Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onur lastik güzel olmuş... Bence ön lastiği değiştirme. Bende'de aynı arkada 130luk Duro var. Yalnız arkayı biraz geri mi çeksen?
    Evet arkadaşlar saat 10 gibi boğaz turuna çıkıyorum bgn... Video çekmeye çalışıcam , çekebilirsem (kamera gece iyi alırsa) gönderirim videoyu...
    Arkadaşlar ben de buluşmak isterem =) İftara gitsek
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaşlar bugün küçük canavarla 145 km/h gördüm hatta 150'ye yaklaştı şaşırdım olabiliyor mu bu kadar sizde de, ben ilk kez gördüğüm için anormal geldi biraz

Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün küçük canavarla 145 km/h gördüm hatta 150'ye yaklaştı şaşırdım olabiliyor mu bu kadar sizde de, ben ilk kez gördüğüm için anormal geldi biraz
    ancak 120... bana yeter o
    150ler 170ler iice tecrübe edindikten soora 600lük alınca ne 170'i ya 200 de olur... benim 200 yapmama daha bir iki senem var...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    @donniedarko

Hasan ben de gördüm 145 ama kırmızı çizgiye geldiği için bıraktım anlık olarak gördüm sadece.Ama bu ince lastiklerle 140 bile çok fazla bence.4000 bakımını yaptırdın mı?
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

hector81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir de CBR 250 olsa keşke...
    Çırpınırdı Karadeniz,bakıp Türkün Bayrağına

Arkadaşlar viteslerim takılıyor. Vites düşüremiyorum ara sıra. Bu neden oluyor? Servise götürecem ama önce bir size danışim dedim.

Bgn Beşiktaşta dururken yavru bir kedi kaskıma girdi =)... Bende hemen cektim resmini

Motosikleti
    HONDA CBR 125

tuncayguler14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    Alıntı unadopted casper adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hoş video, ben burdan izlerken korkuyom tek teker yapmaya,ama motorun üstüne çıkınca sanki hiç korkum kalmıyor aynı delilikleri küçük çapta bende yapıyorum ama cbr 125 le kesinlikle yapılmamalı...
    :rendeer:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @donniedarko

Hasan ben de gördüm 145 ama kırmızı çizgiye geldiği için bıraktım anlık olarak gördüm sadece.Ama bu ince lastiklerle 140 bile çok fazla bence.4000 bakımını yaptırdın mı?
    evet 4 bin bakımı yaptırdım ümraniyedeki yerde yine, 37 ytl aldılar. sen kaç bindesin bu arada. ya 145 yaptığımda kırmızı çizgiye gelmemişti daha önümde arabalar birikmese epey giderdim daha ama hiç güven vermiyo o ayrı motor dağılacak gibime geldi

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    arkadaşlar önemli bir konu var sitede değerlendirirseni sevinirim çok güzel bir organizasyon ben katılmayı düşünüyorum sizinde katılmanızı beklkiyorum cbr cılar gösterelim kendimizi hadi
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22536

Alıntı unadopted casper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası izlediğim kadarıyla türkiye ve akdenizde biryer nedenmi çünkü yan tarafında bizim buralarda çok bulunan seralar var hehe adam iyi iş çıkarmış valla

motorcumu kaykaycımı belli değil izleyin görün arkadaşlar
    http://www.youtube.com/watch?v=eIL2j6QEZzE
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    resimler süper ötesi....
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Arkadaşlar herkes nerde??? Ne vites sorunuma hiç cevap yazılmadı...
    Neyse bgn kaza yapıyordum az kalsın , viraj alırken arka tekerlek yerdeki yağ yüzünden kaydı... Neyse ki motoru yatırcaımı anlayınca (biraz da panikle) gazı kökledim , böyle olunca arka teker yeri tuttu son anda topladım motoru... Neyse Allah korudu bu sefer...

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    @GorkeM
    Ara sıra olması normal bence ,bende de oluyordu daha sonra kendi kendine geçti şu anda 3900 deyim takılma falan hiç olmuyor.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    kardeşim geçmişler olsun...dikkatli ol!!
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

Alıntı tronic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @GorkeM
    Ara sıra olması normal bence ,bende de oluyordu daha sonra kendi kendine geçti şu anda 3900 deyim takılma falan hiç olmuyor.
    Öyle mi? Tamam o zaman sağol tronic...

Alıntı Incredible adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim geçmişler olsun...dikkatli ol!!
    Tesekkürler arkadasım. Böyle seyler olabiliyor tabi bunlar dikkat sınırlarımızın dısında seyler. Daha doğrusu talihsizlik dyebiliriz. Allah kimseye talihsizlikler yaşatmasın valla

tuncayguler14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    bugün aynı şey bende de oldu jawa 350 ile kapışırken gaza geldim gazı kökleyince toparladı aynen ama ondan sorası daha kötüydü önümde araba vardı deydi deyecek silme geçtim arabayı valla çok kötü bi duygu ya ilk ciddi tehlikem oldu.

görkem geçmiş olsun sanada banada. artık yağmurlu havalar yerler kaygan dikkatli sürelim arkadaşlar bir anlık gaza gelmek nelere neden oluyo
    :rendeer:

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    arkadaşalar ayıp oluyo ama baktımda hiç biriniz yanaşmamaış bu olaya neden sizde motorcu ruhu yokmu bakın tekrar yazıyorum bir kan bağışı olayı var motorcu bir arkadaşımız hastalığı yüzünden gerkes kendi bulunduğu mt lerde tpolanıp kan bağışı yapacakmış detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. unutmayınki herkesin başına gelebilir bu olaylar

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22536

detaylı bilgi burada var. ilgilenirseniz sevinirim saygılar ve kazasız sürüşler
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008

Lütfen yardım! ! !

arkadaslar yaklasık 4 aydır bu siteyi ve yazılarını takip ediyorum 3 ay önce cbr

125 kullandım ve bu kullandığım ilk vitesli motordu ilk önce 3 ten 1 e alında

yaklasık 20yle giderken arka teker kilitlendi ve düştüm ertesi gün tam 12 saat

sonra sabah işe giderken yerleşim alanı içinde abimi durağa bıraktım tam kalkış

yaptım birde baktım ki bir 9j geri geri geliyor bana çarpacak nerdeyse bende

kavşak içinde hemen ani bir şekilde sağa kırdım zeminde kum varmış ve ben

motorla beraber yerde bu kadarla kalmadı tabi 9j gelmeye devam etti ve arka

tamponun altına aldı ki allahtan yavas geliyodu ve manevrasını tamamlamıştı

biraz daha hızlı gelse beni belki allah göstermesin ve bir daha inşallah böyle

bişey yaşatmasın az kalsın parçalanacaktım aldımğım motoru zararını ödeyip

arkadaşa geri verdim şimdi motor tutkusu hala içimde ama aynı şeyleri yada

daha kötülerini yaşamaktan çok korkuyorum bana tavsiyeniz ne olur.

yardımmmm...

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    abi bilmiyorum deneyimin nedir konu ile ilgili ama, çok soğukkanlı olup sürekli kendini eğitmelisin motor konusunda. gerek kendin yapacagin pratikler gerekse de alacagin egitimlerle. donald duck ve ingilizcen varsa tüm erişebildigin kaynaklari oku derim. hep tam koruma ol ve de.

bi de seninki biraz da şanssızlık bence, almaya istekli oldugun riski degerlendir, riskini en aza indirmenin yollarini ara elde ettigin sonuç risk seviyesini almaya razıysan kullan degilsen kullanma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler