Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar önümüzdeki hafta inş bende motoruma kavuşacağım...Salı günü buluşacağız cbr sahibi biri ile...Az biraz oynamaları var üstünde çok hoş ama...kırmızı-lacivert 2005model 8000km'de...Bakalım kısmetse haftaya bugünlerde motorlanmış olabilirim...
    hadi hayırlısı;kırmızı lacivert çok güzel bi renk eeee artık 2007 modelleri bekleyen kimse kalmadımı yani
    bende motoru aldım alacam derken fuar gelecek fuarı beklesemmiki ne olur ne olmaz.28 gün kaldı fuara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    o dıılde bı omer vardı ona noldu?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dıılde bı omer vardı ona noldu?
    turist oldu o haberin yokmu?

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı movistar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı;kırmızı lacivert çok güzel bi renk eeee artık 2007 modelleri bekleyen kimse kalmadımı yani
    bende motoru aldım alacam derken fuar gelecek fuarı beklesemmiki ne olur ne olmaz.28 gün kaldı fuara

yaw bende de kirmizi-lacivert var.. bence renk uyumu olarak hic guzel degil ya.. bari kirmizi-siyah olsa idi..

benim gozume en guzel gozuken ise siyah olani idi ama sartlar kirmizi-lacivert de karar kildi..
    kullanioz bakalm yine de severek

Shakulin

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede kırmızı lacivert biraz uyumsuz ama tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    evet
    bencede
    gorkem msnde sorun var bende
    kapadim
    nasildi?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ne nasıldı? ft?... süperdi çok kalabalıktı... vedat abi falan gelmişti öldük gülmekten... ayberk er-6sını satmıştı ya , fazer almış... al abi gez biraz dedi , ama bebek kalabalıktı dedim başka zamana inşallah
    yeni dergi çıktı , 2teker .... süper bir dergi herkese tavsiye ederim öyle 1000rr , gsxr test etmiyorlar sadece , onların yanında çin malı scooter'lerden hyo gt250r 'a kadar test yazıları var... ben yarın alacağım 2teker dergisini

Bu arada Cbr arayan arkadaşlar bir göz atsın:
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...tml#post587310
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(

cbr 125 sinyal için yardım plss

arkadaşlar öncelikle yeni üye olarak bütün motoseverlere yani sizlere merhaba dierek başlamak istiorum..

sorunuma gelince bnm cbr 125 im var ön cama film cektim farları braz kotu gorunuodu kaş çektim sade ve güzel bi görünüme sahip oldu fakat şu sapsarı sinyaller cok canımı sıkıyor ne yapsam bilemiyorum içine boya sık dediler tutmadım pek ben beyaz sinyal camı istiorum aslında 2007 cbr125 te olandan bana yardım edebilcek biri varsa cok sevinirim ..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    İst'dan almam soun olur ya..Bursa içerisinden alım satım çok daha kolay...Kısmet valla kırmızı siyah benim içinde öncelik sebebi olurdu ama şu andan denk gelen buydu...Bana iki teker olsun da severek kullanırım her daim...

BU arada 2007kasalar gelseydi çok süper olacaktı biraz da olsa düşerdi fiyatlar ne de olsa ben sıfır alacak bütçeye sahip deilim...Ama hayırlısı artık...Fuarda da ancak ekipmanımı tamamlarım ben...Salı günü motora bakacağım ayrıca bir motor daha denk geldi bi arkadasımın motoru ile takas istemiş o şekilde bir takasa da girebiliriz artık bilmiyorum...
    AKIN FİDAN

Hein Gericke'de şeffaf camlı sinyaller mevcut... Motor mağazalarına gidersen belki Marmariste de bulabilirsin.
    Motorunun büyük resmi varmı nasıl olmuş merak ettim.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml#post587394

buradan devam edebilirsin.

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hein Gericke'de şeffaf camlı sinyaller mevcut... Motor mağazalarına gidersen belki Marmariste de bulabilirsin.
    Motorunun büyük resmi varmı nasıl olmuş merak ettim.
    marmariste bulamadım aslında ben aslen istanbulluyum marmarise taşındık komple ordan arklar yardımıyla aldırabilirim ama ne kadar tutar acaba bi bilgin varmı ??

bu arada uye olmadan once siteyi gezerken sana sıkca raslamıstım gorkem kardeş snnde cbr 125 in olduu için topiclerde rastlıodum bnm cbrın resmi var ama son hali deil bi ara üşenmesem güzelce temizleyip bi resmini cekcem ama bklm yarın buyuk ihtimalle ceker paylaşırım snnle yardınım içn tşkrler..

yok yok görkemle praetorian şu ismini değiştir zor yazdım nekadarda beğenmeslerde renkler orjinal yani güsell valla 2007 modeller ne olacak bakalım.olmassa dış aksamları değiştiriz komple.
    yarın merkez hondayı arayacağım telefonla fuarı düzenleyecek olan ekip durumdan haberdardır.

Motosikleti
    slm herkese ..bnm cbr 125 im var ön cama film cektim farları braz kotu gorunuodu kaş çektim sade ve güzel bi görünüme sahip oldu fakat şu sapsarı sinyaller cok canımı sıkıyor ne yapsam bilemiyorum içine boya sık dediler tutmadım pek ben beyaz sinyal camı istiorum aslında 2007 cbr125 te olandan bana yardım edebilcek biri varsa cok sevinirim

birşey değil herzaman...

bu arada sinyallerin tane fiyatı 25€... 4 tane 100€ , yani 170ytlye yakın.

Motosikleti
    yapma yaa sadece cam fiatı dimi bu zaten komplesi 110 ytl falan tanesi bildiim kadarıyla !! peki siyah yapsam nasıl olur nasıl yapsam yada içine boye sıkmak ii bi fikirmi ?? kararsızım

Motosikleti
    honda cbr 125

acaba boyle iridium windshield olsa siyahta daha şık durmaz mi

Shakulin

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm herkese ..bnm cbr 125 im var ön cama film cektim farları braz kotu gorunuodu kaş çektim sade ve güzel bi görünüme sahip oldu fakat şu sapsarı sinyaller cok canımı sıkıyor ne yapsam bilemiyorum içine boya sık dediler tutmadım pek ben beyaz sinyal camı istiorum aslında 2007 cbr125 te olandan bana yardım edebilcek biri varsa cok sevinirim

gorkem yazmis diger baslikta ama yeterli gelmedi sanirim..

bu tip seyler gordum, fikir olur belki.. sanki begenirsin gibime geldi..
    acikcasi yakisir da ;)

veya stoplar ve arka sinyaller icin de boyle bisi olabilir..

Shakulin

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    bu seffah sınyal olayı benımde kafamı kurcalamıyor degıl aslında sık duruyor.ama repsol de nasıl olur bılemem.zaten motorun yarısı turuncu ..

Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapma yaa sadece cam fiatı dimi bu zaten komplesi 110 ytl falan tanesi bildiim kadarıyla !! peki siyah yapsam nasıl olur nasıl yapsam yada içine boye sıkmak ii bi fikirmi ?? kararsızım
    Boya sıkarsan sinyal verdiğini kimse görmez...
    Ayrıca bu sana dediğim şeffaf sinyaller cbr125 sinyali değil... Genelde 600cclik ss'lar için üretilmiş daha küçük led'li sinyaller.

Motosikleti
    honda cbr 125
    basliklar birlesti sanirim..

cok chaotic yaw..

gece gece hasbinallah..

:]

Shakulin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler