akçorlara gidip aynı yerin orijinal sticker ını 12ytl'ye temin edebilirsin sonra seni murat reklam mı, uğur reklam mı (Kusura bakma tam ismi aklımda değil) Soğuksu'da bir reklamcı var oraya yönlendirebilirim yapıştırma işlemleri için aman diyeyim stickeri kendin yapıştırma eğer reklam işleriyle uğraşmıyorsan kabarcık yapma ihtimalin var. Reklamcıya da 5 ytl ödersen toplam 17ytl ye çıkarsın bu işin içinden, Yalnız parça Belçıka'dan geldiği için 3-5 gün bekletiyorlar aynısı başıma geldi ordan biliyorum beni bulmak istersen özelden cep telefonumu vereyim yardımcı olmaya çalışırım müsait olursam hem bu vesileyle tanışmış oluruz...

Son olarak yine uzun oldu biliyorum. Hepinizi çok özlemişim... Vakit ayırıp okuduysanız teşekkürler... Kendinize dikkat edin

Aklıma hep sonradan geliyor soracaklarım; ben ikinci bir kask almaya kara verdim kullandığım cox'un flip-up kaskı bu sefer fullface olsun dedim shoei var Arai var baktığım tamam bunlar kendilerini kanıtlamış markalar, araştırma sonuçları gayet tatmin edici sizin de önerceğiniz marka olabilir bu kalitede, açığım. Ama ben Marushin diye bir marka gördüm yani canlı gördüm desenleri, stili, vizör, renk seçenekleri ve vizör değişitrme kolaylığı, malzeme kalitesi inanılmaz güzel bu kaskı az çok araştırdım bir Japon markası 1958'den beri üretim yapıyorlarmış vs. ama detaylı test ya da kalite standardı nedir bulamadım, forumda da baktım pek bir bilgi yok, bilen varsa bir yardım lütfen... Oh be ne zamandır soracaktım sordum içim rahatladı valla...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Vallah Cousenimle birlikte Geziyorlarmis daha dogrusu ankaraya varip gelelim demisler... ondan sonra cousenim Mondial125Knle arkadasida Cbr 125le
    gidiyorlarmis.. ankaraya 120km kala Hatali sollama yapmis .. ama cousen görmemis o önden gidiyormus..
    arkadan gelen arabaler diyor bunlari...
    tirla karsi karsiya kalinca birazdaha gaza basip kurtaracam amacala tabi .. kurataramayinca tirin altina motor girmis oda tarlaya atmis kendini .. kaski felan var tir 55 suratla felan vurmus 90dan 55e inebilmis .. oda beyin kanamasina yeter , yani o surat . Tir devrilmis .. Tirciya birsey olmamis ..

O Ölen Arkadasimiz ayni zamanda benim dedemin iscisi .. tarlada isci olarak calisiyordu önceki sene ..

Ben böyle kazalari duydukca daha temkinli davraniyorum ...
    Motor , Araba kadar iri olmasada , sollamada bile kaza yapilabiliniyor..
    Bakin Arkadaslar Kask giymis .. 55 km/h beyin kanamasina yetmis.. vücuduna birsey olmamis hic birsey .. beyin kanamasindan gitmis.. resmen

dgrmr

Tekrar hoşgeldin dostum... Yazdıklarında %100 haklısın.. Neyse , sorunu cevaplayayım...
    Bence yüksek süratlere çıkmadıkça shoei , arai gibi markalar almaya gerek yok... Neden dersen... Kaliteli kaskların hepsi korur , korumamasına imkan yok , Nolan da korur , Arai de korur. Ama biryerden sonra kaskların kalitesi aerodinamisine ve sessizliğine göre değişmeye başlıyor...
    Bizim gibi yavaş motorlar süren insanlarda aerodinami veya ses sorunu olmadığı için Arai alıp 800€ vermeye hiç gerek yok.
    Benim kaskım N84 Nolan ve çok memnunum , hatta tekrar bir kask alsam aynı kaskın farklı desenini alırım. Ben bu kaskı K1200'de de yüksek süratte denedim hiç sorun çıkartmadı. Tabi kafamda Shoei olsaydı çok daha rahat edebilirdim , fakat N84'te gayet rahattı...

Benim tavsiyem fiyat/performans oranı en iyi olan kaska bak.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp

cbr 125 aldım

Arkadaşlar herkese merhaba.Uzun süredir sinsice forumlardaydım fakat motosikletimi sık kullanamıyordum(önceki beat ti ve muğladaydı..).3 gün önce bir cbr 125 aldım.Adanada kullanıyorum.Şu anda sızlayan bir ayak bileğim var çünkü 1 saat kadar önce bir araba ışıklarda üstüme gelip paat diye ayağıma vurdu Bu sefer dünküne göre çok daha sakin davrandım.Sadece bişeyim yok devam et dedim.Halbuki dün aniden önüme kırıp beni düşüren adamın suratına geçirmek üzere kaskımı çıkarmıştım.Adam efendi bi tavırla sen hızlıydın falan filan dedi.Kusura bakma yinede dedi.Sakinleştim gittim motoru kaldırdım.Günde ortalma bir trafik kazası yapıyorum ve bunlar nerdeyse durma hızında oluyor.Zaten motorum çalınacak stresinden uyuyamıyorum doğru düzgün.Dert oldu bana lanet olsun.Yinede aranızda olmak güzel.Motorumla ilgili sizlere sormak istediğim çok şey var ama şu an zamanım biraz kısıtlı.Görüşmek üzere kendinize dikkat edin

Ya arkadaslar bende aranıza katılmak istiyorum katılıcamda inşallah =)
    Bi kaç sorum olcak;
    1) 20 yasındayım 1.70 boy 55 kiloyum bu motoru zapdedebilirmiyim?
    2)Kredi olayı ben yapıkrediden bi tanıdık icin 1.250 kredi cektim hala oduyorum taksitlerini bu benm birdaha kredi cekmeme engel olurmu? Yapıkredi yada garanti vs.. hic bi bankadan mı kredi cekemem artk?
    3)Aylık gelirim 500 ama maaş bordomda asgari diye gozukuyor bu kredi almamı zorlaştırırmı?
    4)Ailemi nasıl ikna etmeliyim :D korkoyurlar duserim filan diye?

Tesekkurler =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler