Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @praetorian
    Leyla hayırlı olsun..Boy burada paylastıklarıyla bana bıcok sey ogrettı tesekkur edıyorum burdan ona hayırlı olsun ehlıyetın..Boy bı tur 1000rr ı verır artık sana..
    Birilerine faydam olduysa ne mutlu bana. Leyla da ufak ufak motorcu oldu sayılır. Binlerce kilometre yol gitti racing arkasında. Biraz da önde otursun bakalım 1000RR kullanabilmesi için uzun bir süre CBR125 kullanması gerekiyor. Ben ne zaman kullanabileceğine inanırsam o zaman veririm tabi ama boyu yetmiyor bizim hatunun. O şekilde kullanabilmesi için de bayağı hakim olması gerekiyor motora. Yoksa kendine zarar verir.

@Carcharoth
    Hayırlı uğurlu olsun LEyla. Boy abimiz senden ve motordan çok bahsetti. praetorian 'ında dediği gibi bizle güzel şeyler paylaştı ama uzun süredir göremiyoruz onu
    Valla işler güçler... CBR125R başlığını takip edemez oldum, o kadar büyüdü ki 136 sayfa olan başka başlık yoktur sanırım. Rekor kırdınız valla. Nasıl gidiyor motorlar? Görüşmeyeli problem yoktur umarım...

@Leyla
    Teşekkür ederim.Ah keşke inşallah bir gün binerim.........
    Boy bu aralar 1000RR ilgileniyor...........
    Hatuuuuuuun, sen şu CBR125'in hakkını ver, 1000RR senin. Ayakkabıların altına da tuğla bağladık mı problem kalmaz
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125

motorun fiyatı sizce ne kadar

2 elli 6 ayya kadar 2 milyara düşermi sizce düşmezse kanuni 200 race alcam ona göre araştırıyım

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    o makıne adamı yer be)) ben gorunce korkuyorum..kullanmakmı?10 yıl sonra fılan Leyla senın yolun daha uzunmuş bak burdan bi kez daha beraber öğrendık..
    sanmıyorum dusucegını calısan bı cbr 125 2 yasında hatta 3 yasında bıle 2 mılyara düşmez..sen ıyıce bırıktır paranı
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    .................................................. ...............

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @bathu
    arkadaşlar ben parçaladım 1000rr ı 2 yıl oluyor deli dehşet makinaa tarif edilemez yaşanır elektirik direğine sarıldı motor kötüydüü hala etkisi war üzerimde çaktırmıyorum
    Demek ki o zamanlar yanlış seçim yapmışsın. Şimdi olduğu gibi CBR125 alacakmışsın

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resim koyma konusunda bana yardımcı kimseden ses çıkmadığından motorun resimlerini koyamıyorum bitürlü beceremedım :(( sewgiler saygılar
    kısaca anlatayım ama daha detaylı bilgiyi arama motorunu kullanarak site içinde bulabilirsin hatta ben anlatmayayım sen arama yap orda daha iyi anlatıyor hem tarifli bir şelilde görsell olarak
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Selam millet görüşmeyeli nasılsınız...CEBERE lerinizle aralarınız iyidir inşallah...AH 1000+++1000,,,1000 ne makine arakadaşlar son nokta..ama bize hayallllll...soru sormak isteyen arasın...

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ozaktasi
    Selam millet görüşmeyeli nasılsınız...CEBERE lerinizle aralarınız iyidir inşallah...AH 1000+++1000,,,1000 ne makine arakadaşlar son nokta..ama bize hayallllll...soru sormak isteyen arasın...
    Hayal olmadan yaşanmaz. Sende bir sürü motor var, sat hepsini alırsın 1000

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!

dikkatt!!!

arkadaşlar kalp hastası olanlar bu fotolara bakmasın
    ÇOK KALİTE FOTOLAR.....

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Siyahı nerde incredible
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Arkadaslar bendede yamaha rx 115 bende motorumdan cok memnunum ama cbr 125 tip olarak cok estetık bos verın beyenmeyen beyenmesın hem kedı ulasamdıgı cıgere pis dermis unutmayın kazasız belasız surusler ....

Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyahı nerde incredible
    kardeşim bulamadım siyahını ama bunlarda en az siyah kadar güzel değiller mi?
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    BABA BARİ HONDANIN RESMİ İNTERNET SAYFASINDA OLDUĞUNUDA YAZSAYDIN KEŞKE BAK BENİM Kİ TURUNCU OLAN AMA ORJİNALİ ÇOK SADEYDİ BENDE DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN YAPTIM TABİRİ CAİZSE BENCE ÖN CAMA SİYAH BİR FİLM ÇEKSELERMİŞ BİDE ÜSTÜNE CBR YAZSALARMIŞ DAHA GÜZEL DURACAKMIŞ HEMDE BİZİ 10 YTL MASRAFTAN KURTARMIŞ OLURLARDI

TABİ KURUKAFA YOK ŞİMDİ BİLGİNİZ OLSUN
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı Leyla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar benim yaklaşık 4 aydır CBR 125 turuncu siyah motosikletim var.Ama şimdiye kadar ehliyetim olmadığı için eşim (BOY) kullandı.İnşallah 2 haftaya ehliyetimi alıp trafiğe çıkacağım.
    Hadi Leyla kış gelmeden alalım motorları şöyle güzel bi turlayalım boğaz da
    Daha tek teker yapacağız çoook yolumuz var
    Ducatista:)

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    İNCREDİBLE resimler super çok sağol cbr 125 her geçen gün daha çok güzel geliyor gözüme...YAKAMOZ motor güzelleşmişşş paylaşım için sağol...
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

Motosikleti
    ArkadaŞalr Şu Turbo Meselesİ Kafama Yatti Ama Nerden Bulabİlİrİm KaÇa Malolur Bİlgİsİ Olan Varmi Sİzce Gerekİrmİ Gereksİzmİ Bİde Bujİlerle İlgİlİ Sorum Olcak KalkiŞta Performans DeĞİŞİklİĞİ Oluyormu Bİlgİsİ Olan Yardimci Olursa Sevİnİrİm

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    http://www.youtube.com/watch?v=ctE574emczo&NR
    bakın arrow egzozdan ateş çıkıyor bende ramzey çift silindirli var ama keşke honda cbr 125 alsaydım diyorum nede olsa çinliye benzemiyor
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    velespit-cbr: rica ederim kardeşim ne demek bizim burda ortak noktamız cbr...
    yeni fotolar buldukça eklemeye çalışacağım... saygılar...

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @praetorian

Birilerine faydam olduysa ne mutlu bana. Leyla da ufak ufak motorcu oldu sayılır. Binlerce kilometre yol gitti racing arkasında. Biraz da önde otursun bakalım 1000RR kullanabilmesi için uzun bir süre CBR125 kullanması gerekiyor. Ben ne zaman kullanabileceğine inanırsam o zaman veririm tabi ama boyu yetmiyor bizim hatunun. O şekilde kullanabilmesi için de bayağı hakim olması gerekiyor motora. Yoksa kendine zarar verir.

@Carcharoth

Valla işler güçler... CBR125R başlığını takip edemez oldum, o kadar büyüdü ki 136 sayfa olan başka başlık yoktur sanırım. Rekor kırdınız valla. Nasıl gidiyor motorlar? Görüşmeyeli problem yoktur umarım...

@Leyla

Hatuuuuuuun, sen şu CBR125'in hakkını ver, 1000RR senin. Ayakkabıların altına da tuğla bağladık mı problem kalmaz

Koptumm 5 - 6 ay kullansın 125'i 1000'liği kesin isteyecektir eminim

Benim motor gene zırlamaya başladı deli olmak üzerim. Dün ön takımı komple söktüm nedir bu ses nedir... Ama çözemedim. Hatta fabrika bile benim gibi toplamamıştır ama yok. Ses bu sefer deponun altından geliyor sanırım. Ve motorda vibrasyon arttı 8,500 devire kadar hiç bir problemi yok. Ama 8,500'ü geçince zırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Artık servise götürücem çünkü kullanana vibrasyonu hiç hissettirmeyen makina artık vibrasyon yapmaya başladı var bir derdi ama çözemedim...
    Okan ACAR

Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    arkadaşlar benide ekleyin listeye ceberem olmayabilir ancak yüreğim sizlerle egomuzu tatmin edelim hiç olmazsa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler