Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    Yok abicim kaza filan yok Allaha şükürde parçaları merak ediyorum çoook pahallı diyorlar....Abicim işte sadece o döküm kısmına o fiyatı dedi bi tamirci bana (ama adamın hondayla fazla ilgisi yok(ramzey-mondial))ben inanamadım. bu fiyata bi döküm parçası .. ama öle dedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benimde debriyaj elceğinde boşluk gibi bişey.sanırım biraz sert kullanamdan olmuş.bakımda yapılmasını söyledim dokunmamışlar bile yada yapamamışlar.kendim yapmaya çalıştım olmadı parçayı kafana takma kaza bela olmadıgı sürece bişey olmaz. farın içindeki ampulun fiyatını bil yeter

patatesi küvete yatırmıştım gidip bi bakiyim.ne yapmış

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onr.sual
    Gp'deki 2 zamanlı motorların sesleri aslında bi zırıltıdan ibaret... Gp olduğu için seviyor ama insan

honda.cbr.125

O parçacı sıkmış... Tamam sinyal 138'de , elcik 27 ytl civarı olması gerek... En nihayetinde döküm bi parça.

GeNcHaCKeR
    1-2 kez ön kaldırmak stopie yapmak sorun değil ama uzun süre yaparsan motoru harcarsın... Öncelikle dişlilere , zincire ve sonrada grenajlara zarar gelir... debriyaj balatasını ve amortisörü söylemiyorum... Motordan hırıldamalar gelmeye başlar :D
    Bu arada 2005 model Cbr nasıl oluyor 1700 km'de oluyor onu anlamadım ben. Benimki 2006 Haziran çıkışlı yani 10 aylık 10.000 km'de Hatta serviste olmasaydı şimdi 12.000 olmuştu.

movistar
    patates? küvet?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

GeNcHaCKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CıBıR 125 RR :)
    Görkem ustam Adam Motoru 17 / 10 / 2005 Te almıs 1000 kilometre kadar binmiş askere gitmiş motor yatmıs gelmiş bi 600 700 kilometre daha binmiş we galeride bir araba ile takas etmiş ondan dolayı bu kadar az Motorun kilometresi
    bugun aksam sanayide idim yine

jantları boyamaya 80 YTL
    YED Egzos ( ses tüpü ) : 70 ytl
    Yarında ALLAH izin werirse Nolan N61 kask alıyorum 200 ytl
    bir mont kalıyor onuda allah izin werirse yakın zamanda alcam yavas yavas motorcu olmaya baslicam :D

GeNcHaCKeR
    Ehliyetin var mı? Bu arada sanayi egzosu performansını düşürebilir dikkat et... Ve tabiki benzin sarfiyatın artacaktır...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sanayi egsozları garantınızı bıtırır arkadaslar..
    onu bırak motora uygun olmayan her parca sıze parca,işçilik ücreti+bekleme süresi olarak geri döner..

buarada sınyallere nıye bu kadar takıosunuz annamadım
    gıdersınızı 4 tanesını 60 euro alırsınız paşa paşa gezersınız
    ınanmayın dinlemeyın her ustayı!
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    HONDA CBR 125R coming soon
    arkadaşlar 2007 model cbr 125r ler de 5.500 ytl mi olacak?

ayrıca ne zaman piyasaya sürülecek bu yeni cbr 125r ler?

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    aynaları ufalttım .) motor daha bi şekil neyim oldu praetorian hani sen cok beyeniyon ya bilgi verim dedim aakeaeahea
    [B]All this pain is an illusion[/B]

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı S_A_H adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abicim Geçen sayfalara Bi göz atmayı dene Bakalım ne zaman gelicekmiş ne zaman Gidicekmiş Fiyatı neymiş Veyaa Honda bayi bilmiosaa Biz Daha iyi bilicegimisi sanmıyoum..

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı S_A_H adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu sene gelmeyecek...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    HONDA CBR 125R coming soon
    seneye mi gelcek?!...

oley o zaman...ben yeni kasayı sevmemiştim pek...125 cc ye göre fazla gösterişliydi...sağolun sağolun....

ailemle anlaşmamı yaptım...bu haziranda alacağım inşallah...ancak bu motor hakkında bilmediğim çok şey war...engin tecrübeli arkadaşların bana yardım etmesini isterim...

herkesi msn ime bekliyorum: sah_muzi@hotmail.com

@ görkem normal patatesti o yaa tüp bitmiş patates haşlaması istedi birileride.bizde gün ısıda haşlayabilirmiyiz diye..

arkadşlar benim makınada sabahları (zaman dilimi yok soğukken) geç ısınma gibi bi proplem var.
    hava normal oldugunda bile çalıştırıp yürüdügüm zaman 5 km sora örnk bi trafik ışıgı geldi boşa alınca veya durunca stop ediyor.motoru yıgdırarak vites küçültüp duruyorum.direk kazı burakıp debriyajı sıkınca kışş diye bı ses motor stop
    uzun yol yapınca tamamen ısınınca stop etme gibi bi durum olmuyor.
    bakımda söylemiştim ama yapmamışlar.
    rolanti devir 1400 1500 arası çalışıyor.
    sizde 3yada 4 dakika ısıtma gibi bi işlem yapıyormusunuz.sizin devir kaçta
    bu normalmidir yoksa karbiratorde bi proplem olabilirmi.?

arkadaşlar bunlar halledilebilecek şeyler.servis benimle aynı fikirde oldugunu sanmıyorum, proplemleri yazılı olarak verdim ama yağla buji değişikliginden başka bişey yapılmamış.

Motosikleti
    yok
    rolantı devrı 1500 dur sabıt oynamaz..
    sole solıyım kılıtlerı cıkarıp eldıven kaskı takana kadar ısıtıyorum yaklasık 1 1.5 dakıka suruyo ondan sora problem olmuyo?
    jıklende bı prob olabılırmı ıstersen bı bak..

özgürcüm dün motoru bi odaya bırakmıştım (sogukluk oranı normal oda sıcaklıgı ) bunun sebebinin soguktanmı kaynaklandıgını tespit etmek için.
    şimdi motoru denedim.stop etmedi sanırım bu debriyaj balataları yapışma meselesi gibi bişey.
    jiklede bi proplem yak gibi yinede kontrol edecem.
    sanırım bi aksaklık olsa ısındıktan sonrada yapar.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı movistar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgürcüm dün motoru bi odaya bırakmıştım (sogukluk oranı normal oda sıcaklıgı ) bunun sebebinin soguktanmı kaynaklandıgını tespit etmek için.
    şimdi motoru denedim.stop etmedi sanırım bu debriyaj balataları yapışma meselesi gibi bişey.
    jiklede bi proplem yak gibi yinede kontrol edecem.
    sanırım bi aksaklık olsa ısındıktan sonrada yapar.
    Movistar senin problemin motorun soğukluğundan oluyor. Aynı şey bendede var ama seninki kadar değil. Motorun rolantisini birazcık yükselt hallolur problemin. Debriyaj balatası veya karbüratörle ilgili bir problemin olduğunu sanmıyorum. Motoru en azından giyinmeden önce çalıştır sen 1 2 dakka giyinene kadar motor biraz ısınmış olur. Bende çalıştırıp hemen hareket ettiğimde aynı problemle karşılaştırıyorum. AMa kaskımı eldivenimi takmadan önce jigleyi çekip motoru çalıştırıyorum ben giyinene kadar zaten o ısınıyor.
    Okan ACAR

Motosikleti
    honda cbr125r

yıllar sonra

merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum ama uzun zamandır bütün yazıları okuyordum. doğru yeremi yazdım bilmiyorum ama Merhaba. 18 yaşından 22 yaşıma kadar motorla iç içeydim o zamanlar (1980 lerde) şimdiki titanlara benzer hondalar vardı. Ama evlenince motordan bir müddet ayrılmam gerekti ama bu ayrılığın 20 sene sürebileceği aklıma gelmezdi. sonunda nihayet geçen sene motoruma kavuştum. Gittim sıfır cbr125 aldım. Yıllar sonra tekrar binebilecekmiyim diye endişeli olduğum için ufaktan başlayayım dedim. Geçen sene Temmuzda aldım. Sooon derece memnunum motorumdan. Şu anda iyice piştiğime inanıyorum o yüzden uzun yola çıkmak istiyorum. Soracağım bir konu var .Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum. Kastamonuya gideceğim. Yol beni o kadar düşündürmüyorda kasabadan sonra son kalan 50 km. mıcır, çamur ,ham yol[/b] beni biraz ürkütüyor. Normal cadde lastikleri orada ne reaksiyon gösterecek bilmiyorum. Bu nedenle bu motora acaba hem cadde hemde toprak yolda gidebileceğim bir lastik tavsiye edebilecek varmı. Aranızda olmaktan ve tanışmaktan çok memnunum. Tekrar Merhaba.

Motosikleti
    yok
    dusuk suratte gıdersenız kı bence oyle gıdın..
    normal lastık sızı fazla zorlamaz ben arada sırada gezılerde toprak yola gırıyorum patıkalara fln..orjınal lastıgı sorun yaratmıyor fazla amortısorler fln uygun olmadıgı ıcın zorluk yasıosunuz ama sorun olmaz okadar..

Motosikleti
    honda cbr125r
    teşekkürler arkadaş. Yavaş gideceğim kesin ama gideceğim yer deniz sevyesinden dağlara doğru 1200 metre yüksekte olduğu için düşündürdü beni. çünkü giderken sürekli tırmanacağım dönerkende tepe aşağı ineceğim. tabiki bolcada viraj var. ama yinede gideceğim.

Eğer yeterli tecrüben var ise sorun olmayacaktır... Ben sana arazi için Duro'nun 120/80/17 enduro lastiğini tavsiye ederim... Kod'unu tam olarak hatırlayamıyorum. O lastik senin için en uygunudur , fakat 1 yıl kullanımda eskimeye başlar... Fiyatı 80 ytl civarı. Ama madem dağ taş gideceksin ,ben tavsiye ederim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    görkem sen cok öncelerde arka kapak ile ilgili bişeyler söylemiştin de sayfaların arasında bulamadım onu bizim motorlar için sele kapağı var mı yada nerde bulunur?
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler