Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MePHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat '05 (sattım, çok pişmanım)
    selam arkadaşlar kafama takılan 1 konu var.boyum 1.85 cbr bende ufak kalır mı? daha önce beat'im vardı.vitesliye geçmek istiorum.cbr ufak kalırsa ybr düşünüyorum.ne dersiniz ufak kalır mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ybr ıle cbr arasında cok fazla fark yokkı
    abartılacak kadar yani?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    eh biras ufak kalır motor sanki ybr al diycem ama motor hawa soğutmalı wede yeni modeller beygir düşmüş motoru ufalmış iyi araştırma yap derim

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    arkadasım 2 sını yanyana hıc gormemısın sanırım ybr cokmu buyuk sanıyorsunuzz??? benım boyum 1.90 bana normal gelıyor sahsen hernekadar sısman olmasamda
    ayrıca benım motor cbr degıl tarafsızıım yane

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    ybr=Boyutlar (UxGxY) 1.980 x 745 x 1.080mm
    cbr=Boyutlar (UxGxY)(mm) 1920x675x1070

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @bathu
    kardeşim 2007 modelin fiyatı 6500-7000 YTL olur demişsin ama bence biraz fazla söylemişsin
    Honda, CBR125 i o fiyata satamaz, çünkü kimse almaz.zaten Honda da bunun farkındadır.
    o fiyata 125R alacağına, üstüne 1500-2000 YTL daha koyar gider Hyosung GT250R alırsın...

bence fiyatı ya aynı kalır yada en fazla 5.500 YTL olur

tarkoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    yaa şu motorun tam olarak ne zaman çıkacağını bilen bi arkadaş yokmu? çatlıcam yaa tam motoru alırken olaya bak.kafam allak bullak oldu.yeni makina enjeksiyonlu olmasa beklemezdim ama enjeksiyonlu olduğu için beklemekten yanayım.nekadar beklicem onu da bilmiyorum off yaaaaa çatlıcammm
    YAMAHA XMAX 250

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    07nin kafa granajı hoş olmuş arkadaşlar.. ama ben şu enjeksiyon sistemini anlamadım.. nasıl yani tek silindire?
    CBR 600F Honda,

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    motorda ne degısımı yapmıslarkı?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

lastikleride ön-100/arka-130 yaptık mı tamamdır

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    arkadaşlar 2007 model cbr 125 te karbüratör yok ateşleme sistemi değişik platin falan yok yanii. bildiğimiz arabalardaki enjeksiyon gibi silindire benzin püskürtülüyo ve ateşleniyo.buda daha az yakıt tüketimi sağlıyo.bilmem açıklayabildim mi? benim bildiğim bu yani.kesinlikle 2007 cbr 125 enjeksiyonlu.ibrelerdeki FI lambaqsı da bu anlamı taşıyo FUEL INJECTION
    YAMAHA XMAX 250

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    kardeslerımm az kaldıı bende alıcamm 2007 modelııınn fıyatıı uygun olursa 2007 modelındenn alıcamm eger cok fazlaa olursaa 2006 modelını kaptıcamm artıkk sabırsızlık la beklıyorumm

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı tarkoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2007 model cbr 125 te karbüratör yok ateşleme sistemi değişik platin falan yok yanii. bildiğimiz arabalardaki enjeksiyon gibi silindire benzin püskürtülüyo ve ateşleniyo.buda daha az yakıt tüketimi sağlıyo.bilmem açıklayabildim mi? benim bildiğim bu yani.kesinlikle 2007 cbr 125 enjeksiyonlu.ibrelerdeki FI lambaqsı da bu anlamı taşıyo FUEL INJECTION
    güzel injeksiyon falan varda ne zaman gelecek bu alet? gelsede fiyatı pahalı olursa gene kullanıcılara hitap etmicekkullanıcı derken kendimden bahsediyorum.Ya bu gösterişli aleti alırsak bir yere gidipde motoru bırakmaya kalksak gelince çevresinde toplanmış bir kalabalık bulmayalım?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

ya arkadaşlar dikkat ediyorum da herkes fiyatının yüksek olacağından korkuyor.

zaten 125r şuan 5300 den satılıyo, bu da gelse gelse çatlasa 5500-5700 arası bi fiyattan gelir.
    bazı arkadaşlar 6500-7000 lere uçuyo yapmayın yav bu makine o kadar etmez zaten

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel injeksiyon falan varda ne zaman gelecek bu alet? gelsede fiyatı pahalı olursa gene kullanıcılara hitap etmicekkullanıcı derken kendimden bahsediyorum.Ya bu gösterişli aleti alırsak bir yere gidipde motoru bırakmaya kalksak gelince çevresinde toplanmış bir kalabalık bulmayalım?
    valla erdo kardeş doğru söylüyosun.çok karima motor hele siyahı bambaşka duruyo.ya kafam çok bozuk.gözüm karardı resmen ben şu anki 2006 modelini kasım 20 de kesin alıyodum.iş bitmişti yani.ama akşam bu yeni modeli görünce kafam çok karıştı.tmm eski makina da güzelde yeni modelin ön farları falan bide enjeksiyonlu olması bambaşka olmuş.bugün honda müşteri hizmetlerini aradım.sordum işte 2007 modelin tr ye ne zman geliceğini.telefonumu falan kayıt aldılar.pazartesi konuyla ilgili beni bilgilendirceklermiş öle dediler haber bekliyom.eğer çok uzun sürerse gelmesi şu anki modeli alırım artık.buda şans işte
    YAMAHA XMAX 250

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    şunuda sakın unutmayın fiyat farkı olması çok doğal bence hemde biraz tuzlu olur gibi nedenmi abicim bi sinyal 138 ytl yse (2 ay önce sorduğumda) kafa granajı değişmiş bide enjeksiyon koymuşlar tabiki karbüratör yok ama enjeksiyon karbüratörden daha pahalı olacağı kesin kafa granajıda için aynı olay geçerli buda otamatikmen fiyata yansıyacağı için bence olabilir fiyatı 6000-6500 ytl tahminden ibaret sadece ama unutmadan parçaları pahalı olduğu kesin....
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    7 milyara kadar yolu var benim için ama okadar olcağını pek sanmıyorum 6 milyarı geçmez.ne olursa olsun yeterki çabuk çıksın yaaaa
    YAMAHA XMAX 250

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    ULEN HONDAA bu gençleride dellendirdin ya... gençler ne dediğini bilmiyo
    mahkemeye verecem bu hondayı yine yaptı yapacağını fidan gibi çocuklar eridi gitti.ne manita kaldı ne ana, baba cıbr ile yatıp cıbır ile kalkıyoruz ne hikmettir anlamadım bu hondanın büyüsü, yok kesin kararlıyım mahkemeye verecem bu herifleri
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkaslar hondanın her cıkardıgı model yenılıkte yapsa türkıyeye gelmıyo..honda gelecek modellerını bayiilere önceden bildiriyormus..ve 2007 de ne kadar cbr gelecegıde bellımıs..hondada arkadsım calısıyo..yenı kasa buyuk ıhtımal gelmez dedi..gelirsede kasım ayında bellı olurmus..honda kasım ayında bayıılerden siparıs alıyomus yenı model warsa belirtiyoıomuıs
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

125rrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c.tesi gel gel gel....
    abi eminmisiniz fiyatının 6000 i geçmicene ve gelcene değilseniz gidip alıcam 2006 ama çok bekletcekse yada fiyatı yüksek olcaksa almam gibi görünüyo...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler