Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    abiler ben de sizdenim... nolur bana yardım edinn... ben cıbır ım ın farlarından fazla memnun değilim.... ben h4 falan yapmayı düşünüyorum...ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum...tabi bu arada cıbır ım a zarar varir mi onu da bilemiyorum... siz bu konuda ne düşünüyorsunuz... daha önceden yapmış birileri varsa lütfen bana fikir versin... şimdiden teşekkürler...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    dgrmr tekerlek konusunu bende cok düşünüyordum yaptıgın güzel açıklamalardan dolayı sana şükranlarımı sunuyorum nisan'ın ilk haftası bende duro lastik taktirmayı planlıyorum vatana millete hayırlı olsun :D gerçekten biraz ön tekere bakınca dolma lastik edası veriyor ama canlı görmeden ne desem boş resimlerde gayet iyi olmuş kalın teke hoş duruyor birde yanal yanılsaması var insan zihninde.. ben bu tekerle kaymam abi derdirtiyor her ne kadar kartal tekerleğide taksan... neyse fotoların içinde eline saglık..
    görüşmek üzere..
    [B]All this pain is an illusion[/B]

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahım alem çocuk bu ya . İlahi çocuk güldürdün beni . Düğünsüz yapta 20 yıl hanımın dırdırından kurtulama sen bana düğün de yapmamıştın zaten diye başlayan ve sonunun nereye gideceğini hayatta kestiremiyeceğin bir dırdır olur bu. Ama keşke elimde olsa da dediğini yapabilsem gerçekten çok güzel olurdu. Bu arada resimlere baktın ve altında ki yazıları da okudun değil mi?
    Abi bakktım bakktım abi resimlere çok gsll hayırlı olsunn ama su kanalları azz gibime geldi bende alıcam görüntü mörüntü beni baglamaz ben alıcam 130 luk ve yazılarıda okudumm heeeee Bu arada GörkeM usta demişki 600 rr ile aynı orantıda yere basıyorr bende o zman tekerin havasını indiririmm yeree kommple basarr manntıklı dimi

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kurt_kapani_mos
    Arkadaşım hoşgeldin... Şimdi motoruna 35W'ı geçmemek şartıyla ( o zaman dinamo besleyemez, akü kaldırmaz sürekli biter) 35W'lık H3 Halojen bulup takabilirsin... 55W'lara hiç yeltenme kaldıramaz...

dark07
    Özgürünkü de Repsol ya , içi gider :D
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı dark07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    07 ciler 3-5 kişi oldu heralde bekleyen hadi bakalım hayırlısı
    mademki çoğaldık bir pazar günü gezi düzenleyelim

dark07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    07 diye ben motor modeline dedim plaka anladın sanırım.2007 cbr bekleyenlar var çıkmasını.herneyse saglık olsun.
    sonix sende cbr yokmuydu ybr ye mi biniyorsun hadi hayırlı olsun yoksa benmi yanlış hatırlıyorum
    Yarışlar Tekrarlansaydı Kazanmayan Kalmazdı

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Herkese merhaba....

Uzun süredir giremiyorum... Siteyi açamıyorum daha doğrusu....

Havalar çok kötü gidiyor, arada çıkıyorum ama kısa turlar oluyor sadece... Havalar ısınsın 10 dereceyi aşsın yeter kaçalım bi yerlere....

Görüşmek üzere.... BU arada bende kafaya taktım şu er 6n' i
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Alıntı dark07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    07 diye ben motor modeline dedim plaka anladın sanırım.2007 cbr bekleyenlar var çıkmasını.herneyse saglık olsun.
    sonix sende cbr yokmuydu ybr ye mi biniyorsun hadi hayırlı olsun yoksa benmi yanlış hatırlıyorum
    Yanlış hatırlıyorsun ybr ye biniyorum

http://www.motosiklet.net/forum/satm...tml#post565137

Arkadaşlar 0 km istemeyenler ve birikmiş parası olmayanlar için gzl bir seçenek kaçırmayın.... Fiyat üzeirnden 12 ay taksit yapıyor.

ErTech
    Yüzünü gören cennetlik... Sedat da yok ne zamandır...
    Biz ailecek Er-6 ya geçmeye karar verdik inş... Ben ss sevdamı brakıyorm :D
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    er6 demeyın bana bakın yıne ruyalarıma gırıcek
    daha yenı yenı kurtuluyorum etkısınden 3 hafta olcak nerdeyse..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Yok Ömer ben anladım sen adam olmazsın neymiş havayı indirecekmiş .

2pac ne demek herzaman.

Bu arada bugün Kemer'e yalnız gidiyordum öylesine dolaşmaya baktım önde iki tane Enduro katılabilir miyim acaba dedim, sağolsunlar bu emrivakimi kırmadılar, güzel bir gezi oldu yani... yeniden siz yapmayı düşünüyorsanız ben de katılmak isterim. haberdar ederseniz çok sevinirim. 1000'lik Honda ve 1200'lük Bmw Enduro motoru hiç tıkanmadan yakalayıp, katılabilir miyim diye sorana kadar 10km. yokuş bayır takip ettim, bana mısın demedi bizim 125'lik canavar hayret ettim...

Motosikleti
    yok
    dgrmr ıstanbula gelırsen senınle tanısmak ısterım gercekten
    sen benle ıstermısın bılmıorum ama:D

Özgür abi özgür abi ne zaman gitcez biz ayna bakmaya abi?

Neden istemeyim Özgür tabikii tanışırız umarım motorla gelebilirim gözüm yerse inşaallah. Ama babam müthiş gaz boşuna mı aldın sen onu gelirsin sen diye tutturdu. Bayramda ben yokken Antalya'ya gelmişler motoru görmüş de ablama bayağı iyi birşey almış bu oğlan demiş... baba bu bilir...

Bu arada endurocu abilerimizi (yoksa amcalarımız mı desem okurlarsa ayıp olur abi diyelim) asfaltta takip ettim yani bayır-yokuşun ziftlisi.Kemer-Antalya yolunu bilir misin bilmem. İn çık çok keyifli bir de güzel manzaralı. Sonra bu adam 3 ayda dağ bayır gidiyo diye düşünülmesin. Daha emekleme yeni bitti ufak ufak adımlar atıyoruz. Bir bakmışım koşarak İstanbul'a geliyorum. Ama bugün motor bana uzun yolda benim gibi acemiyi bile çok zorlamayacağının güvenini verdi bu da dip not olsun.

dark07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor temize benziyor o fiyata alınır.repsol olsa alırdım o motoru.ama bakalım zor bi karar olacak 2007 nin net fiyatı açıklansın motor fuara çıksın tam tatmin etmesse fiyat ve görüntü direk bu motoru alırım.tabi satılmassa!
    5750+200+2000 ytl faiz
    8000ytl +18 ay vade valla bekliyoruz ya bakalım motormu bize binecek biz mi motora

Yarışlar Tekrarlansaydı Kazanmayan Kalmazdı

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özgür abi özgür abi ne zaman gitcez biz ayna bakmaya abi?
    Bende aynalarımı değiştirmek istiyorum görkem ve özgür... güzel bişiler bulursanız ve burada yayınlarsanız çok sevinirim...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaslar slm ben scooter kullanıyorum ve yakın bir zamanda cbr 125 almak istiyorum bana tavsiye edeceginiz bayii neresi olur.istanbul avrupa yakası.hepinize sevgiler. ( hizmet ve memnuniyet açısından soruyorum)

Motosikleti
    yok
    bosvder avrupa yakasını kızıltoprakta mototaldan al..

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    alacağın olsun emre insan bi haber verir değilmi kemere giderken
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

onr.sual
    Benim motor Şirinevlerden Honda Otosever'den alındı... Ama ben sana Kızıltoprakta (Kadıköy) Mototalı veya Ümraniyede D&B motoru tavsiye ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler