Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Leyla hayırlı olsun..Boy burada paylastıklarıyla bana bıcok sey ogrettı tesekkur edıyorum burdan ona))
    hayırlı olsun ehlıyetın..Boy bı tur 1000rr ı verır artık sana..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Hayırlı uğurlu olsun LEyla. Boy abimiz senden ve motordan çok bahsetti. praetorian 'ında dediği gibi bizle güzel şeyler paylaştı ama uzun süredir göremiyoruz onu :( Umarım en kısa zamanda ehliyetini alırsın. Artık yakın bir zamanda 1000RR 'a binersin sende
    Okan ACAR

Leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R6
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leyla hayırlı olsun..Boy burada paylastıklarıyla bana bıcok sey ogrettı tesekkur edıyorum burdan ona))
    hayırlı olsun ehlıyetın..Boy bı tur 1000rr ı verır artık sana..
    Çok teşekkür ederim.Tabiki 1000RR kullanmak çok isterim, ama Boy 1000RR verirmi bilmem?????

Motosikleti
    yok
    bilmiyorum artık burdan kendisine bir soru yöneltildi cevap verir (cevabı biliyoruz ama bahane olsun bi bakar buraya))

Leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R6
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun LEyla. Boy abimiz senden ve motordan çok bahsetti. praetorian 'ında dediği gibi bizle güzel şeyler paylaştı ama uzun süredir göremiyoruz onu :( Umarım en kısa zamanda ehliyetini alırsın. Artık yakın bir zamanda 1000RR 'a binersin sende
    Teşekkür ederim.Ah keşke inşallah bir gün binerim.........
    Boy bu aralar 1000RR ilgileniyor...........

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ooooo yengem gelmiiişşşş....
    Hoşgeldin yengecim...Ehliyet işine sevindim...Dahada güzeli benimde yaklaşık 1-1,5 aya kadar ehliyetlerim geliyor...
    Uzun süredir foruma girmiyordum şimdi girdim Başlık coşmuş...
    Ben bu ara MTB(Mountainbike) ile ilgiliyim...Onun gerektirdiği sitelerde takılıyorum ne zamanki motorumuz olur paylaşım için uçar yine gelirim....:D:D:D

Hepinize iyi günler;)
    [CENTER][SIZE="2"][B][FONT="Book Antiqua"]Ne kadar çok şey bilirsen bil; anlattığın, karşındakinin anladığı kadardır...[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    selam arkadaşlar motoru 4 bin km bakımına götürecem perşembe günü ne yapılması gerekiyor neler yapılıyo kaça maloluyo bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim serviste olaya fransız kalmayayım

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    herkese merhaba arkadaslar bu topik in neredeyse 120 sayfasını okumusumdur...nese artık yılbasına doru bi cbr lenirim herhalde.. yalnız bir sualim olacak benim boy 1.90 kilo 74 bu cbr denen alet bmx gibi durmaz demi altımda görüslerinizi bekliorum saygılar.....
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    yok
    donnie darko walla 4000bakımına daha gırmedım ama
    el kıtabında gosterıyor dıye bılıorum
    ıstersen oradan bı gozat

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı Incredible adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba arkadaslar bu topik in neredeyse 120 sayfasını okumusumdur...nese artık yılbasına doru bi cbr lenirim herhalde.. yalnız bir sualim olacak benim boy 1.90 kilo 74 bu cbr denen alet bmx gibi durmaz demi altımda görüslerinizi bekliorum saygılar.....
    Valla duruyo biraz bmx gibi
    Ducatista:)

kervan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    otosevere götürmüstüm ben 30 ytl iscilikmi ne alıyorlar birde 15 ytl kadar motor yagı parası var. ama önceden git randevu al sana gün vercekler. o gün götürdügünde zaten motoru bırakıyorsun. sana su saatte al diyorlar. baskada birsey yok.

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar motoru 4 bin km bakımına götürecem perşembe günü ne yapılması gerekiyor neler yapılıyo kaça maloluyo bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim serviste olaya fransız kalmayayım
    Vay hasancım 4 binledik motoru.Ben de 3800 deyim Götürücem bir kaç güne kadar 4000 bakımına.30 ytl işçilik çok değil mi ya ? ne yapılıyor ki bu kadar ?
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

Motosikleti
    movistar
    Arka tekerlekteki ses bi türlü geçmedi ya...
    Önce fren balata temizleyici sprey sıktım sonra bu WD40 mıdır nedir on unla suladım arkayı gene vıyık vıyık ses geliyo. Uyuz oldum. Servise götürdüm toz kaçmıştır fren balatasına dediler... Oto lastikçide basınçlı hava ile temizledim. Arka tekeri komple yağa bandırıp çıkarıcam o olucak.
    Bu arada honda servisteki elemanlara komple kılım.
    Sevgiler, saygılar...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    1) Arkadaşlar motor yağını koyun bohçanıza kendiniz götürün servise(castrol racing)
    2) Motorunuzun başından ayrılmayın ne yapıldığını gözleriniz ile görün
    3) ilk 4000 bakımda sadece yağ parası aldılar benden işçilik falan yok (salihli yükseliş HONDA)
    Lindenbaum ayrıca o ses benim cbrda da vardı hem fren mekanizmasını hemde göbeği zincir yağı ile (REPSOL) YAĞLADIM 1000 KM yi geçti hiç ses yok
    4) ikinci 4000 km de hem yağı castrol racing 1lt hemde bujiyi ngk n9 r taktım
    farkını göreceksiniz zaten.
    5)mayısta aldım motoru 7500 km de şimdi , egede tekerimin değmediği yer kalmadı gibi motorunuza güvenin 30/40 ytl bakım masrafı çok değil motorunuz ile ne kadar övünseniz azdır
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi su , "ben bilmemkaç kiloyum bana nasıl durur motor" soruları da yeni moda oldu. Arkadaşlar gerçekten düşünüyorsanız cbr125 gidin bi honda bayii'ne oturun üstüne , zaten üstüne oturmadan motor alınmaz... Giysi mi seçiyoruz? ki o bile giymeden alınmaz :D abi ya şu beden bi mont var bana nasıl durur? =)
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi su , "ben bilmemkaç kiloyum bana nasıl durur motor" soruları da yeni moda oldu. Arkadaşlar gerçekten düşünüyorsanız cbr125 gidin bi honda bayii'ne oturun üstüne , zaten üstüne oturmadan motor alınmaz... Giysi mi seçiyoruz? ki o bile giymeden alınmaz :D abi ya şu beden bi mont var bana nasıl durur? =)
    hehe görkem valla aslında doru soluosun ancak işte bole insan biraz evhamlı olunca bole oluyor... herneyse gideriz yaa honda servisine evden 10 dk lık uzaklıkta izmir yükseliş honda plaza var dibimde artıkın oraya giderim
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Incredible adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe görkem valla aslında doru soluosun ancak işte bole insan biraz evhamlı olunca bole oluyor... herneyse gideriz yaa honda servisine evden 10 dk lık uzaklıkta izmir yükseliş honda plaza var dibimde artıkın oraya giderim
    Anlayısın icin tesekkürler. Bence de dene derim. Hatta kullanabilirsen cok iyi olur , ne kadar rahat oldugunu görürsün o zaman...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    evet deneyipte konusmak lazım gerekir..bu arada reca ederim...

tuncayguler14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    fırtına_87
    Selam öncelikle hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum kardeşim motosikletinin görüntüsünde hiçbişiy yok temiz bir makineye benziyor 4000 lik bakımı yapıldıysa birdahaki bakıma kadar yaptırman gereken bişiy yok ama bu süre zarfında zincirin gevşer bunu gerdirmelisin zincirine sprey kullan zincir tozdan biraz kirli duruyor resimlerden anladığım kadarıyla radyatör suyunu kontrol et arada bir ve yağına bak başka problem yok Kazasız sürüşler diliyorum yolun ve farın herzaman açık kaskın herzaman başında olsun......[/QUOTE]
    Tuncay
    kardeşim eyvallah çok saol bilgilerin için zincir banada biraz gevşek gibi geldi zaten,gerdireyim bir,siprey var sürekli yağlıyorum.kızım gibi bakmam lazım çünki motorumu çok seviyorum valla,park ettikten sonra bile bi 5-10 dk bakıyorum motora ehehe...
    :rendeer:

fırtına_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında Dönüşüm Muhteşem Olacak 😉
    Sen Ona Bakacaksın ki Oda Sana Baksın Değil mi Ama Hepinize Kazasız Sürüşler Diliyorum Yolunuz Ve Farınız Herzaman Açık OLSUN.....
    Beni Kötü Biri Olarak Hatırlamanızın Hiçbir Sakıncası Yok; Zîra Bana Ençok İyi Biri Olduğumda Zarar Verdiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler